Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#12021 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Hawaii írta:
Champions20 írta:
royston írta:Nos ezen a mai meccsen nem hajtották ki magukat a srácok :)
Néztem az Ars-Mutd meccset is:hát nem tudtam eldönteni melyik a gyengébb csapat,egymást múlták alul.
Nem csodálkozom hogy meg-megszívatják őket a kis és középcsapatok,árnyékuk önmaguknak!
Az lehet h gyenge volt mind2 csapat de megnézném mi lenne a chelseaval ha annyi sérültjük lenne hátul mint a unitednek.A unitednek a kezdő négyese a rafael rojo jones shae tengely.Ehhez képest tegnap az ifikkel felálló védelem egész jól teljesített.Ráadásul a taktika a chelsea idegenbeli rangadókra specializálódott taktikája akart lenni.Csak nem volt olyan tökéletes még.Szerencsés csapat a chelsea h nincsenek sérültjei.
Az, hogy kevés sérültünk van, az szerintem elsősorban nem szerencse kérdése, hanem az orvosi stáb nagyszerű munkáját mutatja. Egyébként meg a "B" védelmünk is baromi erős: Luis-Zouma-Kalas-Christensen/Aké. Azt is meg merem kockáztatni, hogy a mi "B" védelmünk bőven erősebb még a Rafael-Rojo-Jones-Shaw tengelynél is.
Nyilván azért nem szereti megbontani a másik védőnégyest Mou mert olyan jó lenne a másik 4.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12022 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Champions20 írta:
royston írta:Nos ezen a mai meccsen nem hajtották ki magukat a srácok :)
Néztem az Ars-Mutd meccset is:hát nem tudtam eldönteni melyik a gyengébb csapat,egymást múlták alul.
Nem csodálkozom hogy meg-megszívatják őket a kis és középcsapatok,árnyékuk önmaguknak!
Az lehet h gyenge volt mind2 csapat de megnézném mi lenne a chelseaval ha annyi sérültjük lenne hátul mint a unitednek.A unitednek a kezdő négyese a rafael rojo jones shae tengely.Ehhez képest tegnap az ifikkel felálló védelem egész jól teljesített.Ráadásul a taktika a chelsea idegenbeli rangadókra specializálódott taktikája akart lenni.Csak nem volt olyan tökéletes még.Szerencsés csapat a chelsea h nincsenek sérültjei.
Az, hogy kevés sérültünk van, az szerintem elsősorban nem szerencse kérdése, hanem az orvosi stáb nagyszerű munkáját mutatja. Egyébként meg a "B" védelmünk is baromi erős: Luis-Zouma-Kalas-Christensen/Aké. Azt is meg merem kockáztatni, hogy a mi "B" védelmünk bőven erősebb még a Rafael-Rojo-Jones-Shaw tengelynél is.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#12023 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

royston írta:Nos ezen a mai meccsen nem hajtották ki magukat a srácok :)
Néztem az Ars-Mutd meccset is:hát nem tudtam eldönteni melyik a gyengébb csapat,egymást múlták alul.
Nem csodálkozom hogy meg-megszívatják őket a kis és középcsapatok,árnyékuk önmaguknak!
Az lehet h gyenge volt mind2 csapat de megnézném mi lenne a chelseaval ha annyi sérültjük lenne hátul mint a unitednek.A unitednek a kezdő négyese a rafael rojo jones shae tengely.Ehhez képest tegnap az ifikkel felálló védelem egész jól teljesített.Ráadásul a taktika a chelsea idegenbeli rangadókra specializálódott taktikája akart lenni.Csak nem volt olyan tökéletes még.Szerencsés csapat a chelsea h nincsenek sérültjei.

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: Premier League

#12024 Hozzászólás Szerző: hjamal »

"A Chelsea kezd Mou-val megint gonosz robot lenni,mint a régi szép időkben."

Olyan jó érzés ilyen kommenteket olvasni más csapat szurkolóitól.
2012.05.19. 20:45

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12025 Hozzászólás Szerző: royston »

Nos ezen a mai meccsen nem hajtották ki magukat a srácok :)
Néztem az Ars-Mutd meccset is:hát nem tudtam eldönteni melyik a gyengébb csapat,egymást múlták alul.
Nem csodálkozom hogy meg-megszívatják őket a kis és középcsapatok,árnyékuk önmaguknak!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12026 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

AwayRoller írta:Wenger ismét tökönszúrta magát. Ráadásul egy védelem nélküli MU ellen. Imádom ezt a palit, remélem még sokáig a szarzi élén marad :lol: :mrgreen:
Én már az egészségéért aggódok. Ez már nem neki való
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12027 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Wenger ismét tökönszúrta magát. Ráadásul egy védelem nélküli MU ellen. Imádom ezt a palit, remélem még sokáig a szarzi élén marad :lol: :mrgreen:

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12028 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

mikel12 írta:Bohózatba illő volt ez az Arsenal-MU meccs :lol:
Szánalom az arsenal. A szenilis vénember töketlensége átragad a játékosokra. 12 mecs 17 pont... Idegenbe nyeretlen, vérszegény mu seggbe rakja őket az emirates-ben, kidolgozott helyzet nèlkülXD Lassan a felelősséget is illene vállalni.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12029 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bohózatba illő volt ez az Arsenal-MU meccs :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#12030 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Николаевич írta:Ezek a retardáltak az United-nél elköltöttek 196 millió eurót a nyáron, ma az Emirates-ben sikerül egy McNair-Blackett védőpárossal kiállniuk, a jobbhátvéd meg Smalling :D Oké, hogy vannak sérültjeik, de hogy tudták ezt ennyire el...szni?
Na igen, rácsodálkoztam én is, hogy bár nem vagyok nagyon vén, mégis három manchesteri védő is fiatalabb nálam :D
chelseafan01 írta:Ezt a dögunalom szar meccset...miért nem lehet egy ilyen meccsen gálázni úgy Bayern, Real módjára. Muri meg ne reklamáljon ha bealszik mindenki.
Ha ez kell ahhoz, hogy ne essünk vissza tavaszra, akkor én nem bánom az unalmas második félidőket. Gyakorlatilag 60 percet pihentek a srácok.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12031 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chelseafan01 írta:Ezt a dögunalom szar meccset...miért nem lehet egy ilyen meccsen gálázni úgy Bayern, Real módjára. Muri meg ne reklamáljon ha bealszik mindenki.

Örüljünk neki, hogy behúztuk simán, sérülések nélkül. Foster-ből világklasszist csináltunk :)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#12032 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2377871" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#12033 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ezt a dögunalom szar meccset...miért nem lehet egy ilyen meccsen gálázni úgy Bayern, Real módjára. Muri meg ne reklamáljon ha bealszik mindenki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12034 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ezek a retardáltak az United-nél elköltöttek 196 millió eurót a nyáron, ma az Emirates-ben sikerül egy McNair-Blackett védőpárossal kiállniuk, a jobbhátvéd meg Smalling :D Oké, hogy vannak sérültjeik, de hogy tudták ezt ennyire el...szni?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12035 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hát ez gyorsan eldőlt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12036 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:egyértelmű hogy kire kell figyelni.
Mindenkire ugyanannyira. Ilyenkor szokott az lenni, hogy az ellenfél legjobbjára figyel mindenki és a legutolsó cserejátékos góljával visznek egy pontot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12037 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Holnap ugye a WBA ellen játszunk, most lett vége a sajtótájékoztatónak:

- Aké megsérült, pár hétre kiesett.
- Diego és Schürrle teljesen jó passzban vannak, Fábregas játéka még nem 100%.
- Mourinho szerint Cech soha nem mondta vagy mutatta volna ki hogy távozni szeretne, profin teszi a dolgát és még két évig él a szerződése.



Az előző szezonban négy pontot adtunk le a West Brom ellen, idén jó lenne ha nem szórakoznánk el.. Berahino-t kivéve csak egygólos játékosaik vannak, egyértelmű hogy kire kell figyelni.

Costa és Fábregas amúgy egy sárgára vannak az eltiltástól, ha holnap beszednek egyet akkor a Sunderland elleni meccset ki kell hagyniuk. Lehet, hogy érdemes lenne besárgulni, mert utána a White Hart Lane-re megyünk, oda pedig nagyon kéne mindkettő. Persze a legtutibb az lenne ha kibírnának négy meccset sárga nélkül és a Ligakupára direkt kisárgáznák magukat, de ezt nehéz elképzelni, főleg Costa esetében.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12038 Hozzászólás Szerző: royston »

Úgy várták mint a Messiást...Pedig Suarez nélkül sose lesz olyan szezonja mint tavaly.
Az idei igazolásaik meg mind besültek élen Balotellivel+lerabolták a Sotont és most nézzük meg melyik csapat hol áll a tabellán :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12039 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elég sz*r dolog, hogyha egy Sturridge a szezonod megváltója. Meg is érdemlik.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12040 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Studge rásérült a combjára. A pool ezzel akár búcsút is inthet a top4-nek
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése