Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40441 Hozzászólás Szerző: Lamps »

andyslacker írta:
kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
ezt remélem senki nem gondolja komolyan..... harcolni kell meg küzdeni, mindegy, hogy kupa, bajnoki, vagy bl meccs. én, mint szurkoló nem akarom azt látni semmilyen körülmények között, hogy egy bármilyen tétmeccsen aktív pihenéssel töltik az időt a pályán olyan játékosok, akik vagyonokat keresnek. egy eladott labdát, elrontott lövést/cselt meg lehet és meg is kell bocsássunk, de az akarás hiányára soha nincs mentség. Kizárólag az előkészületi meccseken tudok vereséget elfogadni.
Így van...a pénz egy dolog, a hozzáállás és az odaadás megint más, de aki 100-130 ezer angol fontot keres hetente azért, hogy lejátszon egy , max 2 meccset, annak a lelkét kellene a pályán hagyni, és nem csak 2 gól után elkezdeni focizni, vagy az utolsó 10 percben...a pénzt nem lehet likvidálnia fociból, és nem is szabad rá fogni, hogy így is úgy is megkapják a fizut, akkor meg minek törnék össze magukat elv alapján, de semmiképp sem szabad úgy kimenni egy meccsre, hogy nem lesz baj, ha elmegy, mert a BL-re koncentrálunk...nem volt semmi komolyabb bajom a meccsel, nagyon jó és élvezhető volt, csak éppen 3:2-nél bizony elő kellett volna venni a védekező állást...
Petr meg...elég kiábrándító dolgokat csinál mostanság, ráférne egy kis pihenő, mert ez a mostani potya Carsonra emlékeztetett, és a múltkori sem volt szebb.
Grant taktikája alapvetően nem rossz, csak tudni kell hogy hol a határ és a védelmet kicsit rendezni, mert ha valaki még emlékszik, Muri mondta egy 5:4-es arsenal-Sp*rs meccs után, miszerint ha 3 a 3-ban játszatná a játékosait és ennyi lenne az eredmény, leküldené őket gyenge védekezésért....
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40442 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
ezt remélem senki nem gondolja komolyan..... harcolni kell meg küzdeni, mindegy, hogy kupa, bajnoki, vagy bl meccs. én, mint szurkoló nem akarom azt látni semmilyen körülmények között, hogy egy bármilyen tétmeccsen aktív pihenéssel töltik az időt a pályán olyan játékosok, akik vagyonokat keresnek. egy eladott labdát, elrontott lövést/cselt meg lehet és meg is kell bocsássunk, de az akarás hiányára soha nincs mentség. Kizárólag az előkészületi meccseken tudok vereséget elfogadni.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40443 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:... Játsszon Mikel szűrőt, Essien meg jobb wingert. Vagy valami, vagy bármi.

nanananana.....mikel csak ne szűrjön :)
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40444 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Etelkozi írta:Egyébként pedig KÖVETELEM VISSZA AZ 1-0, 2-0 UNALMAS MECCSEKET, amikor OTTHON ÉS IDEGENBEN EGYARÁNT MINDENKI ELLEN NYERTÜNK /többnyire/.
Nyertünk a zoldtrafordon, a hájböriben, az enfilden, mindenhol...
én nem követelem azokat a meccseket. ellenben azt nagyon is, hogy Cech qrva gyorsan szedje össze magát mielőtt victor valdez-i mélységekbe zuhan lepkeileg....sajnos az elmúlt 3-4 meccsen közel sem úgy véd, ahogy azt tőle el lehetne várni
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40445 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Etelkozi írta:
undertow írta:
kdako írta: Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
visszaneztem, nem volt les, alex egyvonalban volt a passz pillanataban.
nem létezik...
márpedig így van. sajnos. elkúrtuk.
Birth, CHELSEA, Death

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40446 Hozzászólás Szerző: twopac »

hiába hajtunk ré most a bl-re ez miebn tudna mutatkozni?nem játszatjuk drogbát,terryt,lampsot,essiennt a bajnokságban?persze igy már fontosabb a bl,mert kezd elmenni a hajó,de én nem tudom hogy lehetne arra jobban koncentrálni!
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40447 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:
kdako írta:
Etelkozi írta:Főleg, hogy a Kalounak betudott gól méteres les volt...
Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
visszaneztem, nem volt les, alex egyvonalban volt a passz pillanataban.
nem létezik...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#40448 Hozzászólás Szerző: Norbert »

kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
Rajtam is átfutott ez a gondolat, de szerintem erre csak februárban tudunk kiérlelt választ adni. A döntés félig van kezünkben, ehhez a manure és az arse szereplése adja a másik felet. (Ami külső befolyásoló tényező: sérüléshullám a manure-nál, Afrika kupa hatása arse-ra) Bevallom David Villa/Anelka/Huntelaar érkezés/nem érkezése a januári szezonban nem fog lendíteni a játékunkon, mivel a beilleszkedési időszakon túl kell esniük és az nem egy-két meccs... :?
A hajó jelen állapotban még nem ment el, most még lehet javítani a mérlegen. Jelen állapotban a 4-5 helyre visszacsúszás elkerülése a legfőbb cél, a sorsolás február 9.-ig nekünk kedvező, ha a hazai meccsek sokaságát nézzük. Ha hozzuk őket, februárban ismét kihívók lehetünk (ezt idén szeptemberben, most december közepén játszottuk el és ha nem ragadjuk meg az alkalmat nem hiszem hogy még egyszer lehetőségük lesz rá a tavasz folyamán).
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40449 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
Etelkozi írta:Főleg, hogy a Kalounak betudott gól méteres les volt...
Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
visszaneztem, nem volt les, alex egyvonalban volt a passz pillanataban.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40450 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:Egyébként pedig KÖVETELEM VISSZA AZ 1-0, 2-0 UNALMAS MECCSEKET, amikor OTTHON ÉS IDEGENBEN EGYARÁNT MINDENKI ELLEN NYERTÜNK /többnyire/.
Nyertünk a zoldtrafordon, a hájböriben, az enfilden, mindenhol...
Mióta mondom már én ezt :)
Egyébként volt szerencsém(?) tegnap este meglesni az arsenal és a pompey szemet gyönyörködtető mérkőzését. Nem tudom, hogy játszott ellenünk az ágyús gárda, de amit tegnap csinált, na azzal ők sem lesznek bajnokok... kezdenek kipukkadni a fiatalok. Egy gyenge pompey - igaz otthon, de félgőzzel visszaverte az Arsenalt. Mi meg kikaptunk. Na erre lennék én kíváncsi. ManU meccset idén még nem láttam, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy idén dupláznak. Főleg, hogy az Afrikai nemzetek kupája őket nem érinti. A második hely meglehet simán.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40451 Hozzászólás Szerző: twopac »

nekem hiányzott egy ilyen meccs,annyi történés volt ezen a meccsen,mint az elmult 2 szezon összes meccsén!!persze szomorú vagyok a kiállitásokér és az elvesztett 2 pontért!de ez egy jó meccs volt,sajnos egy rossz chelseavel de akkor is jó meccs volt :D
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40452 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:Főleg, hogy a Kalounak betudott gól méteres les volt...
Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
GO BLUES!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40453 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egyébként pedig KÖVETELEM VISSZA AZ 1-0, 2-0 UNALMAS MECCSEKET, amikor OTTHON ÉS IDEGENBEN EGYARÁNT MINDENKI ELLEN NYERTÜNK /többnyire/.
Nyertünk a zoldtrafordon, a hájböriben, az enfilden, mindenhol...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40454 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Főleg, hogy a Kalounak betudott gól méteres les volt...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40455 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
undertow írta:
kdako írta:És azt se felejtsük el, tegnap az ő hibájából kaptuk az első gólt, a pehelysúlyú Agbonlahor elvette tőle a labdát.
kalou hibaja lenne, hogy a teljes vedosornak fogalma nem volt arrol, hogy mi is lenne a dolguk? :?
sot, rogton a 2. gol is kalou hibaja, igaz? mert elvonta cech figyelmet a hulye mozgasaval :lol:
El lehet viccelni, de ha visszanézed, kiderül, hogy végzetes volt, ahogy a kaputól 25 méterre labdát vesztett egy teljesen veszélytelen helyzetben. A védelem nem volt felkészülve, és igen, Alex is hibázott.
Ki lehet pécézni embereket, de ha egy csapat - főként a Chelsea - hazai pályán négy gólt kap, az totális csapat és taktikai hiba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40456 Hozzászólás Szerző: undertow »

egy PL kozepszintet alulrol surolo csapat vedosora kepes lett volna kezelni azt a helyzetet. teljesen felesleges a pozicion kivul jatszo kaloura mutogatni, ha nem vet nagy bakit a vedelmunk semmi nem lett volna a dologbol. nyilvan a reszese a dolognak, es szarul jatszott amugyis, de az ove a legkisebb bun abban a golban.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40457 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:És azt se felejtsük el, tegnap az ő hibájából kaptuk az első gólt, a pehelysúlyú Agbonlahor elvette tőle a labdát.
kalou hibaja lenne, hogy a teljes vedosornak fogalma nem volt arrol, hogy mi is lenne a dolguk? :?
sot, rogton a 2. gol is kalou hibaja, igaz? mert elvonta cech figyelmet a hulye mozgasaval :lol:
El lehet viccelni, de ha visszanézed, kiderül, hogy végzetes volt, ahogy a kaputól 25 méterre labdát vesztett egy teljesen veszélytelen helyzetben. A védelem nem volt felkészülve, és igen, Alex is hibázott.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40458 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Vagy ahogy José mondta: hokieredmény....
pontosan.

es mondhattok amit akartok, az, hogy egy 3-2es es aztan egy 4-3as kiszenvedett vezetest is kepesek vagyunk eladni, nalam nem a szorakoztato foci hanem a totalis hulyeseg jele... alex, de foleg ballack golja utan vissza kellett volna venni a tempobol es beparkolni a buszt. szep lassan korbeadogatni a labdat a lefujasig. emberelonyben nem ugy.

aztan erdekelne az is, hogy kinek az otlete volt kalout olyan szerepkorben kikuldeni, amihez vedekezo feladatok is tarsulnak? tudtuk, hogy a villa gyors szelsokkel jatszik, a mi szelsoinknek vissza kellett volna jarni es segiteni a fullbackeket. duff ennek a mestere volt. kalounak halvany elkepzelesei vannak max... konyorgom, kalou a tamadosorba valo. es nem szelso kozeppalyasnak. nem csoda, hogy cashley es ferreira is szenvedtek, alig kaptak tamogatast az elottuk jatszo tarstol, folyamatosan ket emberrel talaltak szembe magukat...

ket pozitivuma volt a meccsnek: sheva es ballack. nagyon kellemes meglepetes voltak. ha ezt a format most tartani tudnak... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40459 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:És azt se felejtsük el, tegnap az ő hibájából kaptuk az első gólt, a pehelysúlyú Agbonlahor elvette tőle a labdát.
kalou hibaja lenne, hogy a teljes vedosornak fogalma nem volt arrol, hogy mi is lenne a dolguk? :?
sot, rogton a 2. gol is kalou hibaja, igaz? mert elvonta cech figyelmet a hulye mozgasaval :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40460 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bár nem láttam a meccset, de a 4-4 gól, a 3 kiállítás és a csupa 6os osztályzat nem sok jót árul el magáról...
Komolytalan meccs lehetett...
Vagy ahogy José mondta: hokieredmény....
Only one Di Matteo!

Válasz küldése