Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#661 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Palmer-t eladtuk a Bristol-nak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#662 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Már csak arról kell leszoknia, hogy selejt játékosokat vegyen és küldöm is neki a rózsacsokrot 8)
Küldheted is neki. Idén nyáron biztos nem fog selejt játékost venni, garantálom :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#663 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már csak arról kell leszoknia, hogy selejt játékosokat vegyen és küldöm is neki a rózsacsokrot 8)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#664 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Marinát most nagyon sok helyen dícsérik, szép profitot termelt már most a játékos eladásokból. És még az edzőt is ide veszik. A juventus is fizetett nekünk Sarriért.
ez tök jó, de gondolom senkit nem vigasztal (kivétel Abra-t és akiknek ettől vastagabb lesz a pénztárca) mivel új játékos nem fog érkezni.
én jobban örültem volna Jovic-nak, A.Telles-nek és N.Pepe-nek. :D
de ha már így belelendült akkor csinálhatna még egy kis pénzt Alonso-ból Willian-ből meg Giroud.ból. :) :) :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#665 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Marinát most nagyon sok helyen dícsérik, szép profitot termelt már most a játékos eladásokból. És még az edzőt is ide veszik. A juventus is fizetett nekünk Sarriért.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#666 Hozzászólás Szerző: laczze »

focimark írta:Azért nem semmi, hogy Costaert és Morataert kb 120 milliót fizetett nekünk az Atleti. Costa ugyan jó volt, de folyamatos balhei és a biztos távozás után még közel 70 milliót fizettek érte, ráadásul náluk nagyon gyenge amit produkál. Moratat pedig tudjuk, hogy mit művelt nálunk és náluk sem volt sokkal jobb, csodálom, hogy egyáltalán megveszik, nem, hogy még ennyiért. Eladásokban nem rossz azért Marina, igazolni meg szerencsére nem mostanában kell neki.
Jogos amit írtal, egyetértek, de azért ha belegondolunk mai árak mellett ez a 2 ember minimum ér annyit.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#667 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Úgy olvastam, hogy marad a második év kölcsön és csak a 20-21es szezontól véglegesítődik. Kapunk arra a szezonra is 7 millát? Akkor nyerünk rajta 4 et :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#668 Hozzászólás Szerző: focimark »

Azért nem semmi, hogy Costaert és Morataert kb 120 milliót fizetett nekünk az Atleti. Costa ugyan jó volt, de folyamatos balhei és a biztos távozás után még közel 70 milliót fizettek érte, ráadásul náluk nagyon gyenge amit produkál. Moratat pedig tudjuk, hogy mit művelt nálunk és náluk sem volt sokkal jobb, csodálom, hogy egyáltalán megveszik, nem, hogy még ennyiért. Eladásokban nem rossz azért Marina, igazolni meg szerencsére nem mostanában kell neki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#669 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Na már nem kell az miatt aggódni, hogy Morata visszajön. Transfermarkt szerint 56 millió euró. :D
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezért jár a dícséret Marina-nak :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#670 Hozzászólás Szerző: focimark »

Na már nem kell az miatt aggódni, hogy Morata visszajön. Transfermarkt szerint 56 millió euró. :D
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#671 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A transfermarktos aktuális értékükből kiindulva saccoltam egy kissé magasabb árat, de igen, ha jól üzletelne a csapat, 150 milla is lehet :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#672 Hozzászólás Szerző: Gamling »

cech19960320 írta:
Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D

na igen... asszem most jön valami szabályozás a maximális x év feletti kölcsönadható játékosokról, így gyanítom 1-2 éven belül kiárusítunk...
sacc/kb:

Név Eladási ár Fizu (heti) megközelítőleg

Blackman 2 milló 13 000 euró
Omeruo 7 millió 22 500 euró
Hector 5 millió 19 000 euró
Miazga 5 millió 19 000 euró
Baba Rahman 8 millió 96 000 euró
Pasalic 20 millió 35 000 euró
Van Ginkel 15 millió 31 000 euró
Baker 5 millió 33 000 euró
Pantic 5 millió 11 000 euró
Kenedy 15 millió 28 000 euró
Nathan 2 millió 11 000 euró
Clarke Salter 3 millió 5 500 euró
Palmer 3 millió 22 500 euró
Brown 8 millió 28 000 euró

Ezek azok a játékosaink akik azért érnek valamennyit de nálunk valszeg nem jutnak szerephez... Az összegek a saját tippjeim a jelenlegi piaci viszonyokhoz. Sacc/kb 100 milla bevételt jelentene, ha a ballaszttól megszabadulnánk...
Ezen felül heti kb 375 000 euró fizukeret megtakarítás lenne, ami egy utcalány jó játékos fizetése...
És még csak rá se számoltad az angolokra a felárat. Kétlem hogy egy Palmer szintű korábbi angol PL kölcsönjátékost ma csak 3 millióért lehetne eladni, bőven nagyobb lenne rá a kereslet.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#673 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D

na igen... asszem most jön valami szabályozás a maximális x év feletti kölcsönadható játékosokról, így gyanítom 1-2 éven belül kiárusítunk...
sacc/kb:

Név Eladási ár Fizu (heti) megközelítőleg

Blackman 2 milló 13 000 euró
Omeruo 7 millió 22 500 euró
Hector 5 millió 19 000 euró
Miazga 5 millió 19 000 euró
Baba Rahman 8 millió 96 000 euró
Pasalic 20 millió 35 000 euró
Van Ginkel 15 millió 31 000 euró
Baker 5 millió 33 000 euró
Pantic 5 millió 11 000 euró
Kenedy 15 millió 28 000 euró
Nathan 2 millió 11 000 euró
Clarke Salter 3 millió 5 500 euró
Palmer 3 millió 22 500 euró
Brown 8 millió 28 000 euró

Ezek azok a játékosaink akik azért érnek valamennyit de nálunk valszeg nem jutnak szerephez... Az összegek a saját tippjeim a jelenlegi piaci viszonyokhoz. Sacc/kb 100 milla bevételt jelentene, ha a ballaszttól megszabadulnánk...
Ezen felül heti kb 375 000 euró fizukeret megtakarítás lenne, ami egy utcalány jó játékos fizetése...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#674 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D
Én voltam az az állat aki beárazta :D, az én világomban annyit ér.

RIP Piazon, sokszor ott voltál a tűz közelében, még tavaly is kerettag volt. Mindig jó szívvel emlékszünk rád!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#675 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#676 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#677 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Luiz sztem biztos kezdő lesz, bárki legyen az edző. Ha megtartjuk Zoumat, akkor is kizártnak tartom hogy Rüdiger-Zouma kezdő legyen. Meg hasonlo lesz Giroudval, azt jobban sajnálom. Kezdő csatár lesz a francia.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#678 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom ki milyen oldalt vagy platformot nézett, de legalább annyi madrid szurkoló sajnálja Kovacic távozását, mint amennyi örül neki. Annak ellenére, hogy én sem voltam teljesen megelégedve a tavalyi teljesítményével, én örülök a leigazolásának. Fiatal, tehetséges játékosok kellenek nekünk és ő azért a fiatal kora ellenére ráadásul eléggé tapasztalt is már. Mindenképp elfér itt és egy másik edzőnél, aki más taktikát használ, nagyon hasznos munkásembere lehet a középpályának. Nagyon tetszik egyébként, hogy próbálunk látványosan fiatalítani és relatíve fiatal játékosokat igazolunk. (Az utolsó igazolásaink közül Kepa, Kovacic és Pulisic is 25 év alattiak) + Ha nézzük a jelenlegi keretünkben Luiz, Pedro, Willian, Zsiru és Caballero akik harminc felettiek, a többiek mind 30 alattiak.

Nálam jövőre egy: Kepa, Azpi, Rüdi, Zouma, Emerson, Kanté, Kovacic, RLC, CHO, Tammy, Pulisic nagyon adná.
Cserepad sem lenne gyenge: Alonso, Luiz, Jorginho, Mount, Willian, Pedro, Zsiru

Egy jó edző ebből kitudja hozni a maximumot és Lamps amellett hogy jó edző, emberileg is toppon van, nagyon ért a fiatalokhoz és szerintem kitudja ebből a keretből hozni amit kell, én nagyon várom már a szezont, annak ellenére hogy az egyik legjobb játékosunk távozott, nem olyan vészes a helyzet, mint amennyire sokan gondolják. Akik már unták a nagy öregeket és végre fiatalítást szerettek volna, azoknak várhatóan egy nagyon jó szezon következik! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3143
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#679 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Sokat mondó olvasva a real twitter/facebook oldalakat, a kommentekben leginkább Kova feleségétöl köszönnek el és hogy nagyon hiányozni fog az asszony :D

Meg persze vagy száz darab "thank you Chelsea" ezért hogy ennyiért elhoztuk és a Hazard üzletért...
Mindezt annal a csapatnal, ahol egy CR-t kifutyultek. :roll:
Kovacic egyaltalan nem akkora nulla szerintem, mint ahogy leirjatok, sokszor csinalt szep dolgokat es az elso angliai szezonja volt. A kovetkezo szezonban en is tobbet varok tole es remelem sikeres szezonja lesz.
Nekem sokszor tetszett a jateka, talan egy masik rendszer jobban fog fekudni neki is, ahol Kante megoldja a vedekezo reszet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sokat mondó olvasva a real twitter/facebook oldalakat, a kommentekben leginkább Kova feleségétöl köszönnek el és hogy nagyon hiányozni fog az asszony :D

Meg persze vagy száz darab "thank you Chelsea" ezért hogy ennyiért elhoztuk és a Hazard üzletért...

Válasz küldése