Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11261 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:
béla írta:
Pethy írta: Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Ki fasz kérte Josét,hogy a kibaszott Ligakupában teljes csapat játsszon? És miért befolyásolja padon ülő 4 fiatal a pályán lévő játékosainkat abban,hogy tudjanak kettőt passzolni egymásnak?
És lehet mondani,hogy ne hisztizzek meg a szokásos szövegek,de kurvára senki nem rinyált itt egyáltalán. De az,hogy olyanokat mondunk,hogy "a körülményekhez képest",na az a vicc.
Jó én nem próbálom megmagyarázni neked amit úgy se tudsz/akarsz felfogni, károgj csak ha attól jobb.
Ki károgott?Komolyan kérdezem...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11262 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Srácok tavaly oda-vissza vertunk minden nagyot, de mégse lett meg a bajnoki cím mert a Norwich, Villa, Palace-félék már gondot okoztak... Idén ez megváltozott, ezt a rangadót pedig az ismert körülmények miatt nem tudtuk behuzni, egyébként nem veszélyes a City.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11263 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

White írta:Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
? Whaaaat? :mrgreen: Kb. az összes sky-alkalmazott nyilvánosságra hozta, hogy nem ért egyet az FA ítéletével, nehogy már Costa hibája legyen, hogy egy állat. Drogba óta egy ilyen állat hiányzik a csapatból!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11264 Hozzászólás Szerző: Pethy »

béla írta:
Pethy írta: Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Ki fasz kérte Josét,hogy a kibaszott Ligakupában teljes csapat játsszon? És miért befolyásolja padon ülő 4 fiatal a pályán lévő játékosainkat abban,hogy tudjanak kettőt passzolni egymásnak?
És lehet mondani,hogy ne hisztizzek meg a szokásos szövegek,de kurvára senki nem rinyált itt egyáltalán. De az,hogy olyanokat mondunk,hogy "a körülményekhez képest",na az a vicc.
Jó én nem próbálom megmagyarázni neked amit úgy se tudsz/akarsz felfogni, károgj csak ha attól jobb.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11265 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
Costától ered az egész,ha nem állíttatja ki magát,lehet,hogy josé is máshogy áll a meccshez. De Remy szerintem remekül helyettesítette,nem Costa hiányán múlott a mai szar játék(ahogy az se,hogy a második félidőben nem is próbálkoztunk lövéssel).

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#11266 Hozzászólás Szerző: White »

Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11267 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:
béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Ki fasz kérte Josét,hogy a kibaszott Ligakupában teljes csapat játsszon? És miért befolyásolja padon ülő 4 fiatal a pályán lévő játékosainkat abban,hogy tudjanak kettőt passzolni egymásnak?
És lehet mondani,hogy ne hisztizzek meg a szokásos szövegek,de kurvára senki nem rinyált itt egyáltalán. De az,hogy olyanokat mondunk,hogy "a körülményekhez képest",na az a vicc.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11268 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
béla írta:Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
A két hiányzó, akiket te is említettél, a két távozó, akik már nem játszhattak, az egy érkező, aki még nem játszhatott, a keddi 120 perc. City két hetet pihenhetett erre, mi 4 napot. Szerintem ez elég indok arra, hogy "csak" egy x-et játszottunk a legnagyobb riválisunkkal.
Nyilván azzal sokat gyengültünk,hogy Salah nem a stadionban nézte a meccset,hanem a TV-ben... És a keddi 120 perc is lehetett volna 90,és játszhatott volna akár egy tartalékosabb csapat is.
És még mindig nem az eredménnyel van baj,de ezt ilyenkor soha senki nem érti meg.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11269 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

beckhamJr írta:
Pethy írta:Meg az tegyük hozzá hogy a legtöbben kedden 120 percet játszottak míg a City rápihent erre 2 hetet.
hova ne szarjunk, épeszű csapat mind rászart a mikikupára ha valaki agyatlan az hozza pluszmunka után is amit elvárnak tőlük
Ha már odáig eljutottunk, engem kifejezetten bosszantott volna, ha kiesünk otthon az elődöntőben. Ez benne van. Jól kijöttünk szerintem belőle.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11270 Hozzászólás Szerző: Pethy »

béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11271 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nóbádi írta:
béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Gondolom arra, hogy a héten a csapat többsége 120 percet gürizett:-)
Ha Liverpoolban sem ezt a fostaliga játékot játsszuk, akkor előfordulhatott volna talán, esetleg, hogy nem kellett volna 120 percet gürizni a héten :-) Sőt, 90-et sem...

Hát igen, a hét eredményesség szempontjából tényleg fasza volt, csak egy dolgot sajnálok, hogy láttam a meccseket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#11272 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Pethy írta:Meg az tegyük hozzá hogy a legtöbben kedden 120 percet játszottak míg a City rápihent erre 2 hetet.
hova ne szarjunk, épeszű csapat mind rászart a mikikupára ha valaki agyatlan az hozza pluszmunka után is amit elvárnak tőlük

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11273 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

béla írta:Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
A két hiányzó, akiket te is említettél, a két távozó, akik már nem játszhattak, az egy érkező, aki még nem játszhatott, a keddi 120 perc. City két hetet pihenhetett erre, mi 4 napot. Szerintem ez elég indok arra, hogy "csak" egy x-et játszottunk a legnagyobb riválisunkkal.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11274 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Gondolom arra, hogy a héten a csapat többsége 120 percet gürizett:-)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11275 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11276 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bejutottunk a Ligakupa döntőjébe, 5 ponttal vezetjük a tabellát és igazoltunk egy hőn áhított jobbszélsőt, fasza volt ez a hét!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11277 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

beckhamJr írta:na most hol a sok nímand akik a mencseszterben elhullajtott pontokra legyintettek azzal az érvvel hogy otthon úgyis hozzuk az összes derbit mert tavaly úgy volt??????
Ha egy héttel korábban/később van ez a meccs, én teljesen biztos vagyok benne, hogy behúzzuk.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

tomenko
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 19:40
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11278 Hozzászólás Szerző: tomenko »

az áhított 1 pont a tarsolyban pfffff....Mou miért ilyen beszari? Ja, a Real-al is az volt szóval nem változott semmi. Ennyire azért nem kellett volna tele gatyával játszani.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11279 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11280 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Fabre és Costa nélkül... szerintem korrekt eredmény. A játék f*s volt, de az eredmény teljesen rendben van szvsz.

Válasz küldése