Ezzel már három

3Egy szezon sikeressége abban is mérhető – pláne, ha már más nem nagyon marad -, hogy hány ellenfelet tudsz oda-vissza megcsapni. Az Aston Villa legyőzése azt jelenti, hogy a szezon végéig lehetséges négyből ezennel hármat kipipálhattunk: az Arsenal és a Norwich után a birminghami együttest is sikerült kivégezni. Az utolsónak megmarad a Sunderland.

Persze aki azt mondja, hogy a húszcsapatos PL-ből három back-to-back győzelem irtó kevés, annak igaza van, de hát mit van mit tenni, azt, hogy ez a szezonunk egy szardarab, enélkül is tudjuk. Viszont, ha van nálunk minden tekintetben szerencsétlenebb együttes, akkor az pont az AV. A sorba épp beállhatok én magam is – az elmúlt uszkve 24-36 órában több hullámban tört rám a ‘minden szar’ életigenlő érzés, amelynek részben folyamata, részben folyománya volt, hogy a magamnak tett ígéretekben kellett ítéletet hoznom, és csak részben tudtam felmentő kimenetelt kihozni. Amikor pedig magában csalódik az ember, na az szar. Hogy én ezeket a dolgokat hogyan akarom jóvá tenni, megvannak az ötleteim és terveim, és amellett, hogy hibázom, ha valamit el lehet mondani rólam, az az, hogy elérem, amit akarok.

Persze értelemszerűen csak olyan dolgokról van szó, ahol teljesen, vagy legalábbis nagy részben rajtam, a tudásomon, az akaraterőmön és a kitartásomon múlik a siker. Mint ahogyan a Chelsea esetében is a következő szezon kimenetele. Mert persze vannak illetve lesznek ellenfelek, meg bírók, illetve afféle, konstans hátráltató tényezők, mint időjárás, vagy sérülés, de összességében azért főleg a csapaton múlik a dolog. Természetemnél fogva nálam nem tart huzamos ideig a letargikus állapot, és komolyan bízom abban, hogy a Chelseare ez legalább annyira igaz, mint saját önmagamra.

A mai meccs a négygólos győzelem és clean sheet ellenére még szépségtapasznak is gyenge a szezon vérző sebére, de a realitásokat félredobva, próbáljuk meg kiszemezni azt a kevés akármit, amit pozitívumként vehetünk számításba a végelszámolásnál.

Kezdjük máris azzal, hogy nézőszámban nehéz lesz alulmúlni a mérkőzést, ennél nagyobb érdektelenségre még egy tét nélküli Reading-Wigan meccs sem képes, randa volt látni a foghíjas szektorokat, és nyilván nem kell statisztikát csinálni magyar módra, hogy még így is elmondhassák, hogy azért egy hatvan százalékkal elment a stadion, de a PL-ben felettéb szokatlan az ilyen. Oké, a létszám mindig a hazaiaktól függ inkább, és látványos, de legalábbis jól hallható volt, hogy a maréknyi idegenbe utazó Chelsea drukker mennyivel jobban buzdítja a saját C csapatát, mint a honiak a sajátjukat.

Pedig, ahogy hozzákezdett a két csapat, nem sok jóra lehetett számítani, az első erős tíz percben annyira nem történt semmi, hogy még a spori sípjára sem igazán volt szükség, talán kétszer, ha fújt, sőt, még a két kapusnak is labdába kellett érnie egyszer-egyszer, de az izgalom-mutató annyira sem lengett ki még így sem, mint amikor egy soft-pornóban megmutatják az első mezítelen bokát. Nem mintha aztán nagyon beindultak volna a dolgok, egy unalomig ismételt Super Mario pálya is érdekesebb volt, mint a meccs első negyed órája. De legalább Rahman újra cimbizhetett Huttonnal, és folytathatták ott, ahol legutóbb abbahagyták, amikor a versenyfutásban a 32 éves skót a gyorsabb…

Jó eséllyel az utolsó lépések Chelsea mezben
Jó eséllyel az utolsó lépések Chelsea mezben

Az első említésre méltó dolog az volt, mikor Remy 15 perc után már húzta a lábát, a 23.-ban le is cserélte Hiddink, és ezzel a sérüléssel azt hiszem, a francia fel is írta a nevét a lehetőleg távozók listájára a nyárra. A 19. percben már egyel felment a pulzus, Pedro első gólját les miatt, joggal érvénytelennek ítélték. Aztán jött a már emlegetett csere, 63 nap után Pato láthatta magát pályára lépni, amit azzal ünnepelt, hogy pályára lépése előtt telefikázta a mez ujját. Remyt az előző szezon után sajnálom némileg, mert ott tevékeny részese volt a sikereinknek, de idén teljességgel kiírta magát a Chelseaből, és csatár helyett többnyire sérültet játszott.

Hogy aztán ne kapcsolják ki még az elvetemültebb hívek sem a tv-t, streamet, akármit, jött végre a 25. perc, és végre némi mutatvány: Kenedy, és Mikel dícsérhető leginkább a gólhoz vezető úton, de ne hallgassuk el Azpi bepasszát sem, amiből Rubenünk végre meglőhette első PL gólját. Nagyon örülök RLC-nek, és gyanítom jó sokan vagyunk így ezzel, főként most, amikor JT az első utolsó léghajlító harca végére érni látszik. Loftus-Cheek jelentheti a mentsvárat, az angol vonal, a saját nevelés, és a fiatalok beépítésének zászlóshajójaként.

Őszinte az öröm
Őszinte az öröm

Érezték a srácok, hogy azért ezzel még nincs vége, kell valamit adni a népnek, panem et circenses, gondolta Rahman, és azzal csempészett némi vérnyomásnövelőt a meccsbe, hogy majdnem úgy vágott öngólt, hogy Ayewba bombázta a felszabadítást… utoljára Chicharito rúgott ellenünk így gólt – ó, mily öröm, hogy ezt nem sikerült megismételni. Ami nem ment Rahmannak, jut eszébe a gondolat Fabregasnak, majd ő felmutatja az ütőlapot, kirántotta a makkászt a pakliból, és valószínűleg 2-3 perc elteltével ő is érezte, hogy a meccs után azért fizetni kell egy fantát Swarbricknek, hogy a 33.-ban nem kapta meg a második sárgáját, hogy aztán nélküle kelljen küzdenünk a lényegtelen három pontokért, és az edző, lélekjelenlét és bármilyen fizikai valóra emlékeztető Villa elpáholásával járó kétes dicsőségért.

Nem sokan hittük, hogy látjuk még ezt
Nem sokan hittük, hogy látjuk még ezt

Mivel Ayewék ennek ellenére sem jártak sok sikerrel, azért érezték, hogy ha már hazai közönség előtt játszanak (öööö, na, maradjunk annyiban, hogy ez egy bevett szófordulat, és nem a valóság lefestésére alkalmas kifejezés jelenleg), ne csak a Chelsearől szóljon már a dolog, adjanak ők is valamit a népnek, energiákat nem kímélve hirtelen rúgattak volna velünk még vagy hármat az első feles utolsó 10-15 percében, de a mieink inkább az amerkai Sub Bass Monster hasonmásveseny harmadik helyezettjével mutattattak be pár pofás védést. A 45. percben Ruben már majdnem duplázott, lövése viszont pár centivel mellé surrant, viszont a 47.-ben már nem volt menekvés: Patót vitte a földre Cissokho, aki nem tudom, mivel érdemelte ki Swarbrick elvtárs jóindulatát, és kapott a sima piros helyett csak sárgát a WWF-ért, de talán a spori is úgy volt vele, hogy ha nem muszáj, nem veretné agyon a Villát, bár nem tudom, mi oka lehetett erre, hacsak az nem, hogy megtette a meccset, hogy négy vagy kevesebb gól lesz. A brazil pedig bevágta, és azt mondom, végre láttam ismét egy jó büntetőt, erőből, a léc mellé lőve – amikor lényegtelen, hogy a kapus eltalálja az irányt és a magasságot, annyira jól van rúgva a büntető, hogy nincs esély a hárításra. Ami azért is üdvös, mer szerencsétlenbe immár több, mint két hónapja próbálnak életet és erőnlétet verni, de a jómadárnak már 20 perccel a beállása után már a bokáján csorgott az izzadtság, miközben a fülén is levegőért kapkodott.

Samba di Villa Park
Samba di Villa Park

A második félidő kb első akciójából pedig eldöntöttük a meccset: a két csere, Pato és Oscar egy-egyezte le a helyzetet a gólig, amit Pedro csavarintott be Guzan mögé, ezzel 0-3, de nem a 46. percben lett rossz Villa drukkernek lenni. Az egyetlen játékos, aki tartotta bennük a lelket, az Ayew, aki legalább úgy csinált, mint aki próbálkozik. Persze a már ekkor borítékolható győzelmünk ellenére mi sem verhettük a seggünket a földhöz örömünkben, elvégre ez már nekünk is csak pro-szezon meccs volt.

Az 55. percben Courtois is megmutathatta egyik gyengeségét, nehogy ő maradjon ki a sorból, mikor egy beadást előbb fogni akart, majd út közben meggondolta magát, és inkább szerencsétlenül beleütött – mondjuk legalább jó irányba. Ezek a magas, pörgő labdák, főképp, ha emberhalmaz is van a közelben, továbbra is a belga kriptonitjai, de ez az út közben meggondolom magam dolog egyéb problémákat is felvet.

Az 59. percben pedig véget ért a meccs, Oscar küzdött a labdáért, amit Pato tett kapura, Guzan csak kiütni tudta, Pedro pedig éles szögből beállította a játéknap leggyakoribb eredményét.

Lehet utálni, de a szezon végére formába lendült
Lehet utálni, de a szezon végére formába lendült

A maradék félórányi játékot lapok és cserék tördelték a rossznál is élvezhetetlenebbé, a Chelseanek már nem volt sürgős semmi, a Villa frusztráció-levezető, a szurkolóik pedig tüntető üzemmódba kapcsoltak.

Jóvágású népek érdeklődései
Jóvágású népek érdeklődései

Hogy a védelmünk a nulla kapott gól ellenére mennyire ingatag, jól mutatja, hogy a 30 forduló alatt 22 gólos AV, Grealish passzából Westwood lábával majdnem szépített – nem rajtunk múlott, hogy nem. Az, hogy ez kimaradt, sokkal inkább mutatja, miért van ott a Villa, ahol, mint dicsérje a mi helytállásunkat. Megírhatnám, hogy a kétgólos Pedro hátul majdnem összehozott egy büntetőt (le is cseréltük gyorsba), vagy, hogy TC is pancsolt egy gólhelyzet-félét Westwood elé, de nem, inkább nem. A még PL tag birminghami együttes annyira nem volt PL kompatibilis idén, hogy még ez a C csapatos Chelsea is lesimázta őket, és még a Miazga-Brana páros is acélosnak tűnhetett a Villa parkban. No nem nagyon, de legalább egy picit. Összességében ezzel a védelemmel a Villán kívül senki ellen nem mernék könnyű szívvel kiállni, mert jó eséllyel rommá csapnak.

PL_ever

A Villa kiesésével egyel csökkent az eddigi örökös PL tagok listája, és akiket 10 éve még arra taksáltak, hogy Martin O’Neill alatt ők lehetnek azok, akik betörhetnek az akkori big4 közé, mára nyilvánvalóvá vált, hogy vége a bulinak. Közben vége lett a vasárnapnak is, és ezzel az össze-vissza táblázat ellenére is rajzolódnak a dolgok. Az Everton vereségével némileg előrébb vagyunk, annyiban legalábbis, hogy a felső házas tagságunk megszilárdult (juppiééé). A Soton vereségével és a Stoke döntetlenjével 1 meccs mínusszal egy meccsnyire vagyunk tőlük, így az előrébb lépés sem kizárt rövidesen, ellenben a realitás még mindig a 8-9. hely, a Pool ugyanis meccshátránnyal áll előttünk, a jelenleg hatodik WHU pedig hét egységnyire van tőlünk. Az EL helyre meg annyi esélyünk van, mint a Villának a bentmaradásra (-9 pont). Nekünk pedig most rázósabb szakasz jön: a velszi látogatás után a City-t fogadjuk. Tekintve, hogy most a Villa Parkban is ott volt kb a teljes bevethető keret, nem sok jót ígér a folytatásra, így továbbra is az lehet a legjobb dolog az életünkben, ha minél többet látunk a fiataljainktól. Ruben rulez!

a Villa Park szemete
a Villa Park szemete

188 Comments

  • Posted 2016-04-05 11:16 0Likes
    by Zenzo
  • Posted 2016-04-05 11:18 0Likes
    by Zenzo

    olasz sajtótalálgatás Conte Chelseajét illetően, vannak fura elképzelések:

    http://www.101greatgoals.com/blog/italian-press-project-antonio-contes-dream-chelsea-xi-includes-paul-pogba-everton-star/

    • Posted 2016-04-05 15:59 0Likes
      by adam10

      A line up, mint 3-4-3, 4-2-4 or 3-5-2, ezek talán nem állnak messze a valóságtól.

      Az új igazolások, akik a cikkben, ill. a cikkben lévő képen szerepelnek:

      Bonucci: bullshit

      Rüdiger: bullshit

      Pogba: bullshit a négyzeten (sajnos)

      Nainggolan: rá lehet esélyünk, főleg egy sikeres EB esetén, ha nem lesz nálunk nagyobb nevű kérője, aki BL-t és rendszeres játéklehetőséget is biztosít (ez utóbbi kettőt még a Romától is megkapja…)

      Higuain: bullshit

      Cavani: bullshit

      Lukaku: bár a Matic helyzethez hasonlítana, de azért Lukakuért (relatíve) nagyon nagy pénzt kaptunk, szerintem ez is bullshit (bár ismerve a transfer policynkat, bármi megtörténhet…)

      Cuadrado beleillhet a 3-5-2-be, napjaink Juventusában is találtak neki helyet ilyen formációban és nyáron lejár a season long loan, valószínűleg nem megy ismét kölcsönbe.

      Egyébként sokan csak az EB-vel kalkulálnak, de szerintem az olimpia és a centenáriumi Copa America (az EB-vel egy időben) is beleszólhat a nyári átigazolásokba, tehát nagyjából sejthető, hogy fiatal játékost, akivel a határozott cél, hogy a PL 1. fordulóra be is építsék a csapatba, nem fogunk vásárolni. És nézzük meg milyen csapatok vannak kint pl.: az olimpián: Brazília, Argentína, Németország, Portugália, Nigéria. Ezek olyan országok amelyek fiataljai rendre kelendőek a nyári európai piacon.

      Ez a nyár, mint az összes olyan, amit egy világverseny vág keresztbe, arról fog szólni, hogy az adott világversenyen villogó viszonylag fiatal játékosokért versengenek az európai topcsapatok, amelyek közé ebben az időszakban a Chelsea nem fog tartozni. (elsősorban az idei évi PL teljesítmény és a BL hiány miatt) Ezzel csak arra akarok célozni, hogy kevésbé várjunk csodát az új igazolásoktól, mint Conte-tól akinek van ideje kigondolni a nyerő taktikát Guardiola City-je ellen ahhoz, hogy jövőre PL-t nyerjünk, de legalább a top3-ba jutással visszaszerezzük a becsületünket és a jól megszokott BL helyünket.

      • Posted 2016-04-05 17:18 0Likes
        by gorkaf78

        „Ez a nyár, mint az összes olyan, amit egy világverseny vág keresztbe, arról fog szólni, hogy az adott világversenyen villogó viszonylag fiatal játékosokért versengenek az európai topcsapatok, amelyek közé ebben az időszakban a Chelsea nem fog tartozni.”

        Azért ennyire nem kell negatívnak lenni sztem. A Chelsea elég vonzó márkanév, jól is lehet keresni a klubnál. A MU is nemrég nem jutott be a BL-be, mégis tudtak igazolni. Persze nem kell fölöslegesen szórni a pénzt, de egy két új és jó játékos ráfér a keretre.

      • Posted 2016-04-05 18:16 0Likes
        by BlueCech01

        Azért a MU sem tudott olyan hatalmas nagy játékosokhoz jutni BL nélkül. Egyedül Di Mariát lehetne mondani, de ő meg éppen 3 hónappal előtte nyerte meg a BL-t, így nála annyira nem volt komoly tényező, mint egy Pogbánál vagy egy Cavaninál.

      • Posted 2016-04-05 20:42 0Likes
        by Sir Idemitirjak

        De a MU SAF nyugdíja után várható visszaesést hozta egy újra építesre váró kerettel, míg mi 15 éve ott vagyunk a BLben, és szinte minden évben valami kupáért versenyben vagyunk, így nem is értem azokat akik azt mondják hogy x szint felett nem jön játékos mert nincs BL, de mivel a Chelsea állandó BL résztvevő, így 1 év talán nem tántorít el senkit és emellett szinte bárki álom fizetését Abra zsebből kivágja.

      • Posted 2016-04-05 21:43 0Likes
        by BlueCech01

        Miért, szerinted nálunk nem várható visszaesés az előző évekhez képest?
        „mivel a Chelsea állandó BL résztvevő, így 1 év talán nem tántorít el senkit és emellett szinte bárki álom fizetését Abra zsebből kivágja.”
        1 év BL-nélküliség nem tántorít el senkit? Hát sajnos de. Mindenkit, aki alapember egy olyan csapatban, amelyiknek akárcsak egy halvány esélye is van eljutni a döntőig. Ez a Barcától kezdve a PSG-ig bezáródóan nagyjából minden olyan csapat, amelyeket érintően a legtöbb pletyka beszivárog. Szerinted egy Pogbát komolyan megfog hatni, hogy valamivel többet kereshet, mikor így is a ligája 2. legjobban fizetett játékosa? Cavaniékra szintén ez vonatkozik.

      • Posted 2016-04-05 21:56 0Likes
        by gorkaf78

        Sztem Pogba akkor sem jönne hozzánk, ha jövőre lenne BL… Előbb megy majd a City-be, mert nálunk csak heti 300.000 fontot, míg a bugyikékeknél heti 500.000 fontot kaphat. 🙂 De minőségi, tehetséges játékost nem hiszem, hogy nem hozhatunk el, ahogy az utóbbi években egyébként is tesszük. Nem fér be mindenki a Barcába, meg a Realba, na meg a Bayern-be.

      • Posted 2016-04-05 22:07 0Likes
        by BlueCech01

        Nyilván tudunk minőségi játékosokat hozni, csak ezek nem akkora klasszisok lesznek, mint akiket várunk, ilyen Vidalok meg Griezmannok. Zenzo „Hulljon a férgese” posztjánál én kifejtettem, hogy kiket kéne hozatni, többek közt Icardi és Payet lenne benne az érkezőim között, a de a full 6-7 emberre így fejből nem emlékszem.

      • Posted 2016-04-05 23:35 0Likes
        by Blue One

        Lukaku BL-be akar játszani, mi azt nem tudunk biztosítani neki.

    • Posted 2016-04-05 17:13 0Likes
      by gorkaf78

      úgy látom, az olaszok már el is adták Costát…

  • Posted 2016-04-05 21:13 0Likes
    by DannyfromtheShed

    LOL TORRES VS BARCA 17 MECCS 11 GÓL 😀

    • Posted 2016-04-05 21:14 0Likes
      by Sir Idemitirjak

      Hiba volt eladni, egy zseni!:D

    • Posted 2016-04-05 21:23 0Likes
      by Gabor1092

      Ki is állították 😀

      • Posted 2016-04-05 21:24 0Likes
        by DannyfromtheShed

        ueafalona ellen mindig kiallitanak vkit nagy meccsen, clasicon Ramost,az szinte menetrendszeru, itt meg Torci.

      • Posted 2016-04-05 21:26 0Likes
        by Gabor1092

        Ramosé is és most Torresé is jogos volt, mind a kettőt előbb is kiállíthatták volna.

      • Posted 2016-04-05 21:29 0Likes
        by Sir Idemitirjak

        Ramosé már 5. sárga volt, viszont Torresét nem érzem jogosnak.

      • Posted 2016-04-05 21:30 0Likes
        by Gabor1092

        Szerintem Torresé is az, mind a 2 szabálytalansága sárgás volt, meg még előtte is volt egy amit nem fújtak be

      • Posted 2016-04-05 21:35 0Likes
        by Sir Idemitirjak

        Hát nem tudom, nekem a második sárga még sárgának is kétes volt, nem hogy pirosnak.

      • Posted 2016-04-05 21:37 0Likes
        by Rammschein

        Nem para, a barcának mindig van, aki segítsen, elég csak övrebö utálatos nevét leírnom.

      • Posted 2016-04-05 21:40 0Likes
        by Sir Idemitirjak

        Ő az akit kék körökben nem nevezünk a nevén, ezért a Halál csillagra száműzlek Sauron megfigyelése alá!

      • Posted 2016-04-06 16:31 0Likes
        by Rammschein

        Óóó. 🙁 Nem baj, valamelyik meccs alatt úgy is én kerültem a pokolra is… de aztán jöttél utánam (emlékeim szerint). :DDD 😉

      • Posted 2016-04-06 11:22 0Likes
        by DannyfromtheShed

        a masodik sarga sarga is volt, nem piros 🙂 De amugy ertem, es egyetertek, a bironak merlegelnie kellett volna, h hiaba lehet megadna mind2 sargat, egyutt pirosat er, ami viszont mar sok volt majdnem mindenki szerint.

      • Posted 2016-04-06 11:26 0Likes
        by kasata91

        Ramos esetet hoznám példának. ott mérlegelt hasonló szituációban. Azóta attól hangos minden, hogy ki lehetett volna szórni 20 perc után.

      • Posted 2016-04-06 11:28 0Likes
        by Sir Idemitirjak

        Úgy gondoltam én is, hogy pirost érő második sárga. Arra viszont kiváncsi leszek mennyire kapja fel a sajtó a Suarez féle álmokfutást, van egy olyan érzésem, hogy megússza, míg mások ezért nem egy meccs pihenőt kapnának.

      • Posted 2016-04-05 21:34 0Likes
        by DannyfromtheShed

        nem láttam a clasico-t, de akkor is mindig oket nyomjak 🙂

      • Posted 2016-04-05 21:35 0Likes
        by DannyfromtheShed

        csak épp Buzigecc-et is szét kellett volna már Qrnia a bironak.

  • Posted 2016-04-05 21:27 0Likes
    by Endy919

    Akkor nyáron 70ért jön Torrcsi baba?:D

  • Posted 2016-04-05 21:30 0Likes
    by Rammschein

    Ideje lenne már, hogy valaki kiverje a katalányokat……….sajnos, a pirossal nem hiszem, hogy az Atlétatrikó ezt behúzza ettől függetlenül.

  • Posted 2016-04-05 23:03 0Likes
    by bilala

    na nem mintha olyan nagyon sokat varnek el az m4-es kommentatoroktol meg szakertoktol, de azert az eleg nevetseges, hogy meg igy is, hogy csak fel fullel hallgattam a merkozest es a szofosast elhangzott vagy 10-szer, hogy ilyen nyomast lehetetlen kibirni meg akar 20 percig is, foleg a barca othonoban, hat meg emberhatranyban….vajon csak nekem remlik egy olyan csapat aki ezt eleg sikeresen megtette nem is olyan regen?

    • Posted 2016-04-06 11:21 0Likes
      by DannyfromtheShed

      Ezek szart sem tudnak. a BL-t lekozvetitik, elotte elolvassak az Europai sajtot es abbol taplalkoznak, amugy napi szinten kozuk nincs a jatekhoz… Nagyon sokszor hallottam, hogy idez vmit a sajtobol az aktualis vasarnapi szakerto kommentator, amit csak most olvasott, de aki folyamatosan informalodik tudja, hogy csak egy mulo hulyeseg, ezek meg tobbszazezer nezonek bemondjak.

      • Posted 2016-04-06 13:52 0Likes
        by bilala

        hat ja, mint irtam is, nincsenek valami tul nagy elvarasaim, de azert harom dolog csak idegesit ebben, egyreszt, hogy igen gyorsan feledesbe merul a chelsea mondhatni parjat ritkito teljesitmenye (a mostanihoz hasonlo szukos idokben pedig muszaj az ilyesmikhez visszanyulni), masreszt a barca menetrendszeru felszopkodasa, harmadreszt, hogy diletans amatorok kapnak penzt (kulon finomsagkent jelen esetben a mi adonkbol) ilyen fostalicska teljesitmenyert, mikor akar nekem is odaadhatnak 🙂

      • Posted 2016-04-06 21:32 0Likes
        by Zenzo

        az a helyzet, hogy sajnos ez nem honi keletű dolog, szóval az m4 is csak követi a szomorú trendet… UEFAlona rulez.

        „diletans amatorok kapnak penzt (kulon finomsagkent jelen esetben a mi adonkbol) ilyen fostalicska teljesitmenyert”
        pedig a bírókat nem is a mi adónkból fizetik 😛

        :)))

  • Posted 2016-04-06 10:17 0Likes
    by Endy919

    Ha komolyan megcsináljuk azt , hogy eladjuk Diegot és a helyére Higuaínt hozzuk nagyon komoly kurvaanyázásba kezdek.

    • Posted 2016-04-06 10:17 0Likes
      by kasata91

      Hát még ha Cavanit ….

      • Posted 2016-04-06 16:14 0Likes
        by Endy919

        Cavani szerintem egy fokkal jobb striker mint az argentín , de ha nincs az a pénz , hogy Suárezt hozzuk , akkor Diego nem mehet sehová!!

      • Posted 2016-04-06 21:30 0Likes
        by Zenzo

        a vámpírt? Minek, hogy Brana az első edzésen kettéfejelje, aztán lehessen még egy maszkosharcos a csapatban? 😀

    • Posted 2016-04-06 10:50 0Likes
      by Zenzo

      Annyit mondják meg írják már Diegoal távozását, hogy lassan ő is elhiszi. Mondjuk én meglepődnék, ha ő távozna, de annyira talán mégsem. Úgyhogy szerintem csendben azért már edzhetsz a krvaanyázásra, hogy bírd szuflával, ha mégis kell 🙂

    • Posted 2016-04-06 11:18 0Likes
      by DannyfromtheShed

      akkor en is, de ez nem lesz sztem.

  • Posted 2016-04-06 10:17 0Likes
    by kasata91

    Chelsea’s new manager Antonio Conte was introduced to his first team squad today and will hold a series of individual meetings with those who wish to leave.

    The Italy coach dropped in to Chelsea’s training complex at Cobham to say hello to his new charges alongside technical director Michael Emenalo and he has quickly set sights on establishing who wants to stay and who wants to go ahead of a potential summer rebuild.

    The fiery 46-year-old is due to hold individual meetings with certain players, and Eden Hazard, John Terry, Nemanja Matic and Diego Costa are among those he wishes to speak to as he ascertains who he can count on for his debut campaign.

    Some of the staff considered it surprising that Conte turned up after training despite Guus Hiddink still working with the players ahead of Saturday’s visit to Swansea.

    However, Conte is determined to get an initial picture in his mind of what he is facing prior to concentrating his efforts on guiding Italy at Euro 2016.

    He is keen to add to Chelsea’s squad with Roma midfielder Radja Nainggolan one of his primary targets.

    • Posted 2016-04-06 11:17 0Likes
      by DannyfromtheShed

      Nagyon adom ezt a hozzaallast.JT sztem tuti uj szerzodest kap, Costa marad (mondjuk sztem ezek az unsettled pletykak csak a rosszindulatu brit sajtotol jonnek) Nainggolan, ha jon sztem Maticot el kene adnunk.

    • Posted 2016-04-06 16:51 0Likes
      by myheartisblue

      Valahogy, olyan szenzációhajhásznak érzem ezt,cikket. Miért pont most közölné, velük, hogy nem akar velük dolgozni, hisz még nem is ismeri őket. Én ma azt olvastam, hogy beköszönni volt Cobhamban és addig nem szeretne újra visszatérni a csapathoz és azon változtatni, míg maga mögött, nem tudja az EB-t. Mert jelenleg nem ő a menedzser és az EB-re koncentrál.

      • Posted 2016-04-06 21:28 0Likes
        by Zenzo

        sokáig gondolkodtam, hogy „mi van?”, de rájöttem, hogy szerintem félreértelmezted ezt a részt:
        „Chelsea’s new manager Antonio Conte was introduced to his first team squad today and will hold a series of individual meetings with those who wish to leave.” – főleg a második részt.

        who wish to leave =/= with whom he wants to leave.
        Azaz, nem azokkal, akiket ő akar elküldeni, hanem azokkal, akik távozni „akarnak” – azaz, gondolom azokkal, akikről felmerült, hallani, olvasni lehetett, esetleg jelezték a board felé, vagy csak lejár a szerződésük. Az valóban szenzációhajhász a cikkíró részéről, hogy neveket említ, de az már más kérdés.

  • Posted 2016-04-06 11:44 0Likes
    by lamps8

    Cerezo lehetetlennek tartja Costa visszavételét.
    Pjanic pedig a Sky szerint is célkeresztben van, azért neki örülnénk.

    • Posted 2016-04-06 16:42 0Likes
      by myheartisblue

      Azért elég erős és őszintének tűnő szavak ezek. Kiderült, hogy csaupaszív volt és harcolt volna a csapatért csak nem lehetett.
      Persze, mindkét oldalt meg kell vizsgálni, hogy azért ő is tudta, hogy Hiddink csak interim menedzser és az év végén távozik, de azt ő is tudta, hogy 29 éves és hogy fiatalabb már nem lesz. Illetve úgy gondolom, hogy busás kis összeg volt a fizetés jelző keretben, és klubbunk sem utasíthatta vissza azt az ajánlatot. Szarul sült el a karrierje vége a Chelseanél, valahogy minden a távozása mellett játszott :/

      • Posted 2016-04-06 16:57 0Likes
        by Rammschein

        Én a hiányosságai ellenére is bírtam a búráját. Kár, hogy semmi az égegyadta világon nem szólt amelett, hogy maradjon.Így megértem őt is.

Leave a comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com