Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54641 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nagyon-nagyon remélem..
Főleg egy Barcásért...
Emberek és hol maradnak az elvek?....!(egy Barcásért...Makelelét?)
kiváncsi vagyok mikor fog csörögni a vekker,hogy rájöjjek,hogy csak álmodtam,és semmi sem lesz a dologból...)[/quote]

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54642 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ez sztem kacsa (legalább is remélem).......Makelelét senkiért se adnánk el sztem....

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54643 Hozzászólás Szerző: Dani »

Eto'o megy a Chelsea-be? :shock: :shock:
40millió font+ Makelele????? :shock: :shock:
Remélem ez egy oltári kegyetlen vicc, :oops: :oops: vagy csak nem ébredtem még fel.... :(
Nane... :cry: Most remélem csak hülyéskednek a srácok... :x :x :?

Speedy
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006. január 13., péntek 20:28
Tartózkodási hely: Szeged

klub

#54644 Hozzászólás Szerző: Speedy »

Tőlem megcsinálhatjátok a magatok kis klubját engem különösebben nem érdekel ez csak egy vélemény volt de ha ti nem értetek velem egyet azt is elfogadom. Végül is nem lehet mindenki azonos véleményen.
Kinek a Papp kinek a paplan...
Tomcsy

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54645 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gyeszti írta:Szerintem azt senki nem mondta, hogy Huth jobb, mint Carvalho. A Johnson-Ferreira kérdésben pedig osztom Tore véleményét! Ha csak ezen múlik, lehet, hogy a szurkolói klubon belül megalapítjuk a "Focihoz nem értők" tagozatát.
Oké Gyeszti. :) Nna? Ki csatlakozik még a "Focihoz nem értők" tagozatához??:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea

#54646 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Speedy írta:ToreAndrenak üzenem hogy én már akkor szurkoltam a chelseanek mikor utoljára KEK-et nyertek! De továbbra is fenntartom hogy Huth és Johnson igen is potólható méghozzá könnyen. Az hogy Bridge elmegy igaz csak kölcsönbe szerintem nagyobb veszteség mint ez a másik kettő esetleges távozása lenne ha elmennének. Azé Johson nem olyan jó mint Ferreira és Huth se olyan jó mint Carvalho. Aki mást állít az nem ért a focihoz.
Én is azóta szurkolok a Chelsea-nek és láttam Johnsont az első évében. Ha valaki olyat tud alkozni 19 évesen, akkor nyilván 21 évesen is képes rá. Egyszerűen nem kap lehetőséget. Huth tényleg nem nagy szám (bár mível saját nevelés, én csípem) de a Johnson-Ferreira kérdésben egyértelmüen az angol mellé kell állnom. Védekezésben lehet, hogy jobb egy kicsit Ferreira,de támadásban Glenny messze felülmúlja, emellett nem rossz védő! Volt 1-2 hibája tavaly, de ugyanúgy Paolonak is. (gondoljunk csak a kezezésére a Barca ellen)

Glen az első szezonjában nálunk, védő létére négyszer is gólt lőtt és ővé volt a tavalyi év legszebb gólpassza... Ferreira ehhez képest??
De hisz beadni sem tud!!!!!!!!!
Only one Di Matteo!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54647 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Szerintem azt senki nem mondta, hogy Huth jobb, mint Carvalho. A Johnson-Ferreira kérdésben pedig osztom Tore véleményét! Ha csak ezen múlik, lehet, hogy a szurkolói klubon belül megalapítjuk a "Focihoz nem értők" tagozatát.

Speedy
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006. január 13., péntek 20:28
Tartózkodási hely: Szeged

Chelsea

#54648 Hozzászólás Szerző: Speedy »

ToreAndrenak üzenem hogy én már akkor szurkoltam a chelseanek mikor utoljára KEK-et nyertek! De továbbra is fenntartom hogy Huth és Johnson igen is potólható méghozzá könnyen. Az hogy Bridge elmegy igaz csak kölcsönbe szerintem nagyobb veszteség mint ez a másik kettő esetleges távozása lenne ha elmennének. Azé Johson nem olyan jó mint Ferreira és Huth se olyan jó mint Carvalho. Aki mást állít az nem ért a focihoz.
Tomcsy

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#54649 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

zirkonium írta:Bridge a szezon végéig a Fulhamben nyomja.
Nagyon remélem, hogy a nyáron visszatér hozzánk, akár világbajnokként!!!
Dettó! Várom én is Bridgey visszatérését!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54650 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Bridge a szezon végéig a Fulhamben nyomja.
Nagyon remélem, hogy a nyáron visszatér hozzánk, akár világbajnokként!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54651 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:Mourinho mester többször is kihangsúlyozta, hogy Gallas legalább anyira fontos játékos a Chelseanek, mint Terry vagy Lampard és mindenképpen meg akarja tartani amiért mindent el is követ. A közelgő szerződéshosszabbítás tárgyalásain szerintem nem lehet a pénz a gond.
Gallas marad és kész.
Az a baj, hogy amit JM csinál az nem támasztja alá a szavait. Ha tényleg meg akarja tartani (amen), akkor játszassa végre azon a poszton, ahol tényleg hozni tudja a maximumot. Nekem kicsit az az érzésem, hogy ki akarja provokálni, hogy Billy magától dobja be a törölközőt és kérje, hogy adják el, így szabad lenne az út Carvalho előtt. Vele spec nincs semmi bajom, de sztem Billy sokkal jobb középső védő.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#54652 Hozzászólás Szerző: Robi »

Kölcsönadhatja Wayne Bridge-et a Chelsea labdarúgócsapata.

A válogatott balhátvéd még 2005 januárjában, egy Newcastle elleni bajnokin szenvedett bokatörést, s októberig nem is állhatott rendelkezésre.

Bridge felépülése óta mindössze két bajnokin tudott bekerülni a csapatba.

A Tottenham együttese hétmillió fontért vinné a 25 éves védőt, de Mourinho nem akar lemondani játékosáról, s csak kölcsönbe engedné el.

Bridge-et 2003 nyarán szintén hétmillió fontért engedte át a Southampton a Chelsea-nek.

Ha a védő kölcsönbe megy, akkor José Mourinhónak ismét csak egy balhátvédje marad a keretben a spanyol Asier del Horno személyében.

(NSO)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54653 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ha elmenne Bridge a csapatból, akkor is kéne legalább 1 balbekk, vagy a atarcsikból felhozni 1 balbekket.......vagy Carvalhot jáccatnánk a szélen........

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#54654 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

Ezt nem hiszem el!!
Azért jött del Horno hogy legyen 2 normális bal védő (mármint akinek ez a posztja). Erre kölcsönadjuk (vagy eladjuk?? ) Bridge-t? Akkor ott tartunk, mint szezon előtt. És ha megsérü del Horno? Gallas nem szeret bal oldalon játszani és fojton azt mondja hogy elmegy, ha nem a posztján játszik.
Akkor meg mi értelme elküldeni Bridge-????

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54655 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Most már azt is írják a lapok, hogy 7 millióért megy a Spursbe...
szerintem hiba lenne eladni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54656 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem tudom miert koltoztetitek maris bridget. ez meg csak egy pletyka.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54657 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

CFCBoy írta:sztem ha már el kellett mennie Bridgenek,akkor még mindíg jobb,h kölcsön megy,mintha eladnánk...én azóta szeretm Bridget,amióta kiütötte az Arsenalt............de sztem mindenki ekkor szerette meg.......
Én már a S'oton-ban is bírtam....

Isten adja, hogy ne jöjjön több portugéze!!!!!!!!
Johnson nem rossz védő, bár PF talán tényleg jobb egy kicsit, viszont támadásban és beadásokban sokkal jobb, mint Ferreira. Én sokkalta inkább Őt játszatnám!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54658 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

sztem ha már el kellett mennie Bridgenek,akkor még mindíg jobb,h kölcsön megy,mintha eladnánk...én azóta szeretm Bridget,amióta kiütötte az Arsenalt............de sztem mindenki ekkor szerette meg.......

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54659 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

és még lehet hogy 1 ember megy kölcsönbe...messze van még a január vége..

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54660 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

grimrieper írta:Udv

Hallottatokhogy Jose ajanlatott tett a Benfica szelsojere Sambrosa .
Speciel nem, de Jose azt mondta, hogy Maniche volt az egyetlen januári érkező, aztán majd meglátjuk

Válasz küldése