Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13581 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha Lampardot elkuldenek a szezon kozben, akkor egyertelmu szerintem, hogy Grant erkezne a szezon vegeig.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1585
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13582 Hozzászólás Szerző: James Lee »

OFF: Egyébként ajánlom mindenkinek a citromfű teát. Pár hónapja fedeztem fel egy csodálatos buzinémetmenedzseres munkanapnak hála és csodát képes tenni a próbára tett idegekkel :lol: Most lesz a főpróbája, úgy érzem.
Edzőkérdés terén én Hiddinket látnám szívesen a padon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6824
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13583 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Viszont majdnem biztos, ha Lamps megy akkor Tuchel jön... Bár ettől már bármi jobb lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13584 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. január 19., kedd 23:24 Nagelsmannt kellene elcsalni valahogy a lipcséből, ő topcsapatba való edző.
Szezon közben nem hiszem hogy eljönne egy romokban heverő csapathoz. Igazából valami Hiddink szerű edzőt kellene hozni ha váltunk, mert BL ebből valószínűleg már senkivel nem lesz, de egy jó “pszichológus” talán ki tudná rángatni a játékosokat ebből a letargiából és akkor jövőre tiszta lappal lehetne indulni egy jó edzővel.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13585 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2021. január 19., kedd 23:27
Pityee írta: 2021. január 19., kedd 23:24 Nagelsmannt kellene elcsalni valahogy a lipcséből, ő topcsapatba való edző.
Német szakember legyen vagy Hasenhuttl. Ezt a vonalat kene nyomni.
Az osztrák nagy kedvenc...szerintem vele elobbre lennenk
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7029
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13586 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. január 19., kedd 23:24 Nagelsmannt kellene elcsalni valahogy a lipcséből, ő topcsapatba való edző.
Német szakember legyen vagy Hasenhuttl. Ezt a vonalat kene nyomni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6824
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13587 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagelsmannt kellene elcsalni valahogy a lipcséből, ő topcsapatba való edző.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1585
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13588 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta: 2021. január 19., kedd 23:13 Kivancsi lennek mi a kifogas megint. Gondolom a fejlodes lathato es jok vagyunk, otletes tamadofoci igazabol az egesz tamado harmad full nulla. Havertznek volt sprintje egy felido alatt?

Eddig 2-0, de lesz ez meg tobb is, nem tudom mikor lesz erdemben is kerdore vonva Lampard, itt lenne az ideje.
Chilwell is ahogy kezdett mar egy ideje mondtam, hogy kezd leepulni O is, az elejen extra volt aztan szepen lassan eljatszogat szintelen szagtalanul, mara meg lesullyedt a tobbi koze.

Mount vs Havertz vita nezzetek meg mikor a ket embernel van a labda..

Tammyrol Haalandal kapcsolatban “vitaztunk” ma..
Hagyjuk is, igazabol sok embert ki lehetne emelni, normalis teljesitmenyt annal kevesbe. Mennyi ertelme van ennek igy tovabb?
Semmi kifogás nem volt eddig, legalábbis részemről nem. Ma azonban tisztán látszik, hogy valami történt a háttérben, Lampardnak olyan az arckifejezése mint akinek már teljesen mindegy, a pályán levőkről ne is beszéljünk.
Ilyenkor jön el a pont, amikor van értelme az edzőváltásnak. Meg lehet baszni a víziót és a szimpatikus tavalyi szezont, amikor már a játékosok veszekednek egymással úgy, hogy nem is figyelnek arra, merre mozog a másik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6824
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13589 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Abban kiegyezhetünk, hogy ha nem Lampard lenne az edző, akkor màr rég lapátra lenne téve. A kérdés, hogy Frankie klublegenda státusza meddig védi őt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13590 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2021. január 19., kedd 23:18
Cappy írta: 2021. január 19., kedd 23:16
Szerintem mindketten egyetertunk, hogy ezt nem nekem kellene megmagyarazni. En ev elejen sem voltam elajulva a csapattol, a tavalyi evet pedig a fiatalok lelkesedese vitte jo iranyba.
Mert megmagyarázhatatlan. Én nem értem, hogy hova tűnt az önbizalom...
Erre egyszeru válaszolni. Nem volt onbizalom. Lelkesedes volt. Most pedig nincs semmi.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#13591 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nincs miről beszélni, ugyanaz a csapat futott ki a 2. félidőre is... :)

Crap
Hozzászólások: 1034
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13592 Hozzászólás Szerző: Crap »

Amit a szögletnél bemutattunk mindent elmond rólunk. 1,5 év után, egy megyei csapat nem védekezik így vicc. Támadás detto, nincs semmi.
Hogy fordulhat elő, hogy konkrétan 10 ember állunk a bokszban és így akarunk le védekezni egy szogletet?
Hogy fordulhat elo, hogy a középpályán 3-4-en le tudjak úgy támadni egy játékosunk, úgy hogy neki esélye sincs passzolni még hátra se.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13593 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 19., kedd 23:16
Szerintem mindketten egyetertunk, hogy ezt nem nekem kellene megmagyarazni. En ev elejen sem voltam elajulva a csapattol, a tavalyi evet pedig a fiatalok lelkesedese vitte jo iranyba.
Mert megmagyarázhatatlan. Én nem értem, hogy hova tűnt az önbizalom...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7029
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13594 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

20 meccs utan sincs allando kezdo 11, mindig varialunk. 40 golos Wernert meg tonkrebasszuk.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13595 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Valami nagyon elment és megváltozott, amiről nem tudhatunk. Ha Lampard elmegy talán majd kiteregetik. Nem tudok másra gondolni.

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13596 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2021. január 19., kedd 23:11
Cappy írta: 2021. január 19., kedd 23:08 Erdekes, hogy mindenki Havertzre és Pulisicre hegyezi ki az egesz meccset, holott pont ez a ket ember mozog labda nelkul ertelmesen. Konyorgom milyenek a tamadasaink? Allunk egy helybe mint a f*sz. "Orom" nezni azt is, hogy egymassal veszekednek a jatekosaink is.

Szerettem Lampardot, mint játékos, de edzőként látható, hogy nem jó. Az, hogy nincs taktika, sem vedekezesben, sem tamadasban az igenis az edző felelőssége.
Könnyű ezt írni egy ilyen hányadék meccs és időszak után, de mi van a tavalyi évvel és az idei elejével? Világos volt a terv, gyors, letámadós foci ami ment is, jók voltunk, szimpatikusak.

Mivel magyarázod pl hogy ma NINCS letámadásunk?
Szerintem mindketten egyetertunk, hogy ezt nem nekem kellene megmagyarazni. En ev elejen sem voltam elajulva a csapattol, a tavalyi evet pedig a fiatalok lelkesedese vitte jo iranyba.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13597 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kivancsi lennek mi a kifogas megint. Gondolom a fejlodes lathato es jok vagyunk, otletes tamadofoci igazabol az egesz tamado harmad full nulla. Havertznek volt sprintje egy felido alatt?

Eddig 2-0, de lesz ez meg tobb is, nem tudom mikor lesz erdemben is kerdore vonva Lampard, itt lenne az ideje.
Chilwell is ahogy kezdett mar egy ideje mondtam, hogy kezd leepulni O is, az elejen extra volt aztan szepen lassan eljatszogat szintelen szagtalanul, mara meg lesullyedt a tobbi koze.

Mount vs Havertz vita nezzetek meg mikor a ket embernel van a labda..

Tammyrol Haalandal kapcsolatban “vitaztunk” ma..
Hagyjuk is, igazabol sok embert ki lehetne emelni, normalis teljesitmenyt annal kevesbe. Mennyi ertelme van ennek igy tovabb?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1585
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13598 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez lett volna az a meccs, ahol fel kellett volna b*szni 5 védőt, középre pedig Zsirut, pont ezért hiányoltam meccs előtt. Igaz hogy öregszik és nem rá kell építeni, de ez nem az a meccs, amikor ölbe tett kézzel kell várni arra, hogy Timo hirtelen eltalálja a kaput vagy Tammy képes megbírkózni a nyomással.
Nem szeretnék egyéni teljesítményeket minősíteni mert kevés kivétellel ma a nagybetűs csapatszintű tágyadomb látható, nem bírok elmenni Rüdiger mellett. Les volt a második gól lőtt vagy sem, ezt egy Zouma úgy kibaszta volna a lelátóra, ahogy az a nagy könyvben meg van írva.

cech19960320
Hozzászólások: 3859
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13599 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2021. január 19., kedd 23:08
Dante írta: 2021. január 19., kedd 23:05
Több, mint 15 éve nézek focit, de lehet sportot kéne váltanom. Miért nem rohan be kirúgás pillanatában minden csatár az ellenfél 16-osáig?
Ha mondasz egy olyan játékost aki állított labdából elrúg a másik 16-ig akkor megmondom.
Neuer :D nekifutásból meg még el is dob :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13600 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 19., kedd 23:08 Erdekes, hogy mindenki Havertzre és Pulisicre hegyezi ki az egesz meccset, holott pont ez a ket ember mozog labda nelkul ertelmesen. Konyorgom milyenek a tamadasaink? Allunk egy helybe mint a f*sz. "Orom" nezni azt is, hogy egymassal veszekednek a jatekosaink is.

Szerettem Lampardot, mint játékos, de edzőként látható, hogy nem jó. Az, hogy nincs taktika, sem vedekezesben, sem tamadasban az igenis az edző felelőssége.
Könnyű ezt írni egy ilyen hányadék meccs és időszak után, de mi van a tavalyi évvel és az idei elejével? Világos volt a terv, gyors, letámadós foci ami ment is, jók voltunk, szimpatikusak.

Mivel magyarázod pl hogy ma NINCS letámadásunk?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése