Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
antimaci
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#61 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Pityee írta: 2023. április 20., csütörtök 8:55
Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Sztem simán van esélye annak a gennyes madridnak. Konkrétan a BL-be 7 Isten fogja a kezüket mindig. Ha vmikor kiesésre is állnak, akkor az utolsó meg az utolsóelőtti percben rúgnak egyet vagy kettőt amivel továbbmennek.
Én sem gondolom, hogy ne lenne esélye a Madridnak. Őket gyakorlatilag csak a BL meg a nagy meccsek éltetik.
Ráadásul szerintem épp a Real az a csapat, akik elhitetik az ellenféllel, hogy nem kell őket komolyan venni, aztán gyilkos ösztönnel, minden nyúlfarknyi hibát kihasználva büntetnek. Profik, hidegvérű befejezésekkel, kapu előtt rutinos, szinte tökéletes döntésekkel.
A nagy mellényt én személy szerint nem érzem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#62 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Sztem simán van esélye annak a gennyes madridnak. Konkrétan a BL-be 7 Isten fogja a kezüket mindig. Ha vmikor kiesésre is állnak, akkor az utolsó meg az utolsóelőtti percben rúgnak egyet vagy kettőt amivel továbbmennek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#63 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Huh city rohadtul nem szimpatikus csapat, én az ellenkezőjét várom :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#64 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Nagyon jol mukodo gepezet a City, Haalandal pedig még egy szintet lépett, de a Real-t nem szabad leirni, ott van nalunk a varazslat ami mindig tovabb segiti őket.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3483
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#65 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Varhato volt a bayern hanyatlasa. Brillirozott a muchen julian alatt a blben. Ezt igy szezon kozben meghuzni.. hat veszelyes volt. Tuchelt meg ki is allitottak. :D

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#66 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#67 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nah TT vitt egy kis Chelsea vírust a BM hez :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#68 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 19., szerda 13:12
BlueBlood1993 írta: 2023. április 19., szerda 13:06
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku
Miért gondolod, hogy a Rice-Bellingham-Osimhen trióból bármelyik is ide szeretne igazolni így, hogy nem lesz jövőre BL?
Pénz, potenciál. Nem reális ez a szezon, ebben a keretben sokkal több van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#69 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 19., szerda 13:06
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku
Miért gondolod, hogy a Rice-Bellingham-Osimhen trióból bármelyik is ide szeretne igazolni így, hogy nem lesz jövőre BL?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#70 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2023. április 19., szerda 11:36 Csalodott, szomoru vagyok, nem a kieses miatt, hanem hogy ilyen melyen van szeretett klubom.

Nem tudom mikor szerepelunk ujra BL-ben, de biztos vagyok benne, hogy jo par evnek el kell telnie. Le kell raknunk az alapokat, es fel kell epitenunk ujra mindent.

Legyen barki is az uj edzonk (Nagelsmann/Enrique) minden tamogatast meg kell neki adni es hagyni dolgozni. Bizakodom, hogy 3-4 ev mulva visszakerulhetunk majd arra a szintre, ahol voltunk Boehley elott.
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku


kezdő 11 meg kell hogy célozza a 4. helyet már jövőre. Aki ennél kevesebb hittel jön ide, az ide se jöjjön. Pedig én aztán most temetem a csapatot és szerintem rengeteg vereség jön még a szezonban, épphogy lesz csak meg az a bentmaradás, de ez a keret egyáltalán nem rossz, a fenti kezdőhöz mindössze 3 embert kell igazolni, ami egyáltalán nem irreális. Egy jó alapozás kell, megműteni mindenkit, akit meg kell, és pihenőt adni, felejtsék el a focit jó pár hétre.

A csere már nagyobb kérdés, attól is függ ki marad, de Gusto, Colwill, Maatsen, Madueke vannak fiatalok is még (illetve hátha Mount is meggondolja magát utolsó pillanatban) akikkel lehet számolni (és akkor Chukut vagy Santost nem is említettem).

Amennyire borzalmas a jelen, annyira nem tudom elképzelni, hogy ne egy jó edző kelljen és egy keret takarítás a jó jövőhöz. Nem lehetetlen dolgok ezek, csak meg kell találni a megfelelő embert....januárban egyébként jobban igazoltunk, sajnos az a nyár volt elbaszva, hogy szó szerint mindenki egy kalap szar és szabadulni akarunk tőle (hajasbaba, picsasegg, az arsenalos hülyegyerek és kb az egyetlen aki részemről cserének maradhat az kulabáró). Bocsánat Fofana az egyetlen kivétel, bár amit mostanában ő is művel...de őt a jobbak közé sorolom ettől függetlenül is bőven.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#71 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csalodott, szomoru vagyok, nem a kieses miatt, hanem hogy ilyen melyen van szeretett klubom.

Nem tudom mikor szerepelunk ujra BL-ben, de biztos vagyok benne, hogy jo par evnek el kell telnie. Le kell raknunk az alapokat, es fel kell epitenunk ujra mindent.

Legyen barki is az uj edzonk (Nagelsmann/Enrique) minden tamogatast meg kell neki adni es hagyni dolgozni. Bizakodom, hogy 3-4 ev mulva visszakerulhetunk majd arra a szintre, ahol voltunk Boehley elott.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#72 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na, ez is gyönyörű! A csoportunkban szereplő Milan, akit oda-vissza megvertünk, tovább jutott mint mi. Pech, hogy jó szar ágra is kerültünk. Az meg végképp, hogy míg csatár gondjaink vannak, egy "volt" megteszi amit meg kell.
Ja, az oddson én is gondolkodtam, de Boehly öltözői látogatása után nem mertem megrakni. Kár volt! :evil:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#73 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 18., kedd 15:19
BlueBlood1993 írta: 2023. április 18., kedd 14:27
almos írta: 2023. április 18., kedd 11:26
Ezzel a kifütyülős és mezlevetős résszel nagyon egyetértek. Néha valahogy a szurkolónak is ki kell mutatni, hogy nem tetszik neki amit lát. A játékos pedig érezze a nyomást.
De remélem ma óriási tapsvihar és ünneplés lesz a továbbjutásunk után!
Nyilván :lol:

Ja amúgy ennyit szeretnék én is látni mint amit Cahill írt, hogy legalább ezen az egy szájbatekert meccsen hajtsanak. Simán ki fogunk esni és kettős vereség lesz ez nyilvánvaló, de szeretnék helyzeteket, futást, agressziót és elkèpzelèst látni a vereség közepette.

Vagy álljunk be megint a 0-0-ra, most már úgyse kell jönnie a realnak, hátha nem akarnak majd ők se focizni.
Tudsz valamit? Csak mert elég szép odds van ma a realra és akkor jó lenne bekeresni (2,54) :D
Tudtam. Faszom hogy nem Tippmixezek már, total egyértelmű volt...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#74 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az a baj ide keves az hogy csak hajtanak. Nincs taktika, nincs kémia, senmi rendszer, bedobnak 11 jatekost azt futkaroznak egyet. Vini meg Benzema 60 meterrol is megtalaljak egymast.

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#75 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En mar csak azert sem remenykedem semmi joban, mert maga Lampard mondta par nappal ezelott, hogy jelenleg az alap passzokat kell gyakorolniuk, mert annyira szanaszet van a csapat.
Na ilyen elojelekkel nekivagni a Real Madrid ellen 2 golos hatranybol raadasul, plusz az egyik kulcsemberunk (Chilwell) nelkul en nem altatom magam..

Crap
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#76 Hozzászólás Szerző: Crap »

Az Amcsik tényleg értenek a PR-hoz.
Szerintem a szezon során már vagy 10-re hitetik el a szurkolókkal, hogy itt most bizony mindenki küzdeni fog és kurvajo csapat van meg edző meg taktika és most bizony megtörténik az a bizonyos felfelé indulás.
Nem feltűnően csináljak, de az összes interjú, hirtelen elohozott legendák , nyilatkozatok stb. mindig pont a jó időben jon és csak szépen adagolják.

Őszintén szerintem aki eddig beleszart az ugyanúgy belefog. Túl sok változásra meg harcra nem számítok.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#77 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 18., kedd 15:19
BlueBlood1993 írta: 2023. április 18., kedd 14:27
almos írta: 2023. április 18., kedd 11:26
Ezzel a kifütyülős és mezlevetős résszel nagyon egyetértek. Néha valahogy a szurkolónak is ki kell mutatni, hogy nem tetszik neki amit lát. A játékos pedig érezze a nyomást.
De remélem ma óriási tapsvihar és ünneplés lesz a továbbjutásunk után!
Nyilván :lol:

Ja amúgy ennyit szeretnék én is látni mint amit Cahill írt, hogy legalább ezen az egy szájbatekert meccsen hajtsanak. Simán ki fogunk esni és kettős vereség lesz ez nyilvánvaló, de szeretnék helyzeteket, futást, agressziót és elkèpzelèst látni a vereség közepette.

Vagy álljunk be megint a 0-0-ra, most már úgyse kell jönnie a realnak, hátha nem akarnak majd ők se focizni.
Tudsz valamit? Csak mert elég szép odds van ma a realra és akkor jó lenne bekeresni (2,54) :D
Csak azért nem mernèm megtenni mert el tudom képzelni hogy beállunk a 0-0ra ismét és most össze is jön mert a vendégeknek se kell hajtani. Persze ismét ahogy egy hete: ne legyen igazam.

Hajrá természetesen a csapatnak. Tavaly emlékszem egy iszonyatosan izgalmas visszavágón estünk ki, bármikor aláírnám ha ismét sikerülne megszorongatni a töküket, mèg ha ki is esünk. Annyira rég láttunk érdemben focit a csapattól, mikor ha nem ma ugye....

antimaci
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#78 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Madrid szurkolói és játékos berkekben eléggé el vannak szörnyűlködve, hogy Orsato fújja az esti mérkőzést. Kíváncsi leszek melyik formáját hozza a sporttárs!

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#79 Hozzászólás Szerző: dacultras »

koni0725 írta: 2023. április 18., kedd 16:48
dacultras írta: 2023. április 18., kedd 16:26
kecske01 írta: 2023. április 18., kedd 15:33 Fél7-re terveznek utcai gyülekezőt a buszok érkezéséhez a szurkolók megint, mint a Dortmund ellen. Rajtuk nem fog múlni ma sem.
Meccsre miért nem járnak? Miért csak az utcán?
Te fizetnél azért, amit mostanában a csapatunk "játék" néven letesz az asztalra?
Ugyan már, csapat fénykorában sem volt sosem hangulat a hazaikon

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#80 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

dacultras írta: 2023. április 18., kedd 16:26
kecske01 írta: 2023. április 18., kedd 15:33 Fél7-re terveznek utcai gyülekezőt a buszok érkezéséhez a szurkolók megint, mint a Dortmund ellen. Rajtuk nem fog múlni ma sem.
Meccsre miért nem járnak? Miért csak az utcán?
Te fizetnél azért, amit mostanában a csapatunk "játék" néven letesz az asztalra?
211! NEW RECORD!

Válasz küldése