Rettentő kis trükkös köcsög vagyok címválasztás terén, és majd rájöttök jól mindjárt, hogy miért. Hétközi forduló, mindkét csapat számára téttel, bár egyik csapat sem zuhanna össze, ha nincs meg a 3 pont. A Chelseare ismét egy nagy formát futó csapat jó szériájának megtörése vár.
A címet indokolja egyrészről, hogy a Leszter jelenleg épp nincs kieső helyen. Az utóbbi 1 hónapban, onnantól, hogy majdnem megfogták a Spurst (4-3), egy nagyon komoly sprintet indítottak, és ledózerolták sorban a WHU-t, a WBA-t, a Swanseat, majd a végén behúzták a kiesési rangadót a Burnley ellen. Másrészt (nekik) otthon játszunk velük. Harmadrészt meg, na azt majd meglátjátok alább. Nem mondom, hogy túl eredeti ötlet, de attól még nyúlt, és legalább jó, ha jól csinálják. GIF poszt rulez.
Amikor már megint idegenben egy életéért küzdő kiscsapat áll az utadban
Amikor már megint nincs ép csatár a keretben
Amikor jó játékot vársz, de úgyis tudod, hogy nem azt kapsz
Amikor tudod, hogy ez már az utolsó előtti lépés lehet a cél előtt, de ahhoz nyerni kell
Amikor a fél liga szerint boring, boring Chelea
Az ellenfél 4 meccses győzelmi sorozatát kell megtörni valahogy
De hát ez mégiscsak a Leicester, akit hétből hétszer győztünk le utóbb, minden meccsen legalább 2 gólt lőve, egyébként meg szerény 13 PL mérkőzés óta veretlen a csapat
és hát na, két győzelemre vagyunk a bajnoki címtől, szóval nyerni kell, nincs más opció
De hát na, a győzelem mellé tényleg jó lenne végre gólgálát is rendezni
Legyen már elég nyerni, gálát majd a végén










417 Comments
by Zenzo
Merész így előre bedobni egy Drogba duplát? 🙂
by Didier90
több mint merész:D de legyen igazad
by Zenzo
akkor bedobom 😛
:))) 1-3, DD, DD, Iva.
by Didier90
Én már egy 3-1-et nagyon tudnék értékelni. Kijárna a szurkolóknak egy kis felüdült látványos játék.
by kasata91
0-1 Willi
0-2 Terry fejes 80+ban
by WudigessBoi
Na, Cech! Király!
by Zenzo
Ramires bokapassza 15 méter magas lett 🙂
by Zenzo
Végre egy jó kis angol idő.. olyan régen volt már esős meccs :S
by Didier90
eddig elég jól tolja a leicester
by Cech01
Mikel! Ja nem, Vardy.
by myheartisblue
Szegény Drogbának mintha betonsúlyok lennének a lábán… hiába. 37 év az 37 év.
by Didier90
sokkal többet nem lehet várni tőle. 1-2 jó megoldásban bízhatunk amiből lesz vmi gól féleség de ez a max 🙁
by taybor33
Az pont elég lehet.
by Zenzo
Ejj Didi faszom, azért ennél jobban má’
by myheartisblue
és jövőre még maradni szeretne. Nos uraim, ki mondja meg neki a kellemetlen true-t?
by Zola
Fuu baszki drogba….
by Zenzo
ja, végre végigvittünk egy kontrát faszául, erre tessék 🙂
by myheartisblue
Willian batrija pedig pedig a felére csökkent…
by Cech01
– 30 hp.
by Zola
Es megint lemaradt….
by Cech01
Emmostan olyan Torreses volt.
by Didier90
ez elég ratyi volt….
by Endy919
A kurvák faszáért nem vette le Didi…
by Zenzo
hát, gondolta faszért vezessünk már negyed óra után 🙂
by Didier90
régen az ilyet fordulatból bebaszta
by Zenzo
azért fogadjuk már el, hogy ne a régi önmagához hasonlítgassuk 🙂
ő jelenleg egy harmadik számú backup csatár, nem több, amellett klubikon.