Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29081 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:
Etelkozi írta: ZENDEN
?? Vezesd le! (amúgy igen!:))
Szóval. Gondolok egy játékosra Zenden, aki sok nagy csapatban játszott PSV, Barca, Chelsea, Pool, Marseille. Nevezzük X-nek Zenden.
Eme valaki (X) Zenden most egy jobbnapokat is látott csapatban játszik Marseille, melyben egykor játszott egy "kifordított" színű játékos Cissé, melynek nem nagyon sikerült a pályafutása abban az országban Anglia, ahol X Zenden, a kitalálandó játékos is játszott, 3 különböző csapatban Chelsea Pool Boro. De ebben a csapatban játszott (tehát, ahol X játékos most játszik) Marseille régebben az a játékos is , aki sokáig viselte a C betűt abban a csapatban, ahol X játékos is játszott, abban a bajnokságban, ahol a "kifordított" színű játékosnak nem nagyon ment. X Zenden azelőtt egy olyan csapatban PSV és bajnokságban Holland is játszott, ahol feleivel bajnok is lett. De aztán eligazolt abba a bajnokságba, ahol, mint említettem három csapatban is megfordult Anglia. Ezekközül az egyikben játszott az a bizonyos C betűs, ott kupát vesztett a Pool ellen, a másikban kupát nyert Poolal BL, a harmadikban döntős volt egy kupában Uefa kupa. De ott kikapott attól a csapattól, amiben egykor játszott az, aki a két csapattal azelőtti csapatban azt a bizonyos C betűt viselte. X válogatott is, lassan 10 éve, bár ma már mellőzik.
Elég szarul sikerült, de kiről beszélek?

A többit nem tudom...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29082 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Etelkozi írta:Közben másik téma: kicsit furára sikerült a Fifa 30-as lista az év játékosa szavazáson.

Csak, hogy a mi csapatunk háza táján nézzünk előszőr körül, Terry és Lampard jelölése teljesen érthetetlen, ugyanúgy, mint Carvalho kimaradása.

De akik még meghökkentettek, hogy felkerültek a listára:
Buffon, Marquez, Thuram, Rooney, Cannavaro, Tevez, Deco, Ronaldinho /bár ő még csak-csak/, Henry /úgy látszik aki a Barcában játszik, az mind érdemes rá, még akkor is ha ténylegesen nem játszik, lásd a következő nevet/, Etoo, Lahm, és még sorolhatnám.

Bezzeg Totti-t, aki egyébirányt aranycipós, vagy Ibrát, Cescet kifelejtették..
De még sorolhatnánk a neveket.

Csodálom, hogy Maldini nincs ott a jelöltek között.

Szerintem még C. Roni is erős, mert válogatott és BL szinten, valamint PL rangadó szinten egy nagy 0 volt, csak a kiscsapatok ellen tud nagyot játszani, lásd legutóbb Wigannek 2 gól, előtte Birminghamnek gól. C. Roni erősen túlértékelt, sok a látvány, kevés mögötte az igaz nagy teljesítmény...

Nálam Kaká, Messi, Totti, Nistelrooy???? és DROGBA a favorit az első 5 helyre.
.A szavazatokat a FIFA országok szövetségi kapitányai és csapatkapitányai adhatják le, a díjátadó gálát pedig december 17-én tartják a Zürichi Operaházban.

A teljes, 30 fős lista a következő:

Gianluigi Buffon (Olaszország), Fabio Cannavaro (Olaszország), Petr Cech (Csehország), Cristiano Ronaldo (Portugália), Deco (Portugália), Didier Drogba (Elefántcsontpart), Michael Essien (Ghána), Samuel Eto'o (Kamerun), Gennaro Gattuso (Olaszország), Steven Gerrard (Anglia), Thierry Henry (Franciaország), Juninho (Brazília), Kaká (Brazília), Miroslav Klose (Németország), Philipp Lahm (Németország), Frank Lampard (Anglia), Rafael Márquez (Mexikó), Lionel Messi (Argentína), Alessandro Nesta (Olaszország), Andrea Pirlo (Olaszország), Franck Ribéry (Franciaország), Juan Román Riquelme (Argentína), Ronaldinho (Brazília), Wayne Rooney (Anglia) John Terry (Anglia), Carlos Tévez (Argentína), Lilian Thuram (Franciaország), Fernando Torres (Spanyolország), Ruud van Nistelrooy (Hollandia), Patrick Vieira (Franciaország).

Hát tényleg vicces!
Buffon(másodosztályból jelőlni vkit de gáz),Cannavaro(tavalyi teljesítménye vicc),Eto'o(szezon felét kihagyta),Henry(ő is sokat volt sérült),Klose(na öt se értem,ez nem vb),Lahm(ő is pocsék volt a pocsék Bayernbe),Marquez(érthetetlen,akkor inkább már puyol),Tevez(???vicc rugott vagy 5-6gól tavaly),Thuram(hova jelölik már 35évessen?),Torres ( határeset)
Ők mind a múltjuk(nevük) alapján vannak a listán,némelyik még ugy is vicc

De basszus Tottit kihagyni(rühellem őt:) )de aranycipő meg minden ,Carvalho is Thuram helyett simán...

Tuti Kaká kapja meg a hormonkezeltt Messi is 3ba lesz...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29083 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jajó. Most látom, már levezetted. Desailly is stimmel!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29084 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Etelkozi írta: ZENDEN
?? Vezesd le! (amúgy igen!:))
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29085 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Megvan!!!!


ZENDEN

A kifordított az Cissé, a csk meg lehetett Desailly, de ő csak tipp

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29086 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Etelkozi írta:FLO
?? Vezesd le! (amúgy nem)
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29087 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

FLO

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29088 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:
Etelkozi írta:Szerintem Dzurják Csöpi az vazze!
Mégegy (hatalmas) segítség: Játszott a Chelsea-ben is...:D De nem mondom el, hogy melyik szakaszában az életének!:)
Pammeg, kimentem egy percre cigizni, erre a köcsög kollégám beírta a Csöpit....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29089 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Közben másik téma: kicsit furára sikerült a Fifa 30-as lista az év játékosa szavazáson.

Csak, hogy a mi csapatunk háza táján nézzünk előszőr körül, Terry és Lampard jelölése teljesen érthetetlen, ugyanúgy, mint Carvalho kimaradása.

De akik még meghökkentettek, hogy felkerültek a listára:
Buffon, Marquez, Thuram, Rooney, Cannavaro, Tevez, Deco, Ronaldinho /bár ő még csak-csak/, Henry /úgy látszik aki a Barcában játszik, az mind érdemes rá, még akkor is ha ténylegesen nem játszik, lásd a következő nevet/, Etoo, Lahm, és még sorolhatnám.

Bezzeg Totti-t, aki egyébirányt aranycipós, vagy Ibrát, Cescet kifelejtették..
De még sorolhatnánk a neveket.

Csodálom, hogy Maldini nincs ott a jelöltek között.

Szerintem még C. Roni is erős, mert válogatott és BL szinten, valamint PL rangadó szinten egy nagy 0 volt, csak a kiscsapatok ellen tud nagyot játszani, lásd legutóbb Wigannek 2 gól, előtte Birminghamnek gól. C. Roni erősen túlértékelt, sok a látvány, kevés mögötte az igaz nagy teljesítmény...

Nálam Kaká, Messi, Totti, Nistelrooy???? és DROGBA a favorit az első 5 helyre.
ez a lista nevetséges...már tavaly sem tartottam sokra ezt a díjat sajnos, de úgy tünik hogy végleg elvesztette a tekintélyét...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29090 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Etelkozi írta:Szerintem Dzurják Csöpi az vazze!
Mégegy (hatalmas) segítség: Játszott a Chelsea-ben is...:D De nem mondom el, hogy melyik szakaszában az életének!:)
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29091 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem Dzurják Csöpi az vazze!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29092 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sőt, ha jól tudom még Zidane is ott van a listán, aki másfél éve visszavonult!:) Igaz, asszem játszott valami jótékonysági gálán!:)

Nálam ugyanaz a top5, mint Eteközinél, csak Totti helyére sajnos C.Ronaldo...
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29093 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Közben másik téma: kicsit furára sikerült a Fifa 30-as lista az év játékosa szavazáson.

Csak, hogy a mi csapatunk háza táján nézzünk előszőr körül, Terry és Lampard jelölése teljesen érthetetlen, ugyanúgy, mint Carvalho kimaradása.

De akik még meghökkentettek, hogy felkerültek a listára:
Buffon, Marquez, Thuram, Rooney, Cannavaro, Tevez, Deco, Ronaldinho /bár ő még csak-csak/, Henry /úgy látszik aki a Barcában játszik, az mind érdemes rá, még akkor is ha ténylegesen nem játszik, lásd a következő nevet/, Etoo, Lahm, és még sorolhatnám.

Bezzeg Totti-t, aki egyébirányt aranycipós, vagy Ibrát, Cescet kifelejtették..
De még sorolhatnánk a neveket.

Csodálom, hogy Maldini nincs ott a jelöltek között.

Szerintem még C. Roni is erős, mert válogatott és BL szinten, valamint PL rangadó szinten egy nagy 0 volt, csak a kiscsapatok ellen tud nagyot játszani, lásd legutóbb Wigannek 2 gól, előtte Birminghamnek gól. C. Roni erősen túlértékelt, sok a látvány, kevés mögötte az igaz nagy teljesítmény...

Nálam Kaká, Messi, Totti, Nistelrooy???? és DROGBA a favorit az első 5 helyre.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29094 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy az egésznek a lényege a nyakatekert megfogalmazás!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29095 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

:D Nem mondod, hogy ezen agyaltok??:) Üdv a munkatársaidnak!
Akkorát nem akarok segíteni, de azt elmondom, hogy X fiatalkorában egy másik sportot is kíválóan űzött...
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29096 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Javítsd ki jobban /értsd: egyszerűsíts, mert már itt a kollégáimmal együtt hülyét kapunk a nyakatekert megfogalmazástól./

Egyszerűbben, akkor is nehéz marad...
Legalább azt írd le, hogy melyik az az ország, ahol 3 csapatban játszott, vagy valami ilyesmit...
Vagy a játékos nemzetiségét, még így is arad egy tonna variáció...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29097 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Javítottam egy helyen, az most dölt betűvel van írva...
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29098 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Hát nekem csak egy ilyen jut eszembe, de az nem az.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29099 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Najó, segítek, bár sokat fog segíteni. Abból induljatok ki, hogy az emberek nagy százaléka fehér bőrű és sötét hajú...:)
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29100 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Egyértelmű... Májkell Dzsexon :lol:

Válasz küldése