Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#7101 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

ARDA 'DIDN'T TALK TO CHELSEA'

Arda Turan's agent has confirmed that he never spoke to Chelsea about his client moving to Stamford Bridge next season.

Nem is voltunk szóban nála :D
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7102 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cahill is csak azért volt szar, mert Iva helyett kellett védekezni és ezt nem tudta megoldani (senki se tudná) ezért még szarabb formába került, látszott a mozgásán hogy nem mer kilépni, nem mindig tudja kit fogjon, sokszor kiszaladt szélre, a szerb meg a kezdőkörben (miért középen??!!!?) verte...
A taktika a legnagyobb gyengénk, se Bane, se Cahill nem alkalmas rá, egyedül Willian, akire rá lehet erőltetni ezt és megoldja amit kell, meg néha többet is.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#7103 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Spring írta:
Botond9797 írta:Szerintem azért erős túlzás, hogy utcahosszal vagyunk lemaradva, főleg nem a Real-tól. Miben vagyunk annyira lemaradva? Abban, hogy amíg nálunk Ramires és Rémy ül a padon, addig náluk Illaramendi vagy Jesé... Egyetlen dologban vagyunk lemaradva tőlük és az pont az, hogy míg ők állandóan 60-80 milliókért veszik meg a legnagyobb játékosokat (most pl Vidal-ra mozdultak rá, ha jól tudom), addig mi örülünk, ha egy-két ügyes, komplex játékost leigazolunk 10-20 millióért. Ezek után még csoda, hogy több esélyük van BL-t nyerni? Ettől függetlenül nem értek egyet a Real átigazolási politikájával, csak hát 100 milliós igazolásokkal biztos könnyebb végigverni Európát...
Nézd meg a Real vagy a Barca kezdő 11ét és nézd meg a miénket. Jelentős különbségek vannak, nálunk aki igazi sztár és bármikor hozzátud adni valami pluszt a meccshez az csak Hazard, esetleg Fabregas. Náluk a középpályás sortól mindenki...
beckhamJr írta:de te lehet kancsal vagy vak vagy

mert a cserekapuson kívül kell egy több poszton bevethető hátvéd, egy értelmes középpályás reális kereteken belül legalább egy witsel hogy jobb híján fabregas játsszon foscar helyén. (mert sajnos úgy tűnik értelmes támadó középpályást tényleg nem szerünk)
egyszerűsítve szükség van egy olyan védőre és egy középpályásra akikre a kezdőben lehet számolni, hogy ne legyen muszáj iva-cahill és foscar bohóckodását egész évben nézni.
Hogyha elkerülik a csapatot a sérülések és az eltiltások, akkor egy Matic-Fabregas középpálya a világ szűk elitjében van és ha netalántán baj van, akkor ott van Mikel, Ramires és Loftus-Cheek. Nyílván lehetne jobb is az alternatívájuk, de egy Witsel nem fog eljönni padozni, hülye volna.
Foscart már leírtam, nála sokat fog jelenteni az, hogy pihenhetett és kurvázhatott a szezon vége óta, rá nagyon kíváncsi leszek, idén lépheti meg azt a szintet, amit már tavaly meg kellett volna neki.
A védelem teljesen korrekt, a szezon második felében amikor nem ész nélkül támadtunk nagyon jó volt a védekezés, Iva-Cahill páros télleg gyenge pont, talán az egyetlen a jelenlegi keretben, de Iva-t nem fogja kirakni a vezéregyénisége miatt sem Mou, Cahill meg a balfaszkodásai után jócskán összeszedte magát a második felére a szezonnak. Ha szarul játszik ott van Zouma, már most jobb nála a francia egyébként.
Összevetve a Real-lal: a kapusunk jobb, a védelmünk legalább ugyanolyan jó, a védekező középpályásunk jobb, Bale és James tényleg kapura veszélyesebbek mint nálunk a két brazil, de mezőnyben nem vagyok biztos benne, hogy többet hozzátesznek a csapat játékához, plusz van összesen 1 BL-szintű befejezőcsatáruk, míg nálunk 2-3.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond9797 2015. július 6., hétfő 22:18-kor.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#7104 Hozzászólás Szerző: Spring »

Botond9797 írta:Szerintem azért erős túlzás, hogy utcahosszal vagyunk lemaradva, főleg nem a Real-tól. Miben vagyunk annyira lemaradva? Abban, hogy amíg nálunk Ramires és Rémy ül a padon, addig náluk Illaramendi vagy Jesé... Egyetlen dologban vagyunk lemaradva tőlük és az pont az, hogy míg ők állandóan 60-80 milliókért veszik meg a legnagyobb játékosokat (most pl Vidal-ra mozdultak rá, ha jól tudom), addig mi örülünk, ha egy-két ügyes, komplex játékost leigazolunk 10-20 millióért. Ezek után még csoda, hogy több esélyük van BL-t nyerni? Ettől függetlenül nem értek egyet a Real átigazolási politikájával, csak hát 100 milliós igazolásokkal biztos könnyebb végigverni Európát...
Nézd meg a Real vagy a Barca kezdő 11ét és nézd meg a miénket. Jelentős különbségek vannak, nálunk aki igazi sztár és bármikor hozzátud adni valami pluszt a meccshez az csak Hazard, esetleg Fabregas. Náluk a középpályás sortól mindenki...
beckhamJr írta:de te lehet kancsal vagy vak vagy

mert a cserekapuson kívül kell egy több poszton bevethető hátvéd, egy értelmes középpályás reális kereteken belül legalább egy witsel hogy jobb híján fabregas játsszon foscar helyén. (mert sajnos úgy tűnik értelmes támadó középpályást tényleg nem szerünk)
egyszerűsítve szükség van egy olyan védőre és egy középpályásra akikre a kezdőben lehet számolni, hogy ne legyen muszáj iva-cahill és foscar bohóckodását egész évben nézni.
Hogyha elkerülik a csapatot a sérülések és az eltiltások, akkor egy Matic-Fabregas középpálya a világ szűk elitjében van és ha netalántán baj van, akkor ott van Mikel, Ramires és Loftus-Cheek. Nyílván lehetne jobb is az alternatívájuk, de egy Witsel nem fog eljönni padozni, hülye volna.
Foscart már leírtam, nála sokat fog jelenteni az, hogy pihenhetett és kurvázhatott a szezon vége óta, rá nagyon kíváncsi leszek, idén lépheti meg azt a szintet, amit már tavaly meg kellett volna neki.
A védelem teljesen korrekt, a szezon második felében amikor nem ész nélkül támadtunk nagyon jó volt a védekezés, Iva-Cahill páros télleg gyenge pont, talán az egyetlen a jelenlegi keretben, de Iva-t nem fogja kirakni a vezéregyénisége miatt sem Mou, Cahill meg a balfaszkodásai után jócskán összeszedte magát a második felére a szezonnak. Ha szarul játszik ott van Zouma, már most jobb nála a francia egyébként.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#7105 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Spring írta:
Botond9797 írta:Hát nem tudom, egyelőre nem alakul valami jól ez az átigazolási időszak... Itt vagyunk pár héttel az edzőmeccsek előtt, a csapat lassan megkezdi a felkészülést, és hogy állunk? Elment Cech és Drogba, érkezett a zsákbamacska Falcao és ennyi. Amíg a többi sztárcsapat sorra mutatja be az összes, leigazolható erősítést már lassan, addig nálunk semmi... Nem kéne nagy játékosmozgás, de egy-két helyen bizony elférne egy igazi nagyágyú (Griezmann, Pogba). Az az érzésem, hogy egyik se fog összejönni, egy-két kisebb igazolás, vagy ha jön is valami nagyobb név, az is már a szezon kezdeténél, pedig tavaly milyen jó volt Costával és Fábregassal megkezdeni a felkészülést (meg is lett az eredménye)!
Én jelenleg nem látok olyan posztot a keretben, amire ráférne az erősítés.
de te lehet kancsal vagy vak vagy

mert a cserekapuson kívül kell egy több poszton bevethető hátvéd, egy értelmes középpályás reálisan legalább egy witsel hogy jobb híján fabregas játsszon foscar helyén. (mert sajnos úgy tűnik értelmes támadó középpályást tényleg nem szerünk)
egyszerűsítve szükség van egy olyan védőre és egy középpályásra akikre a kezdőben lehet számolni, hogy ne legyen muszáj iva-cahill és foscar bohóckodását egész évben nézni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beckhamJr 2015. július 6., hétfő 22:10-kor.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#7106 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Spring írta:
Botond9797 írta:Hát nem tudom, egyelőre nem alakul valami jól ez az átigazolási időszak... Itt vagyunk pár héttel az edzőmeccsek előtt, a csapat lassan megkezdi a felkészülést, és hogy állunk? Elment Cech és Drogba, érkezett a zsákbamacska Falcao és ennyi. Amíg a többi sztárcsapat sorra mutatja be az összes, leigazolható erősítést már lassan, addig nálunk semmi... Nem kéne nagy játékosmozgás, de egy-két helyen bizony elférne egy igazi nagyágyú (Griezmann, Pogba). Az az érzésem, hogy egyik se fog összejönni, egy-két kisebb igazolás, vagy ha jön is valami nagyobb név, az is már a szezon kezdeténél, pedig tavaly milyen jó volt Costával és Fábregassal megkezdeni a felkészülést (meg is lett az eredménye)!
Én jelenleg nem látok olyan posztot a keretben, amire ráférne az erősítés. Jobb szélen ott lesz Willian és Cuadrado, Willian a szezon végén nagyon tetszetősen és hatékonyan kezdett el játszani, Cuadrado pedig ha végigcsinálja az alapozást akkor még lehet belőle valaki. Nyílván mondjuk ha a kolumbiaiért érkezne egy ajánlat adják el azonnal, de adnék neki 1 évet még.

Oscar egész eddig pihenni tudott, hál isten nem Copazott, ami szerintem erőt adhat neki tavaszra is, rendszerint onnantól szokott a teljesítménye szar lenni.

Cech helyére valószínűleg jön Begovic és megint elmondhatjuk, hogy ilyen két kapusa egyik csapatnak sincs a világon hálisten.

Remélem viszont, hogy marad Mikel és Remy is, kellenek az ilyen stabil csereemberek, rájuk igazán nem lehet panasz, hozzák az átlagot, de ők többet nem is bírnának.

Távozóknál szóba jött Filipe Luis, tőle meg kell szabadulni, kár őt csereként tartani. Eladhatjuk még Salah-t, Moses-t, ő értük jelentős összeg folyhat be. A fiatalokról nem ejtenék szót, aki úgy látszik, hogy meg fogja kapni egyszer a kezdőt az Zouma egyelőre, de Traoré, Loftus-Cheek és Bamford is beeshet.

Szűk kerettel fog dolgozni megint José, de ha nem jönnek közbe sérülések akkor a PL-re megint toronymagas esélyesek lehetünk. A BL az más tészta, utcahosszal le vagyunk maradva a Real-tól és a Barca-tól is
Szerintem azért erős túlzás, hogy utcahosszal vagyunk lemaradva, főleg nem a Real-tól. Miben vagyunk annyira lemaradva? Abban, hogy amíg nálunk Ramires és Rémy ül a padon, addig náluk Illaramendi vagy Jesé... Egyetlen dologban vagyunk lemaradva tőlük és az pont az, hogy míg ők állandóan 60-80 milliókért veszik meg a legnagyobb játékosokat (most pl Vidal-ra mozdultak rá, ha jól tudom), addig mi örülünk, ha egy-két ügyes, komplex játékost leigazolunk 10-20 millióért. Ezek után még csoda, hogy több esélyük van BL-t nyerni? Ettől függetlenül nem értek egyet a Real átigazolási politikájával, csak hát 100 milliós igazolásokkal biztos könnyebb végigverni Európát...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7107 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Na végre egy utcalány jó hír! Én várok egy nagy dobást nyárra (Griezmann, Sterling, Pogba, Varane) négyesből valamelyiket. Begoviccsal meg már napokkal ezelőtt megegyeztünk és a Stoke-kal is, azonban 2-3 napja mar róla sincs semmi hír..Talán majd csak hirtelen jön egy bejelentés.
Ohh Chelsea we love you..

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#7108 Hozzászólás Szerző: Spring »

gerawba írta:
Spring írta:
gerawba írta:Remek hírek Spanyolországból, alakul Arda.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2424331" onclick="window.open(this.href);return false;
Le is igazolták hála a jó istennek
Yesssssssssssssss.

Fúúú, úgy örülök neki mintha igazoltunk volna valami nagyágyút. Szerencsére nem csináltunk ostobaságot.
Erős a gyanúm, hogy csak az Atletico-nak kellett besegíteni a transzferár növekedésében :D Ha így van nagyon pofátlanul csináltuk, még Costa is nyilatkozott, hogy milyen jó lenne, ha Falcao után Turannal is együtt játszhatna.. :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#7109 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:
gerawba írta:Remek hírek Spanyolországból, alakul Arda.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2424331" onclick="window.open(this.href);return false;
Le is igazolták hála a jó istennek
Yesssssssssssssss.

Fúúú, úgy örülök neki mintha igazoltunk volna valami nagyágyút. Szerencsére nem csináltunk ostobaságot.



Lassan igazolhatnánk viszont valakit, aki igazi erősítést jelent, remélem jövő hét végéig lesz valami. Pogba, Griezmann - bármelyiknek örülnék, azt viszont sajnálom, hogy Sergio Ramosért úgy tűnik, mintha nem igazán mennénk, a világ egyik legjobb védője (az ostobaságait pedig lassan levetkőzi), vagy ha már ő nem, akkor legalább Varane-nal lenne valami...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#7110 Hozzászólás Szerző: bNc »

Botond9797 írta:Hát nem tudom, egyelőre nem alakul valami jól ez az átigazolási időszak... Itt vagyunk pár héttel az edzőmeccsek előtt, a csapat lassan megkezdi a felkészülést, és hogy állunk? Elment Cech és Drogba, érkezett a zsákbamacska Falcao és ennyi. Amíg a többi sztárcsapat sorra mutatja be az összes, leigazolható erősítést már lassan, addig nálunk semmi... Nem kéne nagy játékosmozgás, de egy-két helyen bizony elférne egy igazi nagyágyú (Griezmann, Pogba). Az az érzésem, hogy egyik se fog összejönni, egy-két kisebb igazolás, vagy ha jön is valami nagyobb név, az is már a szezon kezdeténél, pedig tavaly milyen jó volt Costával és Fábregassal megkezdeni a felkészülést (meg is lett az eredménye)!
Furcsa hogy még pletyka szinten is alig merül fel valaki.Nagy igazolásunk szerintem nem lesz, ilyen arda féle kiegészítő ember fog érkezni szerintem kérdés hogy kicsoda.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#7111 Hozzászólás Szerző: Spring »

Botond9797 írta:Hát nem tudom, egyelőre nem alakul valami jól ez az átigazolási időszak... Itt vagyunk pár héttel az edzőmeccsek előtt, a csapat lassan megkezdi a felkészülést, és hogy állunk? Elment Cech és Drogba, érkezett a zsákbamacska Falcao és ennyi. Amíg a többi sztárcsapat sorra mutatja be az összes, leigazolható erősítést már lassan, addig nálunk semmi... Nem kéne nagy játékosmozgás, de egy-két helyen bizony elférne egy igazi nagyágyú (Griezmann, Pogba). Az az érzésem, hogy egyik se fog összejönni, egy-két kisebb igazolás, vagy ha jön is valami nagyobb név, az is már a szezon kezdeténél, pedig tavaly milyen jó volt Costával és Fábregassal megkezdeni a felkészülést (meg is lett az eredménye)!
Én jelenleg nem látok olyan posztot a keretben, amire ráférne az erősítés. Jobb szélen ott lesz Willian és Cuadrado, Willian a szezon végén nagyon tetszetősen és hatékonyan kezdett el játszani, Cuadrado pedig ha végigcsinálja az alapozást akkor még lehet belőle valaki. Nyílván mondjuk ha a kolumbiaiért érkezne egy ajánlat adják el azonnal, de adnék neki 1 évet még.

Oscar egész eddig pihenni tudott, hál isten nem Copazott, ami szerintem erőt adhat neki tavaszra is, rendszerint onnantól szokott a teljesítménye szar lenni.

Cech helyére valószínűleg jön Begovic és megint elmondhatjuk, hogy ilyen két kapusa egyik csapatnak sincs a világon hálisten.

Remélem viszont, hogy marad Mikel és Remy is, kellenek az ilyen stabil csereemberek, rájuk igazán nem lehet panasz, hozzák az átlagot, de ők többet nem is bírnának.

Távozóknál szóba jött Filipe Luis, tőle meg kell szabadulni, kár őt csereként tartani. Eladhatjuk még Salah-t, Moses-t, ő értük jelentős összeg folyhat be. A fiatalokról nem ejtenék szót, aki úgy látszik, hogy meg fogja kapni egyszer a kezdőt az Zouma egyelőre, de Traoré, Loftus-Cheek és Bamford is beeshet.

Szűk kerettel fog dolgozni megint José, de ha nem jönnek közbe sérülések akkor a PL-re megint toronymagas esélyesek lehetünk. A BL az más tészta, utcahosszal le vagyunk maradva a Real-tól és a Barca-tól is
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#7112 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Hát nem tudom, egyelőre nem alakul valami jól ez az átigazolási időszak... Itt vagyunk pár héttel az edzőmeccsek előtt, a csapat lassan megkezdi a felkészülést, és hogy állunk? Elment Cech és Drogba, érkezett a zsákbamacska Falcao és ennyi. Amíg a többi sztárcsapat sorra mutatja be az összes, leigazolható erősítést már lassan, addig nálunk semmi... Nem kéne nagy játékosmozgás, de egy-két helyen bizony elférne egy igazi nagyágyú (Griezmann, Pogba). Az az érzésem, hogy egyik se fog összejönni, egy-két kisebb igazolás, vagy ha jön is valami nagyobb név, az is már a szezon kezdeténél, pedig tavaly milyen jó volt Costával és Fábregassal megkezdeni a felkészülést (meg is lett az eredménye)!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#7113 Hozzászólás Szerző: Spring »

gerawba írta:Remek hírek Spanyolországból, alakul Arda.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2424331" onclick="window.open(this.href);return false;
Le is igazolták hála a jó istennek
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#7114 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Remek hírek Spanyolországból, alakul Arda.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2424331" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7115 Hozzászólás Szerző: Chester »

Anyagi hasznunk semmiképp sem lenne belőle, elég drágán vettük. Én is adnék neki egy esélyt, de a Copa miatt ő csak most kezdi a szabadságát, míg a többiek ma kezdenek edzeni. Voltak olyan hírek, hogy akik a Copán voltak valszeg az első bajnokit is kihagyhatják, de a CS-t szintet tuti. Cuadradonak meg pont az kellett volna, hogy összeszokjon a többiekkel, mert borzalmas nézni ahogy idegen testként mozog, és senkivel nem tud összejátszani mert nem tudja mit tesznek a társai. Én okosabbnak tartanám ha megválnánk tőle, már ha megfelelő helyettese érkezik.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#7116 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

5-10 millió mínuszt bőven megér hogy megszabaduljunk tőle, nem kell hanyatt esni megint a copától a VB-n is jó volt azért is szopta fel sok naiv. tipikus a.gyan, dos santos féle válogatott player

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7117 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha már nem veszítünk rajta sokat én annak is örülni fogok...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7118 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én mondjuk megnézném hogy milyen ha felveszi a ritmust, copán szétdolgozta az agyát és nem is volt annyira szerencsétlen balfasz mint a mi meccseinken. De ha haszonnal adjuk el akkor mehet.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#7119 Hozzászólás Szerző: petr »

Nyilatkozhat barmit az ugynoke,ha be lesz vonva a pogba fele transzferbe
akkor onnantol kezdve mindenki jol jar

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#7120 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:Juan Cuadrado's agent insists his client is set to remain at Chelsea next season despite speculation linking the Colombian winger with a move away from Stamford Bridge this summer.
mégcsak az hiányzik hogy a nyakunkon ragadjon évekig..

Válasz küldése