Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42601 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Bence11 írta:
Megyó írta:A pennantos hírre direkt nem reagáltam :) az valóbban marhaság.

Amugy, ha tényleg megveszi az Arsenal Arshavint, akkor hány támadókp lesz már ott? -.-
Vagy kettőt adhatnának nekünk is belőle...

Én láttam játszani a dánt, elég tehetséges, én az árát egy olyan 7-8 M. körül gondolnám és nem 12 M meg feljebb, de azért a 3-4 M nem sok szerintem érte annyiért nem adja el az Arsenal :)
Hivatalos hogy Pennant kölcsönbe ment a Pompyhoz azért tényleg nagy vicc volt a cikkíró részéről hogy netán leigazoljuk.Bendtner szerintem nem valami nagy szám, agyon sztárolják, de semmi extra idén is lőtt egy vagy talán két gólt...igaz nem volt annyi lehetősége,de engem tavaly se győzött meg
*knock, and it shall be opened unto you*

Bence11
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. január 10., szombat 20:15
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#42602 Hozzászólás Szerző: Bence11 »

Megyó írta:
ZenZo írta:A "hírek" szerint Arshavin egyre közelebb van az Arsenalhoz, már akár a következő 48 órában létre jöhet a transzfer (bár a nyáron eladták a srácot már kb három csapatnak is - köztük nekünk), de a legszebb: valamelyik okos bulvárlap szerint az árát (12M) Bendtner eladásából akarják előteremteni... :lol: hát esetleg kiegészíteni, bár nem tudom, lenne e valaki, aki megvenné a lépegető exkavátort tőlük. Pedig jól indult, a korai szakaszban még nekem is szimpatikus volt a dán, de mostanára óóó... a valós értéke (szerintem) úgy 3-4,5 M közt mozoghat. Vicc.
Én azért még nem írtam le a dán srácot. Nekem tetszik a pályán való mozgása, és hát még nagyon fiatal.

A pennantos hírre direkt nem reagáltam :) az valóbban marhaság.

Amugy, ha tényleg megveszi az Arsenal Arshavint, akkor hány támadókp lesz már ott? -.-
Vagy kettőt adhatnának nekünk is belőle...

Én láttam játszani a dánt, elég tehetséges, én az árát egy olyan 7-8 M. körül gondolnám és nem 12 M meg feljebb, de azért a 3-4 M nem sok szerintem érte annyiért nem adja el az Arsenal :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42603 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát, ha ez azt jelentené, hogy Mancienne a csapat közelébe kerülne, akkor én eladnám. Alex idén amúgy sem játszik különösen jól, különösen rosszul sem persze.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#42604 Hozzászólás Szerző: Pöri »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=1&

Nagyon nem siratnám meg lassú, lomha az igaz h jól fejel de az csak egy dolog egy közép gyors támadó kettőt fordul míg ő egyet..10-15 milláért el lehetne passzolni az araboknak..Ivanovic szerintem százszor különb nála.. :roll: és talán Mancienne is (több) lehetőséghez jutna..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42605 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ha tényleg el lett csesze a szerződése, és ilyen marha olcsón meg lehetne venni, akkor Walcott-ért nagyon be kéne jelentkeznünk, mert már most nagyon tud a sárc...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42606 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

KRISZ28 írta:Chelsea: Arabok váltják Abramovicsot?


A The Sunday Times tudni véli, hogy Abramovics Szaúd-Arábiában és Dubaiban folytat tárgyalásokat. Ha létrejönne az üzlet, a Chelsea az eddig felhalmozott tetemes költségeit is enyhíteni lehetne, ugyanis az évek során Abramovics közel 500 millió fontot költött az egyletre.

A klub részéről viszont eddig csak cáfolat érkezett, miszerint az orosz mágnásnak esze ágában sincs megválnia „kedvenc játékszerétől”.
ez hülyeség de abramovics nyilatkozot miszerint azok a hírek h mmeg válan a Chelseatöl hamisak :)

KRISZ28
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 11:51
Kedvenc játékos: DROGBA
Kedvenc exjátékos: +

Re: Átigazolások

#42607 Hozzászólás Szerző: KRISZ28 »

Chelsea: Arabok váltják Abramovicsot?


A The Sunday Times tudni véli, hogy Abramovics Szaúd-Arábiában és Dubaiban folytat tárgyalásokat. Ha létrejönne az üzlet, a Chelsea az eddig felhalmozott tetemes költségeit is enyhíteni lehetne, ugyanis az évek során Abramovics közel 500 millió fontot költött az egyletre.

A klub részéről viszont eddig csak cáfolat érkezett, miszerint az orosz mágnásnak esze ágában sincs megválnia „kedvenc játékszerétől”.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42608 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Milyen játékosokkal összeboronálják a csapatunkat... :D Pennant? Vicc a csávó...
Azért kezdenek el a sajtóban gyengébb játékosokat igazolni hozzánk, mert már nem olyan gazdag Abra, mint a válság előtt! Ez van, ettől nem dőlt össze a világ, csak okosabban kell gazdálkodni! Attól, hogy a trónról letaszítottak minket, még mindig a 3.!!!leggazdagabb klubb vagyunk a bajnokságban! Ez azért nem olyan rossz, sztem :lol:
Ezenkívül a Man utd a nyáron megvette Berbatovot 30 akárhány millióért, pedig Glaserék sokkal "csóróbbak" ,mint Abra. (A Man utd teljes egészében önfenntartó!) Csak okosan kell beosztani a pénzt, és logikusan felépíteni a keretet!
Pl. Pár felesleges játékost azonnal elküldenék...PF, Malouda, Drogba, Alex, Mineiro...
Ennek sok pozitív oldala van:
I. Az eladásukból pénz folyik be.
II. A befolyt pénzből talán vehetünk egy normális játékost.
III. Őket pótolhatjuk fiataljainkkal (Mancienne, Stoch, Di Santo), akik így több lehetőséghez jutnak mint előtte és lehet sokkal jobbak lesznek, mint idősebb elődeik!
IV. Egy 20-21 éves saját nevelésű játékos nem keres 40-60 ezer € hetente, így még a fizetéseken is lehetne faragni!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42609 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:A "hírek" szerint Arshavin egyre közelebb van az Arsenalhoz, már akár a következő 48 órában létre jöhet a transzfer (bár a nyáron eladták a srácot már kb három csapatnak is - köztük nekünk), de a legszebb: valamelyik okos bulvárlap szerint az árát (12M) Bendtner eladásából akarják előteremteni... :lol: hát esetleg kiegészíteni, bár nem tudom, lenne e valaki, aki megvenné a lépegető exkavátort tőlük. Pedig jól indult, a korai szakaszban még nekem is szimpatikus volt a dán, de mostanára óóó... a valós értéke (szerintem) úgy 3-4,5 M közt mozoghat. Vicc.
Én azért még nem írtam le a dán srácot. Nekem tetszik a pályán való mozgása, és hát még nagyon fiatal.

A pennantos hírre direkt nem reagáltam :) az valóbban marhaság.

Amugy, ha tényleg megveszi az Arsenal Arshavint, akkor hány támadókp lesz már ott? -.-
Vagy kettőt adhatnának nekünk is belőle...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42610 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: És egy itthoni vonatkozású hír, ami a Daily Recordban jelent meg:
"Hearts are hoping to land Janos Balogh on a Ł100,000 deal today" - László Csabi akcióban :)
Kiváncsi vagyok mikor teszi meg azt, hogy a Vukmir-Kapic-Lisztes hármast megveszi Ł500-ért. :D :lol: Vagy hasonló aranylabda-esélyeseket. :D Na bocs az offért. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42611 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na kaka maradt a milánnál. EZ a klubb hűség! ezek utánn, ha terry mégis elmegy, vagy akár essien, óriásit fogok csalódni, és nem fogom tisztelni egy percig sem. Maradnia kell, akkor semmi gond.
ha ti mágképp gondoljátok akkor kicsit elfogultak vagytok.
robinhot nem kéne, de egy ilyen kaliberü játékost simán, de 40 milláért bárki mást meglehetne venni.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42612 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Robinho meg kiverte a hisztit a City-nél... Mondanám, hogy le kéne csapni rá, de ha ilyen hisztis, akkor nem biztos, hogy jó ötlet...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A "hírek" szerint Arshavin egyre közelebb van az Arsenalhoz, már akár a következő 48 órában létre jöhet a transzfer (bár a nyáron eladták a srácot már kb három csapatnak is - köztük nekünk), de a legszebb: valamelyik okos bulvárlap szerint az árát (12M) Bendtner eladásából akarják előteremteni... :lol: hát esetleg kiegészíteni, bár nem tudom, lenne e valaki, aki megvenné a lépegető exkavátort tőlük. Pedig jól indult, a korai szakaszban még nekem is szimpatikus volt a dán, de mostanára óóó... a valós értéke (szerintem) úgy 3-4,5 M közt mozoghat. Vicc.

És egy itthoni vonatkozású hír, ami a Daily Recordban jelent meg:
"Hearts are hoping to land Janos Balogh on a Ł100,000 deal today" - László Csabi akcióban :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42614 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ugyan ennél röhejesebb faszságot már régen olvastam, úgy látszik Pennantet mindenképp el akarják passzolni a sajtóban, de az az ember már a Poolba se való (na jó, oda igen :twisted: ), de hogy a Realba vagy a Chelseabe... jézus.

Ez a valóság(hoz közelebb álló dolog):
Portsmouth executive chairman Peter Storrie says Pompey are "very, very close" to concluding a deal for Liverpool winger Jermaine Pennant.

Pompey have already agreed terms with the Reds to bring in Pennant, who is out of contract at the end of the season.

Pennant is reported to favour a loan move to Fratton Park and Storrie confirmed the 26-year-old will not initially sign a long-term deal with the club.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42615 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Mai pletykák:

PHIL SCOLARI will today discover how much Chelsea are willing to back him. The Blues boss is due to meet club officials to discuss a replacement for Joe Cole, with Jermaine Pennant and David Bentley on his radar.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 149102.ece" onclick="window.open(this.href);return false;

A Times szerint di Maria és Valencia a kiszemelt:

http://www.goal.com/en/news/1711/chelse ... a-valencia" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdekes lenne így, hogy Joey sérült, megint azt látni a .comon, hogy senkit nem veszünk. Na nem mintha Cole teljesítménye annyira hiányozna a csapatnak, de valóbban, így max egy "vérbeli" (malouda....) szélsőnk van.
Remélem január 31.én éjfélkor lecsúszunk megint valami üzletről...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42616 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mai pletykák:

PHIL SCOLARI will today discover how much Chelsea are willing to back him. The Blues boss is due to meet club officials to discuss a replacement for Joe Cole, with Jermaine Pennant and David Bentley on his radar.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 149102.ece" onclick="window.open(this.href);return false;

A Times szerint di Maria és Valencia a kiszemelt:

http://www.goal.com/en/news/1711/chelse ... a-valencia" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#42617 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

hát remélem nem igazol el, mert már nagyon elegem van a citeh-ből. essenek csak pofára nyugodtan, Kaká meg jó helyen van a milanban, mindenesetre jobb helyen, mint a citeh-ben

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Átigazolások

#42618 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Úgy tűnik Kaká-sztori csak egy szálon futó cselekménye a City téli tevékenységének. Bellamy

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42619 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Perpetuum írta: A Bridge-ért kapott 10 milliót meg megette a kis gömböc? Ugyan már pénz az van, csak senki nem akar költeni, inkább nyárra tartogatják a pénzt. Legalábbis ajánlom nekik.
Abra kijelentette, hogy azt a 10 milliót sem hajlandó játékosvásárlásra fordítani, oldjunk meg mindent abból amink van... Bár sztem az azért kicsit túlzás, mert oké h 3 milliárdot bukott, de az aa 10 milla sztem nem vágta volna a földhöz...:P

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42620 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tiszi írta:Én nagyon kíváncsi vagyok hogy kit fogunk nyáron igazolni de nagyon remélem hogy jó jatekosokat fogunk!! Csatár kéne szerintem mert drogba már nem fog maradni! És egy jó szélső!!
Úgy vélem még borzasztó sok fog történni nyárig, ami nagyban befolyásol majd mindent!
Eleve Scolari marad-é , vagy sem. A másik meg, hogy hány játékos igazol majd el tőlünk. (lehet nagy takarítás lesz a nyáron)

Válasz küldése