Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#321 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Dízel írta: 2023. november 5., vasárnap 23:17
frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 22:59
Pityee írta: 2023. november 5., vasárnap 21:18 Hétvégén Luton és Everton is pontot szerzett. Szval a kiesőjelöltek is közelebb jöttek hozzánk. Könnyen lehet, hogy ezután a könnyed kis meccs sorozat utàn, ami vár ránk, a kiesőzónában találhatjuk magunkat.
Ezt már nem először olvasom tőled, és ha tényleg komolyan gondolod azt, hogy a csapat a következő 5 meccs után (gondolom a Uniteddal ér véget a "könnyed kis meccs sorozat") a kiesőzónában lesz, akkor én szivesen fogadok veled erről. Nevezd meg az összeget, ha elég nagy akkor keresünk egy middlemant, és tőlem mehet is.
Teljesen rendben van Pitye pesszimista hozzáállása.
Szerintem meg teljesen nincs rendben a nonstop károgás, senki nem lesz vele előrébb max Pityee kiad magából egy kis feszültséget, de arra meg vannak jobb módszerek is. És ami a legrosszabb, hogy szerintem még csak nem is gondolja komolyan és csak trollkodni szeret, de ezért is ajánlottam fel neki a fogadást. Ha elfogadja, akkor legalább bebizonyitja, hogy tényleg ilyen borulátó, ha meg nem akkor azzal be is árazza a mondandóját.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#322 Hozzászólás Szerző: Dízel »

frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 22:59
Pityee írta: 2023. november 5., vasárnap 21:18 Hétvégén Luton és Everton is pontot szerzett. Szval a kiesőjelöltek is közelebb jöttek hozzánk. Könnyen lehet, hogy ezután a könnyed kis meccs sorozat utàn, ami vár ránk, a kiesőzónában találhatjuk magunkat.
Ezt már nem először olvasom tőled, és ha tényleg komolyan gondolod azt, hogy a csapat a következő 5 meccs után (gondolom a Uniteddal ér véget a "könnyed kis meccs sorozat") a kiesőzónában lesz, akkor én szivesen fogadok veled erről. Nevezd meg az összeget, ha elég nagy akkor keresünk egy middlemant, és tőlem mehet is.
Csak mondom, hétfő este Sp*rs.
Teljesen rendben van Pitye pesszimista hozzáállása.
Nyilvan bizunk és hiszünk, hogy nyerünk és mindenki ezt szeretné itt, csak épp nem felénk billen a mérleg. Ez a realitás sajnos.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#323 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pityee írta: 2023. november 5., vasárnap 21:18 Hétvégén Luton és Everton is pontot szerzett. Szval a kiesőjelöltek is közelebb jöttek hozzánk. Könnyen lehet, hogy ezután a könnyed kis meccs sorozat utàn, ami vár ránk, a kiesőzónában találhatjuk magunkat.
Ezt már nem először olvasom tőled, és ha tényleg komolyan gondolod azt, hogy a csapat a következő 5 meccs után (gondolom a Uniteddal ér véget a "könnyed kis meccs sorozat") a kiesőzónában lesz, akkor én szivesen fogadok veled erről. Nevezd meg az összeget, ha elég nagy akkor keresünk egy middlemant, és tőlem mehet is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#324 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hétvégén Luton és Everton is pontot szerzett. Szval a kiesőjelöltek is közelebb jöttek hozzánk. Könnyen lehet, hogy ezután a könnyed kis meccs sorozat utàn, ami vár ránk, a kiesőzónában találhatjuk magunkat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#325 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bandi írta: 2023. november 5., vasárnap 15:38
emsanya írta: 2023. november 5., vasárnap 13:57
broduer írta: 2023. november 5., vasárnap 12:02
Igen, úgy néz ki Szabinak igaza lesz Havertzzal kapcsolatban, bár majd év végén ítéljük meg inkább.

Mount története nagyon furcsa. Egy szarkupacból átment a még nagyobba. Egy baromi tehetséges srác, aki hamar berobbant. Nem tudom mi az oka a 2 éves vesszőfutásának, de lehet közre játszik az is, hogy kívülről nézve egy nagyon hiú pasasnak tűnik (első évében is azon röhögtem már, hogy 2 percenként a haját igazgatja a meccsen). Talán valamikor elvesztette a fókuszt és ezzel együtt azt az alázatot is, ami miatt annyira kiemelkedő volt az első két szezonjában.

Kovacic sem váltja meg egyébként a világot, de abban a csapatban szerintem még Bosingwa is elitnek tűnne.
Jorginho is csak perem ember az arsenalban, Marcos Alonso kb még az se a barcában, Werner is már csak csere lipcsében. Durva hogy mennyi játékos nálunk alapember volt, a kipucolás után látszik, hogy nem olyan nagy kár értük.
Mondjuk ezekkel a játékosokkal BL-t nyertünk és általában top 4-ben voltunk, szóval nézőpont kérdése :D Nem azt mondom hogy visszasírom Alonso-t, de a mostaniakkal örülhetünk a top 10-nek…
Alonso védőként olyan volt, amilyen (használhatatlan) de a befejezőképességét, helyezkedését és rugótechnikáját bármelyik támadónk megirigyelhetné.
211! NEW RECORD!

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#326 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. november 5., vasárnap 13:57
broduer írta: 2023. november 5., vasárnap 12:02
Igen, úgy néz ki Szabinak igaza lesz Havertzzal kapcsolatban, bár majd év végén ítéljük meg inkább.

Mount története nagyon furcsa. Egy szarkupacból átment a még nagyobba. Egy baromi tehetséges srác, aki hamar berobbant. Nem tudom mi az oka a 2 éves vesszőfutásának, de lehet közre játszik az is, hogy kívülről nézve egy nagyon hiú pasasnak tűnik (első évében is azon röhögtem már, hogy 2 percenként a haját igazgatja a meccsen). Talán valamikor elvesztette a fókuszt és ezzel együtt azt az alázatot is, ami miatt annyira kiemelkedő volt az első két szezonjában.

Kovacic sem váltja meg egyébként a világot, de abban a csapatban szerintem még Bosingwa is elitnek tűnne.
Jorginho is csak perem ember az arsenalban, Marcos Alonso kb még az se a barcában, Werner is már csak csere lipcsében. Durva hogy mennyi játékos nálunk alapember volt, a kipucolás után látszik, hogy nem olyan nagy kár értük.
Mondjuk ezekkel a játékosokkal BL-t nyertünk és általában top 4-ben voltunk, szóval nézőpont kérdése :D Nem azt mondom hogy visszasírom Alonso-t, de a mostaniakkal örülhetünk a top 10-nek…

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#327 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. november 5., vasárnap 12:02
BlueBlood1993 írta: 2023. november 5., vasárnap 1:08
frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 0:57 Te jó ég, azt a rinyálást amit Arteta leművelt ma a meccs után még Klopp is megirigyelné. Megértem, hogy Arsenal oldalról frusztráló volt a meccs, de azért az vicces hogy a sok siránkozás között azt elfelejtette Mikel, hogy konkrétan mi is a problémája a Castle góljával. Az teljesen biztos, hogy akkora hiba itt nem volt, mint a Liverpool "lesgóljánál" a Sp*rs ellen, szóval kiváncsi vagyok hogy mi lesz a sztori visszhangja, újabb PGMOL bocsánatkérés, büntetés Arteta-nak vagy egyik se.
Havert megint látom értékelés alapján jó szar volt. Egyelőre vele és money masonnel is mi jártunk iszonyatosan jól, teljes kuka mindkettő.
Igen, úgy néz ki Szabinak igaza lesz Havertzzal kapcsolatban, bár majd év végén ítéljük meg inkább.

Mount története nagyon furcsa. Egy szarkupacból átment a még nagyobba. Egy baromi tehetséges srác, aki hamar berobbant. Nem tudom mi az oka a 2 éves vesszőfutásának, de lehet közre játszik az is, hogy kívülről nézve egy nagyon hiú pasasnak tűnik (első évében is azon röhögtem már, hogy 2 percenként a haját igazgatja a meccsen). Talán valamikor elvesztette a fókuszt és ezzel együtt azt az alázatot is, ami miatt annyira kiemelkedő volt az első két szezonjában.

Kovacic sem váltja meg egyébként a világot, de abban a csapatban szerintem még Bosingwa is elitnek tűnne.
Jorginho is csak perem ember az arsenalban, Marcos Alonso kb még az se a barcában, Werner is már csak csere lipcsében. Durva hogy mennyi játékos nálunk alapember volt, a kipucolás után látszik, hogy nem olyan nagy kár értük.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#328 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ja végén kiderül hogy otvar fos keretünk volt. Vagy leépítettük őket.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#329 Hozzászólás Szerző: broduer »

BlueBlood1993 írta: 2023. november 5., vasárnap 1:08
frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 0:57 Te jó ég, azt a rinyálást amit Arteta leművelt ma a meccs után még Klopp is megirigyelné. Megértem, hogy Arsenal oldalról frusztráló volt a meccs, de azért az vicces hogy a sok siránkozás között azt elfelejtette Mikel, hogy konkrétan mi is a problémája a Castle góljával. Az teljesen biztos, hogy akkora hiba itt nem volt, mint a Liverpool "lesgóljánál" a Sp*rs ellen, szóval kiváncsi vagyok hogy mi lesz a sztori visszhangja, újabb PGMOL bocsánatkérés, büntetés Arteta-nak vagy egyik se.
Havert megint látom értékelés alapján jó szar volt. Egyelőre vele és money masonnel is mi jártunk iszonyatosan jól, teljes kuka mindkettő.
Igen, úgy néz ki Szabinak igaza lesz Havertzzal kapcsolatban, bár majd év végén ítéljük meg inkább.

Mount története nagyon furcsa. Egy szarkupacból átment a még nagyobba. Egy baromi tehetséges srác, aki hamar berobbant. Nem tudom mi az oka a 2 éves vesszőfutásának, de lehet közre játszik az is, hogy kívülről nézve egy nagyon hiú pasasnak tűnik (első évében is azon röhögtem már, hogy 2 percenként a haját igazgatja a meccsen). Talán valamikor elvesztette a fókuszt és ezzel együtt azt az alázatot is, ami miatt annyira kiemelkedő volt az első két szezonjában.

Kovacic sem váltja meg egyébként a világot, de abban a csapatban szerintem még Bosingwa is elitnek tűnne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#330 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. november 5., vasárnap 9:09 Haaland nem lesz ellenünk úgy tűnik. Mondjuk nem mintha számítana :D így is rohadt erősek
Kb nincs olyan igazolasuk az elmult evekbol akik nem valtak volna be. Brutalis szakmaisag van ott. Egyedul grealishre mondom, hogy amennyibe kerult annyit azert nem hozott vissza, de nagy kaland.
Doku, ake, es tarsai mind besulhettek volna, de nem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7048
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Haaland nem lesz ellenünk úgy tűnik. Mondjuk nem mintha számítana :D így is rohadt erősek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#332 Hozzászólás Szerző: Traxver »

koni0725 írta: 2023. november 5., vasárnap 1:56 Havertz szerintem megköszönhette, hogy pályán maradhatott egy első félidei becsúszása alapján. (A 2. félidőt nem láttam).
inkább az az érdekes, hogy nem volt piros lap a meccsen...newcastleból is lehetett volna kiállítani embert nyugodtan
Havertznél az vol a szerencse, hogy nem talált lábat

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#333 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

BlueBlood1993 írta: 2023. november 5., vasárnap 1:08
frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 0:57 Te jó ég, azt a rinyálást amit Arteta leművelt ma a meccs után még Klopp is megirigyelné. Megértem, hogy Arsenal oldalról frusztráló volt a meccs, de azért az vicces hogy a sok siránkozás között azt elfelejtette Mikel, hogy konkrétan mi is a problémája a Castle góljával. Az teljesen biztos, hogy akkora hiba itt nem volt, mint a Liverpool "lesgóljánál" a Sp*rs ellen, szóval kiváncsi vagyok hogy mi lesz a sztori visszhangja, újabb PGMOL bocsánatkérés, büntetés Arteta-nak vagy egyik se.
Havert megint látom értékelés alapján jó szar volt. Egyelőre vele és money masonnel is mi jártunk iszonyatosan jól, teljes kuka mindkettő.
Havertz szerintem megköszönhette, hogy pályán maradhatott egy első félidei becsúszása alapján. (A 2. félidőt nem láttam).
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#334 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

frankieboy08 írta: 2023. november 5., vasárnap 0:57 Te jó ég, azt a rinyálást amit Arteta leművelt ma a meccs után még Klopp is megirigyelné. Megértem, hogy Arsenal oldalról frusztráló volt a meccs, de azért az vicces hogy a sok siránkozás között azt elfelejtette Mikel, hogy konkrétan mi is a problémája a Castle góljával. Az teljesen biztos, hogy akkora hiba itt nem volt, mint a Liverpool "lesgóljánál" a Sp*rs ellen, szóval kiváncsi vagyok hogy mi lesz a sztori visszhangja, újabb PGMOL bocsánatkérés, büntetés Arteta-nak vagy egyik se.
Havert megint látom értékelés alapján jó szar volt. Egyelőre vele és money masonnel is mi jártunk iszonyatosan jól, teljes kuka mindkettő.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#335 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Te jó ég, azt a rinyálást amit Arteta leművelt ma a meccs után még Klopp is megirigyelné. Megértem, hogy Arsenal oldalról frusztráló volt a meccs, de azért az vicces hogy a sok siránkozás között azt elfelejtette Mikel, hogy konkrétan mi is a problémája a Castle góljával. Az teljesen biztos, hogy akkora hiba itt nem volt, mint a Liverpool "lesgóljánál" a Sp*rs ellen, szóval kiváncsi vagyok hogy mi lesz a sztori visszhangja, újabb PGMOL bocsánatkérés, büntetés Arteta-nak vagy egyik se.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#336 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. október 30., hétfő 21:40 Sources have told The Times that the transfers of the Brazilian midfielder Willian and the Cameroonian striker Eto’o from the Russian club Anzhi Makhachkala in August 2013 are part of the investigation after they were flagged up by Chelsea’s present owners.

#CFC

(@martynziegler - The Times)

Ez vicces lenne, ha még mi jelentjük be a csalást és még meg is büntetnének minket azért, mert a régi rezsim csalt az igazolásoknál :lol:
Sztem ez még az lehet amiért év elején kaptunk egy kisebb büntetést. Pont azért jelentik be, hogy problémákat találtak, hogy a nagy büntetéseket elkerüljék, egy későbbi külső vizsgálat esetén.

Ez így szerintem korrekt

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7048
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#337 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sources have told The Times that the transfers of the Brazilian midfielder Willian and the Cameroonian striker Eto’o from the Russian club Anzhi Makhachkala in August 2013 are part of the investigation after they were flagged up by Chelsea’s present owners.

#CFC

(@martynziegler - The Times)

Ez vicces lenne, ha még mi jelentjük be a csalást és még meg is büntetnének minket azért, mert a régi rezsim csalt az igazolásoknál :lol:

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#338 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2023. október 28., szombat 12:35
Pityee írta: 2023. október 28., szombat 2:59
Tehát te úgy látod, hogy a spuri kerete erősebb mint a miénk? Vagy mi indokolja azt, hogy ellenük az esélytelenek nyugalmával indulunk? Csak mert ha valaki szezon előtt ránézett volna a két keretre, főleg Kane távozása után, akkor biztos nem azt mondta volna, hogy egy spuri elleni meccs számunkra majdnem, hogy esélytelen. Az edzőjük is teljesen noname Pokketinohoz képest. Sokkal szarabb sorsolásuk is volt. Mégis jelenleg 5 ponttal vezetik a tabellát. Mi az ami náluk egy közepes nevekből álló kerettel működik és mi az ami nálunk egy közepes nevekből álló kerettel félrement? Hiszen 11 pontot vertek ránk 10 forduló alatt. Azt azért nehéz megmagyarázni.
A Sp*rs szerintem ki fog pukkanni, és be fog zuhanni. Meglepődnék, ha év végén a top 4-ben lenne.
Biztos vissza fog esni a formájuk, de a top 4 simán meglehet nekik. A City biztos beelőzi majd őket, plusz ott van még az Arsenal és a Pool, de rajtuk kívül ki ér oda a top 4-be? A Newcastle BL mellett nem hiszem, a Brighton és a Villa sem fog tudni egész szezonban konzisztensen jól játszani, minket meg a Mu-t meg hagyjuk :D más meg nincsen szóval a BL hely simán benne van nekik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#339 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. október 28., szombat 2:59
Sindu írta: 2023. október 27., péntek 17:26
És ami a sorsolást illeti... valóban a tabella könnyebbik felével játszottunk eddig, és ehhez képest rosszul néz ki a 12 pont. De játszottunk a Poollal és az Arsenallal, és mindkét meccsen partnerek voltunk, sőt, a játék képe alapján jobbak is voltunk talán. Kemény meccsek jönnek, de én csak a Sp*rs meg a city elleniekre ülök majd le az "esélytelenek nyugalmával". A Brentford, MU, Newcastle mind verhetőek. Nehezen, de verhetőek.
Tehát te úgy látod, hogy a spuri kerete erősebb mint a miénk? Vagy mi indokolja azt, hogy ellenük az esélytelenek nyugalmával indulunk? Csak mert ha valaki szezon előtt ránézett volna a két keretre, főleg Kane távozása után, akkor biztos nem azt mondta volna, hogy egy spuri elleni meccs számunkra majdnem, hogy esélytelen. Az edzőjük is teljesen noname Pokketinohoz képest. Sokkal szarabb sorsolásuk is volt. Mégis jelenleg 5 ponttal vezetik a tabellát. Mi az ami náluk egy közepes nevekből álló kerettel működik és mi az ami nálunk egy közepes nevekből álló kerettel félrement? Hiszen 11 pontot vertek ránk 10 forduló alatt. Azt azért nehéz megmagyarázni.
A Sp*rs szerintem ki fog pukkanni, és be fog zuhanni. Meglepődnék, ha év végén a top 4-ben lenne.

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#340 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2023. október 28., szombat 2:59
Sindu írta: 2023. október 27., péntek 17:26
És ami a sorsolást illeti... valóban a tabella könnyebbik felével játszottunk eddig, és ehhez képest rosszul néz ki a 12 pont. De játszottunk a Poollal és az Arsenallal, és mindkét meccsen partnerek voltunk, sőt, a játék képe alapján jobbak is voltunk talán. Kemény meccsek jönnek, de én csak a Sp*rs meg a city elleniekre ülök majd le az "esélytelenek nyugalmával". A Brentford, MU, Newcastle mind verhetőek. Nehezen, de verhetőek.
Tehát te úgy látod, hogy a spuri kerete erősebb mint a miénk? Vagy mi indokolja azt, hogy ellenük az esélytelenek nyugalmával indulunk? Csak mert ha valaki szezon előtt ránézett volna a két keretre, főleg Kane távozása után, akkor biztos nem azt mondta volna, hogy egy spuri elleni meccs számunkra majdnem, hogy esélytelen. Az edzőjük is teljesen noname Pokketinohoz képest. Sokkal szarabb sorsolásuk is volt. Mégis jelenleg 5 ponttal vezetik a tabellát. Mi az ami náluk egy közepes nevekből álló kerettel működik és mi az ami nálunk egy közepes nevekből álló kerettel félrement? Hiszen 11 pontot vertek ránk 10 forduló alatt. Azt azért nehéz megmagyarázni.
Semmi mas nem tortent a spursnel, hogy van egy noname, de jo edzojuk, elment Kane, igy mindenki meg akarja mutatni, hogy o nem volt potolhatatlan. Valamint erosen tulteljesitenek. Mi meg egy uj es nagyon fiatal csapatot epitunk.

Válasz küldése