Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#30821 Hozzászólás Szerző: kdako »

alpar08 írta:Jatszhat a Liverpool elleni meccsen?
Csak azok irjanak akik biztosak abban amit irnak :D
Elvileg játszhatnak mindketten, persze a döntés Carlo kezében van. Lehet pozitív és negatív hatása is, ha Torres játszik a volt csapata ellen.
GO BLUES!

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#30822 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Jatszhat a Liverpool elleni meccsen?
Csak azok irjanak akik biztosak abban amit irnak :D
-=Kék vér=-

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#30823 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Háth szivem szerint még Van Perise is jöhetne:D..termeli a gólokat elég rendesen....nade jól van ez igy..nem kell már több csatár!..remélem bomba duo lesz ez igy!!:D

HomeAtStamford
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 16:42
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Ron Harris

Re: Átigazolások

#30824 Hozzászólás Szerző: HomeAtStamford »

gerawba írta:
Xaniboy írta:Ribéry, David Villa és Torres! Ebből a 3-ból jött 1 idén! Akkor miről beszélünk ember? És ha tudni akarod igen! A fél társaságot lecseréltem volna! Mert öregek azért! Vettünk egy Torrest igen ám de a középpálya? ;) Vén faszokból áll össze elnézést! Essien 30 közeli,
Csak, hogy érezd mekkora blődségeket gondolsz, elárulom, hogy Villa majd 1 évvel hamarabb tölti be a 30-at, mint a ,,vén fasz'' Essien.
Szóval te egy ,,vén faszt'' akarsz ide?
Hat ja . Meg Ramires es Mikel is ven fasz mi ? :D :D

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#30825 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Szerintem Abrának elege lett az évek óta tartó szerencsétlenkedéséből a vezetésnek, és odaküldött 1-1 aktatáskás embert a helyszínre (Liverpoolba mondjuk a pénzmennyiség miatt 2 aktatáskás embert).
Feltétlenül jó, hogy 2 ilyen nevet tudtunk igazolni. Ez a játékosoknak is adhat egy lökést, hogy van pénz a klubbnál, és hogy senkinek sincsen biztos helye. Végre bővült is a keretünk (bár a sok loan miatt csak abszolut értékben, de az most nem számít). Torres még a BL-ben is játszhat, csak meg ne sérüljön.
És ezt a chaten leírtam már, de biztos itt is fel fog merülni, szóval elmondom mit gondolok az 50 millió fontos áráról: ez abszolút nem sok. Tekintve, hogy az Athletico a tegnapi napon egy 45 millió eurós ajánlatot visszautasított Agüeroért (from Sp*rs), senki se gondolja, hogy Agüerot 50 millió alatt el tudtuk volna hozni. Arról nem is beszélve, hogy más sem lenne olcsóbb, mert nyáron a 18 éves Lukakut 20-25 millió körüli áron akarják adni. Innentől kezdve egy Torres 50 millióért majdhogynem ajándék, ráadásul ő is olyan mint Drogba, hogy a fontos meccseken is szokott gólt szerezni, nem csak a fél lábúak és fél szeműek ellen.

És még annyit megjegyeznék, hogy ebben az átigatolási időszakban a legjobb hír / igazság aránnyal kétségtelenül az index.hu rendelkezett :D 2 napja megírták, hogy a CFC 50 millió fontos ajánlatra készül, tegnap meg reggel (!!) megírták, hogy megtettük az 50 milliós ajánlatot, elfogadták, és estére Torres CFC játékos lesz. Semmi kavarás, semmi más hír, csak ez a 2, és bejött :D (itt most csak a komolyabb hírekre gondolok amik kinn voltak a főoldalon)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Keppi 2011. február 1., kedd 10:23-kor.
:)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#30826 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Blueflag írta:Ez eszméletlen! :D Azért Abra papát el tudom képzelni tárgyalás közben... "jólvan sz*rok rá, megveszem mindkettőt csak menjünk már haza... Andrej, hozd a Volgát, indulunk!!" :D

Torresben biztos voltam már a délután folyamán, de ha még Luizt is elhozzuk, én magamhoz nyúlok!

Nah...megtörtént az aktus? :D :lol: :D

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#30827 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

ez hihetetlen . megvan torres és david luiz . az a legkomolyabb az egészben hogy torres elsö tétmecse kék mezben pont a volt csapata a liverpool ellen lesz.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#30828 Hozzászólás Szerző: Gereb »

gerawba írta:
Xaniboy írta:
gerawba írta:Komoly átigazolási időszak volt, akik sírtak, hogy nem fog senki jönni azok remélem most csöndbe maradnak egy darabig és nem szidjak Abrat. (chiedis főleg neked, meg ha olvasod akkor neked is szól korozsp, te homokláda)
Csöndbe? Neked kéne csöndbe maradnod meg azoknak akik mind azért kiröhögtek engem mert Torrest akarnám ide igazolni baszki! Miről beszélsz te szerencsétlen? :D Ti voltatok itt fórumon akik azért röhögtek rajtam mert azt mondtam Torres jöjjön azt mindegyikőtök itt ugatott nekem úgy se jön hozzánk meg lehetetlenség stb. Azt most tessék itt van! Akik itt vannak az összes itt lévő Magyar Chelsea fórumozó összes tagja közül egyedül én hittem mind ebben egészen idáig és tudtam hogy 1x a mienk lesz! ;) És ezt az üzletet már régesrégen nyáron vb előtt már nyílbe kellett volna ütnie Abramovic úrnak! Nem pedig az utolsó pillanatokba! Végre egy normális húzása volt!
Te akkora gyökér vagy, ha ennyi szabadidőd van olvass már vissza hányan akarták Torrest milyen rég óta. Biztos voltál benne? :D Amikor ma feljöttel chatre (mindenki nagy örömére), minden második percben azt írtad, hogy nem jön senki, nyugodjunk már meg.

Téged azért röhögtünk mer 1) elb*szott egy nyomoronc vagy 2) te 30 játékost hoznál ide, az egész spanyol válogatottat kiegészítve a Barca, a Real meg 1-2 csapat sztárjaival.
Egy dologban van igazad, hogy nyáron is meg lehetett volna már szerezni, és ha emlékszel (bár ez tőled túlzott elvárás) akkor is sokan akarták. Barátaid, életed nincsen, úgyhogy olvass vissza nyugodtan nyárig.
Pofás kis megfogalmazás, szerintem a fél forum véleményét tartalmazza.
Végre valaki közbeszolt :D :D :D :D

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#30829 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Pilgrim írta:Szeretnék gratulálni a Chelsea vezetőinek! Az utolsó nap két ilyen igazolás. :shock: Most egy darabig mindenki kussolhat! :D
Ez igy igaz.
A Cityt lepipáltuk és ez nem kis szó.
Gratulálok a vezetöségnek ......

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#30830 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szeretnék gratulálni a Chelsea vezetőinek! Az utolsó nap két ilyen igazolás. :shock: Most egy darabig mindenki kussolhat! :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30831 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Xaniboy írta:Ribéry, David Villa és Torres! Ebből a 3-ból jött 1 idén! Akkor miről beszélünk ember? És ha tudni akarod igen! A fél társaságot lecseréltem volna! Mert öregek azért! Vettünk egy Torrest igen ám de a középpálya? ;) Vén faszokból áll össze elnézést! Essien 30 közeli,
Csak, hogy érezd mekkora blődségeket gondolsz, elárulom, hogy Villa majd 1 évvel hamarabb tölti be a 30-at, mint a ,,vén fasz'' Essien.
Szóval te egy ,,vén faszt'' akarsz ide?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Dakos92
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. november 20., szombat 18:34
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#30832 Hozzászólás Szerző: Dakos92 »

Talán nem ez a két játékos fogja megváltani a Chelseat de azt bitos h annyi meghiusult üzlet után mostmár minket is komolyan kell vegyenek az átigazolsi piacon :D

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#30834 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Xaniboy írta:
gerawba írta:Komoly átigazolási időszak volt, akik sírtak, hogy nem fog senki jönni azok remélem most csöndbe maradnak egy darabig és nem szidjak Abrat. (chiedis főleg neked, meg ha olvasod akkor neked is szól korozsp, te homokláda)
Csöndbe? Neked kéne csöndbe maradnod meg azoknak akik mind azért kiröhögtek engem mert Torrest akarnám ide igazolni baszki! Miről beszélsz te szerencsétlen? :D Ti voltatok itt fórumon akik azért röhögtek rajtam mert azt mondtam Torres jöjjön azt mindegyikőtök itt ugatott nekem úgy se jön hozzánk meg lehetetlenség stb. Azt most tessék itt van! Akik itt vannak az összes itt lévő Magyar Chelsea fórumozó összes tagja közül egyedül én hittem mind ebben egészen idáig és tudtam hogy 1x a mienk lesz! ;) És ezt az üzletet már régesrégen nyáron vb előtt már nyílbe kellett volna ütnie Abramovic úrnak! Nem pedig az utolsó pillanatokba! Végre egy normális húzása volt!
Te akkora gyökér vagy, ha ennyi szabadidőd van olvass már vissza hányan akarták Torrest milyen rég óta. Biztos voltál benne? :D Amikor ma feljöttel chatre (mindenki nagy örömére), minden második percben azt írtad, hogy nem jön senki, nyugodjunk már meg.

Téged azért röhögtünk mer 1) elb*szott egy nyomoronc vagy 2) te 30 játékost hoznál ide, az egész spanyol válogatottat kiegészítve a Barca, a Real meg 1-2 csapat sztárjaival.
Egy dologban van igazad, hogy nyáron is meg lehetett volna már szerezni, és ha emlékszel (bár ez tőled túlzott elvárás) akkor is sokan akarták. Barátaid, életed nincsen, úgyhogy olvass vissza nyugodtan nyárig.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30836 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ParanoidAndroid írta:értem mit mondasz,de lehet így kp Zsirkov is,Malouda is ,Joska na meg McEchran...és ott van Essien,Mikel,Ramires,Lampard
Joshban sajna nem bíznak eléggé, pedig több játéklehetőséget is kaphatna. Zsirkov szerintem Malouda helyén tud maradandót alkotni vagy pedig szélsőhátvédként /se ő se malouda nem brillírozott amikor Lampsot kellett pótolni/.
Az erősítés alatt főleg egy támadó kp-ra gondoltam aki tudna valami fasza fazont szabni a játékunknak és nagy konkurenciát jelenten Lampradnak. Abszolút előnyére válna a játékunknak. Védekező kp szinten sztem 7 évig még szétse kell nézni a piacon, szélekre max akkor ha felállást váltunk egy játékmester viszont szerintem elférne még, persze ez az én meglátásom mert mondom szerintem a csatársor hulladék teljesítménye Lampard hiánya miatt volt.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#30837 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

értem mit mondasz,de lehet így kp Zsirkov is,Malouda is ,Joska na meg McEchran...és ott van Essien,Mikel,Ramires,Lampard
agggyatok munkát!!!!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30838 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ParanoidAndroid írta:
GereZsolt írta:Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!
azt kpra ugyan minek kéne ?
Mert idén sztem a leggyengébb pontunk, ha nincs Lamps akkor nincs előrejáték, mert a Mikel-Essien-Ramires középpályától előre nem várhatunk nagy dolgokat, amint a mellékelt ábra is mutatta. Sztem egész más lett volna a szezon ha Jossi egésszéges és tud játszani Ramires vagy Mikel helyett.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#30839 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

GereZsolt írta:Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!
azt kpra ugyan minek kéne ?
agggyatok munkát!!!!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#30840 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Nyáron kell a középpályára és a szélső védelemre egy kisebb vérfrissítés és tökéletes a csapat 2-3 évig!

Válasz küldése