Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2721 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szenne kene perelni lukakut.
Ez milyen fenyt vet a klubbunkra? Szerzodesebe nincs valami ilyesmi, hogy a sajat klubja hirnevet nem tiporhatja a sarga foldbe?
Nyilvan o ebbol jol fog kijonni, klubot valt aztan eli tovabb az eletet ugy, hogy egy klubbot tonkrevagott egy idenyre

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2722 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Romelu Lukaku is to be left out of #Chelsea’s squad to face Liverpool on Sunday.

[via @David_Ornstein]

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2723 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. január 2., vasárnap 10:42 Telen vagy nyaron mehet a citybe talan ők fizetnenek erte es nem olyan nagy buko.

Bőven elvagyok a Havertz-Werner duoval is. Meg akkor jojjon egy kisebb név tartaleknak vagy Abraham vissza.
Sosem leszünk bajnokok akkor

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2724 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Telen vagy nyaron mehet a citybe talan ők fizetnenek erte es nem olyan nagy buko.

Bőven elvagyok a Havertz-Werner duoval is. Meg akkor jojjon egy kisebb név tartaleknak vagy Abraham vissza.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2725 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sosem lesz rendes csatarunk.
Beallhat a sorba seva, falcao, torres, morata moge.
Drogba ota nem volt normalis csatarunk. Mikor lesz ennek vege?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2726 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. január 2., vasárnap 4:11
kecske01 írta: 2022. január 1., szombat 20:03 Silva bevethető holnap, Tuchel mondta.
Lukaku viszont állítólag kimarad a pool elleni keretből. Az okokat szerintem nem kell kifejteni.
Nagyon hiányzott ez nekünk…

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2727 Hozzászólás Szerző: Anti »

Vonultassuk vissza...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2728 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A védelem így gyakorlatilag adott. Azpi-Chalobah-Thiago Silva-Rüdiger-Alonso. Ennyi ember maradt, ha valaki kiesik már csak Sarr van.

Ez a Lukaku tortenet meg megint hihetetlen csatar sztori.

Az atkozott 9es mez...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2729 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. január 1., szombat 20:03 Silva bevethető holnap, Tuchel mondta.
Lukaku viszont állítólag kimarad a pool elleni keretből. Az okokat szerintem nem kell kifejteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2730 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Silva bevethető holnap, Tuchel mondta.

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#2731 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Lukaku igazi zsoldos, abbol is a kamu hazug szarabbik fajta. Remelem tobbet nem kell nezni a fantasztikus jatekat, es bizom benne, hogy nem is adjuk el. Fusson ki a szerzodese jatek nelkul.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2732 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2021. december 31., péntek 16:21A forgatokonyv mar jol ismert, tovabb melyul a szakadek, Tuchel-t kirugjak es kezdodik elorol minden, orokos korforgas ez nalunk.
Káosz a klub lételeme, mindig ez van.

Ami Tuchel-t illeti, szerintem amíg nem áll fel, addig a vezetőség foggal, körömmel ragaszkodik hozzá, tök egyértelmű, hogy ő jelentette idén a különbséget.

Kár, hogy ez a "győzelmi körnek" kinéző szezon ennyire ki lett siklatva. Remélem, hogy azoknak, akiknek bizonytalan a jövője itt nem hosszabbítanak - Azpi és Silva kivételével. Előbbi Barca-s pletykái legalább annyira a semmiből jöttek, mint a Lukaku-s balhé. Van egy olyan érzésem, hogy rajtuk kívül is vannak páran, a keretben, akik nem elégedettek.
Akikkel nincs probléma azok a lehetőséghez jutó saját nevelésű, vagy homegrown emberek, James, Chilwell, RLC, Mount, CHO. Tammy-vel és Tomori-val sem lenne semmi probléma, ha nem kerülnek ki a rotációból, jó lenne lojális és használható játékosokat igazolni a továbbiakban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2733 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát az tuti, hogy innentől nagyon kelleni fog nyaliznia, mert olyan szarral teli mély gödröt ásott magának, amiből nem tudom hogy ki fog e tudni mászni. Igazi ökör állat ez a balga belgánk. Pedig amióta megérkezett körbe volt szopkodva a szurkolóink által. Még azok után is, hogy csókolgatta az mu címert. Ilyen buta emberre nem igazán lehet mit mondani. Tiltották instán a kommentelést a posztjai alatt, egye meg amit főzött.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2734 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lukaku to Sky: "When Chelsea contacted me it was a challenge for me. Also because it bothered me a lot to have ever won Premier League titles in 8 years. It was hard to turn down the chance to return to the Premier League in the club I support since I was a child”. 🔵

Egyszer beszól utána meg nyalizik

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2735 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta: 2021. december 31., péntek 17:00 Látjátok, én mondtam a legelején, hogy várjunk legalább 2 hónapot mire körbeszopkodjuk. Nem csak a teljesítménye szar, hanem ő maga is. Egyszer majd csak veszünk egy nem nyomorék csatárt, csak győzzük kivárni :)
Én nem akartam, hogy ide jöjjön. Már amikor a PLben volt se olyan volt a statisztikája, hogy megérjenekünk.
Kane, Haaland opciót már akkor jobban favorizáltam csak az egyik horroráron a másikat meg abszolút elérhetetlen volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2736 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Látjátok, én mondtam a legelején, hogy várjunk legalább 2 hónapot mire körbeszopkodjuk. Nem csak a teljesítménye szar, hanem ő maga is. Egyszer majd csak veszünk egy nem nyomorék csatárt, csak győzzük kivárni :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2737 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2021. december 31., péntek 16:21 A Lukaku interjubol immar biztosra veszem azt, amire tegnap utalni probaltam a PL topikban. Nem a serulesek,covid miatt esett vissza a teljesitmeny, hanem ismet a vezetoseg baklovesei miatt.

Az egesz szeptember/oktober kornyeken kezdodott, amikor a jatekosainkban tudatosult, hogy nem tudnak megegyezni a vezetoseggel. 4 azonos poszton jatszo jatekos szerzodese jar le egyidejuleg, ez feldoghatatlan es hatalmas vezetosegi hiba. Biztos vagyok benne, hogy a vedoink nincsenek mar itt fejben, mindenki a jovojere fokuszal. Nem akarok melyebbre asni a temaban, de elhiszem, hogy az oltozonk nem egyseges, klikkesedes alakult ki.

A forgatokonyv mar jol ismert, tovabb melyul a szakadek, Tuchel-t kirugjak es kezdodik elorol minden, orokos korforgas ez nalunk.
Erre gondoltam, hogy a board a hibás megint. :) mindig valamivel elbasszák az egészet.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2738 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A Lukaku interjubol immar biztosra veszem azt, amire tegnap utalni probaltam a PL topikban. Nem a serulesek,covid miatt esett vissza a teljesitmeny, hanem ismet a vezetoseg baklovesei miatt.

Az egesz szeptember/oktober kornyeken kezdodott, amikor a jatekosainkban tudatosult, hogy nem tudnak megegyezni a vezetoseggel. 4 azonos poszton jatszo jatekos szerzodese jar le egyidejuleg, ez feldoghatatlan es hatalmas vezetosegi hiba. Biztos vagyok benne, hogy a vedoink nincsenek mar itt fejben, mindenki a jovojere fokuszal. Nem akarok melyebbre asni a temaban, de elhiszem, hogy az oltozonk nem egyseges, klikkesedes alakult ki.

A forgatokonyv mar jol ismert, tovabb melyul a szakadek, Tuchel-t kirugjak es kezdodik elorol minden, orokos korforgas ez nalunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2739 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Inter szurkolók üzentek is neki :lol:

“Nem az számít, hogy ki menekül el az esőtől, hanem az, hogy ki marad a viharban”. Ciao Romelu. - az Inter szurkolók se várnak vissza téged, te szarházi. Remélem a Bridgen meg fogod kapni a magadét azért, mert a gyerekkori nagy álmodad ennyire leszartad és elbasztad.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2740 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Stamfordon jo hangulat lesz Vasárnap :D jó kis fütty koncert lesz.

Válasz küldése