Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1301 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. február 23., kedd 9:23 Szvsz CHO-t egy darabig nem látjuk.
Pedig sokak szerint CHO kezdő lesz. Sejtelmesen is nyilatkozott róla hogy az atletico ellen számít rá.

Amugy a cserés dolog után is elég pozitivan beszélt rola a korábbi meccsek miatt. Egyszerüen szarult állt be és lekapta de sztem biztos számít rá.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1302 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2021. február 23., kedd 9:27
Pityee írta: 2021. február 23., kedd 8:43 Jöhetnek a kezdő tippek :D

Az enyém: Mendy - Azpi, Christensen, Rüdi - James, Jorginho, Kovacic, Alonso - Mount, Werner, CHO
Én is erre tippelek, kivéve, hogy CHO helyett Giroud fog kezdeni, hogy birkózzon Hermosoékkal. Illetve én Jorginho helyett Kantét kezdetném, kelleni fog a jó középpályás védekezés. A legnagyobb lyuk szerintem Christensen lesz. Már biztos most görcsbe van a gyomra. 3 éve is elintézte nekünk a BL-t a Barca ellen.

A legjobban azért félek ettől a meccstől, mert minden idők legpuhányabb BL-Chelseaje fog játszani egy piszkos, minden téren dörzsölt és tapasztalt csapattal. Nálunk meg csupa, reklamálni nem merő puhapöcs van. Pedig milyen jó lenne most egy Costa-szerzet. Felkéne csak cseszni Suarez agyát, hogy harapjon. 10 emberrel jóval több esélyünk lenne.
Egyetértek. Ha az Atletinek ma valamilyen kétes szituáció lesz, akkor 15 emberrel lesznek a bíró arcában + lehet Simeone is. Zsiru már múltkor sem tett semmit hozzá a játékhoz, szerintem felesleges őt kezdőként erőltetni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1303 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. február 23., kedd 8:43 Jöhetnek a kezdő tippek :D

Az enyém: Mendy - Azpi, Christensen, Rüdi - James, Jorginho, Kovacic, Alonso - Mount, Werner, CHO
Én is erre tippelek, kivéve, hogy CHO helyett Giroud fog kezdeni, hogy birkózzon Hermosoékkal. Illetve én Jorginho helyett Kantét kezdetném, kelleni fog a jó középpályás védekezés. A legnagyobb lyuk szerintem Christensen lesz. Már biztos most görcsbe van a gyomra. 3 éve is elintézte nekünk a BL-t a Barca ellen.

A legjobban azért félek ettől a meccstől, mert minden idők legpuhányabb BL-Chelseaje fog játszani egy piszkos, minden téren dörzsölt és tapasztalt csapattal. Nálunk meg csupa, reklamálni nem merő puhapöcs van. Pedig milyen jó lenne most egy Costa-szerzet. Felkéne csak cseszni Suarez agyát, hogy harapjon. 10 emberrel jóval több esélyünk lenne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1304 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz CHO-t egy darabig nem látjuk. Tammy ha egészséges lenne, a performansza miatt akkor is Giroudra számítanék. Szeretném Kantét rendszeresen kezdőként látni, de erre a meccsre szerintem is a csodapivot lesz.

Mendy - Azpi, botlábfrancűz, botlábnémet - James, alibimester, Kova, botlábspanyol - Mount, Torres - Giroud

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1305 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jöhetnek a kezdő tippek :D

Az enyém: Mendy - Azpi, Christensen, Rüdi - James, Jorginho, Kovacic, Alonso - Mount, Werner, CHO

Jorginhot és Christensent azért várom a kezdőbe, mert mindkettő pihentetve volt a Soton ellen. Esetleg még Havertz mehet CHO helyett, de ő most tér vissza, szóval szerintem még nem lesz kezdőbe rakva. Szívem szerint Chilwellt kezdetném már, még ha wingback poszton is, de ne legyen leépítve a pali... Viszont Tuchel annyira vakon bízik Alonsoban, hogy szerintem nem lesz meglepi és a spanyol kezd.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1306 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chilwellt inkabb a Utd ellen kezdetnem majd. Sok gyors szelsojuk van.

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1307 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2021. február 22., hétfő 18:54 5 vedos rendszerbe alonso nem fog tudni visszaerni zarni ez biztos. Ezert melle olyan ember kell aki gyors es kamikaze modjara szerel. De jo lenne most egy tomori, a liga leggyorsabb pl belso vedoje...
Pedig szerintem tuti Alonso fog kezdeni azon a poszton es nem egy ilyen fontos meccsen teszi be Chilwellt. Vagy esetleg Callum? Masikon James es lesz mindket szelre 1-1 gyors ember tamadni. Jo kerdes, de Tuchelt ismerve nem fog visszaallni vedekezni vagy busz ilyesmi, jo lenne ha Timo elokapna a tokeit vagy megint szajbavernek meccs elejen, mert rajta is sok mulhat majd, Giroud melle/moge jo otlet lehetne, lenne egy gyors ember es egy aki megtartja fent a labdakat es befejezi az akciokat, Tammyban nem nagyon lehet bizni ilyen meccseken.
Nagy kar Silva miatt, de a visszavagora mar remelhetoleg felepul. Idegenben lott golra nagy szukseg lenne es mostanaban kap szinte mindenkitol golt az Atleti ugyhogy ez nem is egy teljesithetetlen feladat. En azok koze tartozok akik nincsenek besz.rva ettol a mostani Atleticotol a formajuk alapjan egyaltalan nem gondolnam oket sokkal eselyesebbnek, mint ahogy sokan gondoljak vagy esetleg milliokat tennenek a tovabbjutasukra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1308 Hozzászólás Szerző: Dízel »

5 vedos rendszerbe alonso nem fog tudni visszaerni zarni ez biztos. Ezert melle olyan ember kell aki gyors es kamikaze modjara szerel. De jo lenne most egy tomori, a liga leggyorsabb pl belso vedoje...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1309 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sajnos ez varhato volt, de ha mar igy alakult, akkor remelem Christensen kezd Chilwellel es Jamessal egyetemben. Jobban orulnek egy 5 vedos felalasnak, hiszen az ATM remekul kontrazik es ha tulsagosan kinyilunk, akkor rettenetesen nehez dolgunk lesz.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1310 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. február 22., hétfő 17:41
Dízel írta: 2021. február 22., hétfő 17:23 Legalabb az atleti ellen nem gaz kikapni. Nem ugy mint a hetvegi iksz. Az a kinos, nem a spanyol elso helyezettol kikapni.
Azért összedrótozhatták volna Silvát egy ilyen fontos meccsre...
Hogy aztán le kelljen cserélni 20 perc után és kidőljön 3 hónapra... Jobb ez így, de jó lenne, ha a tökkelütött védőgarnitúra összekapná magát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1311 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. február 22., hétfő 17:23 Legalabb az atleti ellen nem gaz kikapni. Nem ugy mint a hetvegi iksz. Az a kinos, nem a spanyol elso helyezettol kikapni.
Azért összedrótozhatták volna Silvát egy ilyen fontos meccsre...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1312 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Legalabb az atleti ellen nem gaz kikapni. Nem ugy mint a hetvegi iksz. Az a kinos, nem a spanyol elso helyezettol kikapni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1313 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Silva nem tagja az utazó keretnek... :?

Jól éreztük itt páran, hogy ebből kedden még nem lesz játék.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1037
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#1314 Hozzászólás Szerző: Crap »

Atleti utóbbi 6 meccsen 2 döntetlen, 1 vereség és 3 győzelem. Ezek közül egyedül a valencia elleni győzelem volt a komolyabb meccs.
Szerintem simán lehet esélyünk. A spanyol bajnokság idén a szokásosnál is gyengébb és most meg a Real meg a Barca is a történelmi mélyponton kb.
A 3. hely Sevilla idén egy Benfica szintet mutatott vagy még annyit se.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1315 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. február 21., vasárnap 13:28
Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Elég erős irónia volt emsanya hozzászólásában, ha vetted a lapot :mrgreen: Pluszba ugye egy két jós szurkolónk megtudja mondani előre a lottószámokat is, akkor miért ne használjuk ki? :lol: De azért remélem az ilyen szurkolók akik az Atletit várják biztos továbbjutónak, le sem ülnek megnézni a meccset és akkor sem fognak ugrálni, ha esetleg sokáig megyünk a BLben.
Ez a fajta csak akkor képes bármilyen életjelet adni magáról bármilyen fórumon, amikor kap egy megerősítés az a gyalázatos hozzáállás, amit képvisel. Ellenkező esetben hallgat, mit szar a gazban. Alapvetően nem lenne probléma az eltérő véleménnyel, de a másik véleményének az el nem ismerése, egyenesen ignorálása mindennek a legalja. Különleges ismertetőjele a mondat eleji "én megmondtam" kifejezés, már ha szökőévente egyszer ideeszi a penész károgni egy sort, bár akkor sem hívja senki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1316 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Elég erős irónia volt emsanya hozzászólásában, ha vetted a lapot :mrgreen: Pluszba ugye egy két jós szurkolónk megtudja mondani előre a lottószámokat is, akkor miért ne használjuk ki? :lol: De azért remélem az ilyen szurkolók akik az Atletit várják biztos továbbjutónak, le sem ülnek megnézni a meccset és akkor sem fognak ugrálni, ha esetleg sokáig megyünk a BLben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1317 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Én se szoktam de ezt annyira biztosra mondják hogy elgondolkodtato.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1318 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1319 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. február 21., vasárnap 11:26
emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Állam bácsi és az adó... nincs ingyen pénz :twisted:
Valamennyit hoz és ezer százalékos profit mert biztos kiesünk. Meg se kell mozdulnom és pénzt keresek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1320 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Állam bácsi és az adó... nincs ingyen pénz :twisted:

Válasz küldése