Nekem jutott az a megtiszteltettetés, hogy felvezethessem ezt a ragyogónak ígérkező meccset. A kupi kertészei, de legalábbis földművesei (aka parasztok) közé delegált mérkőzés csudamókának ígérkezik, aki meglátja. Ha nem a szezon vége lenne, a beharang abból állna, hogy: ne nézd meg. Inkább ülj ki horgászni, azzal is el lehet b*szni simán két órát unalmasan. Demivel a szezonvég merő érdekességgel tölti meg a találkozót, ezért mégis maradnék annál: ne legyünk szégyellősek, merjünk leülni a meccs elé!
Biztosan lesz annyira jó, mint mezítelenül keresztül futni a csalánoson összekötött bokával. A QPR a liga legszánalmasabb csapata, az is rohadjon meg az egész családjával együtt, aki képes ezeknek szurkolni. Azokról beszélek, akik a végre mindenhonnan kiutált Joey Barton néven futó futball-antikrisztust ismét a világra szabadították. De a keret tagja a remek SWP, az okos futballista mintapéldánya, Rio, a bátyja a még futballideálabb Antonnak, aki miatt biztosan Terry neve lesz, amelyik a legtöbbször elhangzik mindkét szurkolói szektorból. Innen mentettük ki Remyt, most gondoljatok bele. Az egyetlen dolog, ami miatt valóban érdekes lehet a meccs, hogy megnézhetjük élőben a jelenleg futó nr1 második számú kapusunkat – meg ha minden jól megy, ki is tömhetjük a vérbe. A lényeg igazából, hogy a Chelseanek ebből a mérkőzésből is a három pont kell inkább, mint a szép játék, mert utóbbira úgysincs esély a fafiúk ellen. Ó igen, és lehet megint kénytelenek leszünk végignézni, hogy milyen a csapat Costa, Fabregas és Matics nélkül.
Mivel minden egyéb szó fölösleges, valamit meg csak kéne csinálni, segítségül hívtam a WhoScored-ot.
Azért minden előzetes rémálom ellenére bízom benne lesz vagy 1-6 a vége, amivel faszául hasítunk tovább az élen, a kupi championshipbe zuhanásához pedig beverjük a következő szegét a PL-ben maradás koporsójába, és közben elkezdjük szépen ásni nekik a gödröt is. Közben a Burnleybe belebotlik az Arsenal is, a manchesteriek meg eljárják egymás felett az örömtáncot egy 1-1-es döntetlen alatt, a csapat pedig elkezdi gyakorolni a tükör előtt a trófealengetést.


527 Comments
by Cech01
Fabregas most már biztosan ott lehet a következő meccsünkön.
by Levi97
Nektek hogy tetszett Oscar ma? Mintha jobb lett volna,mint az elmúlt meccseken.
by Didier90
+1 kezdetni kell
by Zenzo
hát a nullához képest az 1 is jobb. Nem mozgott rosszul, de hogy igazán nem sokat tett hozzá a meccshez, az is tuti.
by mohacsia
Volt legalább egy ember, akivel Hazard tudott vmit kombinálni.
by Endy919
Miért Eden kombinált ? 😀
by DannyfromtheShed
Oscar adta a gólpaszt végülis.
by Drogba11
Azzal, hogy bejött, felpörögtünk egy kicsit, de nem sokkal.
by WudigessBoi
Azért a kapustól indult a legutolsó két gólunk – és nem sajáttól kivételesen.
by Zenzo
Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhh.
by Zenzo
Terry 😀
by Didier90
„bravo Chelsea” aszongya xD
by Zenzo
ja, én is csodálkoztam, hogy nem hallottam ki azt a sok gúnyt a szavából
by Cech01
Ezzel Fabregas és Matic is biztosan játszhat a következő meccsünkön.
by WudigessBoi
Eddigi legmocskosabb győzelmünk. Szerencsére a QPR ellen, hogy jobban fájjon.
by Didier90
még egyszer végig kéne néznem véget vetnék az életemnek
by Zenzo
Remélem az Arsenal is végignézte, hogy még annál is egyel jobban fájjon.
by Endy919
#bajnokcsapat
by Drogba11
Nyertünk. Ennyi. No other comment.
by Zenzo
így van, azt mondtam, amikor „nekikezdtünk” (az utolsó tizesnek), hogy ezt az első három meccset be kell húzni, bárhogyan is. Bárhogyan is lett. De megvan a 9 pont, és ez kb jelenti a bajnoki címünket
by Go Blues!
Hát srácok, tipikus bajnokcsapat vagyunk! Nézhetetelen fos játék, maximális hatékonyság.:) Képzelem hogy utálhat minket a liga többi csapata.
by Didier90
ők akkor is utálnak minket ha szépen nyerünk… bár erre 2015-ben nem nagyon volt példa
by Zenzo
De ennyire nézőgyilkos meccset még nem játszottunk, kb a Burnely elleni volt még hasonlóan okádék.
by DannyfromtheShed
Az régi Chelsea hány meccset nyert a 90 ik percben Drogbaval.. Nem volt benne, de a pályán volt 🙂