Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2381 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

focimark írta:
cech19960320 írta:
dankodavid írta:Ezt felesleges mélyebben elemezni, mint ahogyan a fertiges kollégák megtették.
http://ichhabefertig.reblog.hu/kassai-a-utcalány-anyad" onclick="window.open(this.href);return false;
kezd hasonlítani az apjára, akit kb Komárom-Esztergom megyében az összes megye 3as csapat ki akar nyírni XDD Csak a pici fiú kicsit nagyobban égeti magát XD
Mondjuk megyei szinten nem nagyon van olyan bíró akit nem akarnak kinyírni :D
pontosítok. az apucit egyedül annyira utálják a megyében, mint a többit összesen. és a rekordot is apuci tartja a megkergetések számában...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#2382 Hozzászólás Szerző: focimark »

cech19960320 írta:
dankodavid írta:Ezt felesleges mélyebben elemezni, mint ahogyan a fertiges kollégák megtették.
http://ichhabefertig.reblog.hu/kassai-a-utcalány-anyad" onclick="window.open(this.href);return false;
kezd hasonlítani az apjára, akit kb Komárom-Esztergom megyében az összes megye 3as csapat ki akar nyírni XDD Csak a pici fiú kicsit nagyobban égeti magát XD
Mondjuk megyei szinten nem nagyon van olyan bíró akit nem akarnak kinyírni :D

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2383 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

dankodavid írta:Ezt felesleges mélyebben elemezni, mint ahogyan a fertiges kollégák megtették.
http://ichhabefertig.reblog.hu/kassai-a-utcalány-anyad" onclick="window.open(this.href);return false;
kezd hasonlítani az apjára, akit kb Komárom-Esztergom megyében az összes megye 3as csapat ki akar nyírni XDD Csak a pici fiú kicsit nagyobban égeti magát XD

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2384 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ezt felesleges mélyebben elemezni, mint ahogyan a fertiges kollégák megtették.
http://ichhabefertig.reblog.hu/kassai-a-utcalány-anyad" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2385 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Szerintem ez faszság már bocs.
Ronaldo éppen az a klasszis aki 30+ felett is a legmagasabb szintet tudja hozni, BL negyeddöntőn 2 meccsen vágott 5 gólt a nagy esélyes Bayernnak, nem mellesleg megszerezve a 100. europai kupa golját.
Lehet nem cselez és játszik annyit mint x éve de ugyanolyan gólerős. Az hogy kezd kiégni enyhén szólva is hülyeség, mert bár kezd nyilván ahogy halad a korral de ez jelenleg a teljesítményén nem látszik.

Azt nem vitattam hogy gólerős. És az is marad. Én amit írtam, azt saját magához viszonyítva gondoltam.
Hasonlítsd össze az előző szezonjait... idèn már látványosan rosszabb a helyzetkihasznàlàsa, és fizikailag is esik vissza szépen (magàhoz kepest)

De akkor úgy írom hogy aranylabda közelébe egyre nehezebben fog érni


Klasszist teljesítményt természetesen még évekig hozni fog, de egyre távolabb fog kerülni a fènykorától.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2386 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem ez faszság már bocs.
Ronaldo éppen az a klasszis aki 30+ felett is a legmagasabb szintet tudja hozni, BL negyeddöntőn 2 meccsen vágott 5 gólt a nagy esélyes Bayernnak, nem mellesleg megszerezve a 100. europai kupa golját.
Lehet nem cselez és játszik annyit mint x éve de ugyanolyan gólerős. Az hogy kezd kiégni enyhén szólva is hülyeség, mert bár kezd nyilván ahogy halad a korral de ez jelenleg a teljesítményén nem látszik.
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2387 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
Bubi írta:Ez a Marcelo mocsok jó játékos, szerintem MOTM. Ugyan Ronaldo 3at rúgott, de régi önmagához képest nulla volt. Centerként kéne játszatni mindig...
Igen. Ronaldo kezd kiégni, a gyorsasága és robbanékonysága már megkopott és már a kaput sem érzi annyira. 1-2 éve lehet még ahol a régi önmagát még megközelíti, de sztem gyorsan le fog épülni. már csak azért is, mert hosszú-hosszú ideje rossz a térde, és nem hagyják teljesen felépülni.

Marcelo meg igen, jó ideje a legjobb bal oldali Wingback sztem :) Előre brutál veszélyes, technikás, tud beadni és lőni is, hátul meg néha Cashley-t idézi :)
És amikor a csapat bajban van és kell futni az eredményért, akkor ő az első aki sprintel minden labda után és neki javul fel legelőször a teljesítménye. Hihetetlen milyen szívvel tud küzdeni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2388 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Ez a Marcelo mocsok jó játékos, szerintem MOTM. Ugyan Ronaldo 3at rúgott, de régi önmagához képest nulla volt. Centerként kéne játszatni mindig...
Igen. Ronaldo kezd kiégni, a gyorsasága és robbanékonysága már megkopott és már a kaput sem érzi annyira. 1-2 éve lehet még ahol a régi önmagát még megközelíti, de sztem gyorsan le fog épülni. már csak azért is, mert hosszú-hosszú ideje rossz a térde, és nem hagyják teljesen felépülni.

Marcelo meg igen, jó ideje a legjobb bal oldali Wingback sztem :) Előre brutál veszélyes, technikás, tud beadni és lőni is, hátul meg néha Cashley-t idézi :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2389 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez a Marcelo mocsok jó játékos, szerintem MOTM. Ugyan Ronaldo 3at rúgott, de régi önmagához képest nulla volt. Centerként kéne játszatni mindig...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2390 Hozzászólás Szerző: laczze »

Николаевич írta:
Nem tudom hogy mi a taktika az MU-nál a BL-kvalifikáció szemponjából, de az EL-győzelemre tenni fel mindent rohadt necces szerintem.
Miért annó mi is a BL re tettünk fel mindent aztán kb ennyi esélyünk se volt rá mint a Mu nak most az EL.
Így legalább amelett hogy a legesélyesebbek szinte kötelező behúzniuk legalább nyernek egy kupát. Jobb mint a bajnokságban plusz 2 győzelem amivel kb kvalifikálhatják magukat.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2391 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nincs taktika, felbasznak mindent Ibrára előre :D. Volt már cikk is róla, hogy lenyilatkozták, az EL győzelem prioritást élvez náluk. Kár hogy van nekik ez a bl menekülő út...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2392 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta: Én se kedvelem finoman szólva sem, ellenben nagyon is elismerem a klasszisát, de azt már észrevettem, hogy te nem igazán szereted magasztalni. :D Most pontosan nem emlékszem már a fogadásra, de volt nyáron valami olyasmi, hogy azt állítottad, 10 (?) PL-gólt se fog összegereblyézni idén. :D

Abban én se vagyok biztos látva ezt az idei MU-t, hogy döntőbe jutnak, viszont amennyiben igen, sanszosan Ibra döntő faktor lehet.

A mondandóból magamra ismertem, gondolom nekem lett szánva komment, nem Sándornak.

Igen, én nagyon nem kedvelem Ibrát, a fogadást meg csúnyán elvesztettem, nagyot tévedtem ezzel kapcsolatban, ezt sajnos be kell vallani :)

Baromi jó játékos Ibrahimovic, aki fontos meccseket tud eldönteni, de elég demagóg dolognak tartom lesöpörni annyival az EL-mezőnyt hogy "Sztem döntő simán meglesz, ott meg Ibra The God dönthet". Ibra 12 éve erősen igyekszik mindig olyan csapathoz igazolni ahol európai kupát nyerhet, de BL-döntőt sem játszott soha, pedig rengeteg lehetősége volt, rengetegszer bíztak pont benne hogy majd ő bevisz minket a döntőbe. Mondom még egyszer, simán lehet hogy az MU nyer, az is hogy Zlatan dönti el, de azért ő sem gép, idén is volt egy valag meccs amit egyedül megnyerhetett volna Lyon-nál vagy Besiktas-nál gyengébb csapatok ellen.

Nem tudom hogy mi a taktika az MU-nál a BL-kvalifikáció szemponjából, de az EL-győzelemre tenni fel mindent rohadt necces szerintem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2393 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Николаевич írta: Jaj már.. Azért ennyire nem kell szopkodni Ibra ....-t. Ez egy nyolc fős európai mezőny, az MU meg bárki ellen képes szenvedni, a bosnyák atyaúristen ellenére is. Nem kizárt hogy ők nyernek, de nem kell ennyire eltűnni Ibra alfelében hogy miatta legyintsünk az EL-re.
Nekem sem kedvencem, de sokan leírták az öreget, mégis fossa a gólokat a pl-ben. Ilyen besiktas, meg lyon ellen egy döntőben igen is számíthat, hogy nekik ilyen emberük van elől.
Én se kedvelem finoman szólva sem, ellenben nagyon is elismerem a klasszisát, de azt már észrevettem, hogy te nem igazán szereted magasztalni. :D Most pontosan nem emlékszem már a fogadásra, de volt nyáron valami olyasmi, hogy azt állítottad, 10 (?) PL-gólt se fog összegereblyézni idén. :D

Abban én se vagyok biztos látva ezt az idei MU-t, hogy döntőbe jutnak, viszont amennyiben igen, sanszosan Ibra döntő faktor lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2394 Hozzászólás Szerző: laczze »

És a Barca nem kapott meg egy jogos büntetőt. Ilyen is ritka :D
Szép volt reál a monaco val hoztak nekem 10 ezret.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2395 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Jaj már.. Azért ennyire nem kell szopkodni Ibra ....-t. Ez egy nyolc fős európai mezőny, az MU meg bárki ellen képes szenvedni, a bosnyák atyaúristen ellenére is. Nem kizárt hogy ők nyernek, de nem kell ennyire eltűnni Ibra alfelében hogy miatta legyintsünk az EL-re.
Nekem sem kedvencem, de sokan leírták az öreget, mégis fossa a gólokat a pl-ben. Ilyen besiktas, meg lyon ellen egy döntőben igen is számíthat, hogy nekik ilyen emberük van elől.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2396 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta: volt kontakt? gecc milyen visszajátszást láttam én?? lehet kezd megártani a tanulás közben. eskü nem láttam semmi kontaktot ezért írtam..
Nézd meg az eredmenyek.com-os videót róla. Ott nagyon tisztán látszik a visszajátszásokon, hogy volt. Nem törte el a bokáját, de azért annyi volt, hogy el lehessen esni belőle.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2397 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta:
rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.
Volt kontakt? Volt kontakt. Megakadályozta a kontrát? Meg. Minden ilyen szabálytalanságra sárgát szoktak adni, szóval nagyon nincs miről beszélni. Ő se kommentált, tudta mi vár rá.
volt kontakt? gecc milyen visszajátszást láttam én?? lehet kezd megártani a tanulás közben. eskü nem láttam semmi kontaktot ezért írtam..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2398 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.
Volt kontakt? Volt kontakt. Megakadályozta a kontrát? Meg. Minden ilyen szabálytalanságra sárgát szoktak adni, szóval nagyon nincs miről beszélni. Ő se kommentált, tudta mi vár rá.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2399 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta:- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
Nem vitatható, egyértelműen kívül volt. De összességében is mocskosul gyenge a bíró, és erősen húz az Atletico felé.
Elég rossz kameraállásból láttam, szóval lehet neked van igazad. Számomra abból nem volt egyértelmű, de a vonal is alig látszott abból amiből én láttam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2400 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.

Válasz küldése