Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: Tegnap, 19:00
flatley09 írta: Tegnap, 17:56 Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.
Megint egy irtó sz@r ellenpélda. Kérlek írd már le, Maatsen hányszor játszott a posztján nálunk, és akkor utána folytassuk annak alapján. Köszi!

Amúgy persze, adjuk meg az esélyt Sanchónak, csak eddig az volt a baj, hogy minek jön ide másnak a szemete, most meg tapsikolunk neki. Nehéz ezt követni.
Szabi én próbálok veled kapcsolatban minden esetben nagyon finoman fogalmazni mert enyhén szólva azt a benyomást kelted, hogy minden egyes kommantben ami nem ért veled egyet 100%-ban, abban te a személyes sértést, életed fenyegetését véled felfedezni és ennek megfelelően nyílvánulsz meg.
Minek kell ilyen kikérően reagálni bármire is, nem értem.
Ettől függetlenül nem szar példa. Nem Chilwell és Maetsen teljesíményét hasonlítottam össze, hanem azt, amikor a kettős mérce ffogalmával dobálózunk. Ha ezt felhozzuk Sancho meg Félix esetében, hogy ők hogy beárazták magukat, mert ők sem kellettek rajtunk kívül a kutyának sem ugyanúgy ahogy Chilwell, akkor igaz ez Maetsen-re is.
Ahogy írtam, Sancho volt érdekelt a Dortmund-nál, a Juve-nál...de ha ez nem számít és beárazta magát, akkor szerintem Maetsen is, mert az a Dortmund nem volt hajlandó érte fizetni ahol elvileg remekelt. És elvitte a Villa...nem egy Pool, Barca, Atletico, Inter, PSG vagy bármi. Egy Villa. Oké, jó kis csapat de nem arról van szó, hogy a következő 5-10 évben bajnokságért vagy BL-ért mennének... attól függetlenül, milyen pozícióban játzott nálunk.

Ezen kívül - ahogy leírtam - nem tapsikolok Sancho-nak...sőt Felix-nek sem. Egyiket sem hoztam volna. De egyik sem nagyobb kockázat, mint egy 1 szezonos játékos 120 milláért. Ebből a szempontból szerintem még jobb üzlet is. Akkorát nem bukhatsz velük.
Ahogy mások mondták...a környezet és a rendszer sokat számít.
Ahogy az MU után Lukaku fosta a gólokat az Interben, majd nálunk besült, vagy ahogy Salah nálunk saját lábában elesett a Pool-ban mág látjuk mit művel...elsülhet ez visszafelé is.

Tök jó lenne, ha mindenki megpróbálná megérteni a másiknak a véleményét is. Amit Crap leírt és páran helyeseltek szerintem abszulút racionális és van benne logika. Ez nem azt jelenti, hoyg igazuk is lesz vagy van. De azért ne kiáltsuk már ki a másikat mindig világ barmának

Amazing24
Hozzászólások: 2510
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az angol forumozok szerint Sterling mellozese egyertelmuen szemelyes indokok alapjan szuletett meg, valoszinuleg meg a city-ben balheztak ossze. En sem igazan ertettem/ertem, hiszen a posztja legjobb jatekosa nalunk, es hogy igy kolcson adjuk a szarzinek, kabare.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: Tegnap, 17:48 Chilwell-lel kapcsolatban is tavaly ősszel még az volt a narratíva, hogy James mellett a keret legjobb/legfontosabb játékosa, ha ők nincsenek, akkor le lehet húzni a rolót, most pedig kitalálják egyesek, hogy igazából már nem is PL-szintű játékos. Felettébb mulatságos. :wink:

Crap: Sanchóra miféle keselet volt? Rajtunk kívül a lőtéri kutyának se kellett, és a biztonság kedvéért a MU belefoglalt az üzletbe egy olyan vásárlási opciót, ami 99%, hogy teljesülni fog.
Sztem Sancho kapcsán inkább csak az a hurrá optimizmus oka, hogy amúgy kibaszott olcsó volt a mai árakhoz képest, ahogy Felix is. Ennyiért velük nagyot nem lehet bukni, nyerni viszont annál inkább. De én se hoztam volna mindkettőt is, de inkább egyiket sem ha az a pénz tudott volna menni a vèdelemre. De hát a vezetőség szerint láthatólag total rendben vagyunk ott, mert egy kósza Joe Gomez pletykát kivéve mèg csak meg sem lett említve a hátsó sor

Crap
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha lehetne választani én is inkább Sterlinget választanám, Sancho helyett de nyilvánvaló hogy az edző / vezetőség nem számol vele és a hosszú távú tervek miatt ki akarják takarítani a szerződését, így emiatt kar ezen vitázni hogy Sterling kinél jobb vagy rosszabb.

Netot már most védeni kellet és nem utazott csütörtökön a csapattal, aminek következtében az egyszal Mudryk maradt bal oldalon aki idén még a korábbi éveihez képest is egy rohadt nagy katasztrófa. Egy svájci csapat folyamatosan üresen vagy 1v1-ben hagyta olyan kevés veszélyt jelentett és emiatt mindenki más szívott izomból. A wolwes ellen meg az ő lecserélése jelentette a szuper taktikai változtatást :D
Ennek tekintetében én rohadtul örülök Sanchonak hogy van még egy emberünk arra a posztra és reménykedem benne hogy legalább 1-2 fokkal jobb lesz mint az ukrán mert van egy érzésem, hogy Neto nem fogja bírni egész évben az összes meccset.

Edit: bízok Sancho an mert az united előtti igazolása kor is többször nyilatkozta hogy a Chelsea a kedvenc csapata, Lampard a példaképe stb.stb. Ez mindig is nyílt titok volt. Bevállalt egy óriási fizetés csökkentést is. Remélem befog válni a srác mert nem véletlenül volt ő 100 milliós játékos
A united meg fernandesen kívül kb. minden igazolásokat le építettek :D :D

Bandi
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Főleg úgy nehéz hova tenni a Sancho transzfert hogy Sterling helyére jött, akinek a fizetése egy részét úgy is mi álljuk hogy az Arsenal-t erősíti. Ennyi erővel maradhatott volna Sterling is, nem kellett volna egy 25. zsákbamacskát venni…

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sindu írta: Tegnap, 19:18
Szabi írta: Tegnap, 19:00
flatley09 írta: Tegnap, 17:56 Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.
Megint egy irtó sz@r ellenpélda. Kérlek írd már le, Maatsen hányszor játszott a posztján nálunk, és akkor utána folytassuk annak alapján. Köszi!

Amúgy persze, adjuk meg az esélyt Sanchónak, csak eddig az volt a baj, hogy minek jön ide másnak a szemete, most meg tapsikolunk neki. Nehéz ezt követni.
Alábecsülöd, hogy mennyit számít, h egy játékos milyen rendszerben játszik, és ki az edzője. Vannak zsenik, mint pl. Palmer, akiknek mindegy. És vannak a többiek. Havertz is jobb az Arsenalban, mint nálunk.
Személy szerint én sem hiszem, h akár Sancho, akár Félix beválna itt, de messze nem lehetetlen.
Félreértés ne essék, én drukkolok neki, mert kedvelem. Csak a fogadtatását nem értem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9593
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nincs azzal baj ha valaki kedveli Sanchot és örül neki. Én már annak is örülnék ha nem bomlasztana.

Chilwellel kapcs meg senki se a játéktudását kritizálja szerintem. Nagyon jó LB
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Szabi írta: Tegnap, 19:00
flatley09 írta: Tegnap, 17:56 Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.
Megint egy irtó sz@r ellenpélda. Kérlek írd már le, Maatsen hányszor játszott a posztján nálunk, és akkor utána folytassuk annak alapján. Köszi!

Amúgy persze, adjuk meg az esélyt Sanchónak, csak eddig az volt a baj, hogy minek jön ide másnak a szemete, most meg tapsikolunk neki. Nehéz ezt követni.
Alábecsülöd, hogy mennyit számít, h egy játékos milyen rendszerben játszik, és ki az edzője. Vannak zsenik, mint pl. Palmer, akiknek mindegy. És vannak a többiek. Havertz is jobb az Arsenalban, mint nálunk.
Személy szerint én sem hiszem, h akár Sancho, akár Félix beválna itt, de messze nem lehetetlen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9 Hozzászólás Szerző: Szabi »

flatley09 írta: Tegnap, 17:56 Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.
Megint egy irtó sz@r ellenpélda. Kérlek írd már le, Maatsen hányszor játszott a posztján nálunk, és akkor utána folytassuk annak alapján. Köszi!

Amúgy persze, adjuk meg az esélyt Sanchónak, csak eddig az volt a baj, hogy minek jön ide másnak a szemete, most meg tapsikolunk neki. Nehéz ezt követni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chilwell-lel kapcsolatban is tavaly ősszel még az volt a narratíva, hogy James mellett a keret legjobb/legfontosabb játékosa, ha ők nincsenek, akkor le lehet húzni a rolót, most pedig kitalálják egyesek, hogy igazából már nem is PL-szintű játékos. Felettébb mulatságos. :wink:

Crap: Sanchóra miféle keselet volt? Rajtunk kívül a lőtéri kutyának se kellett, és a biztonság kedvéért a MU belefoglalt az üzletbe egy olyan vásárlási opciót, ami 99%, hogy teljesülni fog.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sancho-t az első dortmundi időszakában nagyon kedveltem én is, és szerettem volna, ha ideigazol, de őszintén, volt a PL-ben jó meccse? Nem értem mire ez a nagy hurráoptimizmus és magabiztosság, mikor egy másik csapat flopját sikerül megszerezni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#13 Hozzászólás Szerző: Crap »

Izland írta: Tegnap, 16:46
Bandi írta: Tegnap, 16:08
Crap írta: Tegnap, 14:09 Felix + Sancho pedig brutál diszkont áron jött. Minda kettő hajlandó volt jelentősen csökkenteni a fizujából és itt akarnak játszani. Ha nem a Chelsea lennénk, akkor agyon lennénk szopkodva a médiába hogy micsoda igazolásokat sikerült behúznunk.
Ha Chilwell-re azt mondod hogy beárazta a piac akkor ez Felix-re és Sancho-ra is igaz, nem nagyon kellettek senkinek, ezért tudtuk nyomott áron elhozni őket. Mindketten tehetségesek, de Felix a Benfica óta, Sancho pedig az első dormund-os évei óta nem tud kiemelkedőt nyújtani és meglepődnék ha pont itt táltosodnának meg.
Pontosan. :D Tényleg nagyon kettős mércét használnak itt sokan.

1. mert mind a kettő után jelentős átigazolási díjat kell fizetni (jelentős alatt értsd, hogy Dortmund, Milan, stb. már nem fizette volna ki ezeket az összegeket, de a Barca se engedhet meg magának most 1 játékosnál nagyon többet, aki most nem Felix volt)
2. Mert mind a két játékosnak giga szerződése van Chillwell szerződéséhez képest is, amit csak a Chelsea miatti kötődésük illetve a Chelsea miatti hírnév és szint miatt voltak hajlandók csökkenteni jelentősen. Felix után több csapat is érdeklődött, Benfica is vissza akarta igazolni, de lásd Felix nekik már nem engedett a fizetéséből. Sancho szintén ugyanez volt a Dortmundnál.
és stb. stb. stb.

Diszkont áron szereztük őket? Igen... Viszont volt rájuk kereslet és nem feltétlen csak a piac miatt sikerült ilyen jó üzletet kötnünk.

Ezzel szemben Chilly fizuja felét valószínűleg álltuk volna. Átigazolási díjat se kellet volna fizetni... tényleg világgá kürtöltük, hogy kvázi majd ingyen, szotyiért vihetitek, akárcsak Sterlinget és még csak érdeklődő se volt. Akkor most pont egy top 4-re pályázó luxus csapat próbálja meg visszaépíteni 28 évesen?

Szerintem kár ebbe belemenni és játékosokat egyenként össze hasonlítani ilyen szempontból,(mert rengeteg szögből lehet ezt megközelíteni és több tényező is befolyásolja egy játékos értékét ill. hogy a csapatban van-e a helye) Csak az általunk igazolt 2 játékost pont rossz példának érzem, ezért írtam le a fentieket. Nincs itt semmi kettős mérce.
Van még nem 1-2 játékos a keretben, aki Chillyhez hasonló és ugyanezt mondanám rá, ha Maresca egyik napról a másikra kirakja a keretből, akkor ez van.

Sindu
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14 Hozzászólás Szerző: Sindu »

James Lee írta: Tegnap, 13:18 Állandó téma nálunk a sérülékenység kérdése és anélkül, hogy belemennénk az orvosi központ állapotába, még mindig baromi érdekesnek találom, hogy milyen nagy számmal kötnek ki nálunk sérülékeny játékosok.
Érdekes, h Osimhen kapcsán senki sem említette, hogy ő is egész sérülékeny. Én tegnap egy transfermarktos cikken bukkantam rá:
https://www.transfermarkt.com/could-vic ... ews/441511

kihagyott meccsek száma:
20/21: 24
21/22: 17
22/23: 11
23/24: 15

Nem extrém, de minden évben stabilan kihagyta a szezon negyedét minimum. És ez Serie A. Ha Pulisicből és RLC-ből indulunk ki, jó eséllyel a PL-ben még többet lett volna sérült, főleg nálunk.

Más, végül egész sok játékost sikerült elpasszolni, nem hittem volna, h deadline dayen megoldunk 3 embert.
Broja :arrow:
Chalobah :arrow:
Sterling :arrow:
Lukaku $$
Ugochukwu :arrow:
Petrovic :arrow:
Kepa :arrow:

Ezek mind az utolsó héten történtek. Sajnos Kepa, Sterling és Broja csak kölcsön. A többieknél meg örülök, h kölcsön.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15 Hozzászólás Szerző: Izland »

Bandi írta: Tegnap, 16:08
Crap írta: Tegnap, 14:09 Felix + Sancho pedig brutál diszkont áron jött. Minda kettő hajlandó volt jelentősen csökkenteni a fizujából és itt akarnak játszani. Ha nem a Chelsea lennénk, akkor agyon lennénk szopkodva a médiába hogy micsoda igazolásokat sikerült behúznunk.
Ha Chilwell-re azt mondod hogy beárazta a piac akkor ez Felix-re és Sancho-ra is igaz, nem nagyon kellettek senkinek, ezért tudtuk nyomott áron elhozni őket. Mindketten tehetségesek, de Felix a Benfica óta, Sancho pedig az első dormund-os évei óta nem tud kiemelkedőt nyújtani és meglepődnék ha pont itt táltosodnának meg.
Pontosan. :D Tényleg nagyon kettős mércét használnak itt sokan.

Bandi
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#16 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: Tegnap, 14:09 Felix + Sancho pedig brutál diszkont áron jött. Minda kettő hajlandó volt jelentősen csökkenteni a fizujából és itt akarnak játszani. Ha nem a Chelsea lennénk, akkor agyon lennénk szopkodva a médiába hogy micsoda igazolásokat sikerült behúznunk.
Ha Chilwell-re azt mondod hogy beárazta a piac akkor ez Felix-re és Sancho-ra is igaz, nem nagyon kellettek senkinek, ezért tudtuk nyomott áron elhozni őket. Mindketten tehetségesek, de Felix a Benfica óta, Sancho pedig az első dormund-os évei óta nem tud kiemelkedőt nyújtani és meglepődnék ha pont itt táltosodnának meg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4965
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap álláspontjával értek egyet, a piac határozza meg egy játékos értékét. A jelenlegi piacon, a jelenlegi topcsapatok edzői azt preferálják, hogy az egyik szélsővédő belép a kp-ra, a másik meg KH-ként funkcionál.

Chilly talán a világ egyik legjobb LWB-je és okés LB, viszont ezzel kb ki is merült. A beadásai így is élményszámba mennek, viszont máshol nem használható. Pedig kipróbálta Poch és Maresca is LW-be támadóként.

Ehhez képest James jó RB, fel tud lépni középpályára, ha a balbunkó hátul marad középhátvédnek, de akár tud maradni KH, ha a baloldalon csináljuk az IWB-zést Cucuval. Egyszerűen sokoldalúbb játékos és van értelme abban bízni, hogy egészséges lesz.

Az én szememben ez kb. olyan, mint anno a Bridge-Cole. Wayne szuper balhátvéd volt, ha hátul kellett maradni, viszont ha az akkori korszak standardjai szerint fel kellett lépni a támadásokhoz, akkor egyértelmű volt, hogy Ashleyre esik a választás. Chilly felett eljárt az idő, emellett ott a fizuja, a mentális problémái és a sérülékenysége. Én nagyon kedveltem, amikor Tuchellel szárnyvédőztünk, de ebbe a rendszerbe nem illik. Ha pedig Maresca valamiért menesztve lesz, az új edző is hasonló felfogású lesz, mert egyszerűen ez az új standard, úgyhogy el kell engedni.

Crap
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#18 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lehet Chilwellt sajnálni meg minden, de őszintén szólva most rendesen beárazta őt a piac. Jól látható, hogy akár a fizetése felét is álltuk volna, ingyen elvihető volt, konkrétan kikiáltottuk a világnak, hogy szotyiért vihető Chilwell és még csak a teljes fizetését se kell állnod. Viszont mint kiderült, egy közép vagy feljutó csapatnak se mozdította meg a fantáziáját. Abszolút 0 érdeklődés volt felé. Ilyen alapon pedig kár a Chelsea felé olyan elvárásokat támasztani, hogy a kezdőbe / keretbe kerülhessen , úgy hogy az utóbbi 4 évben megkapta a lehetőséget rendesen mások elől.

Jamest kicsit másabb eset, többiek már leírták. Ill. Jamesre szerintem lenne is még piac rendesen.

Szerintem nem zártunk rossz ablakot. Örülök, hogy Oshimen nem jött. Igazi díva a csávó, brutál rombolást csinálhatott volna itt és rohadt nehezen sikerült ezt a fizetési struktúrát kialakítani. Rohadt igazságtalan lett volna fel rúgni miatta és kockáztatni mások lázadását.

Felix + Sancho pedig brutál diszkont áron jött. Minda kettő hajlandó volt jelentősen csökkenteni a fizujából és itt akarnak játszani. Ha nem a Chelsea lennénk, akkor agyon lennénk szopkodva a médiába hogy micsoda igazolásokat sikerült behúznunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7062
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#19 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: Tegnap, 13:58
Dízel írta: Tegnap, 13:56 Akkor james miert kapja meg azt a kiralyi banasomodot egyesektol?!
A csavo konkretan hasznalhatatlan, jelenleg most is serult es nem tudni mikor jon vissza, megy a halogatas.
Kettos mercet erzekelek sokmindenkinel jelenleg is.
Jelenleg vedoproblemaink vannak, es oke lb pociban jok vagyunk, de ha esetleg atallunk 5 vedore, vagy valamelyik lb bemegy lcbnek maris problemak lesznek, foleg hogy lwb-be chilwell igen is jo.

Nekem mindegy, basszuk ki Chilwell-t, de akkor ugyan olyan jogon james-t is.
Magam nevében tudok beszélni. Megnűtötték, csapatkapitány, saját nevelés és a világ legjobbja a posztján, nálam van még egy éve.
James már közel sem a világ legjobbja a posztján. Sztem Top 3 se lassan. Főleg így, hogy használhatatlan. Arról nem is beszélve, hogy Chilinél azt írod menjen a fenébe, mert meddig is volt a pálya szélén? 3-4 év? Akkor Jamesnél ugyanez a narratíva elmondható. Kb annyi értelme van, hogy ő a csapatkapitány, mintha bárki az lenne innen a fórumról. Kijár meccseket nézni a Stamfordra és veszi fel a fizetését a semmire. Ugyanúgy, ahogy Lavia. Szóval igaza van annak aki azt írja, hogy ha Chili kuka akkor Jamest is elkéne már zavarni a fenébe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Átigazolási pletykák

#20 Hozzászólás Szerző: kikó »

Dízel írta: Tegnap, 13:56 Akkor james miert kapja meg azt a kiralyi banasomodot egyesektol?!
A csavo konkretan hasznalhatatlan, jelenleg most is serult es nem tudni mikor jon vissza, megy a halogatas.
Kettos mercet erzekelek sokmindenkinel jelenleg is.
Jelenleg vedoproblemaink vannak, es oke lb pociban jok vagyunk, de ha esetleg atallunk 5 vedore, vagy valamelyik lb bemegy lcbnek maris problemak lesznek, foleg hogy lwb-be chilwell igen is jo.

Nekem mindegy, basszuk ki Chilwell-t, de akkor ugyan olyan jogon james-t is.
James azért kapja a királyi bánásmódot mert saját nevelés. Egyébként nem tudom ez miért befolyásol bárkit is. Konkrétan használhatatlan , és aki azt hiszi , hogy belőle még lehet hosszútávon stabil játékos az álomvilágba él. Én is kibasznám már , nincs értelme itt. Ez nem jótékonysági szervezet.

Válasz küldése