Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18301 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érik a svéd gól :D Vicc, hogy a vezető találat óta a Malmö irányít.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18302 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ez megint olyan teljesítmény, ami még a Premier League középmezőny ellen is pofáraeséssel végződne...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18303 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:Hogy harapnak a fiuk a hetvegi zako utan, jo latni!!
Emoticon nelkül is értem az iróniát. :)
Vicc, hogy nem tudjuk kihozni a labdát a saját kapunk közelében. 6 Malmoi van a kapunk elött. :D
Na most meg barkley belebotlott a labdába. Willian katasztrófa, pedro szvsz egész jó, bár egy ilyen csapat ellen... :?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18304 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Hogy harapnak a fiuk a hetvegi zako utan, jo latni!!
A Malmö is kikapott a hétvégén?

Semmi "harapást" nem látok, ugyanaz a lagymatag szar, ami fél éve megy. Megtéveszthet, hogy nem extra szar, a kontraszt miatt jónak tűnhet.

3 lövés, ebből 0 ment kapura. A párharcokat nem nyerik meg, sőt, sok hiba van kényszerítés nélkül is. (Jorginho labdái szinte mindig csínybe mennek a társ irányába, nem csak szar, hanem sérülésveszélyes is)

edeskeves
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18305 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hogy harapnak a fiuk a hetvegi zako utan, jo latni!!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18306 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kepa-n és Azpi-n kívül mindegyik pályán lévő játékosunk EL szint. Hasonló a két csapat tudása - persze csak a mai meccs alapján.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18307 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Olyan nagy kérés lenne Williantől, hogy egyszer a büdös életbe egy jó szögletet rúgjon?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1717
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#18308 Hozzászólás Szerző: broduer »

"Kovacic mostanában remek formában játszott, de hiába mert a City ellen Jorginho kezdett helyette"
Hogy lehet valaki ennyire dilettáns, felkészületlen kommentátor? Már a múltkori Európa liga meccsünknél is feltűnt, hogy azt sem tudja miről beszél, csak úgy hasból mondd dolgokat, de akkor már az is jobb lenne, ha csak a neveket mondaná egymás után.
Vagy csak engem zavar az ilyen iszonyatosan?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18309 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Reddit r/soccerstream alternatíva, ha valaki streameket keres: https://www.footybite.com/football/malm ... a-preview/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18310 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
kazomester írta:Felejtsétek már el Conte-t a jó ég áldjon meg titeket... Bármi történik, Conte így Conte úgy, előre nézzetek már ne a múlton bőgjetek feszt :|
Azért mert te kifejezetten gyűlölted, attól még más gondolhatja azt, hogy vele előrébb tarthatnánk, ha megkapja ő is azt a pár játékost, akit eddig Sarri is megkapott. Régebben szeretted hangoztatni a sufferballt, meg a Watford és Bmouth elleni szégyenmeccseket, Sarrinál valahogy nem hangsúlyozod ki ezeket, pedig nagyobb szenvedés van mostanában, mint Conte alatt bármikor volt. Ott főként az edző volt a hunyó, most legkevésbé ő. Conte egy győztes edző, Sarri viszont még nem nyert semmit edzői karrierje során és úgy tűnik, (komolyabbat) idén se fog. Legyen sikeres, én imádtam amit a Napolival csinált, de amellett, hogy gyenge a keret, nagyon nem jó úton halad jelenleg saját maga sem.
Ennek semmi köze ahhoz, hogy szeretem vagy sem, pusztán semmi értelmét nem látom folyton azon rágódni, hogy mi lett volna ha. Persze, valójában egyiken sincs értelme, hisz az ég világon semmit nem tudunk tenni, hogy bármi változzon, de ennek aztán pláne nincs. Történt ami történt, sztem semmi újat nem lehet már hozzátenni ehhez a sztorihoz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18311 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
kazomester írta:Felejtsétek már el Conte-t a jó ég áldjon meg titeket... Bármi történik, Conte így Conte úgy, előre nézzetek már ne a múlton bőgjetek feszt :|
Azért mert te kifejezetten gyűlölted, attól még más gondolhatja azt, hogy vele előrébb tarthatnánk, ha megkapja ő is azt a pár játékost, akit eddig Sarri is megkapott. Régebben szeretted hangoztatni a sufferballt, meg a Watford és Bmouth elleni szégyenmeccseket, Sarrinál valahogy nem hangsúlyozod ki ezeket, pedig nagyobb szenvedés van mostanában, mint Conte alatt bármikor volt. Ott főként az edző volt a hunyó, most legkevésbé ő. Conte egy győztes edző, Sarri viszont még nem nyert semmit edzői karrierje során és úgy tűnik, (komolyabbat) idén se fog. Legyen sikeres, én imádtam amit a Napolival csinált, de amellett, hogy gyenge a keret, nagyon nem jó úton halad jelenleg saját maga sem.
Meg az volt a kedvencem hogy Hazardt visszafogja Conte, tul sokat kell védekeznie, blabla. Ezért volt baszogatva. Most Sarrinál hétvégén mivel csinált többet? Mivel jobb ez a taktika? Én nem látom jobbnak és az a baj hogy jön a ligakupa döntő és kb még csak abban se lehet ilyenkor bízni hogy valahogy kibunkerezzük és lesz valami, mert Sarri szajkózza hogy nem fog változtatni. Így pedig megint az lesz csak a kérdés mikor lövik az első golt és mikor állnak meg...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18312 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Felejtsétek már el Conte-t a jó ég áldjon meg titeket... Bármi történik, Conte így Conte úgy, előre nézzetek már ne a múlton bőgjetek feszt :|
Azért mert te kifejezetten gyűlölted, attól még más gondolhatja azt, hogy vele előrébb tarthatnánk, ha megkapja ő is azt a pár játékost, akit eddig Sarri is megkapott. Régebben szeretted hangoztatni a sufferballt, meg a Watford és Bmouth elleni szégyenmeccseket, Sarrinál valahogy nem hangsúlyozod ki ezeket, pedig nagyobb szenvedés van mostanában, mint Conte alatt bármikor volt. Ott főként az edző volt a hunyó, most legkevésbé ő. Conte egy győztes edző, Sarri viszont még nem nyert semmit edzői karrierje során és úgy tűnik, (komolyabbat) idén se fog. Legyen sikeres, én imádtam amit a Napolival csinált, de amellett, hogy gyenge a keret, nagyon nem jó úton halad jelenleg saját maga sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18313 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Felejtsétek már el Conte-t a jó ég áldjon meg titeket... Bármi történik, Conte így Conte úgy, előre nézzetek már ne a múlton bőgjetek feszt :|
Akkor bőgjünk a jelenen és jövőn, mert Sarrival az egy kalapszar.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18314 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Felejtsétek már el Conte-t a jó ég áldjon meg titeket... Bármi történik, Conte így Conte úgy, előre nézzetek már ne a múlton bőgjetek feszt :|

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18315 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:2017 nyár Conte-nál, felmerülő első nevek: Alex Sandro, Cancelo, van Dijk. Ha csak az egyik wingbacket megkapja a moslékok helyett már nem itt tartanánk.

Alonso 3-4-3-ban jo volt, mikor volt mögötte biztositás. 4 védös rendszerben szar, de Sarrinál biztos fog játszani, korábban lenyilatkozta rola hogy a világ legjobb szélsővédője. Nem várhatjuk hogy kirakja. Csak azt nem értem a videoelemzö stáb miért nem látja amit egyszeri meccs nézés után lát minden laikus...
Nehogy azt hidd, hogy Sandro meghozta volna a nyarat. Pont úgy nem ahogy Higuain sem fogja.

NAGY változások kellenek, és egyébként szerintem mindenek előtt nem a kvalitásokban szenvedünk hiányt, inkább a csapat hozzáállása, morálja. Van itt egy évek óta kialakult beleszarok mentalitás ami az újonnan érkezőket is beszippantja. Nem lehet őket motiválni, a csapat gerince kiégett.Nekik is szükségük van az új környezetre, új csapatra, akkor szvsz ők is visszatalálnak a helyes ösvényre..
Nem hozott volna nyarat, de lenne egy világklasszis bal wingbackünk. Azota sincs egyik szélen se, Alonsot tudjuk, Azpi szegény meg full tisztelet, de lassu, nem lendületes. És az a durva Sarri amit akar, az alap hogy két gyors wingbacked legyen. Guardiola is ezért vette meg horror áron Walkert és Mendyt. Nálunk meg a világ leglassabb wingbackje játszik és a mester ragaszkodik hozzá.

Nagy változások kellennek, de ha létre is jön, sajnálnám hogy Sarri alatt történnének meg, Conteban sokkal sokkal több jövő volt és jobban is illett a chelsea profilhoz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18316 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként a királyhoz az is hozzátartozik, hogy ennél a csapatnál olyan játékosok nem kapnak esélyt, akik rászolgáltak, és olyanok élvezik az aktuális edző bizalmát, akik aztán akkor nem teljesítenek, amikor az edzőnek szüksége lenne rá.

Ami szerintem a legrosszabb, hogy a játékosok nem kedvelhetők. Nem csak kikaptunk tegnap, meg múlt héten, hanem olyan emberek tették ezt, akiknek szívem szerint nem engedném meg, hogy Chelsea mezben pályára lépjenek. Sajnos nem kívánság műsor az egész, de nem lenne rossz, ha az érkezők nem "Anglia egyik legerősebb csapatában" akarnának játszani, hanem konkrétan itt, ha nem lenne nekik tök mindegy, hogy melyik londoni klubban veszik fel a 100-150-200 ezer fontos heti fizetésüket.

Szerencsére néha összejön egy Kepa, Kanté, Azpi és én Hazard-t is ide sorolnám. Azt is elhiszem hogy nincs olyan hülye aki erre a hullámvasútra akarna felszállni, erre is van megoldás, és ingyen van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:2017 nyár Conte-nál, felmerülő első nevek: Alex Sandro, Cancelo, van Dijk. Ha csak az egyik wingbacket megkapja a moslékok helyett már nem itt tartanánk.

Alonso 3-4-3-ban jo volt, mikor volt mögötte biztositás. 4 védös rendszerben szar, de Sarrinál biztos fog játszani, korábban lenyilatkozta rola hogy a világ legjobb szélsővédője. Nem várhatjuk hogy kirakja. Csak azt nem értem a videoelemzö stáb miért nem látja amit egyszeri meccs nézés után lát minden laikus...
Nehogy azt hidd, hogy Sandro meghozta volna a nyarat. Pont úgy nem ahogy Higuain sem fogja.

NAGY változások kellenek, és egyébként szerintem mindenek előtt nem a kvalitásokban szenvedünk hiányt, inkább a csapat hozzáállása, morálja. Van itt egy évek óta kialakult beleszarok mentalitás ami az újonnan érkezőket is beszippantja. Nem lehet őket motiválni, a csapat gerince kiégett.Nekik is szükségük van az új környezetre, új csapatra, akkor szvsz ők is visszatalálnak a helyes ösvényre.

Ezt látta a vezetőség is, ezért gondolták, hogy az edző kiléte jelenti majd a legolcsóbb megoldást. Majd egy megfelelő motivátor kihozza hazardból az aranylabdát meg Willianből az ukrajnai formáját... Nem jött be sajnos. Itt csak egy reset fog segíteni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18318 Hozzászólás Szerző: emsanya »

2017 nyár Conte-nál, felmerülő első nevek: Alex Sandro, Cancelo, van Dijk. Ha csak az egyik wingbacket megkapja a moslékok helyett már nem itt tartanánk.

Alonso 3-4-3-ban jo volt, mikor volt mögötte biztositás. 4 védös rendszerben szar, de Sarrinál biztos fog játszani, korábban lenyilatkozta rola hogy a világ legjobb szélsővédője. Nem várhatjuk hogy kirakja. Csak azt nem értem a videoelemzö stáb miért nem látja amit egyszeri meccs nézés után lát minden laikus...

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#18319 Hozzászólás Szerző: almos »

A szívemből egy darab letört a tegnapi meccsen. 15 éve nézem a csapat meccseit, de ilyen szégyenletes teljesítményt még soha nem láttam.
LAMPARD#8

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18320 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Gondolkodtam sokat, mit kezdjek ezzel a kialakult helyzettel. A fórum olvasgatása sokat segít, hogy látom másnak is hasonló a véleménye, ti is el vagytok keseredve, és dühösek vagytok. Ami most így elsőre leesett, nincs koncepció. A City-nél pár éve eldöntötték Pellegrini kirúgásával, hogy bajnokságot BL-t szeretnének nyerni. Ehhez odavitték a korszak egyik legjobbját. Az MU-nál nem engedhetik meg, hogy bukdácsoljanak. A világ egyik legnagyobb brand-je. Akik anno sorozatban nyerték a bajnokságot. Ez volt sztem Liverpool-ban és az Arsenal-nál is. A PSG-nél megmondta a sejk, v. a f@szom tudja ki, pár éven belül BL-t akarnak nyerni. Nálunk akkor nincs semmi. Se top 4, se kupa, semmi. Tetszett az Everton-os párhuzam. Igen, azok leszünk. Kivétel, hogy üzletileg nagyon sikeresek vagyunk, mert qrva sok pénzt költünk, és még nagyobb a bevétel. Majd hozzászokunk, hogy 10 meccsből megnyerünk kb. 3-at. Ezzel f@aszán meglesz a 10. környéki hely.
A játékosokról: Hazard menjen, ha menni akar. Sokat köszönhetünk neki, de el kell búcsúzni oszt kész. Itt nagy nevek úgyse lesznek. A fél csapatot elzavarnám: Luiz, Azpi, Willian, Barkley, Alonso, Zsorzsi, Zsiru + a szemét. Húzni egy radikálisat, visszahívni a csomó kölcsönjátékost. Kezdeném Aké-val. A múltkor kiváncsi voltam a csapat átlagéletkorára PL viszonylatban. Hátulról a 4. helyen a legidősebbek vagyunk. Azért nem tudunk letámadni, meg kontrázni mert korosak vagyunk. Nincs sebességünk. Persze a tili-tolihoz nem is kell. És ha ehhez új edző kell, akkor legyen.
Csak az fáj, hogy azért nekünk is jó nevünk van. Elég ismert csapat vagyunk ahhoz, hogy majd a középmezőnyben tanyázgassunk. Remélem csak lesz vki aki ezt nem nézi el.

Válasz küldése