Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9801 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mint irtam mar, semmi garancia nincs arra, hogy Sancho, Werner vagy Chilwell hozzank igazol. Az osszes top klub akarja Sanchot meg Wernert is. Jo ezzel altatni a nepet, hogy majd nyaron, de az az igazsag, hogy egy Chilwellert is meg kell majd kuzdeni a Cityvel, amit nehez elhinni a masik ket jatekos eseteben is, hogy majd minket valasztanak a Liverpool, City, Real elott. Lehet le kellett volna tenni Zahaert a penzt, esetleg belevonni az uzletbe egy-ket lokotonket. Tovabbra is tartom, hogy rengeteget javultunk volna vele mar ebben a szezonban, igaz akkor Sancho mar most ki lenne love, aki jobb meg fiatalabb, de nalam igy is eleb abszurd, de nagyon drukkolok hogy ossze jojjon majd.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9802 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nevetsegesen hangzik, de az a helyzet, hogy egy Chilwell nem fog hozzank jonni akkor, ha a leicester 3.-4.lesz mi meg majd csak az 5.-6.-ak. Miert is jonne?... blbol europa ligaba? Igazabol engem se erdekel, en akkor is chelseas leszek ha a kozepmezonybe leszunk, de az biztos hogy a vezetoseget paros labbal kene kirugni amiert az arsenal es az ac milan utjara terelgeti a klubot.

Crap
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9803 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta:
Crap írta:
Szerk.: Bubi - Most hozzuk el azokat, azon az áron amit írtam vagy nyáron mennyünk rá Wernerre és társaira / esetleg ingyen behúzzuk Mertenst, Tammy mögé és akkor hozzuk Chilwellt vagy Sanchot vagy hasonlóan jó nevet. Az biztos, hogy a kettőt együtt nem lehet, így választani kellet az egyik közül.
Az utóbbi 10 évben mindig volt itt pár ember a téli ablak zárultakor akik naívan azt gondolták, hogy majd nyáron (nem akarlak megbántani)... Nyáron se fognak olyan nevek jönni akiknek lehetőségük van egy Bayernbe, PSGbe vagy akármelyik topcsapatba igazolni ahol ráadásul helyük is lenne. Egy esetbe tudunk nagy nevet igazolni: ha több zsák pénzt rakunk le mint mások.

Én most pontot tettem magamban az Abra éra első 5 évére. Ideje volt, én is túl naív voltam, beleringattam magam a saját hülyeségeimbe. Mindig megmagyaráztam, hogy miért nem a topcsapatok polcairól shoppingolunk. Ez már nem az a chelsea, nincs annyi pénzünk és a fair play se segít a dolgainkon. Nem jönnek az eredmények, kevesebb a bevétel így az igazolások mennyisége és minősége is elmarad a megszokottól. Már nem az van mint anno, hogy ha egy szar hónapot produkáltunk már borítékolható volt 2-3 érkező, nem tárgyalunk már egyszerre 50 játékossal...

Azt az utat járjuk amit a Sp*rs jár be az utóbbi 20 évben. Sok fiatalt játszatunk, próbálunk olcsón kevésbé felhypeolt játékosokat beépíteni több-kevesebb sikerrel. Ezzel a rendszerrel általában a 3.-6. hely között lehetünk, nyerhetünk kupákat ritkán pedig becsúszhat egy nagyobb siker is, akár PL győzelem vagy BL döntő / győzelem. Nekik a végső siker nem jött össze, de sokszor közel kerültek hozzá.

Nem tudunk azokkal a csapatokkal versenyezni akik minden ablakban eltudnak költeni 2-300 milliót, ez van, DE az az ösvény amit választottunk, perpill szerintem szimpatikus. Elfogadtam, de ez a mostani ablak bassza a csőrömet. Ha már nyáron nem tudtunk erősíteni, most égető lett volna.
Abszolút semmi bántó nincs, abban amit írtál, sőt szinte minden szavával egyet értek. :wink:
Annyival tér el csak a véleményünk, hogy szerintem / én még hiszek abban, hogy egy nagyobb keretünk maradt az igazolásokra, amit most nagyon bölcsen meg kell fontolni, hogy mire költünk el és utána befejeződött minden. ( Ez a nagyobb keret is max ilyen 100-150 millió körül, ami még a Hazard bizniszből megmaradt)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9804 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:
adrian1989 írta:jár a taps szokás szerint a board-nak, az ígérgetés megint megvolt, de bebizonyították mennyire semmire kellők.
Persze ha nem lesz meg a top4 nem ők állnak majd a szőnyeg szélén hanem szegény Lampard aki ennél sokkal többet érdemelne, elvállalta a csapatot úgy, hogy tudta Hazard elmegy és nem lehet igazolni.
Én elengedtem innentől az egészet, nyáron sem számítok Sancho féle igazolásokra.
azért sztem nem volt olyan szurkoló (sztem a klubban sem) aki idén elvárta a TOP 4-et.
ne felejtsük el csak azért vagyunk 4.-ek mert a többi csapat még tőlünk is gyengébbek.
Ez így van egyébként, de BL nélkül elfelejthetjük a nagy neveket nyáron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9468
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9805 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta:
Szerk.: Bubi - Most hozzuk el azokat, azon az áron amit írtam vagy nyáron mennyünk rá Wernerre és társaira / esetleg ingyen behúzzuk Mertenst, Tammy mögé és akkor hozzuk Chilwellt vagy Sanchot vagy hasonlóan jó nevet. Az biztos, hogy a kettőt együtt nem lehet, így választani kellet az egyik közül.
Az utóbbi 10 évben mindig volt itt pár ember a téli ablak zárultakor akik naívan azt gondolták, hogy majd nyáron (nem akarlak megbántani)... Nyáron se fognak olyan nevek jönni akiknek lehetőségük van egy Bayernbe, PSGbe vagy akármelyik topcsapatba igazolni ahol ráadásul helyük is lenne. Egy esetbe tudunk nagy nevet igazolni: ha több zsák pénzt rakunk le mint mások.

Én most pontot tettem magamban az Abra éra első 5 évére. Ideje volt, én is túl naív voltam, beleringattam magam a saját hülyeségeimbe. Mindig megmagyaráztam, hogy miért nem a topcsapatok polcairól shoppingolunk. Ez már nem az a chelsea, nincs annyi pénzünk és a fair play se segít a dolgainkon. Nem jönnek az eredmények, kevesebb a bevétel így az igazolások mennyisége és minősége is elmarad a megszokottól. Már nem az van mint anno, hogy ha egy szar hónapot produkáltunk már borítékolható volt 2-3 érkező, nem tárgyalunk már egyszerre 50 játékossal...

Azt az utat járjuk amit a Sp*rs jár be az utóbbi 20 évben. Sok fiatalt játszatunk, próbálunk olcsón kevésbé felhypeolt játékosokat beépíteni több-kevesebb sikerrel. Ezzel a rendszerrel általában a 3.-6. hely között lehetünk, nyerhetünk kupákat ritkán pedig becsúszhat egy nagyobb siker is, akár PL győzelem vagy BL döntő / győzelem. Nekik a végső siker nem jött össze, de sokszor közel kerültek hozzá.

Nem tudunk azokkal a csapatokkal versenyezni akik minden ablakban eltudnak költeni 2-300 milliót, ez van, DE az az ösvény amit választottunk, perpill szerintem szimpatikus. Elfogadtam, de ez a mostani ablak bassza a csőrömet. Ha már nyáron nem tudtunk erősíteni, most égető lett volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9806 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:jár a taps szokás szerint a board-nak, az ígérgetés megint megvolt, de bebizonyították mennyire semmire kellők.
Persze ha nem lesz meg a top4 nem ők állnak majd a szőnyeg szélén hanem szegény Lampard aki ennél sokkal többet érdemelne, elvállalta a csapatot úgy, hogy tudta Hazard elmegy és nem lehet igazolni.
Én elengedtem innentől az egészet, nyáron sem számítok Sancho féle igazolásokra.
azért sztem nem volt olyan szurkoló (sztem a klubban sem) aki idén elvárta a TOP 4-et.
ne felejtsük el csak azért vagyunk 4.-ek mert a többi csapat még tőlünk is gyengébbek.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9807 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

jár a taps szokás szerint a board-nak, az ígérgetés megint megvolt, de bebizonyították mennyire semmire kellők.
Persze ha nem lesz meg a top4 nem ők állnak majd a szőnyeg szélén hanem szegény Lampard aki ennél sokkal többet érdemelne, elvállalta a csapatot úgy, hogy tudta Hazard elmegy és nem lehet igazolni.
Én elengedtem innentől az egészet, nyáron sem számítok Sancho féle igazolásokra.

Crap
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9808 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta:Az a baj, hogy minden ablak után azt mondjuk, hogy majd a következő. Aztán valahogy abban a bizonyos következőben sem történik semmi és ez a lánc így megy tovább a végtelenségig.

Kockáztatni meg muszáj néha, bevállalni rizikósabbnak tűnő neveket, különben az életben nem fogunk tudni normálisan erősíteni. A 'Poolnak se volt egy életbiztosítás Mané vagy van Dijk leigazolása anno, nem túl olcsón, középcsapatból, aztán nézzük meg, mi lett belőlük.

A szurkolók egy részének most az a baja, hogy egyáltalán nem erősítettünk, viszont van egy másik fele, akiknél szerintem a Giroud-ügy kapcsán telt be a pohár, mivel teljesen egyértelmű, hogy a francia a board inkompetenciája miatt nem tudott eligazolni. És ez viszont tényleg nevetséges, szerintem ezt nem kell túlragozni.
Jogos amit írsz, tényleg kockáztatni kell, de ebben az ablakban egyszerűen szerintem olyan játékos se volt, akivel érdemes lett volna kockáztatni. Egyébként sokáig szidtam a boardot, főleg Conte időszaka alatt, de most ezt az ablakot tényleg nem bánom, hogy kihagytuk. Szinte egy sztárcsapat se erősített a top ligákban jelentősen vagy egyikkel se cserélnék most, akik igazoltak.

Továbbá sajnos tényleg bekellet látni, hogy nálunk már rohadtul nincs pénz. A poolnál mindig dögivel volt pénz, amit lehetett szórni azért. Nyugodtan elkölthettek milliókat Lallanara meg Andy Carollra, az aranykorszak előtt is.
Minekünk, ami volt zsé, az elment Drinkwaterre és társaira. Szinte minden médiumból úgy tűnik, hogy már csak egy nagy átigazolási ablakra van keret, utána mindenki felejtse el a Chelseat egy jó ideig, hacsak nem jönnek extra eredmények.(BL vagy PL megnyerése)
Így rohadtul megkell gondolni, hogy kit igazolunk abból a keretből.

Számomra ami inkább rohadtul aggasztó, az az hogy mindig ugyanazoknál a csapatoknál próbálkozunk. PSG, Napoli, Juventus és társai. Ez a Mertens pletyka is, tökre olyan volt, mintha egyszerűen nem létezne nálunk egy scout se és akit ismerünk (Napoli) ahhoz bekopogtatunk, hogy figyu már Mertens nem eladó véletlenül ? Miközben tudjuk, hogy esélytelen. Mintha más csapatokhoz nem lenne kontaktunk/telefonszámaink/ismeretségünk , nem lennének megfigyelőink.

Hol van az Azpi/Moses vagy Zouma féle igazolások ? Champoból valaki esetleg 10 millióért vagy akármi, ami vagy nagy fogás vagy nem.

Mint írtam azért, még van hitem, hogy észhez tért a board és csak a fenti pénzügyi illetve az impotens ablak miatt nem igazoltunk senkit.


Szerk.: Bubi - Most hozzuk el azokat, azon az áron amit írtam vagy nyáron mennyünk rá Wernerre és társaira / esetleg ingyen behúzzuk Mertenst, Tammy mögé és akkor hozzuk Chilwellt vagy Sanchot vagy hasonlóan jó nevet. Az biztos, hogy a kettőt együtt nem lehet, így választani kellet az egyik közül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2020. január 31., péntek 19:55-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9468
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9809 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Akiket felsoroltál neveket, nyáron se lesznek olcsóbbak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6300
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9810 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: Eleve úgy volt neki indulva az évnek, hogy nem számít a helyezés majd a rákövetkező nyáron erősítünk. Nekem addig van még hitem azért illetve szerintem tényleg ott fog minden eldőlni.
Az a baj, hogy minden ablak után azt mondjuk, hogy majd a következő. Aztán valahogy abban a bizonyos következőben sem történik semmi és ez a lánc így megy tovább a végtelenségig.

Kockáztatni meg muszáj néha, bevállalni rizikósabbnak tűnő neveket, különben az életben nem fogunk tudni normálisan erősíteni. A 'Poolnak se volt egy életbiztosítás Mané vagy van Dijk leigazolása anno, nem túl olcsón, középcsapatból, aztán nézzük meg, mi lett belőlük.

A szurkolók egy részének most az a baja, hogy egyáltalán nem erősítettünk, viszont van egy másik fele, akiknél szerintem a Giroud-ügy kapcsán telt be a pohár, mivel teljesen egyértelmű, hogy a francia a board inkompetenciája miatt nem tudott eligazolni. És ez viszont tényleg nevetséges, szerintem ezt nem kell túlragozni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9811 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ahogy korábban is írtam, továbbra se bánom, hogy nem igazoltunk senkit. Inkább ez mint elbaszni a pénzt és aztán nyáron számolgatni, hogy kire van elég. Most komolyan ki lett volna a jó megoldás? Dembelet 50 millióért nem engedték el... Zaha 80-ba került volna, Cavani a giga fizetésével még többe került volna, főleg úgy hogy a 15 milliós ajánlatát se fogadták el az Atletinek, Piatek elsőszámú csatár akar lenni, ezért ment a Hertahoz, meg valószínűleg Lewanak is van hozzá köze. (többek között a spurst is lekoptatva)

A PL legkomolyabb igazolása Bruno Fernandes, aki szintén kerülhet akár 80 millióba is, közben meg rohadtul benne van a kockázat. (25 éves és már egyszer megbukott egy Olasz középcsapatban ill. a portugál liga már rég nem olyan erős mint évekkel ezelőtt ).
Eszméletlen árak vannak már nyáron is a piacon. Konkrétan 30 milliótól kezdődnek azok a játékosok, akiknek az esélye, hogy flop lesz kb. 50-60 %. Aztán lehetett volna Drinkwaterezni meg az elbaszott átigazolások listához hozzá adni az újabb neveket.

Eleve úgy volt neki indulva az évnek, hogy nem számít a helyezés majd a rákövetkező nyáron erősítünk. Nekem addig van még hitem azért illetve szerintem tényleg ott fog minden eldőlni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9812 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:
emsanya írta:Szánalom.

Frank kérlek menj el innen, jobb edző vagy ennél, nem ezt érdemled. Megmutattad mit tudsz, nulla támogatással, mások játékosaival. Egy uniteddel simán bajnok esélyes csapatod lenne. Esetleg Guardiola utodja is lehetnél, ott is szerettek és megkapnál mindent.

Menj, menekülj amíg lehet. És vidd el akiket felfedeztél, James, Tammy stb.
Most nagyon támogatom a negatív kommentedet Sanya! Tökéletes Guardiola utód lehet belőle!
Tudom sokat sírtam de tényleg örültem volna ha elküldhettem volna saját magam a kurv@ anyámba és érkezik egy Dembele vagy valaki. Szomoru vagyok.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9813 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ez a klubvezetés nem érdemli meg azt az odaadást és melót, amit Lampard és a stábja ezzel az össze-vissza kerettel véghezvisz. Szánalom.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9814 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Szánalom.

Frank kérlek menj el innen, jobb edző vagy ennél, nem ezt érdemled. Megmutattad mit tudsz, nulla támogatással, mások játékosaival. Egy uniteddel simán bajnok esélyes csapatod lenne. Esetleg Guardiola utodja is lehetnél, ott is szerettek és megkapnál mindent.

Menj, menekülj amíg lehet. És vidd el akiket felfedeztél, James, Tammy stb.
Most nagyon támogatom a negatív kommentedet Sanya! Tökéletes Guardiola utód lehet belőle!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9815 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Újabb koporsószeg a klubba vetett bizalmamba. Már tényleg úgy állok hozzá, hogy pár dolgot szeretek a klubban, pl szeretem Franky-t meg par játékost, de a klub olyan hanyag módon csinalja a munkáját, hogy csalódok az egészben.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9816 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#Transfernews | Frank Lampard a sajtótájékoztatón megerősítette, hogy nem várható már igazolás:

"Az ablak valószínűleg 95 százalékban zárva van számunkra, és ez nem azt jelenti, hogy nem lehet távozó,".

"Tudom, hogy még órák vannak hátra, de a válasz nem lenne a legtöbb játékosra, akivel kapcsolatban álltunk.

"Nem mondanám, hogy frusztráló, mivel nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy milyen a futball. Vannak dolgok, amik nem az én irányításom alatt állnak, így az első gondolatom mindig az, ami az edzőpályán történik. Egyértelmű, hogy játékosokat akartunk igazolni, és ezt az elmúlt hetekben elég egyértelművé tettem, de ez nem történt meg."

"Olivier Giroud ebben az ablakban hihetetlen volt, mint profi és mint férfi egyaránt."

"Mindannyian tudjuk, hogy volt érdeklődés, és én ültem itt a sajtótájékoztatón, és azt mondtam, hogy a legjobbat akarjuk Oliviernek és a klubnak is. Kifogástalan volt ebben az időszakban, és nagyon tisztelem őt ezért mint játékos is. El fog menni? NEM!"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szánalom.

Frank kérlek menj el innen, jobb edző vagy ennél, nem ezt érdemled. Megmutattad mit tudsz, nulla támogatással, mások játékosaival. Egy uniteddel simán bajnok esélyes csapatod lenne. Esetleg Guardiola utodja is lehetnél, ott is szerettek és megkapnál mindent.

Menj, menekülj amíg lehet. És vidd el akiket felfedeztél, James, Tammy stb.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9818 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:
Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.

SZÉP MUNKA!
Csak remélni tudom, hogy az elvárásokat is ehhez igazítják.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9468
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9819 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.

SZÉP MUNKA!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6861
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9820 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése