Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#541 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?
Szo szerint az, ha visszaemlekszel Sarri nyilatkozatara mi tortenik vele meccsek elott. Meccsek kozben meg nyakonvagjak hatszor, amikor meg hatarozott lenne, sutan golpasszt ad.
Az, hogy 2 éve még gyomorpanaszai voltak, nem jelenti azt, hogy továbbra is vannak. Mikor adott sután gólpasszt? Mutass már egy ilyet, mert én nem nagyon emlékszek ilyesmire tőle. Vannak hibái a dánnak, de azok pont nem ezek...

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#542 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?
Szo szerint az, ha visszaemlekszel Sarri nyilatkozatara mi tortenik vele meccsek elott. Meccsek kozben meg nyakonvagjak hatszor, amikor meg hatarozott lenne, sutan golpasszt ad.

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#543 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gondolom mert rengetegszer elnyomják és sokszor nem elég határozott, nem úgy érkezik mint egy tank... (persze ettől még elég téves szóhasználat, de valszeg erre gondolt)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#544 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#545 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#546 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta:Megkapja a 3-ast Alonsotól :twisted:
Mostmár úgy is mindenki 3-as a csapatban, nem?! :mrgreen:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#547 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ilyen üzleteket sem sűrűn hozunk össze, kb Ballack óta nem szereztünk értelmesnek tűnő játékost ingyen. Ne tévesszen meg senkit, hogy lejárt a szerződése, tehetséges a srác és ha idén nem is, jövőre kaphat szerepet bal lábas középhátvéd lévén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#548 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta:Malang Sarr, a young French defender previously with Nice, has joined Chelsea.
The 21-year-old left the Ligue 1 club this summer following the end of his contract there and has now signed a five-year deal with us. He will spend the 2020/21 season out on loan. This will provide the chance to gain valuable game time and add to his experience so he will be ready to join our squad.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... paign=none" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarr reméljük nem lesz szar :mrgreen: Viccet félretéve, üdvözlet neki és várjuk a következő érkezőket :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. augusztus 27., csütörtök 15:24-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#549 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Malang Sarr, a young French defender previously with Nice, has joined Chelsea.
The 21-year-old left the Ligue 1 club this summer following the end of his contract there and has now signed a five-year deal with us. He will spend the 2020/21 season out on loan. This will provide the chance to gain valuable game time and add to his experience so he will be ready to join our squad.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... paign=none" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#550 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Nem akarok sokkal többet ide OFF-olni, de szerintem Alonso meg lesz tartva és bőven lesz szerepe idén/jövőre is. Lamps szereti változtatni a felállást és háromvédős rendszerben Alonso gyakorlatilag nyerőember lehet - ehhez kell a stabil hátsó sor, ami idén nem volt, de láttuk mire képes, ha védekezésre képes ember van mögötte. Viszont fullback-ként full haszontalan, mert a mi térfelünkön nem tud labdát szerezni.

Jó lenne legalább a két olasz maradványt eltakarítani, de más is mehet, mert pillanatnyilag elég nagy a keret - ahogy az alábbi mezszámos hozzászólásomban is látható.
Azthiszem egyértelműnek látszott idén is, hogy ha az Alonso-Emerson duóból el lesz távolítva az egyik, akkor az utóbbi lesz az. Az utolsó pár hónapban gyakorlatilag be sem tette őt Lamps.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#551 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem akarok sokkal többet ide OFF-olni, de szerintem Alonso meg lesz tartva és bőven lesz szerepe idén/jövőre is. Lamps szereti változtatni a felállást és háromvédős rendszerben Alonso gyakorlatilag nyerőember lehet - ehhez kell a stabil hátsó sor, ami idén nem volt, de láttuk mire képes, ha védekezésre képes ember van mögötte. Viszont fullback-ként full haszontalan, mert a mi térfelünkön nem tud labdát szerezni.

Jó lenne legalább a két olasz maradványt eltakarítani, de más is mehet, mert pillanatnyilag elég nagy a keret - ahogy az alábbi mezszámos hozzászólásomban is látható.

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#552 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Megkapja a 3-ast Alonsotól :twisted:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#553 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Milyen mezszáma lehet Chilwellnek?
Foglaltak; 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 29, 33, 47 (vastagbetűs távozására lehet esély)

Mezszámmal rendelkező kölcsönjátékosok; 6, 14, 16, 21

Szabad; 10, 11, 27, 30-32, 34-től felfelé

21-re tippelnék amúgy. Egyelőre Ziyech és Werner sem választott számot, bár elég kézenfekvő lenne a 10-11, esetleg 22 Ziyech-nek, de ehhez Pulisic-nek is variálni kellene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2020. augusztus 27., csütörtök 14:02-kor.

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#554 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Milyen mezszáma lehet Chilwellnek?
Szerintem nem választott még, nyilván ha Alonso távozna, akkor a 3-as lenne a kézenfekvő, de úgy tűnik inkább Emerson fog eligazolni, szóval lehet hogy új számot kell majd választania.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#555 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Milyen mezszáma lehet Chilwellnek?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#556 Hozzászólás Szerző: Anti »

zoli0415 írta:Ben Chilwell has today become a Blue with the left-back signing a five-year contract.

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép

Eddig is kék volt, csak akkor még kisbetűvel, mint Nemecseknek? :roll: :D
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3483
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#557 Hozzászólás Szerző: Dízel »

almos írta: Szerintem meg sokan úgy vannak vele (nem épp a fórumról, mert itt többnyire olyan emberek fordulnak meg, akik tisztában vannak a klub ügyeivel és nem hülyék a focihoz), hogy jövőre a Chelsea-nek mindent meg kell nyernie. Majd jön az összes sportlap cimlapján a savazás, ha Werner 3 meccsig nem rúg gólt stb. Meg, hogy Lampard nem bir el a kerettel...
Ez így van. Bölcsnek és türelmesnek kell lennünk. Ha nem indul be a szekér jövőre akkor egy kis vérmérsékletet kell tanusítanunk, legalább nekünk, itt a fórumon. (Ezt majd belinkelem ha jövőre kell valakinek emlékeztető.. :D ) Szóval nyugi sracok, jó az irány, jó úton járunk. Csak mondom, a kulcs ezután a higgadtság és türelem.

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#558 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

azzal nem kell foglalkozni, hogy az unatkozó firkászok meg az önjelölt szakértők mit mondanak. mi tudjuk mit várjunk

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#559 Hozzászólás Szerző: almos »

cech19960320 írta:
almos írta:
Dante írta:Néhányan azért könnyen túlzásba esnek. Az olyan kijelentések, mint "a mostani minden idők legerősebb Chelsea-középpályája" illetve "Chilwell jobb, mint Robertson" csak azoknak okoz majd csalódást, aki elhiszi ezeket. Kanyarban sem vagyunk a Pool-hoz és a City-hez képest ami a mutatott játékot és kiegyensúlyozottságot illeti. Minden lehetőség megvan rá, hogy ezzel az egy nyárral szorosan felzárkózzunk mögéjük, de felesleges a fentebb említetthez hasonló kijelentéseket tenni.
Teljesen egyetértek. Jól igazoltunk eddig, de ennek a csapatnak össze kell szoknia és ez a legfontosabb. Hiába veszünk 4-5 kezdőjátékost, azok egyből nem fogják megváltani a világot, időt kell adni Lampardnak. A most következő szezon arra lesz jó, hogy meglássuk van-e még hiányposzt a csapatban, ha nincs akkor elindult egy erős építkezés, ami a következő 6-8 évre (csakúgy, mint 2004-ben) a csapatunk gerincét adja. Szerintem továbbra is legyünk türelmesek, és ne várjunk rögtön PL, BL győzelmeket a csapattól.
sztem a legtöbben nem is a következő szezonra gondolnak amikor ilyeneket írnak, hanem a jövőnkre és a keretben lévő potenciálra
Szerintem meg sokan úgy vannak vele (nem épp a fórumról, mert itt többnyire olyan emberek fordulnak meg, akik tisztában vannak a klub ügyeivel és nem hülyék a focihoz), hogy jövőre a Chelsea-nek mindent meg kell nyernie. Majd jön az összes sportlap cimlapján a savazás, ha Werner 3 meccsig nem rúg gólt stb. Meg, hogy Lampard nem bir el a kerettel...
LAMPARD#8

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#560 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

almos írta:
Dante írta:Néhányan azért könnyen túlzásba esnek. Az olyan kijelentések, mint "a mostani minden idők legerősebb Chelsea-középpályája" illetve "Chilwell jobb, mint Robertson" csak azoknak okoz majd csalódást, aki elhiszi ezeket. Kanyarban sem vagyunk a Pool-hoz és a City-hez képest ami a mutatott játékot és kiegyensúlyozottságot illeti. Minden lehetőség megvan rá, hogy ezzel az egy nyárral szorosan felzárkózzunk mögéjük, de felesleges a fentebb említetthez hasonló kijelentéseket tenni.
Teljesen egyetértek. Jól igazoltunk eddig, de ennek a csapatnak össze kell szoknia és ez a legfontosabb. Hiába veszünk 4-5 kezdőjátékost, azok egyből nem fogják megváltani a világot, időt kell adni Lampardnak. A most következő szezon arra lesz jó, hogy meglássuk van-e még hiányposzt a csapatban, ha nincs akkor elindult egy erős építkezés, ami a következő 6-8 évre (csakúgy, mint 2004-ben) a csapatunk gerincét adja. Szerintem továbbra is legyünk türelmesek, és ne várjunk rögtön PL, BL győzelmeket a csapattól.
sztem a legtöbben nem is a következő szezonra gondolnak amikor ilyeneket írnak, hanem a jövőnkre és a keretben lévő potenciálra

Válasz küldése