Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9501 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Neki tudnia kell, hogy mit jelent a középpályán egy Makelele, ott játszott mellette. Szerintem nem adjuk el, sőt, azt tippelném, hogy visszakerül a helyére ha egészséges lesz és érkezni fog egy Lampard - szerű középpályás aki arra lesz hivatott, hogy a kreativitás hiányát pótolja azon a poszton.

Inkább attól félek, hogy Ruben lesz kipaterolva a helyhiány miatt, pedig ha egészséges lett volna idén...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9502 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én meg pont ezt látom. Nem játszatja a helyén, mert mást preferál. A sérülései nem indok, amikor egészséges sem úgy kezeli ahogy kéne. Már Sarrinak is könyörögtek, hogy játszassa a helyén, mégsem tette. Én örülök jorghino "jobb" formájának, de hol van ő egy Kantéhoz.
Én se értem miért pont őt kell kikezdeni, kell egy nagydarab ember a középpályára? hát vegyenek... Van kit kiszórni onnan rajta kivül.

Mellesleg, ha nem Lampard tenné ki Kanté szűrét, akkor már rég lennének utálói. :oops:

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9503 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gaba írta:N'Golo Kante wants to stay at Chelsea amid interest from Barcelona and Real Madrid. Will only leave if Chelsea wish to sell him.

- Goal

Szeret minket! :)
Nem latom magam elott, hogy Lampard meg akarna szabadulni tole. Vegre van egy igeretes csapatunk amit inkabb erositeni kene, mint megszabadulni egy TOP jatekostol akibol jelenleg (meg) nem sok van a csapatban..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9504 Hozzászólás Szerző: Gaba »

N'Golo Kante wants to stay at Chelsea amid interest from Barcelona and Real Madrid. Will only leave if Chelsea wish to sell him.

- Goal

Szeret minket! :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9505 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Chelsea are reportedly ready to sell N’Golo Kante next summer if their £61m asking price is met. (L'Equipe)
Remélem a utd vagy a city csap le rá. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are reportedly ready to sell N’Golo Kante next summer if their £61m asking price is met. (L'Equipe)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9507 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Ezt végigolvasva azért továbbra is van egy olyan érzése az embernek (legalábbis nekem biztosan), hogy nálunk tényleg csodaszámba megy egy rövid lefolyású, jó(nak tűnő) ár/érték arányú transzfer (Ziyech) nyélbe ütése, míg más topkluboknál ez szóra se érdemes, mert magától értetődő folyamat, pikk-pakk megszerzik, akit akarnak. Nálunk pedig ha összejön nagy nehezen egy ilyen, három évig ennek tapsolnak az irodában.
Ezt szokták külföldiül small club mentalitynek hívni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9508 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ezt végigolvasva azért továbbra is van egy olyan érzése az embernek (legalábbis nekem biztosan), hogy nálunk tényleg csodaszámba megy egy rövid lefolyású, jó(nak tűnő) ár/érték arányú transzfer (Ziyech) nyélbe ütése, míg más topkluboknál ez szóra se érdemes, mert magától értetődő folyamat, pikk-pakk megszerzik, akit akarnak. Nálunk pedig ha összejön nagy nehezen egy ilyen, három évig ennek tapsolnak az irodában. Lampardnak is egy nevet sikerült összegereblyézni, de azt is csak nyártól (vagy ki tudja mikortól) kaphatja kézhez..

Számomra az se a legpozitívabb kicsengésű - bár nem is gondoltam mást -, hogy Marina (szépen körülírva a cikkben) kb. "lóf*szt se tud" arról a játékosról, akiről az aktuális tárgyalások folynak, a különbözői jelentésekre és becsült vételárra támaszkodva bonyolítja le a transzfereket, csupán a meggyőző erejére és a céltudatos tárgyalókészségére támaszkodva.

Nyilván nem ezek voltak a poszt fő mondanivalói, hanem az összehangolt, sokrétű háttérmunka és annak velejárói, hátulütői, ettől függetlenül engem nem győzött meg, hogy egy Chelsea-szintű topklubhoz méltó munka folyik és ezt/ezeket a legalkalmasabb ember/emberek látja/látják el...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9509 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gaba írta:http://chelseafc.hu/titkos-megfigyelok- ... -reformja/

Ez jó kis cikk lett!Olvassátok el!
itt a fórumon ki fog akadni 1-2 ember a cikk után

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9510 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://chelseafc.hu/titkos-megfigyelok- ... -reformja/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez jó kis cikk lett!Olvassátok el!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9511 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A poolos Coutinho jo lenne, az azutáni önmagát kereső és mindenhol padra került nem. Továbbra se tudni milyem állapotban van az ember. Inkább egy gyors szélső jöhetne, ha kell egyáltalán még.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9512 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kapuba pedig Donnarumma és Juan Musso (Udinese) a két név, akiket mostanában sokat pletykálnak. Mindkettőhöz relatíve olcsón hozzá lehetne jutni, de sok is az érdeklődő rájuk. Musso életkorban és szerintem paraméterekre, fizimiskára, játékstílusban is eléggé hasonlít Kepa-ra, viszont magabiztosabb a kijöveteleknél. Őt szánná az Inter állítólag Handanovic utódjának.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9513 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Traxver írta:
cech19960320 írta:
kecske01 írta:Coutinho-s sztorira kivancsi leszek. Ziyech-Coutinho jol nezne ki.
Hát srácok, ebből még nagyon sokminden is lehet, de azért a kp az úgy ebmeres lenne, ha így nézne ki...

-----Kova/Jorgi---Masszív ütköző-----

Ziyech/Sancho--Mount/Coutinho---CHO/Pulisic

Előbbi 3-as szabadon váltogatva a pozíciót :D
Sancho-t szerintem ellehet felejteni...a fizetési igényét egyszerűen nem fogjuk tudni állni.
Senki nem tudna allni szerintem a kozeljovoben, ezert engednie kell az igenyeibol.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9514 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta:
cech19960320 írta:
kecske01 írta:Coutinho-s sztorira kivancsi leszek. Ziyech-Coutinho jol nezne ki.
Hát srácok, ebből még nagyon sokminden is lehet, de azért a kp az úgy ebmeres lenne, ha így nézne ki...

-----Kova/Jorgi---Masszív ütköző-----

Ziyech/Sancho--Mount/Coutinho---CHO/Pulisic

Előbbi 3-as szabadon váltogatva a pozíciót :D
Sancho-t szerintem ellehet felejteni...a fizetési igényét egyszerűen nem fogjuk tudni állni.
Tudom, tudom, de álmodozni azért lehet :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9515 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta:
kecske01 írta:Coutinho-s sztorira kivancsi leszek. Ziyech-Coutinho jol nezne ki.
Hát srácok, ebből még nagyon sokminden is lehet, de azért a kp az úgy ebmeres lenne, ha így nézne ki...

-----Kova/Jorgi---Masszív ütköző-----

Ziyech/Sancho--Mount/Coutinho---CHO/Pulisic

Előbbi 3-as szabadon váltogatva a pozíciót :D
Sancho-t szerintem ellehet felejteni...a fizetési igényét egyszerűen nem fogjuk tudni állni.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9516 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:Coutinho-s sztorira kivancsi leszek. Ziyech-Coutinho jol nezne ki.
Hát srácok, ebből még nagyon sokminden is lehet, de azért a kp az úgy ebmeres lenne, ha így nézne ki...

-----Kova/Jorgi---Masszív ütköző-----

Ziyech/Sancho--Mount/Coutinho---CHO/Pulisic

Előbbi 3-as szabadon váltogatva a pozíciót :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9517 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Coutinho-s sztorira kivancsi leszek. Ziyech-Coutinho jol nezne ki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9518 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2757207

Reméljük ennek a hírnek semmi valóság alapja...
Pedig ez lenne a tökéletes időpont, még komoly összeget kaphatunk érte. A csapat és a saját érdekében remélem létrejön az üzlet. Az imádatom felé semmi nem kopott, de egy nála komplexebb kp-ra van szükségünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9519 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2757207" onclick="window.open(this.href);return false;

Reméljük ennek a hírnek semmi valóság alapja...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9520 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jobb lesz mindenkinek ha elmegy, reméljük igazak ezek a hírek. Zijes már jött, Pulisic is megvan, CHO meg csak kivergődik végre a sérülésekből, ha egyszer valaha ujra indul a szezon. Mount is tud szélen játszani, meg hátha Ruben is mutat életjeleket.

Válasz küldése