Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#37881 Hozzászólás Szerző: emsanya »

misakd írta:akkor van esély Agüerora ,na Anelka se fog sokat jaccani az afrika kupa utan ha ide jön Kun
Ezt kötve hiszem. Vagy ha esetleg Kun átigazol, letol 60 meccset Drogbával együtt?

Két ékes rendszerben, minimum 4 csatárnak kell lennie. Na már most nálunk adott két jó kezdő csatár, egy teljesen hullámzó Kalou és egy tartalékból felkerült 18 éves Borini (meg egy nem létező Sturridge).

ANK alatt marad egy Anelka-Borini duó, és ha netalán a francia is kidőlne a sorból, nem tudom hogy nézni ki a két ékes rendszerünk. Az U16-ból még talán fel lehetne hozni valakit Borini mellé...

Amíg a MU-ba Owen és Bebatov padról beszállva játszik vagy még az arsenal keretében is van legalább 4 jó kiforott csatár, nincs miről beszélni, igazolni kell...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#37882 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

timoboll írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ev ... se-2010718

szerintem Donovan ideális megoldás lett volna az ANK idejére,ráadásul ingyen is jöhetett volna. Agüero érkezésére nem sok esélyt látok,de ha tényleg jönne most télen,akkor nagyon erős csapatunk lehetne.hiába h nem annyira szimpatikus,de a kiesés ellen küzdő Atleticóban rugdossa sorra a gólokat...
Donovan nem vált be Európában, ezt többször is bebizonyította (Leverkusen, Bayern).

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#37883 Hozzászólás Szerző: timoboll »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ev ... se-2010718" onclick="window.open(this.href);return false;

szerintem Donovan ideális megoldás lett volna az ANK idejére,ráadásul ingyen is jöhetett volna. Agüero érkezésére nem sok esélyt látok,de ha tényleg jönne most télen,akkor nagyon erős csapatunk lehetne.hiába h nem annyira szimpatikus,de a kiesés ellen küzdő Atleticóban rugdossa sorra a gólokat...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37884 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na, már keverjük a betont... a BL sorsolás kapcsán kérdezték Ron Gourlay-t (Kenyon utódját), - aki egyébként semmi lényegeset nem mondott, azon kívül, hogy örül, meg hogy mekkora visszatérés lesz ez JM-nek -, hogy és mi a helyzet a januári igazolásokkal, olyan mondat hagyta el a száját, ami messze van a Carlo által nyilatkozott "100%, hogy nem igazolunk"-tól, bár elég légiesen semmitmondó: "ha egy játékos elérhetővé válik, s illik a csapatba, akkor mindig érdekeltek vagyunk a leigazolásában".

Forrás: sky

Asked about Chelsea's plans in the January transfer window, Gourlay said: "We already have a fantastic pool of players and yes, we lose some to the African Nations Cup in January but we have such a strong pool.

"If any players become available that could fit into our squad and it works for Carlo, then we are always interested."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37885 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Főként, hogy nem véletlenül emeltem ki a forrást: SUN... szóval azért ne tedd rá a házat ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#37886 Hozzászólás Szerző: Daniel »

misakd írta:akkor van esély Agüerora ,na Anelka se fog sokat jaccani az afrika kupa utan ha ide jön Kun
Ez még koránt sem biztos, amúgy is a teljesítmény fog dönteni Carlo-nál szvsz, amúgy meg a BL-ben a kis argentin úgyse játszhat majd, de fölös addig erről beszélni, amíg ő úgy érzi hogy felkészült a Chelsea-ra de mi ajánlatot se teszünk érte :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#37887 Hozzászólás Szerző: misakd »

akkor van esély Agüerora ,na Anelka se fog sokat jaccani az afrika kupa utan ha ide jön Kun

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37888 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

"Új" "hír" :

Aguero, quoted in The Sun, said: "Chelsea are interested in me because they think I can play an important role for the team.

"And I think I fit with their style of play."

"Of course I watch the Premier League on TV and I think it is the best league in the world, along with the Spanish league."

Aguero's possible arrival would help to cover for the absence of Didier Drogba and Salomon Kalou on African Nations Cup duty with Ivory Coast, and the former is a player Aguero rates very highly indeed.

"There are a lot of very good players but, right now, the top striker in the Premier League is without doubt, Drogba," he said. "After comes Fernando Torres, but Drogba is the best."

*** ***
(magyarul: a Sun cikkében Aguero kifejtette, hogy a Chelsea érdeklődik iránta, s ő készen áll a Chelseare. Aztán kicsit nyalt a ligának és Drogbának)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37889 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:mármint azon kívül, hogy értékelhetetlenül szar volt? persze az szép volt amikor a kapu torkából fejelte ki a labdát - kár, hogy a pompeyéból... egy nagyon gyenge ellenféllel szemben kezdőként az ideális posztján az égvilágon semmit sem mutatott. borini többet tett le az asztalra abban a 20 percben amennyit játszott. az ANK egyetlen öröme, hogy kalou is megy.
Ha ő lett volna az egyetlen szar, még meg is értenélek. De a tegnapi meccs alapján sem Lamps, sem Terry, sem Ballack, stb. Támadásban igazából semmit nem mutattunk, Alexet meg Ivat leszámítva. Borini játéka nekem is sokkal szimpatikusabb volt, mint Kalou nullája, de objektíven nézve kihagytak 1-1 ziccert, s szereztek 0-0 gólt. Mindegy, tegnap Kalou rém gyenge volt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#37890 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Folytassuk na, de én már belefáradtam abba, hogy az igazamat bizonygassam. Nem akarom én túlmisztifikálni őt, csak szeretném, ha legalább a saját szurkolóink képesek lennének őt jól pozicionálni, a helyén kezelni. Mondd, mi nyomja a lelked tegnappal kapcsolatban...
mármint azon kívül, hogy értékelhetetlenül szar volt? persze az szép volt amikor a kapu torkából fejelte ki a labdát - kár, hogy a pompeyéból... egy nagyon gyenge ellenféllel szemben kezdőként az ideális posztján az égvilágon semmit sem mutatott. borini többet tett le az asztalra abban a 20 percben amennyit játszott. az ANK egyetlen öröme, hogy kalou is megy.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#37891 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

msot néztem én is videot,és sztem is esélytelen hogy 16 legyen:D
agggyatok munkát!!!!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#37892 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

ParanoidAndroid írta:Lukaku gyerek ma is vert 2 golt
Most néztem egy vidit róla, de hogy ez a benga állat 16 éves legyen... :D Próbálom magamhoz hasonlítani, de nemmegy :D

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#37893 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Lukaku gyerek ma is vert 2 golt
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37894 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:esetleg most? salomon adott nekem pár érvet tegnap ;)
Folytassuk na, de én már belefáradtam abba, hogy az igazamat bizonygassam. Nem akarom én túlmisztifikálni őt, csak szeretném, ha legalább a saját szurkolóink képesek lennének őt jól pozicionálni, a helyén kezelni. Mondd, mi nyomja a lelked tegnappal kapcsolatban...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#37895 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
undertow írta:zenzo, szerinted fejlődött bármennyit is az elmúlt 3 évben kalou? és miben?
mert szerintem semmivel sem jobb most, mint akkor. csak most már a fiatalságára se nagyon lehet hivatkozni.
Most mennem kell, de majd folytatjuk még ezt :)
esetleg most? salomon adott nekem pár érvet tegnap ;)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#37896 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... s-he-pens-" onclick="window.open(this.href);return false;

(Ribery és a szerződése utáni lehetőségek, pletyka)

Kérlek, istenem, próbáljuk meg!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#37897 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

gerawba írta:
rafanadal írta:Nem erre értettem. Csak ott a linkben van róla szó, hogy mikor legutóbb kapust vettünk (Cech), akkor egymás után két PL-t nyertünk. Csak viccből mondtam, hogy akkor most is vegyünk kapust.
Szerintem utoljára nyáron vettünk kapust...
Jön is a 2 bajnokság! :D Amúgy én rohattul nem akarom hogy ide jöjjön az a féreg Agüero. Inkább bárki.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#37898 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Nem erre értettem. Csak ott a linkben van róla szó, hogy mikor legutóbb kapust vettünk (Cech), akkor egymás után két PL-t nyertünk. Csak viccből mondtam, hogy akkor most is vegyünk kapust.
Szerintem utoljára nyáron vettünk kapust...
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#37899 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:
Zsoca írta: Aguero or Akinfeev
Hehe, akkor már inkább Akinfeev:D
Inkább Akinfeev?????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Nálunk véd a világ egyik, ha nem a legjobb kapusa, az, hogy most volt néhány bizonytalan meccse még bőven belefér... Akinfeev nagyon jó kapus, de hova hoznád baze, azt szeretnéd, hogy a reserve is bajnok legyen vagy mi?

Olyanokat mondasz néha, hogy az agyam eldobom.
Nem erre értettem. Csak ott a linkben van róla szó, hogy mikor legutóbb kapust vettünk (Cech), akkor egymás után két PL-t nyertünk. Csak viccből mondtam, hogy akkor most is vegyünk kapust.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#37900 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
Zsoca írta: Aguero or Akinfeev
Hehe, akkor már inkább Akinfeev:D
Inkább Akinfeev?????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Nálunk véd a világ egyik, ha nem a legjobb kapusa, az, hogy most volt néhány bizonytalan meccse még bőven belefér... Akinfeev nagyon jó kapus, de hova hoznád baze, azt szeretnéd, hogy a reserve is bajnok legyen vagy mi?

Olyanokat mondasz néha, hogy az agyam eldobom.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése