Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#2281 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ALONSO DEAL CLOSE

Fiorentina and Chelsea are edging closer to reaching a deal on left back Marcos Alonso, according to Sky sources.

We understand Chelsea had a £20m offer knocked back but a new offer of £24m should be enough for Fiorentina to agree.

Sky in Italy reported that originally the Serie A club was holding out for £27m. However, the player is keen to move to the Premier League and we understand a formal announcement on the deal is close.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2282 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Szabi írta:Having missed out on Kalidou Koulibaly, #Chelsea are now targeting Ezequiel Garay and have sent club officials to Russia. [Sovsport]
Ő mondjuk nem lenne rossz választás, örülnék neki. Írták sokan, hogy Zouma mellé nem lenne jó még egy fiatal kandúr, ezt adom én is. Garay rendelkezik elég tapasztalattal és tökéletesen illene Conte katonái közé. Kérdés, hogy mennyit képes leadni a fizetési igényeiből, hiszen Oroszországban biztos nem apróért játszik. De sztem nagyobb esély van De Vrij leigazolására.
Szerintem De Vrij jobb megoldás lenne mint Garay.
Jövőre azért az nem nézne ki rosszul ha lenne egy Christensen Zouma De Vrij 3-as akiket lehetne forgatni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7054
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2283 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A short-term solution will give #Chelsea space to bring back highly-rated Andreas Christensen from his loan next season. [Telegraph]

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2284 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta:Expectations: James Rodriguez and Ricardo Rodriguez

Reality: Marcelo Brozovic and Marcos Alonso

Chelsea Football Club

:lol: :lol: :lol: :lol:
Mondjuk aki James-ban reménykedik, az álomvilágban él, nem fogunk 60 milliót kiadni egy játékosért, amikor Conte folyamatosan azt hangoztatja hogy nagyon nehéz igazolni a jelenlegi árak mellett. Rodriguez-nek talán lett volna realitása, de a Wolfsburg nincs olyan helyzetben hogy el kéne adnia, szóval rá sem volt túl sok esély. Reménykedjünk abban hogy Zouma jó formában tér vissza, mert ha nem akkor sokat fogjuk látni az Iva-Cahill-Terry-Azpi négyest, Matic-al előttük.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7054
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2285 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Expectations: James Rodriguez and Ricardo Rodriguez

Reality: Marcelo Brozovic and Marcos Alonso

Chelsea Football Club

:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2286 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Having missed out on Kalidou Koulibaly, #Chelsea are now targeting Ezequiel Garay and have sent club officials to Russia. [Sovsport]
Ő mondjuk nem lenne rossz választás, örülnék neki. Írták sokan, hogy Zouma mellé nem lenne jó még egy fiatal kandúr, ezt adom én is. Garay rendelkezik elég tapasztalattal és tökéletesen illene Conte katonái közé. Kérdés, hogy mennyit képes leadni a fizetési igényeiből, hiszen Oroszországban biztos nem apróért játszik. De sztem nagyobb esély van De Vrij leigazolására.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2287 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Having missed out on Kalidou Koulibaly, #Chelsea are now targeting Ezequiel Garay and have sent club officials to Russia. [Sovsport]
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2288 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:
kecske01 írta:Na ki mit vár? Ki vagy melyik pozícióra fog érkezni erősítés az utolsó napokba? :D Marcos Alonso szerintem már jönni fog.
Olyan rohadt nagy mozgás úgy sem lesz. 3 játékost mondott Conte, ebből Eduardo megvan, Marcos Alonso lehet a másik, a harmadik meg valószínűleg Brozovic lesz, esetleg Lukakura nyomnak egy all int. Távozni meg Fabregas és Cuadrado fog.
Fabregas nem fog tavozni szerintem, csak addig padozik amig meg nem erositjuk a vedelmunkat. Ha akart volna mar reg elment volna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#2289 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cole-nak azért nem a 13/14-es szezon volt a legjobb éve, kicsit sántít ez az összehasonlítás. Persze nem rossz dolog a statisztika, de ebben az esetben ez nem igazán releváns adat.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2290 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Egyébként szerintem kajszira ez alapján veszünk játékosokat. Tiszta Monyball, tuti Emenalo kedvenc filmje. El se tudom képzelni hány informatikust vettünk a NASA-tól, hogy valami fostos program kidolgozása után kihalásszuk az elvilegjólesz bohócokat. :DDD
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#2291 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Pityee írta:Kép
Érdekes.
Kép
Kép
Kép

:mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2292 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Érdekes.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2293 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a baj, hogy én már annyi ilyet olvastam, aminek a vége átigazolás lett, hogy már nem tudok hinni ezeknek.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Átigazolások

#2294 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Chester írta:
kecske01 írta:Na ki mit vár? Ki vagy melyik pozícióra fog érkezni erősítés az utolsó napokba? :D Marcos Alonso szerintem már jönni fog.
Olyan rohadt nagy mozgás úgy sem lesz. 3 játékost mondott Conte, ebből Eduardo megvan, Marcos Alonso lehet a másik, a harmadik meg valószínűleg Brozovic lesz, esetleg Lukakura nyomnak egy all int. Távozni meg Fabregas és Cuadrado fog.
Jaj, ne már. Értem én, hogy nem voltál internetközelben a hétvégén, de akkor legalább pörgess végig pár oldalt, mielőtt ilyet írsz.

"Contrary to what has been written, the manager and I have a good relationship and he has NEVER told me that I can leave. He said that he counts on me, as I count on him. I will continue to fight for this club until the very end and when called upon I will always give my very best. I'm fully committed to @chelseafc and my only goal is to help them win more trophies. #ChelseaFC"
- Cesc Fabregas

(Nem angolosoknak: Marad.)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2295 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Holnap lesz deadline day?
Igen. Érdemes beröffenteni a skysports.com-ot.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#2296 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Holnap lesz deadline day?
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2297 Hozzászólás Szerző: Chester »

kecske01 írta:Na ki mit vár? Ki vagy melyik pozícióra fog érkezni erősítés az utolsó napokba? :D Marcos Alonso szerintem már jönni fog.
Olyan rohadt nagy mozgás úgy sem lesz. 3 játékost mondott Conte, ebből Eduardo megvan, Marcos Alonso lehet a másik, a harmadik meg valószínűleg Brozovic lesz, esetleg Lukakura nyomnak egy all int. Távozni meg Fabregas és Cuadrado fog.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#2298 Hozzászólás Szerző: almos »

Erről a Malouda-ügyről én is szerettem volna irni. Sokan elfelejtik, hogy azért kibaszott jól nyomta itt 2 évig, nála jobban senki nem tudott összejátszani Drogbával, ami alapból dupla előny, hiszen mindkét játékos a legjobbját tudta kihozni magából és a másikból is. Imádtam 2009-10-ben, nagyon jól tolta. Aztán tényleg mocsok húzás volt a tarcsis dolog...de ne erre emlékezzünk már. :)
LAMPARD#8

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2299 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:
Chester írta:
rafanadal írta:Nagy divat Maloudat szidni csak azt felejti el mindenki az o eseteben, hogy 2009-2011 kozott volt ket olyan szezonja amit azert visszasirunk egy-egy szelsonket elnezve.
Ilyen alapon akkor Ivanovicot vagy Maticot is nagy divat szidni, pedig bajnoki címeket hoztak nekünk amikor nem voltak használhatatlanok. :D Mindenkinek vannak kedvencei és olyanok, akiket nem bír akkor sem, ha éppenséggel jól játszik.
Szerintem arra gondol, hogy Malouda esetében csak az van meg mindenkinek, amikor már a tartalékban nyomta és nem az, amikor például 09-ben taknyosra szopatta azt a félnyomorék Dani Alvest, míg Ivanovic kapcsán senki se mondja, hogy világéletében használhatatlan nulla volt, hanem, hogy most az.
Pontosan. Malouda 15 gol 15 golpasszos szezonjarol senki nem beszel, csak arrol amikor egesz szezonban palyara se lepett es hasznalhatatlan volt mielott elment volna a torokokhoz vagy hova a fenebe igazolt. Ivanovicnak pedig "meg kell adni a tiszteletet" mert regebb mekkora jatekosa volt a csapatnak. Kettos merce.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2300 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chester írta:
rafanadal írta:Nagy divat Maloudat szidni csak azt felejti el mindenki az o eseteben, hogy 2009-2011 kozott volt ket olyan szezonja amit azert visszasirunk egy-egy szelsonket elnezve.
Ilyen alapon akkor Ivanovicot vagy Maticot is nagy divat szidni, pedig bajnoki címeket hoztak nekünk amikor nem voltak használhatatlanok. :D Mindenkinek vannak kedvencei és olyanok, akiket nem bír akkor sem, ha éppenséggel jól játszik.
Szerintem arra gondol, hogy Malouda esetében csak az van meg mindenkinek, amikor már a tartalékban nyomta és nem az, amikor például 09-ben taknyosra szopatta azt a félnyomorék Dani Alvest, míg Ivanovic kapcsán senki se mondja, hogy világéletében használhatatlan nulla volt, hanem, hogy most az.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése