Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#30821 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szeretnék gratulálni a Chelsea vezetőinek! Az utolsó nap két ilyen igazolás. :shock: Most egy darabig mindenki kussolhat! :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30822 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Xaniboy írta:Ribéry, David Villa és Torres! Ebből a 3-ból jött 1 idén! Akkor miről beszélünk ember? És ha tudni akarod igen! A fél társaságot lecseréltem volna! Mert öregek azért! Vettünk egy Torrest igen ám de a középpálya? ;) Vén faszokból áll össze elnézést! Essien 30 közeli,
Csak, hogy érezd mekkora blődségeket gondolsz, elárulom, hogy Villa majd 1 évvel hamarabb tölti be a 30-at, mint a ,,vén fasz'' Essien.
Szóval te egy ,,vén faszt'' akarsz ide?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Dakos92
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. november 20., szombat 18:34
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#30823 Hozzászólás Szerző: Dakos92 »

Talán nem ez a két játékos fogja megváltani a Chelseat de azt bitos h annyi meghiusult üzlet után mostmár minket is komolyan kell vegyenek az átigazolsi piacon :D

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30825 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Xaniboy írta:
gerawba írta:Komoly átigazolási időszak volt, akik sírtak, hogy nem fog senki jönni azok remélem most csöndbe maradnak egy darabig és nem szidjak Abrat. (chiedis főleg neked, meg ha olvasod akkor neked is szól korozsp, te homokláda)
Csöndbe? Neked kéne csöndbe maradnod meg azoknak akik mind azért kiröhögtek engem mert Torrest akarnám ide igazolni baszki! Miről beszélsz te szerencsétlen? :D Ti voltatok itt fórumon akik azért röhögtek rajtam mert azt mondtam Torres jöjjön azt mindegyikőtök itt ugatott nekem úgy se jön hozzánk meg lehetetlenség stb. Azt most tessék itt van! Akik itt vannak az összes itt lévő Magyar Chelsea fórumozó összes tagja közül egyedül én hittem mind ebben egészen idáig és tudtam hogy 1x a mienk lesz! ;) És ezt az üzletet már régesrégen nyáron vb előtt már nyílbe kellett volna ütnie Abramovic úrnak! Nem pedig az utolsó pillanatokba! Végre egy normális húzása volt!
Te akkora gyökér vagy, ha ennyi szabadidőd van olvass már vissza hányan akarták Torrest milyen rég óta. Biztos voltál benne? :D Amikor ma feljöttel chatre (mindenki nagy örömére), minden második percben azt írtad, hogy nem jön senki, nyugodjunk már meg.

Téged azért röhögtünk mer 1) elb*szott egy nyomoronc vagy 2) te 30 játékost hoznál ide, az egész spanyol válogatottat kiegészítve a Barca, a Real meg 1-2 csapat sztárjaival.
Egy dologban van igazad, hogy nyáron is meg lehetett volna már szerezni, és ha emlékszel (bár ez tőled túlzott elvárás) akkor is sokan akarták. Barátaid, életed nincsen, úgyhogy olvass vissza nyugodtan nyárig.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30827 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ParanoidAndroid írta:értem mit mondasz,de lehet így kp Zsirkov is,Malouda is ,Joska na meg McEchran...és ott van Essien,Mikel,Ramires,Lampard
Joshban sajna nem bíznak eléggé, pedig több játéklehetőséget is kaphatna. Zsirkov szerintem Malouda helyén tud maradandót alkotni vagy pedig szélsőhátvédként /se ő se malouda nem brillírozott amikor Lampsot kellett pótolni/.
Az erősítés alatt főleg egy támadó kp-ra gondoltam aki tudna valami fasza fazont szabni a játékunknak és nagy konkurenciát jelenten Lampradnak. Abszolút előnyére válna a játékunknak. Védekező kp szinten sztem 7 évig még szétse kell nézni a piacon, szélekre max akkor ha felállást váltunk egy játékmester viszont szerintem elférne még, persze ez az én meglátásom mert mondom szerintem a csatársor hulladék teljesítménye Lampard hiánya miatt volt.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#30828 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

értem mit mondasz,de lehet így kp Zsirkov is,Malouda is ,Joska na meg McEchran...és ott van Essien,Mikel,Ramires,Lampard
agggyatok munkát!!!!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30829 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ParanoidAndroid írta:
GereZsolt írta:Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!
azt kpra ugyan minek kéne ?
Mert idén sztem a leggyengébb pontunk, ha nincs Lamps akkor nincs előrejáték, mert a Mikel-Essien-Ramires középpályától előre nem várhatunk nagy dolgokat, amint a mellékelt ábra is mutatta. Sztem egész más lett volna a szezon ha Jossi egésszéges és tud játszani Ramires vagy Mikel helyett.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#30830 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

GereZsolt írta:Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!
azt kpra ugyan minek kéne ?
agggyatok munkát!!!!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30831 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#30832 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 33,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Luiz is hivatalos!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

Re: Átigazolások

#30833 Hozzászólás Szerző: hegyes »

kdako írta: és amilyen a sors, Torres vasárnap éppen a pool ellen kezdheti meg a vételára törlesztését!
Ezek után kevés szebb dolgot tudnék elképzelni (természetesen a holnapi 3-0-ás győzelem után :) ), mint, hogy éppen Torres dönti el a meccset mint november elején. És tudom, h telhetetlen vagyok, de rúghatná a pool szurkolók előtt lévő kapuba a gólját - na jó, legyen többesszámban, góljait -, h láthassunk néhány igazi VÖRÖS fejet... :D :D :D
There is only one Chelsea!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#30834 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amúgy, hogy néz ki ez az "új" szabály? Hány külföldi, hány hazai és hány ifi lehet a csapatban?
*knock, and it shall be opened unto you*

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30835 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

El se hiszem :D

Nem győztem egész nap fikázni a vezetőséget, az átigazolási politikánkat, erre most jöhetek mea culpazni... De leszarom, két ilyen kaliberű játékos, nos, ez egy olyan álom, amiből kurvára nem akarok felébredni :) Ha itt valaki a szememre veti, hogy szidtam Torres-t és Luiz-t, és most meg itt őrjöngök, azoknak mondom, hogy nagyjából az egész azért volt, mert kibaszottul nem mertem elhinni ezt az egészet :D :D

Abra, a bőröm azt üzeni: Köszönöm! Akik meg itt magyarázták, hogy mekkora zsidó, stb, azok most nagyon gyorsan elkezdhetik a kussolást, méghozzá egy jó pár évig, ugyanis a kedvenc oroszunk megint megmutatta, hogy képes és hajlandó is tenni a klubért.

Köszönöm!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30836 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egy nehéz és hosszú nap éjszakája. Nap közben valahogy éreztem, hogy ezt nem ronthatjuk már el, és igen, két remek játékossal erősítettünk, mégha nem is voltak olcsóak. De azt hiszem, ahogy a Realnak visszahozna Ronaldo árát a mezeladás, úgy Torres 9-esben is sokan fognak rohangálni. Már csak az kell, hogy beváljanak :) és amilyen a sors, Torres vasárnap éppen a pool ellen kezdheti meg a vételára törlesztését!
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30837 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Komoly átigazolási időszak volt, akik sírtak, hogy nem fog senki jönni azok remélem most csöndbe maradnak egy darabig és nem szidjak Abrat. (chiedis főleg neked, meg ha olvasod akkor neked is szól korozsp, te homokláda)

Az 5 kedvenc játékosomból már csak Gera és Afellay nem játszik nálunk :D Drogba, Lampard, Torres, egyszerűen hihetetlen :shock: :o :D
Nyáron egy Sanchez/Agüero, és elleszünk egy darabig megint.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30838 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát gyerekek, ez egy fantasztikus nap volt... marhára nem így keltem fel reggel! Már egyiknek is örültem volna, de a vezetőség alaposan kitett értünk! :) Az árak nem érdekelnek, hogy kiért mennyit fizetünk, és Maticot sem sajnálom... szerintem a mozgása tiszta Crouch... egyszer se tetszett, mikor láttam játszani!

McEachran, Kakuta, Aanholt még hozzáverődik majd ehhez a gárdához... jézusom, mi lesz itt! :) Remélem, hogy egyelőre egy megbuherált 4-4-2, de elöl mindenképpen a Drogba-Torres duó. Szerintem ha formában vannak, mindkettő befér a világ legjobb 5 csatárába jelenleg... varázsolni fognak! Drogbának is plusz motiváció lehet Torres érkezése. Nagyon várom Torres debütálását, és persze Luizét is, de nálam inkább ő a hab a tortán, nem pedig fordítva!

Mindenkinek jóéjt! :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#30839 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Végre 2 komoly erősítés a csapatnak.
remélem nem lesz velük gond. (beilleszkedés, sérülések, stb)
Remélem sokáig boldogítják majd a kékeket. :)

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

Re: Átigazolások

#30840 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Hát, tudom, h vagytok (vagyunk?) egy jó páran, akik nem csak az igazolásokban látjátok (látjuk?) a csapat jövőjét (feltámadását?), de egy jó Torres-nek sztem nem lehet nem örülni! :)

GO BLUE-FERNANDO!!!
There is only one Chelsea!

Válasz küldése