Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19661 Hozzászólás Szerző: undertow »

khm. ugy erted a masodik legjobb zola utan? 8)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19662 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Véleményem szerint Bergkamp a kilencvenes évek legjobb focistája!! Hihetetlen, amit a játékról tud! Az a csele a Newcastle ellen, mindenidők legnagyobb csele volt...

A Juvét jobban utálom, mint az Arse-t, így talán...TALÁN a franciáknak fogok szurkolni... Igazából engem már nem érdekel senki. Az Ajax-ban bízom nagyon, hogy tovább jut! Az utolsó mentsváram!:D
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#19663 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

chelseafan01 írta:Az öreg már visszavonult angoljaikat, Seaman-t, Adams-et, Dixon-t stb. még valahol birtam is... Utánnuk viszont viszont tényleg csak Bergkamp.
Bergkamp tényleg zseniális (bár már felette is eljárt az idő...);
Én mondjuk Ljungberg-re és Pires-re se mondanám, hogy gyenge játékosok. :wink:
(...lassan már mindenkit fényezek a saját játékosainkon kívül...) :wink: :D :D :D

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19664 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az öreg már visszavonult angoljaikat, Seaman-t, Adams-et, Dixon-t stb. még valahol birtam is... Utánnuk viszont viszont tényleg csak Bergkamp.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19665 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Chelsea88 írta:Most hülyén érzem magam,mert a Juve-Ars. meccsen én is az ""Angoloknak"" ""Drukkolok""" :oops: :oops: :oops: :roll:
Dani, pontosabban a majdnem teljesen francia equippe l'arse-n-all (arse=hátsó - szlengesen). Nekik aztán lehet szorítani - a retyón... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19666 Hozzászólás Szerző: undertow »

en egyet tudok, bergkamp.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#19667 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Tavaly a Poolnak szurkoltam a BL döntőben, mert angol csapat, és voltak benne szimpatikus angol játékosok. A mostani Arsenalnak nem tudok szurkolni, nekem ők minden, csak nem angol csapat, és egyetlen játékost sem tudok megemlíteni, akit csak egy picit is kedvelnék.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19668 Hozzászólás Szerző: undertow »

utalnam, ha az arse elobb nyerne blt nalunk. ugyhogy remelem ervenyesul a papirforma es az olaszok kiutik oket.
a lyon-milanra leszek meg kivancsi, nagyon jok a franciak.
a masik ket vonalon pedig hajra ajax es benfica!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19669 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az Arsenalnak esetleg akkor szurkolnék, ha 11 ex-Chelsea játékos játszana... különben....pffff.... Forza Juve

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19670 Hozzászólás Szerző: Dani »

Most hülyén érzem magam,mert a Juve-Ars. meccsen én is az ""Angoloknak"" ""Drukkolok""" :oops: :oops: :oops: :roll:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19671 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

nandorfipeti írta:Rohadt nagy mákja van ennek a Barcának, megkapta a Benficat.
Azért az Arsenal-Juve nem lesz semmi, remélem lenyomják a szemét olaszokat!!! :wink:
SOSEM drukkolunk az arsenal-nak

:)
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19672 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Arsenal (angol) - Juventus (olasz)
Lyon (francia) - AC Milan (olasz)
Internazionale (olasz) vagy Ajax Amsterdam (holland) - Villarreal
Benfica (portugál) - Barcelona (spanyol)

Jobb lenne most azt latolgatni, hogy bejutunk-e a Milan elleni elődöntőbe...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19673 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Sztem nem olyan biztos a Barca meccse... Arra (én legalábbis) nem számítottam arra, hogy a Benfica kettősgyőzelemmel üti ki a poolt.... Én azért drukkolok a Benficának, hogy üssék ki a Barcat, és akkor már nyerjék is meg...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19674 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Rohadt nagy mákja van ennek a Barcának, megkapta a Benficat.
Azért az Arsenal-Juve nem lesz semmi, remélem lenyomják a szemét olaszokat!!! :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#19675 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:Ez igaz. Nem mondtam, hogy jó ötlet. De olyankor már tökmindegy volt...
Kb. 10 perc volt még hátra a meccsből, de ennél a cserénél szállt el a remény...(hihetetlen...)
Nem hittem el, hogy ezt lépi JM...(eddig sem jött be).
Az viszont érdekes, hogy a két meccs alapján Terry volt a legveszélyesebb "támadónk"...
...ha már ezt választotta JM, akkor inkább Terry-t kellett volna felküldenie és nem Huth-ot.
Az is kudarc volt, hogy a 3 támadóközéppályásunk nem cserélgette a helyét. Egy sima bajnokin legalább néha a két szélsőnk helyet cserél. Itt ráadásul (végre) 3 is pályán volt. :) Örültem volna, ha J.Cole játszik inkább az egy "db" csatár mögött...(de ez is az én bajom...) :D

Talán, amikor már csak fél óra volt hátra, áttérhettünk volna a 3 védős rendszerre is. Akkor már teljesen mind1 volt. Szerintem nem ilyen alibi eredménnyel és kockázatmentesen kellett volna kiesni.

Az ajándék 11-est JAZZhettük, ha az előtte levő 90 percet széttördelte a spori...(sikerült egy elég gyenge meccset "varázsolnia" az ítéleteivel...)
A két meccs alapján most -ellentétben a tavalyival- jobb volt a Barca. Határozottabbak és pontosabbak voltak...

A 2005/06-os BL szezon sajnos összességében sem volt túlságosan emlékezetesen. Talán csak a hazai Betis elleni meccs az, amelyre emlékezni érdemes. :cry:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19676 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Abszolút egyetértek! Elég lett volna Xelni a Betissel, mert a gólkülönbség alapján mi lettünk volna a csoportelsők!
Nekem nem jön be, a ráülök az eredményre, és az abszolút védekező szellem! AMúgy ne írdd le a Poolt! Szerintem ők lesznek a PLben a 2ikak! Jobb a teljesítményük, mint a MUnak! Az Arsenal meg zseniálisan játszik a BLben!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19677 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Én is nagyon utálom ezt a taktikát, hogy mindig csak kivárásra játszunk, beláthatná José is, hogy ez csak a kisebb csapatok ellen célravezető (többségében), de az igazi sztárcsapatok ellen ez kevés. Azt sem tartom jónak, hogy vezetés után ráülünk az eredményre (ez mondjuk nem annyira gyakori, mint az előző), de bizony szívtunk már párszor ez a hülyeség miatt is (pl. az Aston Villa ellen).

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19678 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Gyeszti írta:Teljesen mindegy már ezen rágódni! Valaki írta már, (lehet, hogy nem itt) és én teljesen egyet értek vele. A csoportot kellett volna megnyerni, és nem lett volna semmi probléma! Egy ilyen Chelsea-nek simán vernie kellett volna a Pool-t akár otthon, akár idegenben (lásd bajnokság). A legnagyobb ellenfelek a következők lehettek volna: Bayern, akiket tavaly kiejtettünk a 8 között, vagy a Real, akiket a mai Arsenal ejtett ki, róluk pedig tudjuk, hogy jelenleg milyen erőt képviselnek. És mondhat bárki bármit, a csoportbeli eredményt kizárólag Jose nyakába varhatjuk. Már az utolsó meccs előtt megmondta, hogy nem akarja minden áron megnyerni a csoportot.
Tudom, hogy sokan vitatkozni fogtok velem, de várom az esetleges ellenvéleményeket.
Nincs ellenvélemény, egyetértek Veled Gyeszti :)
Akár én is mondhattam a csoportmegnyerős szöveget, mert magam is úgy hiszem, hogy ha komolyan vettük volna a Betis visszavágót és mondjuk legalább az egyik pool meccset (ahogy egyébként a fair play is diktálná), akkor csak magunknak tettünk volna nagy szolgálatot vele....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19679 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:...

Lehet, hogy Jose nem más mint Ranieri álruhában???!!!
Esküszöm, pont ez jár a fejemben nekem is? Who's the real Tinkerman???

Lehet, hogy csak a keserűség mondatja velem, de nagyon kezd elegem lenni JM szarakodós taktikájából. Miénk a legjobb középpályás sor a PL-ben és egyszerűen nem hozzák azt, amit a képességeik alapján hoztak régebben és hozhatnának.....Qrvaéletbe....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19680 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem még mindig az a véleményem,hogy miért tudnánk felált védelem ellen játszani amikor nincs a középpályán 1kreatív játékos ! Láttátok tegnap a Milant ! Majd hanyatt estem adtól a statisztikától,hogy Kaka,Gilardinho,Seva Inzaghi rúgta az utolsó 30-ból 29-et ! Nálunk ki a karmester ! Lampi...ááá neki nem ez a szerepköre !

Válasz küldése