Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
eXplo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. május 1., csütörtök 14:32
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16781 Hozzászólás Szerző: eXplo »

Sziasztok!

A tegnapi meccs minden várakozásomat felülmúlta. A Chelsea nem ült rá az idegenbeli egy gólra, igyekezett beszorítani a Liverpoolt, ami helyzetekben is megmutatkozott.
Bár Torres helyzeténél majdnem megállt a szívem, végül Cech szépen védett.
Az egyenlítő gól után a tavalyi tizenegyes-párbaj rémképei gyötörtek:)
A Hosszabbításban szétszedtük a Pool-t, így végre sikerült a döntőbe jutás!
Moszkvában is nyerünk!
Hajrá Chelsea!:)

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16782 Hozzászólás Szerző: timoboll »

eszméletlen meccs,én a szomszéddal néztem aki szintén nagy focirajongó,de ő már a 70. percben hazament mivel álmos volt,nem tudja miről maradt le:)Cech jól védett,mondjuk az a potya nem kellett volna a végére(akkor megint felment egy kicsit a vérnyomásom),viszont reina is jó volt,neki köszönheti a pool h nem kaptak többet.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16783 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bambino írta:Megyó, nekem kékségem már a 98-as KEK-döntő óta megvan..az más kérdés hogy fél év olvasgatás után csatlakoztam csak a fórumhoz érdemben :!:
De nincs harag :wink:
persze persze :)
csak szemétkedtem direkt, de itt nagy az összetartás, én meg aztán kifejezetten egy békét kedvelő, jószivű ember vagyok :)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16784 Hozzászólás Szerző: twopac »

ennek a sikernek pedig semmi köze nincs a pénzhez,ha azon mulna akkor a real játszaná folyamatosana bl elődöntőket!!persze kell az anyagi háttér,de a siker a játékosok hozzáállásán mulik,hogy mennyire akarják a siekrt!és mi idén nagyon akartuk,ehhez kellet persze kellet egy jó adag szerencse is,de hát ez a bl,amit csak igy lehet megnyerni!
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#16785 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Tegnap este kaptam egy 7-es erősségű sokkot... :shock:

Most már csak 6-os erősségű, ezért tudok írni is, de egyelőre csak ennyit... :shock:

Hihetetlen... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16786 Hozzászólás Szerző: twopac »

Ilyen meccset te jó ég!!!először azon akadtam ki hogy drogba kihagyta a ziccert,rejna fogott mindent,aztán drogba gólja után extázis!!torres gólja után összefostam magam,féltem hogy jön a vég,mert ha a pool rugott volna egy gólt elöször nem hiszem hogy tudtunk volna rá válszolni!!a hosszabitás pedig maga volt a csoda!!lampard pedig a legnagyobb játékos a világon,egy anya elvesztése után igy odaállni,rejnával szemben aki tavaly kiejtett minket,de lamps bevarrta!!óriási grat a csapatnak!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16787 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Megyó, nekem kékségem már a 98-as KEK-döntő óta megvan..az más kérdés hogy fél év olvasgatás után csatlakoztam csak a fórumhoz érdemben :!:
De nincs harag :wink:
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16788 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmmm, egyből mennyi új Chelseas lett :D
nah jó szemét vagyok tom :D

Flake
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. május 1., csütörtök 8:46
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfanco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16789 Hozzászólás Szerző: Flake »

Hát igen végre döntős a CHELSEA FC!!
A liverpool meg megérdemli annyi pénzt költöttek azok is dehát a jobb nyer nem?
Reszkess MU
jön a Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jamal05
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008. február 24., vasárnap 20:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd H.

Re: Bajnokok Ligája

#16790 Hozzászólás Szerző: jamal05 »

Hali! :D nos a kárörvendésről annyit hogy a mi városunkban van egy tizfős pool-szurkoló tábor akik már reggel óta zaklattak szószerint idézem ezzel(ki fogja szopni a buzi csapatod)
Nos ha ugy nezzük akkor egy ilyen bíró mellett igy agyonütni a pool-t arra adott okot hogy a
meccs vege után meg eresszek egy telefont a (Ge.Fejű pool-szurkolók felé)mondom neki szia kihangosítanál ?!
-miért
-na légyszi!
-oké
-és ordítva énekeltem !!! Blu is the colour!!!
szerettem a pool-t régen de mára a leg unszinpatikusabb csapat lett és nem csak a szurkolóik bunkósága miatt
Reggel hallottam a kocsmárostól ahol voltak hogy szétszedtek a srácok a telefon hívás után
egy audi 80-ast ami nagy észre vallott mert az egyik pool-szurkoló srác kereszt apja kocsilya volt
A mi kis idézőjeles kis Chelsea-s táborunk pedig a meccs utáni pár sör legurítása után és persze a pool-os gyökerek kicinkelése után békésen aludtuk a csodás álmunk azzal a tudattal hogy csapatunk moscwa-hideg városában nagy lépést tehet az első bl győzelme felé!!!

Akármien szemszögből is nézzük sehogysem volt szimpatikus tegnap a pool-a Bíró szintén nem segített az ott jogos büntető vot.én Essien gólját is meg adtam volna mert sztem senki nem takarta Reina-tés nem ért a labdához na mind1-és szimpatikus Gerard meg az anját lökdösse vissza a kispadra ha a labdát akarják a kezébe nyomni-elszálltak a stár narancsok a Stamfordon ennyi az hogy kinek milyen kerete van meg nevetséges annak a tudatában hogy a pool os sracok mar évek óte keményen eggyütt fociznak csak lett egy rekord összegű csatárjuk meg egy csomó fiataljuk...Szerintem ezt a keret dologot nagy marhaság volt fel hozni nalunk meg rengeteg valtozas ment végbe és nem az emberek jövés menése miatt!
A góljainkat azok rugták akiktől vártuk:D nem pedig azok akik most lettek igazolva xy okból
Az év Chelsea-meccse volt ez is mint a hétvégi Man U-meccs is!!! mi voltunk a jobbak
sokkkkkkkkkal!

Avatar
Flonaldo
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 8:45
Kedvenc játékos: Anelka
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo

Re: Bajnokok Ligája

#16791 Hozzászólás Szerző: Flonaldo »

Éljen éljen éljen!!!
Végre kiesett a rohadt pool.
Éljenek a fiúk: Drogba, Ballack, Lampard teljesítménye kimagasló, na meg a csere Anelka aki padról beállva gólpaszt adott.
Hajrá fiúk, kivégezzük a Unitedet is!!!
Tore Andre Flo forever!

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16792 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Chelseafan, kösz a videót, jó ismét örülni látni Terry-t és Drogbát!
Csapatkapitányunk szerencsére nem kapott sárga lapot, így ott lehet a döntőben, hála az égnek :!:
Idézném Straboo kollégát: Kéknek lenni jó!!!

Csak így tovább :wink:
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16793 Hozzászólás Szerző: Bambino »

A pool nem játszott úgy ahogy előre vártam tőlük, az első félórában még a kapunkig is alig jutottak el, labdát is alig szereztek, volt két talált góljuk és kész...mi minden egyes helyzetünket kidolgoztuk, emlékezzetek csak a 2. félidőben ahogy jött balról a beadás, Ballack lekészítette Lampsnak, na arra a kommentátor is azt mondta "tanulmány" :!: A tegnapi játék képe alapján nem érdemelték meg hogy tovább menjenek, így igazságos 8)
Szívinfarktus?...nekem gyomorgörccsel párosult, nem bírtam se chipset se sört magamhoz venni, annyira izgultam, csak a két kezem volt végig imára összekulcsolva.
KÖSZÖNÖM NEKED ISTENEM EZT A CSODÁLATOS PILLANATOT :!: :cry:

Most már aztán kerüljön valami idén a csapat vitrinjébe, mert megharagszom :x :wink:
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16794 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ki a faszt erdekel hogy jatszott a pukli mi jobbak voltunk . they are nothing but a bunch of murderers asshole who kills there own fans so fuck em all fuck em all.

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16795 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Tegnap bebizonyosodott hogy mekkora pszichikai előnyt jelent egy BL-visszavágón a hazai pálya :!: 2 évig ez a poolnak adatott meg, de most a bevehetetlen Bridge-en kellett bizonyítaniuk (mint azt már korábban megírtam volt). Nem sikerült, hát viseljék a következményét..idén sem nyernek semmit se... :twisted:
Egyébiránt mindenki nagyon odatette magát, az utóbbi 2 meccsünk fantasztikus volt, nagyon remélem hogy az elkövetkező 3 meccsre is tudjuk tartani ezt a formát, és az MU fejet hajt előttünk...KÉTSZER IS :!: :!: :!: 8)
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16796 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mi az, hogy a Pool szimpatikusan játszott? :D
Szerintem szarul játszottak és nem érdemelték meg volna a továbbjutást. Jobbak voltunk. Az,hogy a 2. félidőben ők írányítottak az nem az ő érdemük, hanem a mi akaratunk volt. Nem is támadtunk akkor annyira le. Persze a gól után jobban feljöttünk, és akkor is több helyzetünk volt. A tizivel mákunk volt, de szarok rá. És szarok mindenre, lényeg, hogy a döntőben vagyunk. :D

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16797 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Nagyon boldog vagyok. 1-1-nél 5 infarktusom volt (a 2. és 3. gólunknál még további 5). Lampard gólját megkönnyeztem, Drogba lövésénél meg kiszaladtam a lakásból örömömben.
Hogy a Pool szimpatikusan játszott? Kit érdekel? Kiestek, mehetnek a levesbe!! Eleget játszottak már BL döntőt, nekünk meg ez lesz az első!!! MEGÉRDEMELTÜK! Lehet, hogy nem mi játszottunk a legszebben ebben a szezonban, de akkor is ott vagyunk a döntőben!
Kijárt ez már a csapatnak és a szurkolóknak!

csuky
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. március 30., vasárnap 18:30
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: Dan petrescu
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16798 Hozzászólás Szerző: csuky »

Sziasztok csak annyit szeretnék írni hogy a tegnap este a klub(unk) történetének a legfényesebb napja, hogy ki hogyan és kivel és,hogy kinek és milyért meg merre és meddig na meg menyit és stb. kit érdekel, ha valaki ennek nem tud teljes szívéből felhőtlenül és főleg feltételek nélkül őrülni az ne jó fórumon jár persze ez is csak egy vélemény és köszönőm hogy megírhattam és főleg, hogy megérhettem.FOREVER C.F.C.

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Bajnokok Ligája

#16799 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

BENT VAGYUNK A BL DÖNTŐBEEEEEEEEEN!

MINDENKI CSONTIG BENYALHAT BASSZAMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

momentán ennyit érzek, de utcalány jó!!!! ááááááÁÁÁÁÁÁÁááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bajnokok Ligája

#16800 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

grimrieper írta:
chelseafan01 írta:
grimrieper írta:ya es jovore minden idegen merkozesre is van jegyem ma fizettem be a szezon jegyemet.


Igen! Feltételek? Hivatalos, szervezett út? Kb. hány £ ???
holnap megtudok mindent pontosan es irok a forumba kb a ti idotok szerint olyan 2-3 kozott legyel fent a forumon ha lehet.
Oké, köszi Üdv..

Válasz küldése