Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13881 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
De azt is megnézted hogy az ellenfél szögleteit hány %-ban ő fejeli ki, mennyit védekezik és hogy hány labdát szerez meccsenként? Merthogy Cavani amellett hogy gólokat lő, mást is végez.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13882 Hozzászólás Szerző: béla »

Sasur írta:
béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
Hát ha Torres így helyezkedik ne csodálkozzon.... http://www.youtube.com/watch?v=6J1gX-TpyN4" onclick="window.open(this.href);return false;
Fhu. Az igen koma. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Átigazolások

#13883 Hozzászólás Szerző: Sasur »

béla írta:Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...
Hát ha Torres így helyezkedik ne csodálkozzon.... http://www.youtube.com/watch?v=6J1gX-TpyN4" onclick="window.open(this.href);return false;
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13884 Hozzászólás Szerző: béla »

Megnéztem Cavani összes gólját. A góljainak kb negyede tizi,kb negyede indításból,ütempasszból lőtt gól, negyede fejes,a többi 5 méterről bekotort labda. Na nálunk tizi kilőve, ütempassz kilőve,ő se fogja megkapni,ha Torres meg Ba se kapta meg...

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13885 Hozzászólás Szerző: david368 »

vmilan1 írta:Erdekes...
http://thepremierleagueowl.com/edinson- ... eady-have/" onclick="window.open(this.href);return false;
A videót elnézve 2 centiről rugdosta a gólokat ebben a szezonba, de jó is az, mert úgy tünik mindig jókor van jó helyen (rvp meg csicskáritó is ilyen...)

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13886 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Erdekes...
http://thepremierleagueowl.com/edinson- ... eady-have/" onclick="window.open(this.href);return false;
One life, one love, one club!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13887 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Keppi írta:
marknagy írta:Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
Eddig nem sokat tudtam róla, de a statisztikáit nézegetve nagyon jó vétel. Gyakorlatilag minden meccsén gólt lő, ennél jobb csatár aligha lehetne elképzelhető.
Szerintem 2 van, az egyik egy kioregedett legenda, a masik meg 1 hete se okozott nekem hatalmas csalodast a penzehsegevel. Kemenyen lekototte a vedoinket a Napoli meccseken, az biztos
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13888 Hozzászólás Szerző: Keppi »

marknagy írta:Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
Eddig nem sokat tudtam róla, de a statisztikáit nézegetve nagyon jó vétel. Gyakorlatilag minden meccsén gólt lő, ennél jobb csatár aligha lehetne elképzelhető.
:)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13889 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Italian transfer 'expert' Jose Alberti tells Goal Radio that Edinson Cavani has a pre-agreement with Chelsea and will sign after Confed Cup.
We are the famous, the famous Chelsea!

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#13890 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

par pletyka

a legbiztosabbnak tuno pletyka hogy julius 17.en a rajamanagala ellen mar az osszes erkezo a keretben lesz. jose egyik legfontosabb kerese az volt hogy julius 10.ig teljes legyen a keret. josh,lukaku,ake es chalobah is elutazik az usaba, mourinho utana dont a jovojukrol, de a legvaloszinubb, hogy josh jatekjogara nem szamit a kovetkezo evben.

cavani erkezese szinte boritekolhato, a hulkos dolog egyaltalan nem biztos, a b terv de bruyne vagy di maria lehet.

modric szivesen jonne hozzank, de abramovich nem hajlando 40 millat adni.

egy vkp erkezese is boritekolhato, a legvaloszinubb de rossi, de ott van a kalapba xabi alonso,gundogan. romeu tavazik egyebkent, mourinho nem tart ra igenyt a pletykak szerint.

torres,marin,mikel jovoje pedig igencsak kerdojeles.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13891 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Ezek az oldalak egymást másolják.

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13892 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Daniel írta:
vmilan1 írta:Úgy néz ki, hogy többet adunk Cavaniért, mint 53.... 58 milliót adunk több lap szerint is, itt egy pl.

http://www.givemesport.com/351008-chels ... cavani-fee" onclick="window.open(this.href);return false;?
Az egyik leghitelesebbet találtad meg :) , Sun, Mail vagy a Goal nem írja?
http://www.101greatgoals.com/blog/chels ... -mediaset/" onclick="window.open(this.href);return false;?

Mirror: http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ni-1937680" onclick="window.open(this.href);return false;

Sun: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... -move.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ChesterB írta:
vmilan1 írta:Úgy néz ki, hogy többet adunk Cavaniért, mint 53.... 58 milliót adunk több lap szerint is, itt egy pl.
Mert kevered a fontot az euróval. Görgess lejjebb ebben a topikban és ott van a hivatalos ár is amit kér érte a Napoli.

Hulkról egyelőre szintén csak érdeklődésről lehet hallani, ahogy lenyilatkozta, nézegettem Zenites oldalakat de hivatalos hírt, mint Cavaniról nem találtam. Az amúgy szép csavar lenne, hogy Schürrle a téma már jó két hónapja, és fű alatt bezsákoljuk Cavanit meg Hulkot. :D
Nagyob erősítés lenne Hulk, és Cavani, mint Schürrle....
One life, one love, one club!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13893 Hozzászólás Szerző: Chester »

vmilan1 írta:Úgy néz ki, hogy többet adunk Cavaniért, mint 53.... 58 milliót adunk több lap szerint is, itt egy pl.
Mert kevered a fontot az euróval. Görgess lejjebb ebben a topikban és ott van a hivatalos ár is amit kér érte a Napoli.

Hulkról egyelőre szintén csak érdeklődésről lehet hallani, ahogy lenyilatkozta, nézegettem Zenites oldalakat de hivatalos hírt, mint Cavaniról nem találtam. Az amúgy szép csavar lenne, hogy Schürrle a téma már jó két hónapja, és fű alatt bezsákoljuk Cavanit meg Hulkot. :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13894 Hozzászólás Szerző: Daniel »

vmilan1 írta:Úgy néz ki, hogy többet adunk Cavaniért, mint 53.... 58 milliót adunk több lap szerint is, itt egy pl.

http://www.givemesport.com/351008-chels ... cavani-fee" onclick="window.open(this.href);return false;?
Az egyik leghitelesebbet találtad meg :) , Sun, Mail vagy a Goal nem írja?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13895 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Úgy néz ki, hogy többet adunk Cavaniért, mint 53.... 58 milliót adunk több lap szerint is, itt egy pl.

http://www.givemesport.com/351008-chels ... cavani-fee" onclick="window.open(this.href);return false;?
One life, one love, one club!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13896 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Daniel írta:A Hulk-Cavani páros az mi lenne te atyaúristen :shock: Hulk az indiánokkal jól kijön... Kicsit Falcaoval is érezték egymást :) Mellé egy De Rossi/Gündogán (+cserekapus, esetleg Shaw) és csókolom... Kicsit erősek lennénk. Plusz de Bruyne vissza (és Lukaku, ha Torres menne).
Leírtad a vágyálmomat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13897 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hulk felőlem lehet akármilyen formában, játszhatott akárhol, az ALAPKÉPESSÉGEI alapján bármikor befér hozzánk. Gyors, bivalyerős, bal lábas, ágyú golyókat lő ki és jól ad be / cselez...

Ilyen szélső kéne, már évek óta...

A Hulk - Cavani kettősből ha csak az egyik jönne, már hatalmas erősítés lenne...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13898 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

ChesterB írta:Így böngészve a listát, Schwarzerre rá lehetne hajtani, cserekapusnak több, mint jó.
Épp azért megy el, mert nem akar Stekelenburg után cserekapus lenni..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13899 Hozzászólás Szerző: Chester »

Így böngészve a listát, Schwarzerre rá lehetne hajtani, cserekapusnak több, mint jó.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#13900 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ChesterB írta:Turnbullal és Hilarioval még várnék. Láttam én is a cikket a SKY-on, de amíg nincs kinn a hivatalos oldalon addig nem linkelem be. Nem tudom hogy kit hozhatnak cserekapusnak, nem egy hálás szerep, ezért nem tartom kizártnak, hogy legalább az egyikkel hosszabbítanak.
Hivatalos.
http://www.premierleague.com/content/da ... 012-13.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése