Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#3481 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Jó kis csapatot csinálunk ebből a poolból remélem legalább ellenünk nem játszanak...
Mi odaadjuk nekik a tehetséges jó játékosainkat ők meg a szart nekünk sok lóvéért fair deal :x

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#3482 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Moses gyönyörű szólóval szerzett vezetést a Poolnak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3483 Hozzászólás Szerző: béla »

Bamford is gólt lőtt tegnap.

Thorgan pedig nem semmi szezont fut eddig. Le a kalappal.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#3484 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kis Hazard gól+gólpassz

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3485 Hozzászólás Szerző: béla »

Thorgan pedig eddig 6 meccsen 4 gól,4 assist. Elég brutál. Jót húzott a vezetőség vele. Idén még Belgium,jövőre Bundesliga. Aztán ő is jöhet ide :DDD

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3486 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Bamford ma már a harmadik gólját szerezte a bajnokságban, a Milton Keynesben. :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3487 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Lukaku nyilatkozat:
http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 19&archive" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3488 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Eleinte nagyon bosszús voltam Lukaku miatt, de egyet kell értenem azokkal, akik szerint bölcs döntés volt. Főleg, ha Ő is annak gondolja. De a belga beszélgetős műsor óta tudom, hogy végtelenül intelligens a srác (a korához és a "foglalkozásához" képest mindenképp) és átlátja a helyzetet. Fiatal még és szerintem meglesz neki egy 20+ szezon, ami fontos a fejlődését tekintve. Szurkolok neki és az Evertonnak is.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3489 Hozzászólás Szerző: Dante »

galferenc írta:Fejlődünk, fejlődünk.Tegnap még 30-30gól volt az elvárás Torres-Etoó párostól,különben Mou nak menni kell. Ma már az elvárás :50-50gól.Szép fejlődés. Tehát játszhatnak jól,kalapjuk nem lesz. Bezzeg minden Lukaku gól után (remélem sok lesz) jön majd a megmondóemberek kinyilatkoztatása.
Látom a szövegértés nem olyan "trendi" nálad mint a 4132 lenne Etoo-val, Torres-szel...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3490 Hozzászólás Szerző: Daniel »

galferenc írta:Fejlődünk, fejlődünk.Tegnap még 30-30gól volt az elvárás Torres-Etoó párostól,különben Mou nak menni kell. Ma már az elvárás :50-50gól.Szép fejlődés. Tehát játszhatnak jól,kalapjuk nem lesz. Bezzeg minden Lukaku gól után (remélem sok lesz) jön majd a megmondóemberek kinyilatkoztatása.
Jó lesz az!
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Kölcsönjátékosok

#3491 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Fejlődünk, fejlődünk.Tegnap még 30-30gól volt az elvárás Torres-Etoó párostól,különben Mou nak menni kell. Ma már az elvárás :50-50gól.Szép fejlődés. Tehát játszhatnak jól,kalapjuk nem lesz. Bezzeg minden Lukaku gól után (remélem sok lesz) jön majd a megmondóemberek kinyilatkoztatása.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3492 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Szerintem a legtöbben nem azt nem hisszük el, hogy rábízta volna a csatárposztot, hanem azt, hogy ismét Torres és Ba kapja meg azt. Eto'o meg se nem 22 se nem 26 se nem 28 vagy 30 éves, hanem már 32 és egy orosz ligából jött..... Én bízom benne, mert olyan kutyaszar nem lehet, mint Torres, de félek, hogy kevés lesz. Ne legyen igazam és mindegyikük lőjön vagy 50 gólt, de azért....
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3493 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Most komolyan ti azt hittétek, hogy José egy 20 éves (!) srácra fogja bízni a csatárposztot, ott ahol a bajnoki cím és a BL győzelem az elvárás?

2003: Porto, Derlei 28 éves; 2004: Chelsea, Drogba 26 éves; 2009: Inter, Milito 30 éves; 2010: Real Benzema/Higuaín 22 évesek.
Tehát Mou minden csapatában az elsőszámú center mindig egy idősebb, rutinosabb csatár volt, hiába az Interné tehetséges Balo nem volt kezdő, hiába a Realnál a tehetséges Morata nem volt kezdő. Nálunk is nemhiába Eto'o jött B tervként (ha már Roo nem...), José bízik az ő rutinjában.

Lukaku egy hatalmas potenciálú fiatal csatár, de idő kell neki mire beérik, ehhez meg játékpercek ami kölcsönnel jár,mert itt ahol az azonnali eredmények számítanak nem fog megkapni. Sajnos tavaly a WBA-ban sem volt kezdő, az összes játékperc amit a PL-ben játszhat egy játékos 3420 perc, ebből Lukaku csak 2004(!) percet játszott és csak 20 meccsen volt kezdő... Neki még ezért korai lenne a Chelsea, most egy olyan csapatba kell kölcsön adni ami magasabb szinten van már mint a West Bromwich, ugyanakkor kezdő ember lehet ott, mert neki most csak a játékperc számít :arrow: Everton.

Az Evertonban pedig simán alapember lehet, tegnap adták el Anichebe-t, egy formán kívüli Jelavic-ot és Arouna Koné-t kellene kiszorítania/megverekedni a kezdőből/ért, ami szerintem neki simán menne, ráadásulaz Everton játékstílusa is fekszik/feküdne neki.

Ha az Evertonban kezdőként számítanak rá szinte minden meccsen és rúgja a gólokat, jövőre mikor visszatér itt is alapember lesz/lehet.

Ui.: Az is benne van, hogy csak azért adtuk kölcsön mert Ba-t nem sikerült lepasszolni, de szvsz így is ő jár a legjobban.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3494 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sheenka írta:Az Everton fizetett 3,5 milliót Lukaku kölcsönvételéért. Ez minimum annyit jelent hogy használni fogják. Akkor többet fog játszani mint ha ittmaradt volna. AZ jó. Azt meg kétlem hogy ha ő ittlenne jelentősen jobban teljesítenénk a bajnokságban. Tehát akkor csak jól jártunk vele.
Annyira használni fogják, hogy jelenleg ő lesz a legjobb csatár az Evertonban. Ha nem is lesz minden meccsen kezdő, szerintem egy 20-25 meccs kezdőként simán benne van ha nem lesz sérült. Azt pedig itt semmiképp nem kapná meg 3 másik csatár társaságában. Plusz ugyebár pénzt is kaptunk érte, plusz ugyebár nem közvetlen riválist erősít, de mégis egy olyan csapatot aki könnyen szerezhet pontokat a riválisaink ellen, főleg ha Lukaku is hozzájárul. Szóval több szempontból is jól jöttünk ki ebből.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3495 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Az Everton fizetett 3,5 milliót Lukaku kölcsönvételéért. Ez minimum annyit jelent hogy használni fogják. Akkor többet fog játszani mint ha ittmaradt volna. AZ jó. Azt meg kétlem hogy ha ő ittlenne jelentősen jobban teljesítenénk a bajnokságban. Tehát akkor csak jól jártunk vele.

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Kölcsönjátékosok

#3496 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

Nóbádi írta:
Didier90 írta:"attol még, hogy vki rug 17 golt egy középcsapatba még nem lesz top csatár" De Torres aki 15!! golt rugott 2 és fél év +2 idei meccsén az sokkal jobb nála mi? És akkor még én vagy hülyének nézve....
Nem vagy hülyének nézve, én ezzel csak arra akartam utalni, hogy a Chelsea ellen mindenki sündisznóállásba rendezkedik kevés a terület, nehezebb a csatároknak gólhelyzetbe kerülni, arról nem is beszéve, hogy több a dudás mint a csárda :).
Így attól, hogy valaki egy középcsapatban sok gól rúg nem vonnék le meszemenő következtetéseket, elég sokszor bebizonyosodott már ez Anelka, Ba esetében például, hogy az utolsókat említsük, vagy a volt játékosok Borini miután eladtuk 10 gólt lőtt 26 meccsen a Rómában, vagy Kalou 28 meccs 14 gól a Lille színeiben stb. Most akkor Kalou top csatár, nyilván nem hiszen láttuk ...
Mindenki a 11-es kihagyása miatt szidta szegény Lukakut, pedig inkább a mozgása volt meghökkentő, ha ilyen darabos, lassú a mozgású marad soha nem lesz belőle top játékos pedig én is szeretném.
Sztem kérte h adják kölcsönbe,nemhiszem h elakartuk engedni,bár lehet a vezetőség a tizi miatt elküldte,pedig nemértem míért nem kaphatott volna esélyt,legalább egy fél évet,ha nemvált volna be akk adtuk volna oda fejlődni,de hát...

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3497 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Didier90 írta:"attol még, hogy vki rug 17 golt egy középcsapatba még nem lesz top csatár" De Torres aki 15!! golt rugott 2 és fél év +2 idei meccsén az sokkal jobb nála mi? És akkor még én vagy hülyének nézve....
Nem vagy hülyének nézve, én ezzel csak arra akartam utalni, hogy a Chelsea ellen mindenki sündisznóállásba rendezkedik kevés a terület, nehezebb a csatároknak gólhelyzetbe kerülni, arról nem is beszéve, hogy több a dudás mint a csárda :).
Így attól, hogy valaki egy középcsapatban sok gól rúg nem vonnék le meszemenő következtetéseket, elég sokszor bebizonyosodott már ez Anelka, Ba esetében például, hogy az utolsókat említsük, vagy a volt játékosok Borini miután eladtuk 10 gólt lőtt 26 meccsen a Rómában, vagy Kalou 28 meccs 14 gól a Lille színeiben stb. Most akkor Kalou top csatár, nyilván nem hiszen láttuk ...
Mindenki a 11-es kihagyása miatt szidta szegény Lukakut, pedig inkább a mozgása volt meghökkentő, ha ilyen darabos, lassú a mozgású marad soha nem lesz belőle top játékos pedig én is szeretném.

cfclondon
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006. július 1., szombat 10:51

Re: Kölcsönjátékosok

#3498 Hozzászólás Szerző: cfclondon »

En is sajnalom Lukakut! Inkabb Ba-t kuldtem volna kolcsonbe. Mi amugy nem latjuk mi zajlik edzesen, es az is biztos, hogy ha Torres jol jatszik Ot akkor is szidjak. Ezzel nem akarom vedeni, de Jose donteset sem kerdojeleznem meg. O van veluk minden nap, es O tudja mi kell a csapatnak. Ha Lukaku meg akkora tehetseg, akkor ugyis boldogga tesz minket. Ha nem most, majd egy-ket ev mulva...
GO BLUES

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3499 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

rafanadal írta:
Didier90 írta:
White írta:Persze biztos jobban tudjátok mi a jó egy fiatal játékosnak mint José és a stáb.Inkább játszon le 30 meccset Everton-ban mint Chelsea-ben maradjon és játszon évi 10 meccsel.
Egy év múlva is csak 21 lesz.
Drogba-hoz hasonlítják,Drogba 25 évesen érkezett. Nekem elég ha Lukaku 23 évesen lesz 1.számú csatár ha olyan lesz mint Didi. Hajrá...
José és a stáb is leszarja a játékosokat egyesével. Nekik csak az eredmények fontosak és úgy ítélték meg, hogy inkább Eto'o meg Torres kell nekünk. Ha hosszútávon is a kontrákra építünk Matát is nyugodt szívvel a parkoló pályára teszi és őt is elveszítjük. Persze ha választani kéne mondjuk Lukaku+Mata és José között egyértelműen Josét mondanám de attól még had ne keljen örüljek ennek.
Igen, valószínű, hogy leszarja. Ezért játszik minden meccsen Lampard például, mert annyira indokolt őt kezdőbe tenni.

Sőt, edzésen is kínból nevetgélnek, hogy legyenek vidám képek facebookon. Valójában ostorral hajtják őket, hogy a maximumot hozzák ki magukból.
Igen, azért játzik Lampard mert indokolt, nem azért mert barátok. És talán csúnyán fejeztem ki magam de a lényeg, hogy nem azért ment kölcsönbe Lukaku mert az olyan jó lesz neki, hanem mert nem kell Josénak egyelőre.
WE ARE ALL CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3500 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Didier90 írta:
White írta:Persze biztos jobban tudjátok mi a jó egy fiatal játékosnak mint José és a stáb.Inkább játszon le 30 meccset Everton-ban mint Chelsea-ben maradjon és játszon évi 10 meccsel.
Egy év múlva is csak 21 lesz.
Drogba-hoz hasonlítják,Drogba 25 évesen érkezett. Nekem elég ha Lukaku 23 évesen lesz 1.számú csatár ha olyan lesz mint Didi. Hajrá...
José és a stáb is leszarja a játékosokat egyesével. Nekik csak az eredmények fontosak és úgy ítélték meg, hogy inkább Eto'o meg Torres kell nekünk. Ha hosszútávon is a kontrákra építünk Matát is nyugodt szívvel a parkoló pályára teszi és őt is elveszítjük. Persze ha választani kéne mondjuk Lukaku+Mata és José között egyértelműen Josét mondanám de attól még had ne keljen örüljek ennek.
Igen, valószínű, hogy leszarja. Ezért játszik minden meccsen Lampard például, mert annyira indokolt őt kezdőbe tenni.

Sőt, edzésen is kínból nevetgélnek, hogy legyenek vidám képek facebookon. Valójában ostorral hajtják őket, hogy a maximumot hozzák ki magukból.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése