Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6481 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha már a jobb szélre mint lehetséges opció... Raphina nem rossz valóban, örülnék én is neki. Viszont ha lehet választani, nekem az abszolút favoritom Antony lenne az Ajaxból. Nem semmi amire képes a csávó a labdával, bárkit képes elrakni 1v1ben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6482 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. február 2., szerda 19:56 Én nem vagyok egy nagy Christensen fan, nem rossz a srác, de olyan nagyon kiemelkedőt én benne sosem láttam, viszont az komolyan érdekelne, hogy minek akarnánk idehozni rahedli pénzért egy De Ligtet, aki fikarcnyival se jobb játékos, mint a dán, sőt...
Meglep, hogy így látod. Engem nagyon meggyőzött a 18/19-es Ajax, aminek egyik kiemelkedő tagja volt de Ligt. Nyilván a Juve-s transzfer nem sült el eddig a legjobban számára, de talán a mentalitásán javított, mint nagy csapatos tapasztalat. Sokan ezzel nálunk találkoznak először és bele is törnek, majd továbbállva jó eséllyel újra focistának tűnnek.

Christensen-nél taktikailag és fizikuma miatt is sokkal többre tartom, kb hasonló szerepet töltenek be a csapatukban. (Első csere CB)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6483 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. február 2., szerda 20:48
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 19:53 Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.
Én is :mrgreen:
Ezt nem tudtam :D amugy nagyon jó!!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6484 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2022. február 2., szerda 19:53 Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.
Én is :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6485 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Raphinha nálam is abszolút elsőszámú szélső. 1v1ben a világ egyik legjobbja. Lövi a fontos gólokat, ráadásul már jó ideje a PLben teszi ezt. Az életkora is tökéletes. Félek, nem mi leszünk az egyetlen kérői, de remélem megszerette és ragaszkodik londonhoz
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6486 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én nem vagyok egy nagy Christensen fan, nem rossz a srác, de olyan nagyon kiemelkedőt én benne sosem láttam, viszont az komolyan érdekelne, hogy minek akarnánk idehozni rahedli pénzért egy De Ligtet, aki fikarcnyival se jobb játékos, mint a dán, sőt...

Raphinha kapcsán abban egyetértek, hogy pont egy ilyen játékos kéne nekünk (az én szememben ilyen egy normális, klasszikus szélső), aki gyors, technikás és jó 1v1-ben, nem olyanok, mint nálunk az a sok "annak csúfolt", de azért róla sem vagyok maradéktalanul meggyőződve, hogy egy komolyabb csapatban, egy szervezett, fegyelmet követelő játékrendszerben (nem úgy, mint a mostani klubjában, ahol koncepció nélkül föl-alá rohangálnak egész meccsen a pályán a hűtőládán gubbasztó bohócnál, mint a barmok) is hasonló színvonalon tudna teljesíteni. Ennek ellenére szívesen látnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6487 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.

Tenyleg kar hogy egy ilyen tehetseg ekkora balfasz.

Cappy
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6488 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Akármilyen jo (?) játékos is Dembele, azert megneztem volna, hogy mit szol amikor Angliában labdat kap es 3 benga allat vedo ront ra egyszerre es szarra rugja. Ahhoz, hogy az ilyen fajta jatekosok ebben a bajnoksagban ervenyesuljenek, ahhoz rajuk kell szabni a jatekot. Mi nem ilyen jatekot jatszunk egyenlore.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6489 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 2., szerda 16:27
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.
Dembélé talán azért nem lett volna rossz húzás, mert az ő leigazolása, tekintve, hogy lejár a szerződése, a fizetését leszámítva nem vitt volna pénzt. Az általad fent említett posztokra (belső védő lehetőleg 2, de ez függ a szerződéshosszabbításoktól, középső középpályás, szélső, talán csatár is) igazolni kell. A jelöltek (Kounde, De Ligt, Rice, Tchouameni, Raphina, Antony stb.) egyenként minimum 50 millió körüli igazolások, ergo a klubnak választani kell a top nevek között. Kérdés, melyik posztok élveznek prioritást. Kettő, maximum három "nagy névnél" több szvsz nem fog jönni, ezért lenne talán, még úgy is, hogy ismerjük a hátrányait, kézenfekvő Dembélé, mert így legalább szélső posztra nem kellene belenyúlni a pénztárcába. így pl. Rice VAGY Tchouameni szerződtetése helyett lehet, hogy Rice ÉS Tchouameni is realitás lenne.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6490 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 2., szerda 16:27
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.
Elvileg Rice, Tchoumani, Kounde a nyári célpont. Bár nem tudom hova ennyi kp. Gallagher sem a padra jön vissza.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6491 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6492 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hal isten.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6493 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6494 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

+ ha kitöltik az idejüket, úgy tudom olyankor kapják meg az aláírási pénzt is. Gondolom az sem kevés, kárpótolja ezért a félévért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6495 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: 2022. február 2., szerda 1:54 Olvastam egy olyat,hogy Laporte a barca elnöke nyilatkozta,hogy Dembele-nek volt 2 ajánlata angliából de a francia nem fogadta el,mert szerinte már megegyezett a nyári váltásról egy másik klubbal(ez lenne gondolom a Chelsea).
Nem nevezte meg a 2 klubot de a tegnap előtti pletykákból kiindulva szerintem az egyik a Sp*rs a másik pedig az arsenal volt.
Olyat is olvastam,hogy a barca felbontaná a szerződését,hogy ne kelljen a bérét fizetni,akkor pedig gondolom már nyár előtt jönne.
Tuti nem fogják felbontani a szerződését, mivel akkor ki kell neki fizetni júniusig (asszem addig van szerződése) az összes havi fizuját. Amúgy nem semmi szerződése volt a palinak, minden egyes gól után 5milla ütötte a markát :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6496 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2022. február 2., szerda 8:15
cech19960320 írta: 2022. február 2., szerda 7:02
adrian1989 írta: 2022. február 2., szerda 1:54 Olvastam egy olyat,hogy Laporte a barca elnöke nyilatkozta,hogy Dembele-nek volt 2 ajánlata angliából de a francia nem fogadta el,mert szerinte már megegyezett a nyári váltásról egy másik klubbal(ez lenne gondolom a Chelsea).
Nem nevezte meg a 2 klubot de a tegnap előtti pletykákból kiindulva szerintem az egyik a Sp*rs a másik pedig az arsenal volt.
Olyat is olvastam,hogy a barca felbontaná a szerződését,hogy ne kelljen a bérét fizetni,akkor pedig gondolom már nyár előtt jönne.
asszem nem játszhatnak akkor sem mert beregisztrálni nem tudnánk
Ha jól tudom, akkor ingyen igazolt játékosok még regisztrálhatóak egy darabig. De egyébként nem sok értelme lenne ennek a Barca részéről, ingyen szerintem most is el tudták volna passzolni valakinek, szerződésbontás esetén pedig fizetni kell a játékosnak, szóval így csak buknának rajta.
Igen, csak itt szerintem az a kizáró tényező, hogy az átigazolási időszak zárádakor még volt élő szerződése így a következő átigazolási ablakig nem számít szabadúszónak

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6497 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2022. február 2., szerda 7:02
adrian1989 írta: 2022. február 2., szerda 1:54 Olvastam egy olyat,hogy Laporte a barca elnöke nyilatkozta,hogy Dembele-nek volt 2 ajánlata angliából de a francia nem fogadta el,mert szerinte már megegyezett a nyári váltásról egy másik klubbal(ez lenne gondolom a Chelsea).
Nem nevezte meg a 2 klubot de a tegnap előtti pletykákból kiindulva szerintem az egyik a Sp*rs a másik pedig az arsenal volt.
Olyat is olvastam,hogy a barca felbontaná a szerződését,hogy ne kelljen a bérét fizetni,akkor pedig gondolom már nyár előtt jönne.
asszem nem játszhatnak akkor sem mert beregisztrálni nem tudnánk
Ha jól tudom, akkor ingyen igazolt játékosok még regisztrálhatóak egy darabig. De egyébként nem sok értelme lenne ennek a Barca részéről, ingyen szerintem most is el tudták volna passzolni valakinek, szerződésbontás esetén pedig fizetni kell a játékosnak, szóval így csak buknának rajta.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6498 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta: 2022. február 2., szerda 1:54 Olvastam egy olyat,hogy Laporte a barca elnöke nyilatkozta,hogy Dembele-nek volt 2 ajánlata angliából de a francia nem fogadta el,mert szerinte már megegyezett a nyári váltásról egy másik klubbal(ez lenne gondolom a Chelsea).
Nem nevezte meg a 2 klubot de a tegnap előtti pletykákból kiindulva szerintem az egyik a Sp*rs a másik pedig az arsenal volt.
Olyat is olvastam,hogy a barca felbontaná a szerződését,hogy ne kelljen a bérét fizetni,akkor pedig gondolom már nyár előtt jönne.
asszem nem játszhatnak akkor sem mert beregisztrálni nem tudnánk

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6499 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Olvastam egy olyat,hogy Laporte a barca elnöke nyilatkozta,hogy Dembele-nek volt 2 ajánlata angliából de a francia nem fogadta el,mert szerinte már megegyezett a nyári váltásról egy másik klubbal(ez lenne gondolom a Chelsea).
Nem nevezte meg a 2 klubot de a tegnap előtti pletykákból kiindulva szerintem az egyik a Sp*rs a másik pedig az arsenal volt.
Olyat is olvastam,hogy a barca felbontaná a szerződését,hogy ne kelljen a bérét fizetni,akkor pedig gondolom már nyár előtt jönne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6500 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. február 1., kedd 17:00
Amazing24 írta: 2022. február 1., kedd 13:27 Most komoly, hogy Aubat ingyen engedte el a szarzi? :mrgreen: Nagyon szabadulni akartak tole. :lol:
350 ezres fizetése volt, szerintem örültek neki hogy nem kell tovább fizetniük.
Így van, egy épkézláb csapat sem akarta annyi pénzért kölcsönvenni, úgyhogy inkább "megvették" ingyen, új szerződéssel.

Válasz küldése