Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#17241 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Matuszka írta:
twopac írta:Szeintem arsenal simán veri a milant!számomra nem is kérdés ki jut tovább!Tudom hogy a Milan a bl-ben mindig esélyes,de most az a különbség az elmult évekhez hogy a Milan a bajnokságban is szenved,amikor pedig döntöztek a bl-ben azért nem voltak ilyen szarok!szóval én sima arsenal továb jutást várok!!
Szerintem meg a Milán jut tovább...hiába szarok a bajnokságban,a BL-ben mindig remekelnek :)
Sztem otthon mindketten verik a másikat, de sajna az Arsenal jobban :( . Most ők a jobbak és kész (bár nagyon ráfizettek a csoport2.ságra). Amennyire a mákomat ismerem, a Pool, a Real és a Schalke is megy tovább :( .

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#17242 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
kdako írta:Joey legalább jól látja:

"It was tough and I'm sure it wasn't pretty to watch.

"It was a very tactical game and we'll have to improve at the Bridge to get the job done that's for sure.

"They are a good side and gave us a good run for our money.

"We look solid, everyone's doing their job tactically, but we need to start scoring goals. We want to get flowing again."
Grant:
"The result is okay," Grant said before departing the Greek capital.
"Of course we always want to win but a draw away is not a bad result, it is okay."
"On the performance, except for two chances, we didn't create a lot so it was disappointing. But it is not easy to play here. They have good supporters and Olympiacos are well organised."
"From the tactical side, they played very well, they didn't lose any game at home in Champions League this season, and they know how to play away."
Szóval mondhatjuk, Grant is jól látja, habár szerintem a result kurvára nem okay. De kérdem én: ez a meccs közben miért nem jutott eszükbe??? :)

Nekem a "Of course we always want to win" mondata ami csipi a csőrőmet!
Mert ez a meccseink nagy %-án nem látszik!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17243 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

twopac írta:Szeintem arsenal simán veri a milant!számomra nem is kérdés ki jut tovább!Tudom hogy a Milan a bl-ben mindig esélyes,de most az a különbség az elmult évekhez hogy a Milan a bajnokságban is szenved,amikor pedig döntöztek a bl-ben azért nem voltak ilyen szarok!szóval én sima arsenal továb jutást várok!!
Szerintem meg a Milán jut tovább...hiába szarok a bajnokságban,a BL-ben mindig remekelnek :)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#17244 Hozzászólás Szerző: twopac »

Szeintem arsenal simán veri a milant!számomra nem is kérdés ki jut tovább!Tudom hogy a Milan a bl-ben mindig esélyes,de most az a különbség az elmult évekhez hogy a Milan a bajnokságban is szenved,amikor pedig döntöztek a bl-ben azért nem voltak ilyen szarok!szóval én sima arsenal továb jutást várok!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#17245 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Joey legalább jól látja:

"It was tough and I'm sure it wasn't pretty to watch.

"It was a very tactical game and we'll have to improve at the Bridge to get the job done that's for sure.

"They are a good side and gave us a good run for our money.

"We look solid, everyone's doing their job tactically, but we need to start scoring goals. We want to get flowing again."
Grant:
"The result is okay," Grant said before departing the Greek capital.
"Of course we always want to win but a draw away is not a bad result, it is okay."
"On the performance, except for two chances, we didn't create a lot so it was disappointing. But it is not easy to play here. They have good supporters and Olympiacos are well organised."
"From the tactical side, they played very well, they didn't lose any game at home in Champions League this season, and they know how to play away."
Szóval mondhatjuk, Grant is jól látja, habár szerintem a result kurvára nem okay. De kérdem én: ez a meccs közben miért nem jutott eszükbe??? :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#17246 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Oziris írta:Úgy tudtam h szopik az Inter!Még pénzt is nyertem vele! :)
Bár tény kellett hozzá a piroslap no meg a bíró!
Egyébként meg jah. Az Inter az a tipikus nagycsapat az utóbbi pár évben, aki folyamatosan esélyesként indul a BL-ben, aztán nemhogy nem nyer, még valahol az elején/közepén szépen ki is esik. Pont, mint a Werder, bár ők nem annyira végső esélyesként indulnak, csak szépen menetelnek, aztán meg egy csúnya zakóval távoznak. Kíváncsi leszek a visszavágóra az Inter esetében is, de ha ezt hozzák, amit tegnap (meg az utóbbi három évben a BL-ben), akkor otthon is ilyen 2-1-re futja majd az erejükből, az meg ugye kevés.

Van egy pár Interes haverom ,és pont ezért félnek mert Mancini nem igen szeret kockáztatni!
Tavaly is a Valencia ellen gólt kellett volna rúgniuk és egy védekező taktikával lehoztak egy 0:0 át amivel kiestek az otthoni 2:2után!Még véletlenül se vitt le egy védőt vagy vmi csekély kockáztatás!Taktikailag olyan szinten van Mancini is mint Grant :D Bár ez a jelen pillnatban igen gyenge olasz bajnokságban bőven elég a BL meg nagyon más...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#17247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:Úgy tudtam h szopik az Inter!Még pénzt is nyertem vele! :)
Bár tény kellett hozzá a piroslap no meg a bíró!
Egyébként meg jah. Az Inter az a tipikus nagycsapat az utóbbi pár évben, aki folyamatosan esélyesként indul a BL-ben, aztán nemhogy nem nyer, még valahol az elején/közepén szépen ki is esik. Pont, mint a Werder, bár ők nem annyira végső esélyesként indulnak, csak szépen menetelnek, aztán meg egy csúnya zakóval távoznak. Kíváncsi leszek a visszavágóra az Inter esetében is, de ha ezt hozzák, amit tegnap (meg az utóbbi három évben a BL-ben), akkor otthon is ilyen 2-1-re futja majd az erejükből, az meg ugye kevés.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#17248 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:az a ****************************** pool a 85. és a 90. percben rugta a golt :x
hajrá inter!


nah amugy meg rolunk, igen én is ugy gondolom hogy mivel nincs idegenbe lőtt golunk (mondjuk a görögöknek még otthon lőtt sincs egyelőre) ha véletlenül kapunk egyet akkor baj van. nah ha meg esetleg valahogy kettőt és a 2. a 70. perc után van...
nem akarom hogy szégyenszemre kiessünk itt az elején




(beszarok ha tovább megy a a pooool :x :x :x :x )

Úgy tudtam h szopik az Inter!Még pénzt is nyertem vele! :)
Bár tény kellett hozzá a piroslap no meg a bíró!
Chelsea FOREVER!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Bajnokok Ligája

#17249 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#17250 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Ti mire számítotok az Arsenal-Milan meccsen?? :) Én 2-1-es Milan győzelemre tippelek.
Hát ha ezt 1 hónapja kérdezed, azt mondom, hogy az Arsenal átgázol a Milanon és egy kb. 3-0 v. 3-1-el végeznek. Most, hogy az Arse már nem olyan stabil, a Milan pedig a bajnokságban is kezd jó nyomon járni, gyorsan és jól beillesztették Pato-t, így én egy döntetlent mondok. (1-1) A Milan a harmadik számú kapussal áll ki, és hát itt a gyorsaság kontra öreguras foci közti különbség majd meglátjuk, mennyire jön ki, lehet, hogy így is meghinti az Arse a Milant, de az olaszok nagyon jók tudnak lenni egy ki-ki meccsen, lásd tavaly MU.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#17251 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Hát igen,Grant... :? Támadó focit ígért, de amit eddig láthattunk, az minden volt csak támadófoci nem.Kiváncsi vagyok, hogy mennyi időt kap. :roll: Amúgy Grant mérlege eddig nagyon jó, 79,8%!Ez sajnos eddig a játék képén nem látszik meg, de lehet kell neki egy nyár, hogy kialakítson valami támadófoci féleséget.Majd meglátjuk..
A mutató a csapaté, nem Granté... egyébként szerintem időt az kap bőven. Azért némiképp örülök, hogy most már más is belátja, hogy Grantnek nem sok köze van a sikerekhez, mert sem felállást, sem taktikát, sem cseréket nem képes jól alkalmazni egy olyan kerettel, ami pedig az eredményeket szállítja. Olyan játékoskeretünk van, amivel bármi megvalósítható. Sajnos a 4-3-3 nem igazán válik be úgy, hogy a szélsőink többnyire harmatgyengék.
Egyébként ha valakinek egy ilyen kerettel egy év kell, hogy használható "támadófocit" tudjon alkotni, az nagyon nagy baj, illetve nem, csak nem ezen a szinten. A QPR-rel nyugodtan lehet ezt csinálni, de egy bajnokaspiránsnál nem (ahol igaz, hogy év közben vette át a csapatot, de év eleje óta együtt dolgozott vele)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17252 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ti mire számítotok az Arsenal-Milan meccsen?? :) Én 2-1-es Milan győzelemre tippelek.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17253 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát igen,Grant... :? Támadó focit ígért, de amit eddig láthattunk, az minden volt csak támadófoci nem.Kiváncsi vagyok, hogy mennyi időt kap. :roll: Amúgy Grant mérlege eddig nagyon jó, 79,8%!Ez sajnos eddig a játék képén nem látszik meg, de lehet kell neki egy nyár, hogy kialakítson valami támadófoci féleséget.Majd meglátjuk..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17254 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:igen igen tom, a kis titulusát ugy általába kapta Seva, de mint látod épp hogy azt hozom fel hibának Grant részéről hogy lehozta Make helyett.
Értem én, és szerintem is pöcs Grant, mert nem meri játszatni a csapatot, túltaktikázza a meccseket, de ezekből így sem jövünk ki jól.

És ugye beszéltünk arról, hogy Drogba-Anelka együtt mire képes...Hát tegnap ugye a baloldalra állt be Anelka, de a vonaltól alig mozdult el, így pedig, mivel nem igazi szélső, nem hiszem, hogy hatékony lesz.
Nem értem miért nem lehet egy normális 4-4-2 vel próbálkozni?
Belletti-JT/Alex-Riccy-Bridge/Cole
SWP-Essien-Lamps/Balle-Malouda/Kalou/Joey
Drogba-Anelka/Sevcsenko
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17255 Hozzászólás Szerző: kdako »

emsanya írta: Igen az a naplopó akkor két gólt szerzett, de amint látjuk csak azzal meccsel írta csak be magát a chelsea történelembe, mert se elötte, se utánna sehol sincs Sheva...elötte levő meccseken végig szenvedett, az utána lévő meccseken meg sérültet jelentet, amikor végre játszhatott volna végig...persze hogy akkor épül fel, amikor már vissza jött mindenki az afrika kupáról, és Anelkát leigazoltuk...most megint majd jöhetnek a hírek, ha nem fog játszani, hogy menne vissza a Milanba...
Ugyanmár, ezt te sem gondolhatod komolyan, direkt sérült meg, hogy ne kelljen játszani... :?:
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17256 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:
bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...
igen igen tom, a kis titulusát ugy általába kapta Seva, de mint látod épp hogy azt hozom fel hibának Grant részéről hogy lehozta Make helyett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#17257 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta:
bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...

Igen az a naplopó akkor két gólt szerzett, de amint látjuk csak azzal meccsel írta csak be magát a chelsea történelembe, mert se elötte, se utánna sehol sincs Sheva...elötte levő meccseken végig szenvedett, az utána lévő meccseken meg sérültet jelentet, amikor végre játszhatott volna végig...persze hogy akkor épül fel, amikor már vissza jött mindenki az afrika kupáról, és Anelkát leigazoltuk...most megint majd jöhetnek a hírek, ha nem fog játszani, hogy menne vissza a Milanba...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17258 Hozzászólás Szerző: kdako »

Joey legalább jól látja:

"It was tough and I'm sure it wasn't pretty to watch.

"It was a very tactical game and we'll have to improve at the Bridge to get the job done that's for sure.

"They are a good side and gave us a good run for our money.

"We look solid, everyone's doing their job tactically, but we need to start scoring goals. We want to get flowing again."
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17259 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17260 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...

Válasz küldése