Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1321 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Arra jobb odds van, hogy gyorsan bevernek párat már az elején, én inkább azt tenném a helyedbe, de nem akarok beleszólni.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1322 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta: 2021. február 21., vasárnap 10:13
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.
Nem értem a többes számot. Az irónia az I betűnél van a szótárban, illetve ajánlom megtekintésre a korábbi "vitáimat" az orákulumunkkal.
A leghitványabb fajtának tartom ezt a "szurkoló" típust, ha a Bayern ellen játszanánk, sem lennék képes ilyen szélsőséges kijelentéseket tenni, mint Tomi1956 eddig bármikor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1323 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1324 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2021. február 21., vasárnap 10:13
Tomi26 írta: 2021. február 21., vasárnap 9:48
James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.
A vicc az, hogy egyébként benne van simán az is, hogy tényleg ver az Atleti párat és megyünk idén a levesbe. És ilyenkor az ilyen előszakértők megerősítve érzik magukat, pedig a realitás szerintem, hogy ez a párharc nagyjából kétesélyes jelenleg (talán az atleti kicsit esélyesebb). A párharc kimenetelétől függetlenül, szerintem egyáltalán nem vagyunk olyan messze az elittől (a jövőre is gondolva), mint azt sokan hiszik.

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1325 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Tomi26 írta: 2021. február 21., vasárnap 9:48
James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#1326 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1327 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1328 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. február 21., vasárnap 1:58
Amazing24 írta: 2021. február 20., szombat 20:42
broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.
Azért annak örülök, hogy nem te vagy a csapatunk motivációs trénere :D
Meg akkor így minek jussunk be jövőre is? :D ugyse nyerünk, készüljünk rá 10 évet utána probáljuk meg hátha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1329 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. február 20., szombat 20:42
broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.
Azért annak örülök, hogy nem te vagy a csapatunk motivációs trénere :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1330 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1331 Hozzászólás Szerző: broduer »

Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1332 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2021. február 18., csütörtök 16:50 Az a baj, hogy itt mindenki úgy képzeli el Haalandot, mint ahogy Dortmundban játszik, de azért se hoznám el és azért se lehet összehasonlítani Abrahammel mert itt nem játszhatna ilyen játékot.
Itt majd szépen besegít Jorghinonak védekezni, meg a gólvonalnál fog állni és kifejelgeti a labdákat, illetve mindig behúzódik a félpályára, hogy szélsőink betudjanak futni, továbbá 3 védővel a nyakán várhat a beívelésekre. Szöktetésről meg kontrafociról jobb ha nem is álmodozik, addig, amíg magasabb kp-nk meg jobb védekező játékosaink nem lesznek.
Utoljára Moratanak adatott meg ez a luxus a csapatban.

Ha esetleg leigazolnánk, persze szurkolnék neki, de akkor remélem Abraham elmegy egy Lipcse-Dortmund féle csapatba és ver 20-30 gólt, hogy mindenkire rácáfoljon, olyan szinten levan redukálva már itt. Sajnos benne nincs pénz és már nagyon nem is lesz, így soha nem kaphat akkora hypot mint Haaland.

Teljesen fölöslegesnek látom leigazolni és rohadt nagy kockázatnak.
Elég lenne ha úgy játszana itt mint ahogy a BLben játszik. Egyébként azért nem kap ekkora hypot, mert egyszerűen nem annyira jó mint Haaland. Tammy majd akkor kap esetleg nagyobb hypot ha nagy meccseken is villant, vagy esetleg a BLben. De sajnos ő csak kiscsapatok ellen tudott eddig maradandót alkotni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1333 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. február 18., csütörtök 16:46 Rendben, ez így el is fogadható, (A CHO-s rész annyiban sántít, hogy oké, most wingbacket játszik, de azért James ugyanakkora tehetség, és neki is biztosítani kell majd a játékperceket, ergo + 1 ember, aki növelheti a tumultust) de te nem gondolod úgy, hogy fejnehéz lenne a csapat? Mivel lehet elb*sztuk Tomorit, ezért úgy gondolom, hogy a következő 3 évben szükségünk lenne majd 2 új CB-re. Silva még idősebb lesz, Chris nem szint, Zouma meg Rüdiger pedig ketten tesznek ki egy középhátvédet. Illetve a védekekező kp-ra is muszáj lesz hozni egy embert hamarosan. Ezek sokkal jobban tátongó lukak, amik betömése után lehetne ilyen extra transzferekről beszélni. Én nem látom értelmét a norvég elhozásának, szerintem nem származna belőle egy egészséges, kiegyensúlyozott keret.
De, egyetértek, én is úgy gondolom hogy fejnehéz a csapat. Égető szükség lenne védőkre és középső középpályásra. Ellenben ez egy üzlet és ha egy brand lerabolhat egy másikat, akkor meg fogja tenni, ha egy 200 millás játékost el lehet hozni 100ért, akkor bejelentkezünk érte. Biztos vagyok benne, ha hasonló képességű védőket/kpt lehetne ilyen kedvező feltételekkel megszerezni, akkor értük is sorbaállnánk.

Nem gondolom, hogy azért szalasztanánk el egy védőt, mert leigazoljuk Haalandot vagy mert épp megvettük Havertz-et. Valamiért Rice-on(és most Alaban) kívül nem is merült fel ilyen típusú játékos. Most vagy úgy gondolják, hogy megvagyunk hátul vagy csak simán nincs olyan jó ár/érték játékos, aki mozdítható számunkra.

Crap
Hozzászólások: 1037
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#1334 Hozzászólás Szerző: Crap »

Az a baj, hogy itt mindenki úgy képzeli el Haalandot, mint ahogy Dortmundban játszik, de azért se hoznám el és azért se lehet összehasonlítani Abrahammel mert itt nem játszhatna ilyen játékot.
Itt majd szépen besegít Jorghinonak védekezni, meg a gólvonalnál fog állni és kifejelgeti a labdákat, illetve mindig behúzódik a félpályára, hogy szélsőink betudjanak futni, továbbá 3 védővel a nyakán várhat a beívelésekre. Szöktetésről meg kontrafociról jobb ha nem is álmodozik, addig, amíg magasabb kp-nk meg jobb védekező játékosaink nem lesznek.
Utoljára Moratanak adatott meg ez a luxus a csapatban.

Ha esetleg leigazolnánk, persze szurkolnék neki, de akkor remélem Abraham elmegy egy Lipcse-Dortmund féle csapatba és ver 20-30 gólt, hogy mindenkire rácáfoljon, olyan szinten levan redukálva már itt. Sajnos benne nincs pénz és már nagyon nem is lesz, így soha nem kaphat akkora hypot mint Haaland.

Teljesen fölöslegesnek látom leigazolni és rohadt nagy kockázatnak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1335 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2021. február 18., csütörtök 16:01
broduer írta: 2021. február 18., csütörtök 11:42 Tegyük fel, megvennénk Haalandot, így jövőre a támadóink a következők lennének: Haaland, Werner, Abraham, CHO, Mount, Havertz, Pulisic, Ziyech. Szerintem ebből a 8 emberből 5 hosszútávon kihagyhatatlan a kezdőből. Egy támadóbarát játékrendszerben is maximum négynek lenne hely, és akkor hátul meg a középpályán irdatlan lukak tátonganának.
Ha Tuchel jelenlegi dupla-10-es rendszeréből indulunk ki, akkor CHO jobb szárnyon van, így eleve kiesik egy fazon. Zijes eddig nem egy életbiztosítás, Lampard alatt volt egy pár jó meccse, de a sérülése után alatta sem volt egy nagy durranás. Szép, hogy a holland bajnokságot és a mi gyatra védelmünket szétsz*patta tavaly ezzel a jobb szélről ballal beadás dologgal, de ő egyértelműen csereember, ha plusz kreativitásra lenne szükség. Pulisics egy újabb rejtély, a lockdown utáni formán kívüli emberkék mellett egy Hazardnak nézett ki, de az előtt és után sem alkotott maradandót, ráadásul vagy sérült vagy épp lábadozik. Marad a Haaland/Abraham - Werner/Havertz - Mount/aki épp egészséges a CHO, Puli, Zijes trióból, ami egy egészséges rotáció mellett simán vállalható szerintem. Ha váltunk 4-1-4-1re / asszimmetrikus 4-2-3-1, amit a múltkor kipróbált, akkor pedig még több lehetőséghez juthat Puli vagy Zijes.
Rendben, ez így el is fogadható, (A CHO-s rész annyiban sántít, hogy oké, most wingbacket játszik, de azért James ugyanakkora tehetség, és neki is biztosítani kell majd a játékperceket, ergo + 1 ember, aki növelheti a tumultust) de te nem gondolod úgy, hogy fejnehéz lenne a csapat? Mivel lehet elb*sztuk Tomorit, ezért úgy gondolom, hogy a következő 3 évben szükségünk lenne majd 2 új CB-re. Silva még idősebb lesz, Chris nem szint, Zouma meg Rüdiger pedig ketten tesznek ki egy középhátvédet. Illetve a védekekező kp-ra is muszáj lesz hozni egy embert hamarosan. Ezek sokkal jobban tátongó lukak, amik betömése után lehetne ilyen extra transzferekről beszélni. Én nem látom értelmét a norvég elhozásának, szerintem nem származna belőle egy egészséges, kiegyensúlyozott keret.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1336 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. február 18., csütörtök 16:16 Sancho már most nyáron is lelépett volna, közel is volt hozzá, de akkor még jobb anyagi helyzetben / alkupozícióban volt a Dortmund. Idén nyáron ziher, hogy elviszik onnan, nyomott áron.
Nem kérdéses számomra sem, hogy eladják, csak az ára. Ha előbb passzolják el Haalandot, akkor ismét kérhetnek 100 fölött Sancho-ért. Másképp örülhetnek az 50-nek

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1337 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sancho már most nyáron is lelépett volna, közel is volt hozzá, de akkor még jobb anyagi helyzetben / alkupozícióban volt a Dortmund. Idén nyáron ziher, hogy elviszik onnan, nyomott áron.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1338 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. február 18., csütörtök 11:42 Tegyük fel, megvennénk Haalandot, így jövőre a támadóink a következők lennének: Haaland, Werner, Abraham, CHO, Mount, Havertz, Pulisic, Ziyech. Szerintem ebből a 8 emberből 5 hosszútávon kihagyhatatlan a kezdőből. Egy támadóbarát játékrendszerben is maximum négynek lenne hely, és akkor hátul meg a középpályán irdatlan lukak tátonganának.
Ha Tuchel jelenlegi dupla-10-es rendszeréből indulunk ki, akkor CHO jobb szárnyon van, így eleve kiesik egy fazon. Zijes eddig nem egy életbiztosítás, Lampard alatt volt egy pár jó meccse, de a sérülése után alatta sem volt egy nagy durranás. Szép, hogy a holland bajnokságot és a mi gyatra védelmünket szétsz*patta tavaly ezzel a jobb szélről ballal beadás dologgal, de ő egyértelműen csereember, ha plusz kreativitásra lenne szükség. Pulisics egy újabb rejtély, a lockdown utáni formán kívüli emberkék mellett egy Hazardnak nézett ki, de az előtt és után sem alkotott maradandót, ráadásul vagy sérült vagy épp lábadozik. Marad a Haaland/Abraham - Werner/Havertz - Mount/aki épp egészséges a CHO, Puli, Zijes trióból, ami egy egészséges rotáció mellett simán vállalható szerintem. Ha váltunk 4-1-4-1re / asszimmetrikus 4-2-3-1, amit a múltkor kipróbált, akkor pedig még több lehetőséghez juthat Puli vagy Zijes.
Bubi írta: 2021. február 18., csütörtök 11:47 Szerintem még egy Real Madrid se vállalná be azt anyagilag, hogy egy Werner nyakára rához egy Haalandot úgy, hogy ott a padon egy Abraham és akkor igazolták le Havertzet. Ez már sci-fi kategória még akkor is, ha Werner nem klasszikus befejező.
A dortmundot nagyon megnyirbálta anyagilag a zárt stadionosdi. Akit értékesíteni tudnak jó pénzért, az Haaland, Sancho és Bellingham(vele is szóba vagyunk hozva pár helyen). Mivel Haalandnak jövőre érvénybe lép a kivásárlási ára, ezért logikusabb, hogy őt passzolják most el, minthogy Sancho menjen diszkont áron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. február 18., csütörtök 13:31
edeskeves írta: 2021. február 18., csütörtök 12:27
Bubi írta: 2021. február 18., csütörtök 11:47 Szerintem még egy Real Madrid se vállalná be azt anyagilag, hogy egy Werner nyakára rához egy Haalandot úgy, hogy ott a padon egy Abraham és akkor igazolták le Havertzet. Ez már sci-fi kategória még akkor is, ha Werner nem klasszikus befejező.
Haalandnak van valami nem tul magas (ugy ertem nem tobbszazmillios) kivasarlasi ara ha jol emlekszem es nem kerulne olyan sokba. Gondolj bele, hogy Haaland es Werner is milyen fiatal meg, tehat jo befektetes lenne evekre, ha megszerezheto az egy kihagyhatatlan lehetoseg, ami azt is jelentene, hogy az elkovetkezo evekben nem kene erositeni a csatarsort, az a penz igyis ugyis el lenne koltve, csak talan 2 toltelek jatekosra.
Szerintem meg mindig jobb dontes egy vilagklasszis befejezo, aki hozna a sikereket nagy esellyel. Ha 200+ ara lenne, akkor nyilvan fel sem merulne itt, mert annyit Abra nem fog fizetni senkiert, de ha Havertz megert akkora befektetest, akkor ki ha Haaland nem.
De szerintem hulyeseg es felelotlenseg elbukni egy Haalandot azert, hogy hatha majd Havertz elkezd mutatni valamit meg a tobbiek belovik a ziccereket. En biztosra mennek az tuti es ha tudnam akkor hoznam. Minden vagyam, hogy legyen megint egy golgepunk es benne ezt latom, fiatalon jonne egy jo kozossegbe, full beleillene a csapatba :D
Nyilvan nem 100% garancia, de azert a BL-ben is lovoldozi a golokat es nem csak egy Batshuayi fele Bundesliga kiraly :lol:
Az a kivasarlasi ar jovo nyaron lep eletbe. 75m euro lesz, de akkor mi mar nem fogunk tudni labdaba rugni a tobbi nagy csapat mellett. Iden kell kihasznalni, hogy nincs penze a csapatoknak.
Nyilván azért állapodott meg így, mert így magasabb fizetést tud kérni a jövőbeli klubjától.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1340 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. február 18., csütörtök 11:47 Szerintem még egy Real Madrid se vállalná be azt anyagilag, hogy egy Werner nyakára rához egy Haalandot úgy, hogy ott a padon egy Abraham és akkor igazolták le Havertzet. Ez már sci-fi kategória még akkor is, ha Werner nem klasszikus befejező.
Nyilván ha jönne Haaland, akkor fájó szívvel el kellene búcsúzni Tammytől. De amennyiben mozdítható és a Dortmund sem ellenkezik, akkor egyértelműen hozni kell őt. Olyan támadói vénákkal rendelkezik a pali már most, hogy azzal csak születni lehet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése