Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6366
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#41 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. szeptember 2., hétfő 19:33
kecske01 írta: 2024. szeptember 2., hétfő 17:18 🚨🟡🔵 Al Nassr are closing in on deal to sign Angelo from Chelsea!

Package worth €23m almost agreed, the final detail to sort is sell-on clause as Chelsea requested for future sale percentage.

Almost there, here we go soon. ⏳🇸🇦
Szerintem még hallunk róla, ha nem is lesz klasszis, de jó játékos lesz az tuti.15 Mért vettük, a profit megvan.
Szerintem pedig szép csendben eltűnik majd a süllyesztőben, és 3-4 év múlva már Brazíliában fog vitézkedni, vagy nagyon max. lesz belőle egy Claudinho/Malcom szintű spíler, akik pl. orosz (=gyengébb) bajnokság szinten kiemelkedők, de a topszinthez kevesek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9619
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#42 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2024. szeptember 2., hétfő 17:18 🚨🟡🔵 Al Nassr are closing in on deal to sign Angelo from Chelsea!

Package worth €23m almost agreed, the final detail to sort is sell-on clause as Chelsea requested for future sale percentage.

Almost there, here we go soon. ⏳🇸🇦
Szerintem még hallunk róla, ha nem is lesz klasszis, de jó játékos lesz az tuti.15 Mért vettük, a profit megvan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3556
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#43 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2024. szeptember 2., hétfő 16:46
kecske01 írta: 2024. szeptember 2., hétfő 16:03 🚨🚨 Galatasaray delagation will be at Napoli in the next hours
🔹Victor Osimhen is OK to join the Turkish club in loan ☑️
🔹Napoli wants him to leave ➡️Negociations between clubs ⏳
“Galatasaray have reached agreement in principle with Napoli for Osimhen!

Napoli have accepted straight loan proposal, no option to buy clause — €9/10m salary covered by Galarasaray.

Decision up to Osimhen again with Gala delegation in Napoli to meet Victor in the next hours for green light.

Forrás: Fabrizio Romano”


Végül az arab liga helyett a török ligába megy ez az őrült :D Mondjuk a bré lógatástól még ez is jobb, ami várt volna rá januárig.
Hatalmas karrier :D :D
O is meg az ugynoke is hivatalos az arany malna dijra iden.

Ezek utan nem tudom milyen formaban lesz telre, de lehet 20millat se fog erni a pali.
Majd mi is kolcsonvesszuk fel evre es ha nem jo akkor nem mehet ahova akar, ha neki a torok liga upgrade akkor hajra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#44 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨🟡🔵 Al Nassr are closing in on deal to sign Angelo from Chelsea!

Package worth €23m almost agreed, the final detail to sort is sell-on clause as Chelsea requested for future sale percentage.

Almost there, here we go soon. ⏳🇸🇦

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7107
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#45 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2024. szeptember 2., hétfő 16:03 🚨🚨 Galatasaray delagation will be at Napoli in the next hours
🔹Victor Osimhen is OK to join the Turkish club in loan ☑️
🔹Napoli wants him to leave ➡️Negociations between clubs ⏳
“Galatasaray have reached agreement in principle with Napoli for Osimhen!

Napoli have accepted straight loan proposal, no option to buy clause — €9/10m salary covered by Galarasaray.

Decision up to Osimhen again with Gala delegation in Napoli to meet Victor in the next hours for green light.

Forrás: Fabrizio Romano”


Végül az arab liga helyett a török ligába megy ez az őrült :D Mondjuk a bré lógatástól még ez is jobb, ami várt volna rá januárig.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#46 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨🚨 Galatasaray delagation will be at Napoli in the next hours
🔹Victor Osimhen is OK to join the Turkish club in loan ☑️
🔹Napoli wants him to leave ➡️Negociations between clubs ⏳

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3241
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#47 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta: 2024. szeptember 2., hétfő 10:04
Dízel írta: 2024. szeptember 2., hétfő 9:59 Egyebkent, ha osihmen nem talal klubbot, nem lehetne elhozni telen diszkont aron mondjuk 25 misiert?
Persze szerintem valahogy valtani fog addig, viszont ha fel evig nem jatszik jol le lesz epulve.
Fizuval van a gond nála :D télen sem fog kevesebbet kérni
Fél év padon ücsörgés csodákat tud tenni az ember prioritásaival.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#48 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2024. szeptember 2., hétfő 9:59 Egyebkent, ha osihmen nem talal klubbot, nem lehetne elhozni telen diszkont aron mondjuk 25 misiert?
Persze szerintem valahogy valtani fog addig, viszont ha fel evig nem jatszik jol le lesz epulve.
Fizuval van a gond nála :D télen sem fog kevesebbet kérni

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3556
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#49 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egyebkent, ha osihmen nem talal klubbot, nem lehetne elhozni telen diszkont aron mondjuk 25 misiert?
Persze szerintem valahogy valtani fog addig, viszont ha fel evig nem jatszik jol le lesz epulve.

cech19960320
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#50 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

flatley09 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:20
kecske01 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:07
flatley09 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:03

Segítsetek mert el vagyok veszve a tinédzserjeink között...Van nálunk Angelo Santos meg Angel Gabriel?És az egyik szar a másik meg tehetséges? Melyik melyik?
Mind2 tehetséges, de Gabrielnek nem jött ki eddig a lépés. Santos kp, Angelo meg Rw
És ki hol van kölcsönben? Illetve a nevüket jól írtam, vagy felcseréltem vezeték neveket?
Andrey Santos van, illetve Angelo (Gabriel) van. Andrey Santor belső KP, Strasbourgban, kölcsönben.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#51 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kecske01 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:07
flatley09 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:03
kecske01 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 21:46 🚨🇸🇦 Ângelo Gabriel is close to moving to Al-Nassr .

They want him to fill the last U21 foreign vacancy. Chelsea have rejected two offers of £21 million and £25 million. They want £33 million.

(@venecasagrande) #CFC

:lol: Nagy lenne
Segítsetek mert el vagyok veszve a tinédzserjeink között...Van nálunk Angelo Santos meg Angel Gabriel?És az egyik szar a másik meg tehetséges? Melyik melyik?
Mind2 tehetséges, de Gabrielnek nem jött ki eddig a lépés. Santos kp, Angelo meg Rw
És ki hol van kölcsönben? Illetve a nevüket jól írtam, vagy felcseréltem vezeték neveket?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#52 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

flatley09 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 22:03
kecske01 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 21:46 🚨🇸🇦 Ângelo Gabriel is close to moving to Al-Nassr .

They want him to fill the last U21 foreign vacancy. Chelsea have rejected two offers of £21 million and £25 million. They want £33 million.

(@venecasagrande) #CFC

:lol: Nagy lenne
Segítsetek mert el vagyok veszve a tinédzserjeink között...Van nálunk Angelo Santos meg Angel Gabriel?És az egyik szar a másik meg tehetséges? Melyik melyik?
Mind2 tehetséges, de Gabrielnek nem jött ki eddig a lépés. Santos kp, Angelo meg Rw

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#53 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kecske01 írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 21:46 🚨🇸🇦 Ângelo Gabriel is close to moving to Al-Nassr .

They want him to fill the last U21 foreign vacancy. Chelsea have rejected two offers of £21 million and £25 million. They want £33 million.

(@venecasagrande) #CFC

:lol: Nagy lenne
Segítsetek mert el vagyok veszve a tinédzserjeink között...Van nálunk Angelo Santos meg Angel Gabriel?És az egyik szar a másik meg tehetséges? Melyik melyik?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#54 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨🇸🇦 Ângelo Gabriel is close to moving to Al-Nassr .

They want him to fill the last U21 foreign vacancy. Chelsea have rejected two offers of £21 million and £25 million. They want £33 million.

(@venecasagrande) #CFC

:lol: Nagy lenne

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#55 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 19:33 Egy kicsit mindig tikkel a szemem amikor Maetsen-t írsz Maatsen helyett, Flatley. Van ennek valami oka? Ha így szereted megértem, de egyébként az utóbbi mód a helyes formája a nevének. :)
Nincs. Szimplán lövésem nincs, hogyan írják a nevét. Vagyis eddig nem volt. Most gondolom megjegyeztem:)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4652
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#56 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: 2024. szeptember 1., vasárnap 19:33 Egy kicsit mindig tikkel a szemem amikor Maetsen-t írsz Maatsen helyett, Flatley. Van ennek valami oka? Ha így szereted megértem, de egyébként az utóbbi mód a helyes formája a nevének. :)
Vannak ilyen rossz berögződések itt :D Oshimen és Casedei is ilyen.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6549
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#57 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egy kicsit mindig tikkel a szemem amikor Maetsen-t írsz Maatsen helyett, Flatley. Van ennek valami oka? Ha így szereted megértem, de egyébként az utóbbi mód a helyes formája a nevének. :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7478
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#58 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Maresca on Osimhen/striker not joining in the final days: “We want players, but we wanted a player that we decide it has to be on our conditions. If a player is not here then it was not”.

“New striker in January? We will see”.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#59 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2024. augusztus 31., szombat 19:00
flatley09 írta: 2024. augusztus 31., szombat 17:56 Hát, amennyit a transfer hírekkel foglalkozom mostanában, Sancho-t a dortmund meg a Juve is vitte volna, csak nem sikerült megegyezni. Hogy a klubbal, vagy a játékossal, azt nem tudom.
De amúgy Sancho a Dortmundban a kölcsön alatt jól játszott, ha a PL-ben nem is volt neki jó meccse...
Úgyanabban a Dortmundban, ahol Maetsen is jól játszott aki szintén ótvar volt a PL-ben, pedig a kölcsöne alatt mindenki ajnározta és sajnálta, hogy eladjuk...aztán valahogy a Dortmund mégsem vette meg és került a Villa-hoz.
Kettős mérce, ügye...
Én nem örülök Sancho-nak...nem ő kellet nekünk szerintem, pont amiatt amilyen formát mutatott a PL-ben. Viszont nem is vagyok szomorú miatta az ára miatt....legalább nem 120 milláért jött Taddzikisztánból...és amennyire felsülhet, úgy be is válhat.
Megint egy irtó sz@r ellenpélda. Kérlek írd már le, Maatsen hányszor játszott a posztján nálunk, és akkor utána folytassuk annak alapján. Köszi!

Amúgy persze, adjuk meg az esélyt Sanchónak, csak eddig az volt a baj, hogy minek jön ide másnak a szemete, most meg tapsikolunk neki. Nehéz ezt követni.
Szabi én próbálok veled kapcsolatban minden esetben nagyon finoman fogalmazni mert enyhén szólva azt a benyomást kelted, hogy minden egyes kommantben ami nem ért veled egyet 100%-ban, abban te a személyes sértést, életed fenyegetését véled felfedezni és ennek megfelelően nyílvánulsz meg.
Minek kell ilyen kikérően reagálni bármire is, nem értem.
Ettől függetlenül nem szar példa. Nem Chilwell és Maetsen teljesíményét hasonlítottam össze, hanem azt, amikor a kettős mérce ffogalmával dobálózunk. Ha ezt felhozzuk Sancho meg Félix esetében, hogy ők hogy beárazták magukat, mert ők sem kellettek rajtunk kívül a kutyának sem ugyanúgy ahogy Chilwell, akkor igaz ez Maetsen-re is.
Ahogy írtam, Sancho volt érdekelt a Dortmund-nál, a Juve-nál...de ha ez nem számít és beárazta magát, akkor szerintem Maetsen is, mert az a Dortmund nem volt hajlandó érte fizetni ahol elvileg remekelt. És elvitte a Villa...nem egy Pool, Barca, Atletico, Inter, PSG vagy bármi. Egy Villa. Oké, jó kis csapat de nem arról van szó, hogy a következő 5-10 évben bajnokságért vagy BL-ért mennének... attól függetlenül, milyen pozícióban játzott nálunk.

Ezen kívül - ahogy leírtam - nem tapsikolok Sancho-nak...sőt Felix-nek sem. Egyiket sem hoztam volna. De egyik sem nagyobb kockázat, mint egy 1 szezonos játékos 120 milláért. Ebből a szempontból szerintem még jobb üzlet is. Akkorát nem bukhatsz velük.
Ahogy mások mondták...a környezet és a rendszer sokat számít.
Ahogy az MU után Lukaku fosta a gólokat az Interben, majd nálunk besült, vagy ahogy Salah nálunk saját lábában elesett a Pool-ban mág látjuk mit művel...elsülhet ez visszafelé is.

Tök jó lenne, ha mindenki megpróbálná megérteni a másiknak a véleményét is. Amit Crap leírt és páran helyeseltek szerintem abszulút racionális és van benne logika. Ez nem azt jelenti, hoyg igazuk is lesz vagy van. De azért ne kiáltsuk már ki a másikat mindig világ barmának

Amazing24
Hozzászólások: 2511
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#60 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az angol forumozok szerint Sterling mellozese egyertelmuen szemelyes indokok alapjan szuletett meg, valoszinuleg meg a city-ben balheztak ossze. En sem igazan ertettem/ertem, hiszen a posztja legjobb jatekosa nalunk, es hogy igy kolcson adjuk a szarzinek, kabare.

Válasz küldése