Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4843
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6421 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. február 1., kedd 17:00
Amazing24 írta: 2022. február 1., kedd 13:27 Most komoly, hogy Aubat ingyen engedte el a szarzi? :mrgreen: Nagyon szabadulni akartak tole. :lol:
350 ezres fizetése volt, szerintem örültek neki hogy nem kell tovább fizetniük.
Így van, egy épkézláb csapat sem akarta annyi pénzért kölcsönvenni, úgyhogy inkább "megvették" ingyen, új szerződéssel.

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6422 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2022. február 1., kedd 13:27 Most komoly, hogy Aubat ingyen engedte el a szarzi? :mrgreen: Nagyon szabadulni akartak tole. :lol:
350 ezres fizetése volt, szerintem örültek neki hogy nem kell tovább fizetniük.

Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6423 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Most komoly, hogy Aubat ingyen engedte el a szarzi? :mrgreen: Nagyon szabadulni akartak tole. :lol:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6424 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. február 1., kedd 8:55
Dante írta: 2022. január 31., hétfő 23:22
emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:49A másik viszont ami pozitiv köszönjük meg Tuchelnek (és hogy ilyen edzőnk van), hogy egy alakzat váltással megoldja ezt is. Illetve a szintén csak ugy a nyáron rárohadt Sarr-ból használható játékost faragott és beépítette.
Egy kicsit túltolod sanya. Sarr tavaly 19 meccsen játszott a Porto-ban, mind a hat BL csoportkör meccsen pályára lépve. Korosztályos válogatott és nem rég töltötte a 23-at. Tökéletes példa arra, hogyha valaki nem felkapott, divatos ember, akkor nem számítanak az elért eredmények, egy az "eedzőre rárohadt" ember, akiből játékost kellett faragni. Ahelyett hogy örülnénk, hogy ingyen szereztünk valakit, aki a csapat segítségére van és jelen pillanatban az adott poszton a legjobb választás. (balhátvéd)
Nem fog Ivanovic karriert befutni, de ugyanilyen noname játékosként kezdte a szerb és hasonló vélemények voltak vele kapcsolatban is.
Arra gondoltam hogy csak azert maradt itt Sarr mert nyaron nem tudtuk elpasszolni kolcsonbe se. Erre ertettem hogy rank rohadt. No meg nem jott Kounde akit Tuchel kért, tehat főzzön abbol ami maradt. Amugy nekem ugy remlik a Portoban nem volt meghatarozo a jateka.

Ettol fuggetlenul orulok ha beépül, csak nem biztos hogy ő ennyirs opcio lett volna az elkepzelesekbe ha nincs a sok serult meg a szarakodas az igazolasoknal.
A minőségi bal szárnyvédő hiányból és az ebből fakadó időnkénti négyvédős játékból a szezon maradék részében két játékos profitálhat. Sarr és Ziyech. Sarr a balhátvéd, Ziyech a jobbszélső középpályás posztján bizonyíthatja, hogy van jövője a klubnál. Ha így tesznek, kapunk egy perememberből és egy használhatatlan cserejátékosból két potenciális kezdőjátékost. Ha buknak, akkor nyáron mehetnek.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6425 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. február 1., kedd 8:55
Dante írta: 2022. január 31., hétfő 23:22
emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:49A másik viszont ami pozitiv köszönjük meg Tuchelnek (és hogy ilyen edzőnk van), hogy egy alakzat váltással megoldja ezt is. Illetve a szintén csak ugy a nyáron rárohadt Sarr-ból használható játékost faragott és beépítette.
Egy kicsit túltolod sanya. Sarr tavaly 19 meccsen játszott a Porto-ban, mind a hat BL csoportkör meccsen pályára lépve. Korosztályos válogatott és nem rég töltötte a 23-at. Tökéletes példa arra, hogyha valaki nem felkapott, divatos ember, akkor nem számítanak az elért eredmények, egy az "eedzőre rárohadt" ember, akiből játékost kellett faragni. Ahelyett hogy örülnénk, hogy ingyen szereztünk valakit, aki a csapat segítségére van és jelen pillanatban az adott poszton a legjobb választás. (balhátvéd)
Nem fog Ivanovic karriert befutni, de ugyanilyen noname játékosként kezdte a szerb és hasonló vélemények voltak vele kapcsolatban is.
Arra gondoltam hogy csak azert maradt itt Sarr mert nyaron nem tudtuk elpasszolni kolcsonbe se. Erre ertettem hogy rank rohadt. No meg nem jott Kounde akit Tuchel kért, tehat főzzön abbol ami maradt. Amugy nekem ugy remlik a Portoban nem volt meghatarozo a jateka.

Ettol fuggetlenul orulok ha beépül, csak nem biztos hogy ő ennyirs opcio lett volna az elkepzelesekbe ha nincs a sok serult meg a szarakodas az igazolasoknal.
Nem csak erre a hsz-re értettem, hanem úgy en bloc.
Nem ő cipelte a hátán a Porto-t, de nem is számolt vele komolyan
Conceição, erős hendikeppje volt, ehhez képest nem rossz a 6 BL meccs.
Szerintem bármi is lesz, azzal hogy lehet rá számítani mindenki jól jár. A Tuchel azért, mert van plusz egy játékos, a klub azért, mert nőhet az értéke, Sarr pedig ha megy, akkor értelmesebb csapathoz, ha marad, akkor meggyőzte az edzőt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6426 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2022. január 31., hétfő 23:22
emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:49A másik viszont ami pozitiv köszönjük meg Tuchelnek (és hogy ilyen edzőnk van), hogy egy alakzat váltással megoldja ezt is. Illetve a szintén csak ugy a nyáron rárohadt Sarr-ból használható játékost faragott és beépítette.
Egy kicsit túltolod sanya. Sarr tavaly 19 meccsen játszott a Porto-ban, mind a hat BL csoportkör meccsen pályára lépve. Korosztályos válogatott és nem rég töltötte a 23-at. Tökéletes példa arra, hogyha valaki nem felkapott, divatos ember, akkor nem számítanak az elért eredmények, egy az "eedzőre rárohadt" ember, akiből játékost kellett faragni. Ahelyett hogy örülnénk, hogy ingyen szereztünk valakit, aki a csapat segítségére van és jelen pillanatban az adott poszton a legjobb választás. (balhátvéd)
Nem fog Ivanovic karriert befutni, de ugyanilyen noname játékosként kezdte a szerb és hasonló vélemények voltak vele kapcsolatban is.
Arra gondoltam hogy csak azert maradt itt Sarr mert nyaron nem tudtuk elpasszolni kolcsonbe se. Erre ertettem hogy rank rohadt. No meg nem jott Kounde akit Tuchel kért, tehat főzzön abbol ami maradt. Amugy nekem ugy remlik a Portoban nem volt meghatarozo a jateka.

Ettol fuggetlenul orulok ha beépül, csak nem biztos hogy ő ennyirs opcio lett volna az elkepzelesekbe ha nincs a sok serult meg a szarakodas az igazolasoknal.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6427 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta: 2022. február 1., kedd 8:01 Dembelet nyarra irjak hozzank, mert akkor akarjuk elvileg a tamado szekciot atalakitani. Gondolom nagy takaritas lesz.
Ha jól tudom, akkor nyáron már szabadúszó lesz(ha tévedek javítsatok ki).
Szerintem nem lenne amúgy rossz ötlet kicsit átalakítani a támadó szekciót,de ha Dembele ingyen lesz megszerezhető akkor biztos sok csapat akarja majd leigazolni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7007
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6428 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dembelet nyarra irjak hozzank, mert akkor akarjuk elvileg a tamado szekciot atalakitani. Gondolom nagy takaritas lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6429 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:49A másik viszont ami pozitiv köszönjük meg Tuchelnek (és hogy ilyen edzőnk van), hogy egy alakzat váltással megoldja ezt is. Illetve a szintén csak ugy a nyáron rárohadt Sarr-ból használható játékost faragott és beépítette.
Egy kicsit túltolod sanya. Sarr tavaly 19 meccsen játszott a Porto-ban, mind a hat BL csoportkör meccsen pályára lépve. Korosztályos válogatott és nem rég töltötte a 23-at. Tökéletes példa arra, hogyha valaki nem felkapott, divatos ember, akkor nem számítanak az elért eredmények, egy az "eedzőre rárohadt" ember, akiből játékost kellett faragni. Ahelyett hogy örülnénk, hogy ingyen szereztünk valakit, aki a csapat segítségére van és jelen pillanatban az adott poszton a legjobb választás. (balhátvéd)
Nem fog Ivanovic karriert befutni, de ugyanilyen noname játékosként kezdte a szerb és hasonló vélemények voltak vele kapcsolatban is.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6430 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Vicces, hogy Lampard és/vagy a transfer ban megtörténése után volt az egyetlen átig. ablak, amikor normálisan és több üzletet időben is le tudtak bonyolítani az illetékesek.

Komolyan...Emerson?
Alonso solo Novembertől év végéig?
Malang Sarr?

Tuchel 2 átig. ablak alatt kapott 1 Donkey Kongot meg a 1 Sault.

Ezért (is) vagyunk óriási lemaradásban a City-től egy olyan versenykiírásban, ahol 38 meccs alatt dől el a bajnoki cím sorsa.

Részemről szokásos (sajnos :( ) "board out!". :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6431 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bandi írta: 2022. január 31., hétfő 22:23
emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:55 Chelsea aren’t signing #Dembele this window, just fyi. #DeadlineDay

Dan McCarthy


Ha még bárkiben valami halvány remény lett volna. Kizárt hogy most télen jön Dembele.
Éjfélig azért még el fognak vergődni twitter-en azon hogy jön-e vagy sem :D egyébként a hírek szerint az arsenal-t és a Sp*rs-t is visszautasította Dembele az utolsó órákban szóval elég komoly az esély arra hogy nyáron ide fog igazolni.
vagy megy Mbappé helyére :lol:

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6432 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. január 31., hétfő 21:55 Chelsea aren’t signing #Dembele this window, just fyi. #DeadlineDay

Dan McCarthy


Ha még bárkiben valami halvány remény lett volna. Kizárt hogy most télen jön Dembele.
Éjfélig azért még el fognak vergődni twitter-en azon hogy jön-e vagy sem :D egyébként a hírek szerint az arsenal-t és a Sp*rs-t is visszautasította Dembele az utolsó órákban szóval elég komoly az esély arra hogy nyáron ide fog igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6433 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea aren’t signing #Dembele this window, just fyi. #DeadlineDay

Dan McCarthy


Ha még bárkiben valami halvány remény lett volna. Kizárt hogy most télen jön Dembele.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6434 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta: 2022. január 31., hétfő 20:01 Nem hittem volna, hogy Tuchnel nem kap LB-t, annak ellennere, hogy szeretett volna.
Ez két szemszögből közelithető meg.

Az edzőnk megint nem kap támogatást annak ellenére hogy letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. Boldog boldogtalan igazol, nekünk meg van egy posztunk ami kiáltott volna egy kölcsönért legalább. Vagy szerencsétlen Emersont valahogy visszahívni, de még azt se lehetett.

A másik viszont ami pozitiv köszönjük meg Tuchelnek (és hogy ilyen edzőnk van), hogy egy alakzat váltással megoldja ezt is. Illetve a szintén csak ugy a nyáron rárohadt Sarr-ból használható játékost faragott és beépítette.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6435 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha nem Tuchel lenne az edzőnk, ellene lennék.
Most leginkább azért örülnék a deal-nek, mert a bizalmat jelentené a klubvezetés részéről az edző irányába.
Egy drága gesztus, ami jól is elsülhet. Én legalábbis így értelmezem.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6436 Hozzászólás Szerző: Traxver »

nem értem minek veszünk egy gyereket

Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6437 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking

Chelsea have made another enquiry about signing Barcelona forward Ousmane Dembele - but a deal looks difficult to conclude at this late stage.
Sources close to negotiations have told Sky Sports News a deal before the deadline is not impossible but very difficult due to the lack of time remaining.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6438 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Barcelona president Joan Laporta on Aubameyang: “It seems that we will pull it off [Aubameyang deal]. Ousmane Dembélé? Various solutions have been proposed, the last one depends on whether the player accepts it, it is to go to an English club”, he told Mundo Deportivo”. Red circle #FCB (Fabri)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6439 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem hittem volna, hogy Tuchnel nem kap LB-t, annak ellennere, hogy szeretett volna.

Emerson-t, szinte biztosan megveszi a Lyon a nyar folyaman, Alonso szerzodese jovore lejar, szoval en nem fogadom el azt a kifogast, hogy telitett lett volna a pozicio egy erkezo eseten. Chilwell visszaterese eseten, ami meg legalabb 5-6 honap, sincs garancia, hogy kepes lesz valaha is olyan teljesitmenyt nyujtani amit megszokhattunk tole. Egy ACL serules mar sok remek jatekos karrierjet tette tonkre, szamomra a legfajdalmasabb Essien es RLC serulese volt.

Osszesegeben, nem szaporitva a szot, nem tudom kepes vagyok e Alonso "jatekat" nezni a kovetkezo honapokban, meccsrol-meccsre. CHO nyujt nemi remenyt, hogy hatha kepes vegre felnoni a feladathoz esmegallni a helyet wingbackkent.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6440 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt, hogy az érkezésével nem leszünk kevesebbek ezt azért megcáfolnám.
Ha ő jön és többet lesz sérült, mint az egész Chelsea team egész évben együtt, akkor igenis kevesebbek leszünk vele, mivel helyette jöhetett volna egy hasznalható játékos is. Más elöl veszi el a helyet és a nyakunkon marad mint drinkwater, willian es tarsai.
A létszám meglesz, a fizetések ki lesznek fizetve a csapat mégsem jut egyről a kettőre mert van is egy támadónk pluszba, meg nem is.

Válasz küldése