Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#30841 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 33,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Luiz is hivatalos!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

Re: Átigazolások

#30842 Hozzászólás Szerző: hegyes »

kdako írta: és amilyen a sors, Torres vasárnap éppen a pool ellen kezdheti meg a vételára törlesztését!
Ezek után kevés szebb dolgot tudnék elképzelni (természetesen a holnapi 3-0-ás győzelem után :) ), mint, hogy éppen Torres dönti el a meccset mint november elején. És tudom, h telhetetlen vagyok, de rúghatná a pool szurkolók előtt lévő kapuba a gólját - na jó, legyen többesszámban, góljait -, h láthassunk néhány igazi VÖRÖS fejet... :D :D :D
There is only one Chelsea!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#30843 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amúgy, hogy néz ki ez az "új" szabály? Hány külföldi, hány hazai és hány ifi lehet a csapatban?
*knock, and it shall be opened unto you*

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30844 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

El se hiszem :D

Nem győztem egész nap fikázni a vezetőséget, az átigazolási politikánkat, erre most jöhetek mea culpazni... De leszarom, két ilyen kaliberű játékos, nos, ez egy olyan álom, amiből kurvára nem akarok felébredni :) Ha itt valaki a szememre veti, hogy szidtam Torres-t és Luiz-t, és most meg itt őrjöngök, azoknak mondom, hogy nagyjából az egész azért volt, mert kibaszottul nem mertem elhinni ezt az egészet :D :D

Abra, a bőröm azt üzeni: Köszönöm! Akik meg itt magyarázták, hogy mekkora zsidó, stb, azok most nagyon gyorsan elkezdhetik a kussolást, méghozzá egy jó pár évig, ugyanis a kedvenc oroszunk megint megmutatta, hogy képes és hajlandó is tenni a klubért.

Köszönöm!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30845 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egy nehéz és hosszú nap éjszakája. Nap közben valahogy éreztem, hogy ezt nem ronthatjuk már el, és igen, két remek játékossal erősítettünk, mégha nem is voltak olcsóak. De azt hiszem, ahogy a Realnak visszahozna Ronaldo árát a mezeladás, úgy Torres 9-esben is sokan fognak rohangálni. Már csak az kell, hogy beváljanak :) és amilyen a sors, Torres vasárnap éppen a pool ellen kezdheti meg a vételára törlesztését!
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30846 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Komoly átigazolási időszak volt, akik sírtak, hogy nem fog senki jönni azok remélem most csöndbe maradnak egy darabig és nem szidjak Abrat. (chiedis főleg neked, meg ha olvasod akkor neked is szól korozsp, te homokláda)

Az 5 kedvenc játékosomból már csak Gera és Afellay nem játszik nálunk :D Drogba, Lampard, Torres, egyszerűen hihetetlen :shock: :o :D
Nyáron egy Sanchez/Agüero, és elleszünk egy darabig megint.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30847 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát gyerekek, ez egy fantasztikus nap volt... marhára nem így keltem fel reggel! Már egyiknek is örültem volna, de a vezetőség alaposan kitett értünk! :) Az árak nem érdekelnek, hogy kiért mennyit fizetünk, és Maticot sem sajnálom... szerintem a mozgása tiszta Crouch... egyszer se tetszett, mikor láttam játszani!

McEachran, Kakuta, Aanholt még hozzáverődik majd ehhez a gárdához... jézusom, mi lesz itt! :) Remélem, hogy egyelőre egy megbuherált 4-4-2, de elöl mindenképpen a Drogba-Torres duó. Szerintem ha formában vannak, mindkettő befér a világ legjobb 5 csatárába jelenleg... varázsolni fognak! Drogbának is plusz motiváció lehet Torres érkezése. Nagyon várom Torres debütálását, és persze Luizét is, de nálam inkább ő a hab a tortán, nem pedig fordítva!

Mindenkinek jóéjt! :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#30848 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Végre 2 komoly erősítés a csapatnak.
remélem nem lesz velük gond. (beilleszkedés, sérülések, stb)
Remélem sokáig boldogítják majd a kékeket. :)

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

Re: Átigazolások

#30849 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Hát, tudom, h vagytok (vagyunk?) egy jó páran, akik nem csak az igazolásokban látjátok (látjuk?) a csapat jövőjét (feltámadását?), de egy jó Torres-nek sztem nem lehet nem örülni! :)

GO BLUE-FERNANDO!!!
There is only one Chelsea!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#30850 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Kép

Kép

tru23

Re: Átigazolások

#30851 Hozzászólás Szerző: tru23 »

David Luizról azt mondják épp a ChelseaTV-ben, hogy olyan mint Terry kicsiben. Jól bánik a labdával, jól fejel, erős, és elkötelezett. Nagy jövő állhat előtte.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30852 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca írta:Luiz is hivatalos, a tőzsdén lejelentette a Benfica
Tudom, 3 napja azt is lejelentették, hogy minden tárgyalás megszakadt, és biztosan marad Lisszabonban. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#30853 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Torres fent van a .com-on!
Hát ez kemény...
Na most mondja mindenki, hogy töketlenek a vezetők 8)
Egyébként még nem döntöttem el, hogy ennek örülök, vagy sem! Úgy gondolom, (talán remélem), hogy ennek az igazolásnak (meg Luiz-nak ha jön) fényében nyáron megint lesz pár távozó!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#30854 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Luiz is hivatalos, a tőzsdén lejelentette a Benfica

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30855 Hozzászólás Szerző: gerawba »

HIVATALOS TORRES, chelseafc.com

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

tru23

Re: Átigazolások

#30856 Hozzászólás Szerző: tru23 »

David Luiz is a miénk, bár 100%ig hivatalos bejelentés még nincs, a SkySports szerint így van.

Valamint ez is elég árulkodó:

http://www.planetbenfica.co.uk/splash.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Eurosport:
Okay so I was just updating the Torres story with that, he is a Chelsea player as is David Luiz, and that, my friends, is that. Thanks for hanging out with us tonight on this barnstorming Transfer Deadline day, this is the end of the Transfer Ticker for now. I am Reda Maher, and I have the day off tomorrow. Phew.

tru23

Re: Átigazolások

#30857 Hozzászólás Szerző: tru23 »

MEGVAN!!!

Eurosport:
TORRES HAS JOINED CHELSEA - OFFICIAL: "Liverpool Football Club can confirm Fernando Torres is now a Chelsea player after the Club accepted a British transfer record fee for the Spanish international. New record signing Andy Carroll will now wear the No.9 shirt."

http://www.liverpoolfc.tv/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézzétek meg a Torreses hírt:

TORRES LEAVES LIVERPOOL

Liverpool Football Club can confirm Fernando Torres is now a Chelsea player after the Club accepted a British transfer record fee for the Spanish international.

New record signing Andy Carroll will now wear the No.9 shirt.

tru23

Re: Átigazolások

#30858 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Eurosport:
The reports are that Torres and Luiz have joined Chelsea... More to come...

Hivatalos bejelentés még nincs. Sokak szerint csak a papírmunka van hátra, de az üzletet megkötötték.

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#30859 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Megvan mindkettő!

Most mondták be a Sky Sportson! Fernando Torres is a Chelsea player, David Luiz is a Chelsea player!

:wink:
Blue is the colour, football is the game...

tru23

Re: Átigazolások

#30860 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Liverpooli források szerint Torres a Chelsea játékosa. A milyeink még nem mondtak semmit.

Válasz küldése