Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#961 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

19.-én hétfőn temetik a királynőt, remélem a jövőheti bajnoki már nem lesz lefújva....

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#962 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. szeptember 9., péntek 13:17 Fasza, vasárnap meg temetés kövi héten, akkor sem lesz forduló. Utána meg válogatott pihi :D 1 hónapig nem lesz bajnoki
Nem is baj, Potter kap egy mini pre-seasont egy Salzburg elleni meccsel jövő héten (gondolom a BL meccs meg lesz tartva). Aztán októbertől majd összefossák magukat a játékosok a vb-ig :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#963 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fasza, vasárnap meg temetés kövi héten, akkor sem lesz forduló. Utána meg válogatott pihi :D 1 hónapig nem lesz bajnoki

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#964 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hivatalos, elhalasztják a fordulót.

@premierleague
As a mark of respect to Her Majesty Queen Elizabeth II, this weekend’s Premier League match round will be postponed.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#965 Hozzászólás Szerző: Anti »

A livescore nekem most jelzett hogy a forduló törölve lett.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#966 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kormány megengedte, klubbokon áll innentől

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#967 Hozzászólás Szerző: Anti »

Azért azok a turisták is megszívják, akik csak ezek a meccsek miatt utaznak ki.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#968 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Értem, a játékosok meg élő robotok és aztán 1-2 naponta fognak meccseket játszani. Utána meg beesnek a vbre. Teljesen reális.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#969 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pityee írta: 2022. szeptember 9., péntek 8:52

Enyhén túlzásnak tartom, ha elmarad két forduló is. Értem én, hogy meghalt a 96 éves királynő (amire azért valljuk be, ilyen korban már bármikor lehetett számítani), de ugyanúgy meglehetne oldani meccs előtti 2perces néma csenddel. Nem lenne jó, ha felhalmozódnának a meccsek.
Nem tulzas, ez a minimum amivel az orszag tartozik a Kiralynonek. Ma elkezdodott a D+1 nap, a 10 napos gyasz elso napja. 10.-ik vagy 11.-ik napon temetik el, temetese napja nemzeti gyasznap, minden intezmeny, iskola zarva lesz, szoval aki a meccsek miatt aggodik, varhatoan jovo heten sem kerulnek megrendezesre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#970 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ehhez kepest nagyon gondolkodnak hogy mi legyen. Holnap fordulo es semmi hivatalos hogy eltörlik. Valoszinu elfogjak de felmérik rendesen a helyzetet sok penzrol, időről, vb-ről van szo.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#971 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. szeptember 9., péntek 8:52
emsanya írta: 2022. szeptember 9., péntek 8:41
kecske01 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 22:28 Nemzeti gyász miatt elv 2 forduló el fog maradni. Ez nekünk most jól jön, ha edzések lehetnek közben.
Es ezeket vajon mikor potoljak? Heti 2 meccs van alapbol a katari VB miatt.
Enyhén túlzásnak tartom, ha elmarad két forduló is. Értem én, hogy meghalt a 96 éves királynő (amire azért valljuk be, ilyen korban már bármikor lehetett számítani), de ugyanúgy meglehetne oldani meccs előtti 2perces néma csenddel. Nem lenne jó, ha felhalmozódnának a meccsek.
Abszolut nem tulzas. Ez Anglia, hatalmas hagyomannyal. Erzsebet kiralyno brutalis tiszteletnek orvendett az egesz vilagon, foleg angliaban. Ez nem kis dolog.
Persze, kellemetlen mint a covid, de ez van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#972 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2022. szeptember 9., péntek 8:41
kecske01 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 22:28 Nemzeti gyász miatt elv 2 forduló el fog maradni. Ez nekünk most jól jön, ha edzések lehetnek közben.
Es ezeket vajon mikor potoljak? Heti 2 meccs van alapbol a katari VB miatt.
Enyhén túlzásnak tartom, ha elmarad két forduló is. Értem én, hogy meghalt a 96 éves királynő (amire azért valljuk be, ilyen korban már bármikor lehetett számítani), de ugyanúgy meglehetne oldani meccs előtti 2perces néma csenddel. Nem lenne jó, ha felhalmozódnának a meccsek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#973 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 22:28 Nemzeti gyász miatt elv 2 forduló el fog maradni. Ez nekünk most jól jön, ha edzések lehetnek közben.
Es ezeket vajon mikor potoljak? Heti 2 meccs van alapbol a katari VB miatt.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#974 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 20:44
Bandi írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 20:38 A hírek szerint van rá esély hogy a királynő halála miatt elmarad a hétvégi forduló. Nem biztos hogy ez most rosszul jönne nekünk, Potter-nek lenne pár plusz napja felkészülni.
Szinte biztos vagyok benne, hogy tartanak egy 2-3 napos nemzeti gyászt.
Én egy hetest olvastam

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#975 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nemzeti gyász miatt elv 2 forduló el fog maradni. Ez nekünk most jól jön, ha edzések lehetnek közben.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#976 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 20:38 A hírek szerint van rá esély hogy a királynő halála miatt elmarad a hétvégi forduló. Nem biztos hogy ez most rosszul jönne nekünk, Potter-nek lenne pár plusz napja felkészülni.
Szinte biztos vagyok benne, hogy tartanak egy 2-3 napos nemzeti gyászt.

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#977 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A hírek szerint van rá esély hogy a királynő halála miatt elmarad a hétvégi forduló. Nem biztos hogy ez most rosszul jönne nekünk, Potter-nek lenne pár plusz napja felkészülni.

Cappy
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#978 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2022. szeptember 5., hétfő 9:00 Tegnap elnéztem ezt a szarzit és annak ellenére, hogy kikaptak, elég tetszetősen játszottak. Szépen adogatták a labdákat, felépített veszélyes támadásaik voltak. Jesus nagyon bevállt nekik, de a védelmük se olyan kalap szar mint volt. Elég rendesen összekapta őket a bohóc festett hajú Arteta. Nem vagyok benne biztos, hogy idén is simán kipukkadnak és nem lesznek Top4-esek. Sajnos fájdalmas elismerni, de nálunk konkrétan sokkal jobban és szebben is játszanak jelenleg.
Az elmult 20 ev jelentos reszeben szebb focit jatszottak, mint mi, csak komolyabb eredmeny nelkul.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#979 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tegnap elnéztem ezt a szarzit és annak ellenére, hogy kikaptak, elég tetszetősen játszottak. Szépen adogatták a labdákat, felépített veszélyes támadásaik voltak. Jesus nagyon bevállt nekik, de a védelmük se olyan kalap szar mint volt. Elég rendesen összekapta őket a bohóc festett hajú Arteta. Nem vagyok benne biztos, hogy idén is simán kipukkadnak és nem lesznek Top4-esek. Sajnos fájdalmas elismerni, de nálunk konkrétan sokkal jobban és szebben is játszanak jelenleg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#980 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2022. szeptember 4., vasárnap 19:54
Traxver írta: 2022. szeptember 4., vasárnap 19:48 Szoros lesz oda kerülni a 4be
Pont ezen agyaltam én is.
Mindenki a City, pool-t várta első/masodik helyre, nem nézem le a pool-t, de mané nagy érvágás volt nekik, nem annyira lehengerlők, mint előző években.
Arsenal minden évben kiszokott pukkadni, idén kicsit jobban kezdtek, nem olyan erős a keretük, hogy egész évben birnák ezt, vissza fognak csúszni.
Ellenben a tottenham elég jó Conteval. Mu is lassan magára talál, ronival vagy nélküle, ten haag keménytökű, rendet tesz.
Aztan vagyunk mi, akik nagyon csak keressük önmagunkat, mar ha valaha volt is ilyen.
6 bitang erős csapat küzd a top 4ért és a bajnokságért is még bárki versenyben van. 5 pont lemaradásunk van, ami nem sok, de nem is dédelgetek álmokat, legyen meg a top4, az is épp elég brutális lesz, szóval senki se mondja, hogy siman meg kell lennie, mert nem. Küzdeni kell minden meccsen, akkor van esély.
Nem tudom ki mondja a simát. Az idei és tavalyi játékunk alapján inkább a kisebb csoda kategória. A védelem rendben van, de kapusunk nincs, középpályánk és támadójátékunk nincs, ha épp nem villan valamelyik WB, akkor fix vereség. Hosszú meg a szezon, sok az új, lehet javulni

Válasz küldése