Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#34401 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Antifiu írta:egyszerű, állitsd be haragosként és nem fogod látni az üzeneteit, ja és ne idézzétek, mert akkor mégis látom... :roll:
Ha senki nem reagál az írásaira akkor talán egyszer eltűnik....

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34402 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34403 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Antifiu írta:rád nem, egyenlőre, de nincs kizárva :lol: , csakis tőled függ :wink: na de off vége.
Oké:Dxd

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34404 Hozzászólás Szerző: Anti »

rád nem, egyenlőre, de nincs kizárva :lol: , csakis tőled függ :wink: na de off vége.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34405 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Antifiu írta:Nah én most kezdtem felrakni embereket a haragosok listára...
Nem rám gondoltál ugye?:D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34406 Hozzászólás Szerző: Anti »

egyszerű, állitsd be haragosként és nem fogod látni az üzeneteit, ja és ne idézzétek, mert akkor mégis látom... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Átigazolások

#34407 Hozzászólás Szerző: Aksi »

korozsp88 írta:Gyerekek! Ameddig nem nyerünk trófeákat,nem érünk el nagyobb sikereket,addig ne várjatok nagy ifi áttörésekre a felnőtt keretünkbe könyörgöm! Brumának már úgy tudom lett adva játéklehetőség eddig,nem élt vele! Még ha csak kupa meccseken is,egyszer se élt vele igazán,és nem nyújtott maradandót ahhoz hogy alap ember lehessen! Tudjátok hol kéne Brumának tartania 18-évesen? Ott ahol Gareth Bale,21-évesen,és Gerard Piqué a Barcelonában 23-évesen! Mind a 2 játékos hátvéd! Most akkor áldozzunk fel a Premier League-ben fontos tétmeccseket az ő beállításával,és akkor vagy beválik,vagy tényleg nem? Magyarán szólva várjuk a sült galambot vele?
Legtöbbször, csak olvasok a fórumon, és néha-néha írok egy két hsz-t. Viszont ezt már nem birom, te hülye vagy, én meg már kész vagyok ezektől az írásoktól. Könyörgöm, hogy hasonlithatsz össze 3 játékost úgy, hogy korban nem egyeznek és még posztban is csak kettő egyezik, a másik hülyeség meg az, hogy elméleted szerint ameddig nincsenek nagy sikerek(amit nem értek, hiszen csak cirka pár évet kell visszanézned és látod, hogy nyertünk PL-t, FA kupát...) addig nem veszik komolyan az ifik, hogy egy ilyen csapatban készülhetnek és kerülhetnek be idővel, hát kérlek, ne nézzék a múltat, bár uhh mit irok, nem is nézik csak szerinted, szerény véleményme szerint Bruma ég a vágytól, hogy tanulhasson JT-től, Matic, Kakuta meg attól, hogy Lampardtól lessen el mindent, a "kis" Danny meg arról álmodik, hogy ontsa a gólokat Drogbával, amúgy is akinek nem elég nagy motiváció, hogy egy Bl-ben induló, 4 Premier Ligát stb. nyerő csapatban kaphat lehetőséget, az nem is érdemli meg, hogy itt készüljön. Ja és LOL, az Arsenal évek óta az Emiretes kupán kívül semmit se nyert, még is jöttek és jönnek fel igéretes fiatalok, akiket a felkészülés alatt játszatnak ,év közben is kapnak lehetőséget és élnek is vele páran. Kérlek csak egyszer olvasd végig 3 darab hsz-od és reálisan gondolkodj el felette, ha igy sem jösz rá, hogy marhaságokat irsz, akkor ne vedd figyelembe ezt a hozzáászólást. Türelmes ember vagyok és megbántani se szeretnélek, de ennyi hülyeség nekem is megártott, sry.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aksi 2010. augusztus 11., szerda 15:20-kor.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34408 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nah én most kezdtem felrakni embereket a haragosok listára...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34409 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Am itt egy kis hír RAmires-ről.
http://www.transparentsport.com/cfcuk/s ... ?id=101842" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34410 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

korozsp88 írta:Gyerekek! Ameddig nem nyerünk trófeákat,nem érünk el nagyobb sikereket,addig ne várjatok nagy ifi áttörésekre a felnőtt keretünkbe könyörgöm! Brumának már úgy tudom lett adva játéklehetőség eddig,nem élt vele! Még ha csak kupa meccseken is,egyszer se élt vele igazán,és nem nyújtott maradandót ahhoz hogy alap ember lehessen! Tudjátok hol kéne Brumának tartania 18-évesen? Ott ahol Gareth Bale,21-évesen,és Gerard Piqué a Barcelonában 23-évesen! Mind a 2 játékos hátvéd! Most akkor áldozzunk fel a Premier League-ben fontos tétmeccseket az ő beállításával,és akkor vagy beválik,vagy tényleg nem? Magyarán szólva várjuk a sült galambot vele?
FA-kupa nem mond valamit?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#34411 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

korozsp88 írta:Ameddig nem nyerünk trófeákat,nem érünk el nagyobb sikereket
Te hol jártál az előző szezonban? :D

korozsp88

Re: Átigazolások

#34412 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Gyerekek! Ameddig nem nyerünk trófeákat,nem érünk el nagyobb sikereket,addig ne várjatok nagy ifi áttörésekre a felnőtt keretünkbe könyörgöm! Brumának már úgy tudom lett adva játéklehetőség eddig,nem élt vele! Még ha csak kupa meccseken is,egyszer se élt vele igazán,és nem nyújtott maradandót ahhoz hogy alap ember lehessen! Tudjátok hol kéne Brumának tartania 18-évesen? Ott ahol Gareth Bale,21-évesen,és Gerard Piqué a Barcelonában 23-évesen! Mind a 2 játékos hátvéd! Most akkor áldozzunk fel a Premier League-ben fontos tétmeccseket az ő beállításával,és akkor vagy beválik,vagy tényleg nem? Magyarán szólva várjuk a sült galambot vele?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34413 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta:Bruma mellett Mancienne-t és Hutchinsont se felejtsük el, ők is jók lehetnek beugrónak.
Mancienne-nek annyira nem ment hatul amikor kolcsonben jatszott, inkabb szurokent volt jo, plusz szerintem tavozni fog:(
Hutchit elfelejtettem, o meg hasznalhato.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34414 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bruma mellett Mancienne-t és Hutchinsont se felejtsük el, ők is jók lehetnek beugrónak.
GO BLUES!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#34415 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#34416 Hozzászólás Szerző: focimark »

nem akarom elhinni hogy el engedtük carvalhot a védelem-ben igy is gondok vannak igazolni kell védőt legalább 1-et

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34417 Hozzászólás Szerző: Bubi »

En nem bankodom Carvalho miatt. Imadtam a jatekat, de itt volt az ideje, hogy valtson. Mar nem volt a regi.

Nem bannam, hogy ha erkezne egy klasszis kozepso bekk (nekem Luiz szimpatikus, es talan jo eselyunk is lehet ra, ha a Ramires saga osszerazta a ket klubot)

Bruma mar eleg erett ahhoz, hogy lehetoseget kapjon. Szerintem elni fog vele. Az az "ongol" meg teljesen veletlen volt, nagyon onfelaldozo modon keresztezte az ellott labda utjat, ami egyertelmuen a kapu fele tartott emlekeim szerint, nem jott ossze, ez van. Aanholt is lehetoseget fog kapni szerintem.

Szoval nem kell osszeomlani, meg kitalalni, hogy tolunk sorban menekulnek a jatekosok, hisz ez baromsag. Minden poszton tokeletesen megvagyunk, es a nyakamat teszem ra, hogy meg igazolni fogunk, ahanyra csak lehetosegunk lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#34418 Hozzászólás Szerző: Wisey »

anelka18 írta:én örülnék david luiznak mert nagyon jo védö szerintem én abra helyében még megvenném ramires mellet ezt a luizt , meg agüerot és özilt igy jo is lenne:)
én még Beckhamet és Messit is megvenném ;)

Viccen kívül, a védelem szerintem rendben lesz, feltéve ha Carvalhot tudja pótolni valamelyik fiatalunk, ha kidőlne egy-két ember a védelemből (ami sajnos mindig előfordul). Carvalho pont jó lett volna vésztartaléknak, de megértem hogy ehelyett inkább elment (még épp időben, ha már váltani akart).

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#34419 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

én örülnék david luiznak mert nagyon jo védö szerintem én abra helyében még megvenném ramires mellet ezt a luizt , meg agüerot és özilt igy jo is lenne:)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#34420 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ivanovics tud középen játszani... Persze, mindenki tud mindenhol játszani, csak más szinten. Nem véletlen, hogy a válogatottban sem Vidic mellett játszik belül, hanem ott is jobb szélen.
Szerintem középen meg sem fogja tudni közelíteni azt a magas szintű játékot, amit idén Bosingwa sérülése miatt a jobb oldalon művelt, ahol egyszerűen szenzációs volt...

Luiz jó ötlet, de 27 milkát baromira nem ér, még akkor sem ha 23 éves létére már brazil válogatott és a parádézó Benficának alapembere volt tavaly. 10-15 max, bár nekem teljesen mindegy mennyit adnak érte, ha van rá pénze Abrának akkor fizessen amennyit gondol. (Jahm, és fiatalítás alatt ő is érthető, nem csak a tarcsiból esetlegesen felkerülők :wink: )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése