Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20281 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
Kérdezzük meg mi Hazard véleménye erről:https://twitter.com/twitter/statuses/967773077013762048

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20282 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20283 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:Jah hogy a BL a nagykutyáké aha csak akkor a Mu nak sincs ott a helye.
Bőven van esélyünk egy barca ellen továbbjutni és ott is "csak" egy védelmi hibából kaptunk gólt ( ez most mind1 ) de szvsz a Mu t megdózerolta volna a Barca. Sevilla ban esélytelenel voltak.
Ma is volt 1 félidejük mint nekünk meg kis szerencsélyük plusz hazai pálya.
Cserékben is azért nálunk Giroud, Fabregas, Cahill, cserék voltak szintén mind beférne a Mu ba.
Amúgy Moses a legrosszabb az egész csapatból.
Moses jo jatekos lenne, ha addig neznenk amig nem kellene beadni. Megcsinalja a dolgokat, vedekezik, mindig megjatszhato, el is jut addig, hogy beadja. Utana jon a baj, a hatekonysaga nagyon rossz ami a beadasokat illeti. Nagyon keves jut el emberhez vagy sokat var es szoglet/dobas lesz belole jobb esetben.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20284 Hozzászólás Szerző: laczze »

Jah hogy a BL a nagykutyáké aha csak akkor a Mu nak sincs ott a helye.
Bőven van esélyünk egy barca ellen továbbjutni és ott is "csak" egy védelmi hibából kaptunk gólt ( ez most mind1 ) de szvsz a Mu t megdózerolta volna a Barca. Sevilla ban esélytelenel voltak.
Ma is volt 1 félidejük mint nekünk meg kis szerencsélyük plusz hazai pálya. Es Morata szabályos gólja...
Cserékben is azért nálunk Giroud, Fabregas, Cahill, cserék voltak szintén mind beférne a Mu ba.
Amúgy Moses a legrosszabb az egész csapatból.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20285 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Forrásainkhoz, lehetőségeinkhez képest ma is és a barca ellen is kihoztuk a maxot. Már a meccs előtt feltünő volt, hogy a MU kispadjárol bármelyik játékos stabil kezdő lehetne nálunk. Az első félidőben megfoghattuk volna őket, másodikra leültünk támadásban teljesen, ők meg várható volt hogy hazai pályán bedózerolnak még egy gólt.

Én azt sem bánom ha nem jutunk ki BL-be, ezt már korábban is mondtam. Nem sok értelme küzdeni érte, ha max a csoportkör amiben játszunk, utána az már a nagykutyák pályája.

Összességében a döntetlen lehet igazságosabb lehetett volna. Azért Luiz, Costa és talán Matic, a tengelyben nagyon sokat számított (mégha szidva is voltak végig), a habitusuk, rutinjuk. Nagyon megnéztem volna velük a fedélzeten a barca elleni párharcot.
Az elso felidoben semmi kozuk nem volt a meccshez, sokkal jobbak voltunk, ezt Mourinho is elismerte, hogy Morata kapufaja utan arra gondolt milyen verest kapnak itt. Szovalne becsuld le ezt a csapatot azert, mert lefociztuk egy felidon keresztul oket..


Masik, hogy mar hogy a viharba ne szamitana a BL indulas konyorgom, ez a keret akarhogy is nem igazoltunk 5 vilagsztart boven erosebb, mint a Tottenham, Liverpool.
Az, hogy hogy van kihasznalva az mas kerdes. 2. helyert kellene harcban lennunk, nem azon izgulni, hogy benne leszunk-e az elso 4-ben. Senki nem vart a korulmenyek miatt bajnoki cimvedest Conte miatt, de az alap elvaras, hogy 4 kozott legyunk. Ha ez nem jon ossze, akkor nem vegzett jo munkat, ergo ki lehet rugni, meg ha nehez szivvel is. Sajnos vastagon benne lesz a keze.
Nem becsülöm le őket, csak azt mondtam első félidőben volt keresni valónk, a másodikban semmi. Sőt, erősebb csapat jelenleg a MU.

Abban egyetértek, lehetnénk elörébb, de nem ezek a meccsek miatt, a kicsik ellen nagyon sok pontot buktunk. A BL indulás elbukása után talán jövőre is lehet egy olyan évünk, hogy a bajnokságra tudunk koncentrálni és jobban szerepelni.
Ha a masodik felidoben is ugyanolyan elannal jott volna ki a csapat, akkor nem ezt afoshalmazt tettek volna fel a palyara, mert a mu rakapcsolt oke, de igy tobb terulet lett volna tamadni es ha idobe belecserel Conte, akkor talan meg is lett volna.
Erdekes, Mourinho cserelt, be is jott neki. Conte vart a nem tudom mire mikor vilagos volt, hogy szarba vagyunk, erre meghuz joval kesobb egy erthetetlen cseret. Aztan meg jottek a panikcserek, mikor mar alig volt hatra. 60-ba meghuz egy Morata-Giroud vagy Morata-Pedro cseret meg egy Drinkwater-Fabregast es legalabb a latszatat keltette volna, hogy nyerni akar meg latja mi tortenik a meccsen..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20286 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Forrásainkhoz, lehetőségeinkhez képest ma is és a barca ellen is kihoztuk a maxot. Már a meccs előtt feltünő volt, hogy a MU kispadjárol bármelyik játékos stabil kezdő lehetne nálunk. Az első félidőben megfoghattuk volna őket, másodikra leültünk támadásban teljesen, ők meg várható volt hogy hazai pályán bedózerolnak még egy gólt.

Én azt sem bánom ha nem jutunk ki BL-be, ezt már korábban is mondtam. Nem sok értelme küzdeni érte, ha max a csoportkör amiben játszunk, utána az már a nagykutyák pályája.

Összességében a döntetlen lehet igazságosabb lehetett volna. Azért Luiz, Costa és talán Matic, a tengelyben nagyon sokat számított (mégha szidva is voltak végig), a habitusuk, rutinjuk. Nagyon megnéztem volna velük a fedélzeten a barca elleni párharcot.
Az elso felidoben semmi kozuk nem volt a meccshez, sokkal jobbak voltunk, ezt Mourinho is elismerte, hogy Morata kapufaja utan arra gondolt milyen verest kapnak itt. Szovalne becsuld le ezt a csapatot azert, mert lefociztuk egy felidon keresztul oket..


Masik, hogy mar hogy a viharba ne szamitana a BL indulas konyorgom, ez a keret akarhogy is nem igazoltunk 5 vilagsztart boven erosebb, mint a Tottenham, Liverpool.
Az, hogy hogy van kihasznalva az mas kerdes. 2. helyert kellene harcban lennunk, nem azon izgulni, hogy benne leszunk-e az elso 4-ben. Senki nem vart a korulmenyek miatt bajnoki cimvedest Conte miatt, de az alap elvaras, hogy 4 kozott legyunk. Ha ez nem jon ossze, akkor nem vegzett jo munkat, ergo ki lehet rugni, meg ha nehez szivvel is. Sajnos vastagon benne lesz a keze.
Nem becsülöm le őket, csak azt mondtam első félidőben volt keresni valónk, a másodikban semmi. Sőt, erősebb csapat jelenleg a MU.

Abban egyetértek, lehetnénk elörébb, de nem ezek a meccsek miatt, a kicsik ellen nagyon sok pontot buktunk. A BL indulás elbukása után talán jövőre is lehet egy olyan évünk, hogy a bajnokságra tudunk koncentrálni és jobban szerepelni.

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20287 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Forrásainkhoz, lehetőségeinkhez képest ma is és a barca ellen is kihoztuk a maxot. Már a meccs előtt feltünő volt, hogy a MU kispadjárol bármelyik játékos stabil kezdő lehetne nálunk. Az első félidőben megfoghattuk volna őket, másodikra leültünk támadásban teljesen, ők meg várható volt hogy hazai pályán bedózerolnak még egy gólt.

Én azt sem bánom ha nem jutunk ki BL-be, ezt már korábban is mondtam. Nem sok értelme küzdeni érte, ha max a csoportkör amiben játszunk, utána az már a nagykutyák pályája.

Összességében a döntetlen lehet igazságosabb lehetett volna. Azért Luiz, Costa és talán Matic, a tengelyben nagyon sokat számított (mégha szidva is voltak végig), a habitusuk, rutinjuk. Nagyon megnéztem volna velük a fedélzeten a barca elleni párharcot.
Az elso felidoben semmi kozuk nem volt a meccshez, sokkal jobbak voltunk, ezt Mourinho is elismerte, hogy Morata kapufaja utan arra gondolt milyen verest kapnak itt. Szovalne becsuld le ezt a csapatot azert, mert lefociztuk egy felidon keresztul oket..


Masik, hogy mar hogy a viharba ne szamitana a BL indulas konyorgom, ez a keret akarhogy is nem igazoltunk 5 vilagsztart boven erosebb, mint a Tottenham, Liverpool.
Az, hogy hogy van kihasznalva az mas kerdes. 2. helyert kellene harcban lennunk, nem azon izgulni, hogy benne leszunk-e az elso 4-ben. Senki nem vart a korulmenyek miatt bajnoki cimvedest Contetol, de az alap elvaras, hogy 4 kozott legyunk. Ha ez nem jon ossze, akkor nem vegzett jo munkat, ergo ki lehet rugni, meg ha nehez szivvel is. Sajnos vastagon benne lesz a keze.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20288 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Forrásainkhoz, lehetőségeinkhez képest ma is és a barca ellen is kihoztuk a maxot. Már a meccs előtt feltünő volt, hogy a MU kispadjárol bármelyik játékos stabil kezdő lehetne nálunk. Az első félidőben megfoghattuk volna őket, másodikra leültünk támadásban teljesen, ők meg várható volt hogy hazai pályán bedózerolnak még egy gólt.

Én azt sem bánom ha nem jutunk ki BL-be, ezt már korábban is mondtam. Nem sok értelme küzdeni érte, ha max a csoportkör amiben játszunk, utána az már a nagykutyák pályája.

Összességében a döntetlen lehet igazságosabb lehetett volna. Azért Luiz, Costa és talán Matic, a tengelyben nagyon sokat számított (mégha szidva is voltak végig), a habitusuk, rutinjuk. Nagyon megnéztem volna velük a fedélzeten a barca elleni párharcot. De büszke voltam ma is a csapatra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20289 Hozzászólás Szerző: Dízel »

laczze írta:
Bubi írta:
laczze írta:
Lehessen már véleménye úgy Lacikám, hogy nem illeted jelzőkkel + megadod a minimális tiszteletet ha nem is osztod a véleményét. Nem volt semmi nevetséges abban amit írt.
Jah az meg az én véleményem. Szerintem nem voltam tiszteletlen. Sorry ha mégis.
Kösz a védelmet Bubi, de nincs miért. ;) tényleg semmi sértőt nem írt Laczze. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2018. február 25., vasárnap 19:03-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#20290 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ezt a meccset egyértelműen Conte és a hibás döntései vitték el, na meg persze egy kis szerencse sem ártott volna. Nem értem miért kellett Drinkwatert kezdetni, mikor a Barca ellen remekül működött a Fabre-Kanté páros. Ezen a szinten, egy ilyen rangadón nulla a csávó, persze erről nem ő tehet. Morata nagyon nagyon rossz. Elesik minden apró kontaktnál, a labdákat képtelen megtartani vagy megjátszani. Egy játszani is akaró Costával ezt a meccset lazán nyertük volna. Ráadásul még szerencsétlen is az ürge, mikor a szezonban először normálisan eltalálja a labdát, akkor kapufát vág, vagy éppen érvénytelenítik a gólját. Nekem amúgy még Moses is a "mindjárt hozzá b*szok valamit a tv-hez" kategória. Nem technikailag ügyetlen, hanem elképesztően ostoba és kiszámítható. Lehorgasztott fejjel, ugyanazokat a cseleket húzza meg és a végén belebombázza laposan a védőbe. És persze a Christensen-Rüdiger páros egyszerűen még nem ez a szint. A komoly meccseken rendre komoly hibákat vét mindkettő. Lehet védeni a dánt, de ezek egyszerűen nem férnek bele. Bl kiesés és a 4. hely múlhat ezeken. És lehet nem véletlenül nem játszanak a fiatalok rendszeresen a nagyobb csapatoknál (persze van kivétel, de ritka a stabil jó teljesítmény). Végül szót érdemel a bíráskodás is, amit most nem feltétlenül azért hozok fel, mert a kárunkra tévedett, de vicc volt az egész. Következetlenül fújt és nem fújt le összefejeléseket, kisebb szabálytalanságokat. Vicc , hogy nem tudnak rendes bírókat alkalmazni

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20291 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
Bubi írta:Rafa: nem rúgdosták jobban Hazardot mint bármikor máskor, sőt. Ez a sorsa az ilyen kaliberű szélsőknek, mindenki egy ütemmel le van maradva tőlük, az esetek felében nem is tehetnek arról, hogy felrúgják, hiszen jóval lassabb a mozgásuk és a gondolkodásuk mint Hazardnak. Gondolom azért hozta be Pedrot mert jobban védekezik, mint Hazard, csak ott a bökkenő, hogy ha a belga nincs pályán nem tudjuk megtartani a labdákat, ergo többet van a labda az ellenfélnél.
Ugyanmár... arra egyszerűen nincs magyarázat, hogy miért hozta le Hazardot. Úgy ahogy a Messi-CR duót sem szokták lecserélni, Hazardot sem kellett volna, főleg nem egy Pedrora és nem a 70. percben...
Foleg, ha golt kell rugni. Levinni a legjobbunkat az erthetetlen, ha nem serult meg. De nem errol volt szo, Hazard is repdesett az oromtol.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20292 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:
Dízel írta:Úgy tűnik josé most zsebre vágta Conte-t, első félidőben altattak, masodikban harapósabbak voltak, meg is lett az eredménye. .
Most ez halál komolyan gondolod ? :D
A kiemelt rész külön nevetséges, de úgy általában az egész.
Lehessen már véleménye úgy Lacikám, hogy nem illeted jelzőkkel + megadod a minimális tiszteletet ha nem is osztod a véleményét. Nem volt semmi nevetséges abban amit írt.
Jah az meg az én véleményem. Szerintem nem voltam tiszteletlen. Sorry ha mégis.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20293 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Rafa: nem rúgdosták jobban Hazardot mint bármikor máskor, sőt. Ez a sorsa az ilyen kaliberű szélsőknek, mindenki egy ütemmel le van maradva tőlük, az esetek felében nem is tehetnek arról, hogy felrúgják, hiszen jóval lassabb a mozgásuk és a gondolkodásuk mint Hazardnak. Gondolom azért hozta be Pedrot mert jobban védekezik, mint Hazard, csak ott a bökkenő, hogy ha a belga nincs pályán nem tudjuk megtartani a labdákat, ergo többet van a labda az ellenfélnél.
Ugyanmár... arra egyszerűen nincs magyarázat, hogy miért hozta le Hazardot. Úgy ahogy a Messi-CR duót sem szokták lecserélni, Hazardot sem kellett volna, főleg nem egy Pedrora és nem a 70. percben...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20294 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:
Dízel írta:Úgy tűnik josé most zsebre vágta Conte-t, első félidőben altattak, masodikban harapósabbak voltak, meg is lett az eredménye. .
Most ez halál komolyan gondolod ? :D
A kiemelt rész külön nevetséges, de úgy általában az egész.
Lehessen már véleménye úgy Lacikám, hogy nem illeted jelzőkkel + megadod a minimális tiszteletet ha nem is osztod a véleményét. Nem volt semmi nevetséges abban amit írt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20295 Hozzászólás Szerző: Dízel »

laczze írta:
Dízel írta:Úgy tűnik josé most zsebre vágta Conte-t, első félidőben altattak, masodikban harapósabbak voltak, meg is lett az eredménye. .
Most ez halál komolyan gondolod ? :D
A kiemelt rész külön nevetséges, de úgy általában az egész.
Ha már zsebretétel Conte zsebretett 4-0 al Josét, ez messze volt attól.
Én ezt láttam. Első félidőben csomo szabad területünk volt, támadtunk, kontráztunk amit akartunk. Aztán jött a szünet, José taktikát váltott, és kaptunk két gólt. A támadásink meghaltak, nem tudtunk mit csinálni, álltunk mint fasz a lakodalomban. Nekem ez egyet jelent a zsebrerakással, de persze kozmetikázgathatunk, meg játszhatunk a szavakkal, de ez történt.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20296 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dízel írta:Úgy tűnik josé most zsebre vágta Conte-t, első félidőben altattak, masodikban harapósabbak voltak, meg is lett az eredménye. .
Most ez halál komolyan gondolod ? :D
A kiemelt rész külön nevetséges, de úgy általában az egész.
Ha már zsebretétel Conte zsebretett 4-0 al Josét, ez messze volt attól.
Ez a Mu verhető lett volna, bár nehéz az traffordon nyerni nem sok hiányzott.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20297 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rafa: nem rúgdosták jobban Hazardot mint bármikor máskor, sőt. Ez a sorsa az ilyen kaliberű szélsőknek, mindenki egy ütemmel le van maradva tőlük, az esetek felében nem is tehetnek arról, hogy felrúgják, hiszen jóval lassabb a mozgásuk és a gondolkodásuk mint Hazardnak. Gondolom azért hozta be Pedrot mert jobban védekezik, mint Hazard, csak ott a bökkenő, hogy ha a belga nincs pályán nem tudjuk megtartani a labdákat, ergo többet van a labda az ellenfélnél.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20298 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Christensen nagyon ostoba volt ma is. Masodik golnal meg sem probalta kovetni Lingardot. Azonnal vissza tennem Luizt a helyere ha felepul, nem latok benne annyi fantaziat mint sokan masok. Azert egy szabalyos golt elvettek tolunk azt ne feledjuk. Viszont igy is magunknak koszonhetjuk az egeszet..Siman nyerheto lett volna a meccs, ha az elso gol utan nem allunk le es ugyanugy tamadunk. Sajat magunkat vegeztuk ki 5 nap alatt ketszer. Szep volt! Ha nem lesz BL-hely senki ne varja, hogy Hazard marad, nem is varhatjuk el tole.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20299 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chucky írta:
adrian1989 írta:
Chucky írta:Akárhogy is nézem, egy dolog biztos. Kicsiny hazánkban mindenki szakértő és mindenki edző lehetne a tudása miatt. Az is biztos, hogy itt minden edző "barom" de minimum "fél hülye". Itt az összes edző elfelejt cserélni, vagy ha cserél akkor szarul. És természetesen az összes megvakul egy év után.....

Ezt a meccset hozni lehetett volna.... Remélem a sors visszaadja azt, amit az elmúlt két meccsen elvett.
mért szerinted jó volt az, hogy Morata végigjátszotta a meccset?
szerinted egy ilyen csatárral mint a spanyol van esélyünk odaérni a top 4-be mikor ott lévő csapatoknak olyan támadógépezetük van akik minden meccsen villognak.
pool Salah Mane Firminho minden meccsen ver 2-3 vagy többet, Sp*rs Kane minden meccset eldönt , Mu ott van Lukaku aki tömör izom ellökni nem lehet és még gyors is és ha kell gólt lő gólpasszt ad nekünk meg van egy Morata aki ősz óta semmit nem csinál csak fetreng és Giroud aki 30+-os és már az 4rsenalba is csak csere volt szóval mi elég szárul állunk mert van 2 csatárunk de mind a 2 az a kategória akik ilyen csapatban jobb esetben is csak a padon ülnének nálunk meg kezdők. :x :x :x
Én nem kedvelem a spanyolt (nem is akartam, hogy ő jöjjön), de én nem vagy edző, így nem tudom. Nem én vagyok velük edzésen sem és nem én kapom a fenti utasításokat sem. :) A top4-be miért ne lenne esélyünk bekerülni? Hiszen eddig ott voltunk. Ezekkel s játékosokkal.... Nem is értem. Ha elégedetlen vagy a játékosokkal, írj egy panaszlevelet. Ezt kérte, vagy kapta Conte (ki tudja mi az igazság...). Ez van, ezt kell szeretnie. Neked/mekünk nem kell. Lásd lentebbi hsz-t. Ő nem fog nézni nyárig meccset (gyanítom tovább, mert morata nem megy el).

igen ott voltunk de csak azért mert erőn felül teljesített a csapat, sajnos ez a csapat ennyit tud és ha egy jobb játékosokból álló keret ellen játszunk akkor 110% kell még ellenünk ez a MU hozott kb 80%-ot és nyert.
jelenleg a City a Sp*rs és a Pool is jobb focit játszik mind mi, esély van a top4-re csak nagyon kevés.
én fogok meccset nézni, mert Chelsea szurkoló vagyok nagyon rég óta, az tény, hogy nem ezt a fajta Chelsea-t szerettem meg, de vannak meccsek amik után még most is tudom azt mondani, hogy büszke vagyok a csapatra csak sajnos ez egyre ritkábban van.
Conte-nal meg nehezen találnánk jobb edzőt, csak minőségi játékos is kéne a keretbe, de ha nem lesz meg a BL akkor erre esély nem lesz és még lehet Hazard, Courtois és Kante-t is elveszítjük.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20300 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Valami olyasmi fogalmazódott meg bennem is, amit edeskeves leírt. Chris valóban a jövő egyik alapembere lehet, de lehet, hogy 21 évesen, nagy meccseken, nem épp a 3 védős rendszer legfontosabb posztján kéne erőltetni. Ez a poszt azért a képességek mellett tapasztalatot is igényel, ha Luiz ki van dőlve, lehet nem ártana Bicepszt betolni középre és Christ ki a baloldalra.

A csatárkérdésre és a többi problémára nem térek ki, lennebb már ki lettek fejtve. Elvárom Conte-től, hogy tökös legyen és változtasson.

Válasz küldése