Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19761 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Barcafan írta:Felesleges ez a hír ugyanis úgy sem fogtok továbbjutni a nyolcaddöntőből..............
Majd meglátjuk...;)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19762 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Hauge is bejelentette a visszavonulását?

A barkelóna fórumon azt írta vki, hogy a Chelsea-Barcelona párharcot vezető 3 bíróból 2 visszavonult..... friskcunt + ki?
Birth, CHELSEA, Death

Barcafan

#19763 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Felesleges ez a hír ugyanis úgy sem fogtok továbbjutni a nyolcaddöntőből..............

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19764 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Asier del-Horno 3 meccsre szólo eltiltását 1 meccsre csökkentette az UEFA, mert úgy ítélte a bizottság, hogy a szabálytalansága nem volt veszélyes...

Vazze, beismerte az UEFA, is...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19765 Hozzászólás Szerző: undertow »

maniche(aki amugy szerintem egy nagyon jo jatekos), jelenleg kb 0 vedekezesben. es meg lassu is. barmelyik barcas tamado vagy kozeppalyas elment volna mellette minden kulonosebb problema nelkul.
ha emelle meg egy gyors jatekos(robben, swp) sincs elol, akkor a barca meg feljebb tolhatta volna a vedekezeset, meg nagyobb nyomas alatt tartva a mi vedelmunket. manichenek meg kb egy gyakorlati haszna lett volna, beallhatott volna a sorfalba a szabadrugasoknal.

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19766 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

undertow írta:
Zolaisgod írta:nincs formában, de a középpálya szűrésében még így is sokkal hasznosabb, mint SWP. persze ehhez fel kellett volna adni az újabb gólszerzés esélyét. SWP az egész szezonban nem mutatott sokat. Lehet, hogy az volt a feladata, amit leírtál, de őszintén: megcsinálta?
nem hiszem, hogy igazan hasznosabb lenne. nagyon pocsek formaban van. goofy siman elment volna mellette. siman.
es lehet, hogy tul sokat nem mutatott swp, de manichenal meg igy is 100x tobbet.
oszinten, a feladatat elvegezte, ha nem is kitunoen. a barca vedelmet nem engedte elorebb. az, hogy helyzetbe nem nagyon kerult nagy reszben nem rajta mult, hanem a kiszolgalason.
Szerintem 2 dolgon nem lehet vitatkozni és be is fejeztem:

1) Maniche védekezésben többet tud, mint SWP. (A jelenlegi gyatra formájával együtt!)
2) Az eredmény ismeretében (utólagos okoskodással) jobban elkelt volna egy védekezőbb játékos, mint SWP.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19767 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zolaisgod írta:nincs formában, de a középpálya szűrésében még így is sokkal hasznosabb, mint SWP. persze ehhez fel kellett volna adni az újabb gólszerzés esélyét. SWP az egész szezonban nem mutatott sokat. Lehet, hogy az volt a feladata, amit leírtál, de őszintén: megcsinálta?
nem hiszem, hogy igazan hasznosabb lenne. nagyon pocsek formaban van. goofy siman elment volna mellette. siman.
es lehet, hogy tul sokat nem mutatott swp, de manichenal meg igy is 100x tobbet.
oszinten, a feladatat elvegezte, ha nem is kitunoen. a barca vedelmet nem engedte elorebb. az, hogy helyzetbe nem nagyon kerult nagy reszben nem rajta mult, hanem a kiszolgalason.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19768 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ez a barca tovabb jutas meg nem biztos .Meg van 90 perc minden lehet .Nem tudom elhinni hogy igy lefekszunk Egy csokor majomnak ,szinesznek .Nyerunk 3;2 -re .

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19769 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

undertow írta:vagy nem. te is lathattad mennyire nincs formaban maniche. siman elmentek volna mellette.
swp pontosan robben feladatat vette at, azaz maradt elol, es vart arra, hogy egy kiugrassal kamatoztathassa a gyorsasagat. es persze hogy nemileg lekosse a barca vedoit, ne tudjak tulsagosan elore tolni a vedelmet es nagyobb nyomast gyakorolni rank.
nincs formában, de a középpálya szűrésében még így is sokkal hasznosabb, mint SWP. persze ehhez fel kellett volna adni az újabb gólszerzés esélyét. SWP az egész szezonban nem mutatott sokat. Lehet, hogy az volt a feladata, amit leírtál, de őszintén: megcsinálta?

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19770 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

s-h-i-n-e.com írta:Van a csapatban annyi, hogy behúzzuk a meccset még idegenben is. Remélem JM vért itat a "fiaival" a visszavágó előtt és olyan tűzzel mennek ki a pályára, hogy sikerül a bravúr. :)
Szoljon a profeta beloled...
Emanuel írta:Talán egy olasz vagy egy német bíró jó lenne:
Tavaly Colina fujt a masodikon, eleg jol...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#19771 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Szerintem már J. Cole cseréje is hiba volt. (Nem őt kellett volna lecserélni, főleg annak tudatában, hogy az egyik legerőszakosabb középpályásunkról van szó.)
1 - 0 után, a sokaknak nem túl szimpatikus, "tartsuk az eredményt" játékot kellett volna játszanunk.
1 - 1 után pedig sajnos elvitte a lelkesedés a csapatot, és túlságosan is a győzelemre tört, pedig emberhátrányban nem biztos, hogy ez a jó. Ezért olyan gólt sikerült kapni (2.), amelyre szerintem amíg JM az edző, nem lesz többet példa. (Pont az előző napi Real-nak szerzett Henry gól jutott eszembe, ahol 50 métert vezette a labdát és senki nem "ütközte le". Azt mondtam nem sokkal a meccs előtt a "kis kárőrvendő" Barca-s ismerősömnek, hogy ilyen gólt Mi sohasem kapnánk...erre...) Nálunk a Barca a saját 16-osáról indult és úgy kontráztak le bennünket hazai pályán, hogy rossz volt nézni. Senki nem lépett oda vagy csinált bármit, hogy megállítsa az akciót.

Az is várható volt, hogy más lesz ez a meccs, mint a tavalyi, de talán túlságosan óvatosan játszottunk, pedig jópárszor láthattuk milyen szinten tud(na) támadni a csapat, ha arra van szükség.

A továbbjutásra még van esély(, mivel a világ jelenleg két legjobb csapata csap össze, ahol persze nem mi vagyunk az esélyesek, de ez tavaly is így volt).

Bízom Gallas felépülésében. Akkor a Messi névre keresztelt "probléma" is megoldódik. :wink:

Van a csapatban annyi, hogy behúzzuk a meccset még idegenben is. Remélem JM vért itat a "fiaival" a visszavágó előtt és olyan tűzzel mennek ki a pályára, hogy sikerül a bravúr. :)

Ott legalább jobb lesz a pálya, mert bárki bármit is mond, a Chelsea-nek egyáltalán nem fekszik a Stamford Bridge mostani állapota. (pl. nem érünk fel olyan könnyedén az ellenfél 16-osához, mint amikor még zöldellt a fű.) :D :D :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19772 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerintetetk JM be meri vállalni a két csatáros (Drogba, Crespo) játékot? nekünk kell dominálni, nem rendezkedhetünk be kontrákra. Atz a Barca fogja csinálni sajnos jók benne.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19773 Hozzászólás Szerző: undertow »

vagy nem. te is lathattad mennyire nincs formaban maniche. siman elmentek volna mellette.
swp pontosan robben feladatat vette at, azaz maradt elol, es vart arra, hogy egy kiugrassal kamatoztathassa a gyorsasagat. es persze hogy nemileg lekosse a barca vedoit, ne tudjak tulsagosan elore tolni a vedelmet es nagyobb nyomast gyakorolni rank.

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19774 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

A soccerneten olvastam, és van benne igazság:

Jose nagy hibát követett el, amikor 1-1-nél SWP-t beállította és nem Maniche-ot. Utóbbi megfogta volna a közzéppályát és ha kell faulttal megtöri a Barca kontrákat. SWP sokkal jobb csatár, de védekezéshez gyenge (lásd 2. Barca gólnál Ronaldinho vs. SWP). Emberhátrányban nem lett volna szabad kockáztatni.

Jose ezt szerintem is elszúrta. :(

Emanuel
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 13:10

#19775 Hozzászólás Szerző: Emanuel »

Talán egy olasz vagy egy német bíró jó lenne:
CHELSEA A KIRÁLY!!!!!!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19776 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:Csak ne valami buzi skandinav birot kapjunk .Ennel meg egy Alban biro is jobb .
Nna! Nem buzi skandinávozni!:) Hauge a szemét, nem pedig a norvégok!!!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19777 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Szerintem nem olyan egyertelmu a Barca tovabb jutasa.En mar lattam ejjeli ort nappal meghalni .Biztos vagyok benne hogy Jose mester tartogatt valamit a tarsolyaban .Csak ne valami buzi skandinav birot kapjunk .Ennel meg egy Alban biro is jobb .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19778 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szerintem Gudi és Ferreira volt a mezőny legjobbja ! Sajnos a támadójátékunkat kiismerték az ellenfelek ! Vagy előre ívelgetik Drogba fejére,aki háttal áll a kapunak,vagy Robben sprinttudását felhassználva a védők mögé jutni,vagy Joe és Frank távoli bombájival operálunk ! Több fegyver most nem jut az eszembe !

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19779 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:
Chelsea88 írta:Én is csak ismételni tudom az elöttem szólókat:
1.Minek jönnek ide Barcások?!
2.Gusztustalan egy olyan drukker,aki csak a mások "szenvedésén él"!
3.Ha észt akartok osztani,előbb kérjetek valakitől!
4. Ez a két tábor fölöslegesen vitázik,mert úgysem győzi meg egymást!
5. Ha a CHELSEA kikap,jönnek ide minden féle népek szídni,szapulni mocskolódni(BARCA faj),de ha a Barca kikap vkitől,mi nem megyünk át csupán kárörvendeni,nem csináljuk azt amit ti itt most.Ez a külömbség a CHELSEA és a Barca "drukkerek" közt,és ez a Külömbség a két cspat közt.
A tisztesség,és a megértés.
na..azért ne általánosítsunk...:)

azt hittem nagyjából egyet fogtok érteni erre tessék..köszi Gergő.. :cry: :cry: :wink: :lol: :lol: :lol:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19780 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

A Barcások tényleg húzzanak innen! Örülnétek magatoknak, de ti annak örültök, hogy az odavágón kikaptunk, mint tavaly. Innen lehet pofára esni. Nem tanultatok?

A szánalmas fórumaitok alig élnek, ha nem velünk játszotok. Mi ez valami komplexus?

Válasz küldése