Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5141 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a pontos posztja neki? Azért ez váratlan, hogy neki is lehetőséget akar adni CA.

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5142 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

emsanya írta:
rafanadal írta:Sinclair tegnap játszott a Wiganben, de sokat nem mutatott.
Vagy én hülyültem meg, vagy Sinclair jobb lábas lett.

Néztem a MU ellen és már korábban is feltünt, mióta kölcsön van adva, hogy csak jobbal ér labdához és úgyis lő, passzol. Pedig én tisztán emlékszem, hogy klasszikus bal lábas szélső volt...
Hát akkor tévedhetssz,mert oké,h bal oldalt játszott régebben,de ő mindig is jobb lábas volt,és régen is sokkal gyakrabban használta a jobb lábát. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#5143 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:Sinclair tegnap játszott a Wiganben, de sokat nem mutatott.
Vagy én hülyültem meg, vagy Sinclair jobb lábas lett.

Néztem a MU ellen és már korábban is feltünt, mióta kölcsön van adva, hogy csak jobbal ér labdához és úgyis lő, passzol. Pedig én tisztán emlékszem, hogy klasszikus bal lábas szélső volt...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#5144 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gergő17 írta:
rafanadal írta:Sinclair tegnap játszott a Wiganben, de sokat nem mutatott.
4-0-ás állásnál,idegenben egy élcsapat ellen... :roll: És ugye azért most se kapott vmi sok időt :?
Hát sajna tényleg nem. Pedig kiváncsi lennék mit tudna mondjuk 45 vagy akár 90 perc alatt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5145 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

rafanadal írta:Sinclair tegnap játszott a Wiganben, de sokat nem mutatott.
4-0-ás állásnál,idegenben egy élcsapat ellen... :roll: És ugye azért most se kapott vmi sok időt :?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#5146 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sinclair tegnap játszott a Wiganben, de sokat nem mutatott.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5147 Hozzászólás Szerző: kdako »

Petrolanos írta:
kdako írta:Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
Anelka amúgy most nem sérült?
Ancelotti szerint holnap már a kerettel edz, és bevethető lesz hétvégén.
GO BLUES!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5148 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kdako írta:Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
engem sem győzött meg.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kölcsönjátékosok

#5149 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

kdako írta:Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
Anelka amúgy most nem sérült?
2012. 05. 19.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5150 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5151 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Di Santo kölcsönszerződését meghosszabbítottuk, a szezon végéig a Blackburn tagja marad.

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 64,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5152 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

gergő17 írta:
BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?
Én pedig Cork-ban nem látok vmi sokat :o Énis láttam játszani régebben is,most is,de szerintem sem fog nálunk helyet kapni a kezdőben :? P.v.Aanholt pedig azért érdekes,mert valószínűleg kölcsönadjuk vmilyen jobb angol csapatnak,és ha ott jobban teljesítene akkor simán lehetne A.Cole mellett másodhegedűs.Mert valljuk be Ferreira nem 1 életbiztosítás,és akkor már Zhirkov-al is lehetne számolni 1el fentebb :wink:
Úgy legyen, bár pont most az ANK alatti 1 hónapra Mikel helyére vissza lehetett volna hozni Corkot, mert Ballack tényleg nulla.

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5153 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?
Én pedig Cork-ban nem látok vmi sokat :o Énis láttam játszani régebben is,most is,de szerintem sem fog nálunk helyet kapni a kezdőben :? P.v.Aanholt pedig azért érdekes,mert valószínűleg kölcsönadjuk vmilyen jobb angol csapatnak,és ha ott jobban teljesítene akkor simán lehetne A.Cole mellett másodhegedűs.Mert valljuk be Ferreira nem 1 életbiztosítás,és akkor már Zhirkov-al is lehetne számolni 1el fentebb :wink:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5154 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&" onclick="window.open(this.href);return false;
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5155 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Hát igen. Sajnos osztanom kell... Bár szerintem Guinness rekordot döntöttünk vele. 2 és fél év alatt 6 helyen volt kölcsön. (Plymouth, QPR, Charlton, Palace, Birmingham, Wigan)
Sehol nem tudott beilleszkedni rendesen, sehol nem maradhatott állandóan. Pedig marasztalták ám.
Akire én igazán kíváncsi vagyok, az Cork.:-( Miatta aggódom a legjobban. Chris Coleman mindenképp akarja, hogy Ő és PvA is a Coventry-ben maradjon az év végéig.
Biztos vagyok benne, hogy nem Championship szint. (Az összes eddigi edzője ezt mondta)
Ha nem is a Chelsea-ben, de jó lenne Őt látni.
Félek tőle, hogy nem nálunk fut be nagy karriert Cork. Akin még csodálkozom: Michael Woods, sajna nagyon eltűnt. még 19 éves, de Mourinho óta nincs esélye odaférni a nagycsapat keretébe.
GO BLUES!

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5156 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&
Viszont ezt jó olvasni! Csak aztán lehetőséget is kapjon!
Az a "baj",hogy Ancelotti nem a szélsők híve,és ugye Stoch az...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5157 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Viszont ezt jó olvasni! Csak aztán lehetőséget is kapjon!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5158 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát igen. Sajnos osztanom kell... Bár szerintem Guinness rekordot döntöttünk vele. 2 és fél év alatt 6 helyen volt kölcsön. (Plymouth, QPR, Charlton, Palace, Birmingham, Wigan)
Sehol nem tudott beilleszkedni rendesen, sehol nem maradhatott állandóan. Pedig marasztalták ám.
Akire én igazán kíváncsi vagyok, az Cork.:-( Miatta aggódom a legjobban. Chris Coleman mindenképp akarja, hogy Ő és PvA is a Coventry-ben maradjon az év végéig.
Biztos vagyok benne, hogy nem Championship szint. (Az összes eddigi edzője ezt mondta)
Ha nem is a Chelsea-ben, de jó lenne Őt látni.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5159 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, egy tény, hogy Sinclair talán a legrosszabban járt kölcsönjátékosunk. A Wigan most sem fut nagy szezont (más kérdés, hogy legalább érdekeset), de az idény eleji trénerváltás nem igazán Sinclair mellett szól/szólt. Spanyol edző, inkább tolja az afrikai játékosokat, mint a fiatal angolt. Ehhez nyilván köze van Sinclair formájának is, de Martinez elsősorban Rodallega-ra és Jason Scotlandre számít első sorban, Sinclair a harmadik, még így is megelőzve egy holland 25 éves (tehát tapasztaltabb) csatárt, Bouaouzant, aki még pályára sem lépett, s Marlon Kinget, akire mondjuk korábban sem számítottak a Wigannél, meg asszem szerződést is bontottak vele pár hete. Mind1, én teljességgel még nem írnám le, de a kölcsönben lévők közül jelenleg talán neki van a legkisebb esélye a Chelsea nagy csapatára.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Kölcsönjátékosok

#5160 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

BlueBlood1993 írta:Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?
szerintem fekejtős a kisrác ! 1osztállyal lentebb villogott,nagyon úgynéz ki nem chelsea szint :( itt lenne az alkalom hogy mutasson valamit a PL-be de puhapöcs :roll: ha a wigant nem tudja meghóditani akkor csak néző lehet a stamford bridge-en

Válasz küldése