Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Szakmai stáb

#561 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

sorry, nem vettem észre,hogy írta, hogy megfigyelő. elnézést mégegyszer a többi tökéletes fórumozótól...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#562 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Engem sokkal jobban idegesit a kezdo forumozok esetenkent idetlen postjainal a mar regi forumozok folyamatos agonizalasa...

Nem kotelezo ide jarni, ha ez annyira szr, akkor keruljetek el mintsem, hogy minden nap irtok vagy 5 offpostot arrol, hogy mennyire gyulolitek az offolast, meg oltogatjatok a kezdoket... Java reszuknek egy-egy ilyen lereagalas utan kapasbol elmegy a kedve a forumozastol, vegul megmaradtok igy 10en a sajat kis galeritekben, es elvezhetitek egymas elit tarsasagat..

Neha-neha belefer egy kis baratsagos kotekedes, de itt mar egyesek versenyszeruen csinaljak, es vadasszak a lehetosegeket.

Ramox suicid hajlamai vannak nalam a toppon. Kitorhetett rajta a tinedzserkori depresszio, es mindenkit gyulol maga korul...
Mar biztos noveszti a fufrujat, kovetkezo lepeskent pedig vesz egy csomag gilette penget. Nem olyan meno am neten eloadni a rosszfiut!

Mindenki elkezd szurkolni ill. forumozni valamikor. Ti se a csapat taktikai osszeallitasarol es a teruletvedekezesunk elemzeserol irtatok az elso postotokat, hanem mondjuk arrol, hogy "Csaa!! Lekene igazolni Zidane-t Tottit, Ronaldot, Nedvedet, Davidsot, nistelrooyt!"

Kis turelmet...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. július 1., péntek 1:46-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#563 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ramox írta:
dankodavid írta:
Ramox írta: Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
Nálam hangulat kérdése. :D Ha jó hangulatomban vagyok jövök röhögni, de ha rosszban akkor meg úgy feltudom húzni magam a dolgokon, hogy az valami hihetetlen. 2 hely van ahol ennyit lehet röhögni az embereken. Chelseafc.hu és b.b edző válaszol rovat. :D
Kicsit OFF-olok, de ezt nagyon adom :) Én naponta felmegyek csak azért, hogy bunny válaszain röhögjek, amit az idiótáknak ad :D Csiga Nutrition megvan? (http://kepfeltoltes.hu/110603/csiga_www ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;) :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#564 Hozzászólás Szerző: Ramox »

dankodavid írta:
Ramox írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
Nálam hangulat kérdése. :D Ha jó hangulatomban vagyok jövök röhögni, de ha rosszban akkor meg úgy feltudom húzni magam a dolgokon, hogy az valami hihetetlen. 2 hely van ahol ennyit lehet röhögni az embereken. Chelseafc.hu és b.b edző válaszol rovat. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#565 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:
8Lampard8 írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
én csak annyit tudok róla, hogy ő figyeli meg az ellenfeleket.
Tehát egy megfigyelőnek az a feladata, hogy megfigyeljen? Zseniális. És azt tudtad, hogy a sajtburgerben sajt van? :)
Nice... Azért én nap mint nap látok olyan dolgokat, amikre azt mondom, hogy ennél hülyébbet nem találni... Ma, ennek a gyereknek sikerült alulmúlni a tegnapi csirke+rizs adagomat...
Megjegyzés: azért a sajtburgerben azt a valamit sajtnak nevezni Blueflag, elég erőteljes túlzás :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#566 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ramox írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#567 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#568 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

8Lampard8 írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
én csak annyit tudok róla, hogy ő figyeli meg az ellenfeleket.
Tehát egy megfigyelőnek az a feladata, hogy megfigyeljen? Zseniális. És azt tudtad, hogy a sajtburgerben sajt van? :)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Szakmai stáb

#569 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
én csak annyit tudok róla, hogy ő figyeli meg az ellenfeleket.

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Szakmai stáb

#570 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Szakmai stáb

#571 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Na ismét egy örvendetes hír, hogy jön Roberto Di Matteo!! :D Már csak az átigazolások/szortírozások sikerüljenek ilyen jól...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#572 Hozzászólás Szerző: undertow »

Gullitot imádtam, de amióta Bates kirúgra zuhanórepülésben van. Mintha eltört volna valami, de az biztos, hogy katasztrófálisan szar edző lett belőle. Los Angeles és Groznij, két orbitális leégés után nehéz lenne már kimagyarázni... :(

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Szakmai stáb

#573 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
kdako írta:Azért érdekes lesz, hogy Di Matteo hogyan vedlik vissza másodedzővé, más feladatokkal jár, pl. az edzéseken is. Eddig mellette Eddie Newton végezte ezt a jellegű munkát.
kár, hogy Eddie nem jön, mint coach. tudom, tudom, ne legyek telhetetlen :)
Akkor ide már csak Gullit hiányzik és felőllem jövőre lehetünk 5. :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#574 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Azért érdekes lesz, hogy Di Matteo hogyan vedlik vissza másodedzővé, más feladatokkal jár, pl. az edzéseken is. Eddig mellette Eddie Newton végezte ezt a jellegű munkát.
kár, hogy Eddie nem jön, mint coach. tudom, tudom, ne legyek telhetetlen :)

tru23

Re: Szakmai stáb

#575 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Hát ez szuper. Nem nagyon találok szavakat. :D Azt hiszem, minden kívánságunk teljesült, nehéz lesz a stábra fogni, ha nem jönnek az eredmények.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#576 Hozzászólás Szerző: kdako »

Azért érdekes lesz, hogy Di Matteo hogyan vedlik vissza másodedzővé, más feladatokkal jár, pl. az edzéseken is. Eddig mellette Eddie Newton végezte ezt a jellegű munkát.
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#577 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nagyon örülök Di Matteónak, és azt hiszem, hogy a játékosoknak is jót tesz, ha egy klublegenda is van az edzői stábban. Biztos nagy motivációt jelent majd a történeteivel, a múltbeli sikereivel, meg eleve a személyiségével.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#578 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Sheenka írta:Perverz rajongóba futott Phil Neville

Liverpool, június 29., 14.42 A kukkoló azt állítja a pucér Michael Owenről és Joe Hartról is van fényképe.
...
OFF: Bocsi, de ennek a bulvárhozzászólásnak semmi köze a topichoz, ezért töröltem annak tartalmát és az erre vonatkozó kommenteket. Kicsit színvonalasabb megnyilvánulásokban reménykednék... :?
ON: Di Matteo mellett Holland lehet André fő támasza. Nagyon összerakta az utánpótlást, az ő tapasztalata jól jön a stábmunkához. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#579 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hegee írta:
mikel12 írta:Hát biztos nem lesz olyan mint Emenalo h nem szólal meg..szinte ugyanugy fogja terelgetni a csapatot mint AVB..ha AVB feláll ő is felfog :')) ennek nagyon örülök h ő lett a segédje :))
Honnan veszed hogy ha AVB feláll, akkor Di Matteo is felfog ? :D :D
Ő is edző volt..és nem fogja kibírni :) ha nem is fog felállni, de ordítani fog a játékosokra a meccsen mint AVB
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#580 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hát biztos nem lesz olyan mint Emenalo h nem szólal meg..szinte ugyanugy fogja terelgetni a csapatot mint AVB..ha AVB feláll ő is felfog :')) ennek nagyon örülök h ő lett a segédje :))
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése