Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45081 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Joey írta:
mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
És a SkySportsnak? :D

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 89,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
annak már talán :D
Reach out touch blue (faith)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45082 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
És a SkySportsnak? :D

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 89,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

illy
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007. december 29., szombat 16:42
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Melchiot
Tartózkodási hely: Sümeg

Re: Átigazolások

#45083 Hozzászólás Szerző: illy »

Remélem az az Arshavinos téma nagyon igaz :D :D :D :D
Erre vártam az eb -alatt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#45084 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Blueflag írta:A Zenit elfogadta a Chelsea ajánlatát!
(...)
Forrás: http://www.mirror.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;[/b]
A cikk utolso sorai is erdekesek, de nekem nem egyertelmu... a buy-out clause azt jelenti hogy minimum 12 millio fontert vasarolhato ki, vagy hogy 12 millioert kotelezo eladniuk, akarki is teszi le az asztalra a penzt?

ha igaz, ennyi penzert szerintem megerne, voltak ennel feleslegesebb penzkidobasaink is.
de konnyen el tudom kepzelni, hogy Abramovics "szemelyes beavatkozasa" nyoman mas modon is tamogatja majd a Zenitet, a hivatalos vetelaron felul...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45085 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát, itt azért már nyilatkozat is van a Zenit részéről, tehát én reménykedek... :)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45086 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45087 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A Zenit elfogadta a Chelsea ajánlatát!

A hírek szerint a Chelsea csupán 12 millió Fontot fog fizetni Arshavin-ért, aki a héten Londonba repül, hogy megvitassák a szerződése részleteit és átessen a kötelező orvosi vizsgálaton.

A Chelsea tulajdonosa Roman Abramovich nagyon szeretne egy játékos a saját nemzetéből a Chelsea-be, valamint mindenképpen el akarja adni Andriy Shevchenko-t, akiért annyit fizetett, hogy akár 5 Arshavint is vehetne most belőle.

Luiz Felipe Scolari a Chelsea menedzsere már megvette Deco-t, és nagyon közel áll Robinho leigazolásához, de Abramovich csak akkor venné meg neki a fiatal brazilt, ha az EB sztárját is Londonba hozná.

A Barcelona is erősen érdeklődik a 27 éves játékosért, és állítólag Arshavin is szívesen menne oda, de a játékos egy nyilatkozatában (angolul nyilatkozott) azt is elmondta, hogy számára a Premier League lenne a legmegfelelőbb bajnokság.

A Zenit egyik szóvivője elmondta: "A Chelsea ajánlatott tett, és ezt az ajánlatot elfogadtuk. Arshavin nemsokára Londonba repül, hogy megvitassák a szerződés részleteit."

"Őt nagyon vonzotta a Spanyol bajnokság, de saját bevallása szerint az angol foci jobban illik a stílusához, és Roman Abramovich-al is kitűnő a kapcsolata."

Forrás: http://www.mirror.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;

Lechero23
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. július 3., csütörtök 8:47
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Átigazolások

#45088 Hozzászólás Szerző: Lechero23 »

Először is sziasztok!
Eddig Mourinhónál és Grantnál 4-5-1-et játszott a Chelsea. Drogba volt az egyetlen csatár, őt támogatta Kalou - Malouda - Joe Cole - Wright-Phillips - Anelka és Shevchenko közül valamelyik kettő. A problémák ott kezdődtek, hogy Kalou, Anelka és Shevchenko nem szélső játékosok, a régebbi klubjaikban mindig előretolt csatárt játszottak (pl: Kalou-Feyenoord, Anelka-Bolton,Fenerbahce,stb., valamint Shevchenkóra épült az egész Milan.) Namost mikor ide kerültek a Chelseahez, Drogbát nem lehetett kiszorítani a csatárposztról, valamint Mourinho (és az ő játékrendszerét másoló Grant) nem volt hajlanó lemondani az Essien-Lampard-Ballack középpályássorról a sokkal hatékonyabb kétcsatáros játékrendszerért. Seva kitűnő csatár, de ha valaki 30 évesen kerül a Premier Leaguebe, és nem a megszokott posztján játszatják, annak az lesz az eredménye, ami vele történt.
Deco és Robinho(esetleges) érkezésével kapcsolatban csak annyit, hogy Lampard úgyis elmegy(bár nem örülök neki), és az ő helyére hozták Decót. Robinho pedig vagy a balszélső posztra kerül, vagy egy esetleges kétcsatáros rendszerben legelöl foglal helyet.
Egy szó mint száz, talán a legjobb megoldás Scolaritól a 4-4-2 vagy a 4-1-3-2 lenne ilyen felállásban:
Cech
Bosingwa(Belletti) - Carvalho(Alex) - Terry - Ashley Cole(Bridge)
Essien(Obi Mikel)
Joe Cole(Wright-Phillips) - Deco(Ballack) - Robinho(Malouda)
Drogba(Shevchenko) - Anelka(Kalou)

(zárójelben természetesen a cserék vannak)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#45089 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kalou fog csatárt is játszani+szélsőt ! 1 húzosabb sérüléshullám esetén ( ebbe volt részünk mostanába dögivel) lesznek itt meglepetések a posztokon,ami nem baj mert akkor azt jelenti,hogy sok a variációs lehetőség ! viszont az tuti,hogy scolarinál nem lesz bérelt helye senkinek ! ha joe nem úgy teljesít akkor kirakja a kezdöből mint szart nem fogja érdekelni,hogy angol+válogatott,ami érdekes lesz a cash és bridge versenynél is :roll: az öreg romariót is otthohagyta 2002-ben és ha nem huzták volna be a vb-t most valószinüleg a golyója a mandulája helyém lenne !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#45090 Hozzászólás Szerző: emsanya »

DjNeo92 írta:
s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:
Sztem Kalou visszasorolódik a befejező csatárok közé...és ezért jön, jönnek új szélsők...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#45091 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

DjNeo92 írta:
s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:
Megmondom őszintén, hogy nem vagyok nagy Kalou hívő, tehát személy szerint nem érintene érzékenyen. /tudom, hogy más poszt & típus, de Duff-ot sokkal jobban csíptem/.
J.Cole tuti játszik majd, csak az a kérdés, hogy mennyit. Pozitívum, hogy amióta itt van, mindig képes volt harcolni a csapatba kerülésért...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45092 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#45093 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Oziris írta:
s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:milyen angol játékosokat hozna 1 brazil edző ?? ne jöjjön senki ilyen c kategoriás agbonlahor+bentley lófaszokkal :!: mu sem az angolok miatt nyert pl és bl kupát ! sőt gigs és scholes sem angolokkal prbálják pótolni a késöbbiekben hanem 1 brazillal és 1 portugállal ! és miért ? mert szarok az angol futbalisták !! lásd swp és sidwelt ! scolari szerintem érthetően olyan játékost hoz akit ismer ! angoloban nem bízik és ez asszem erössen érthető !
Sajna az előzmény már totál szétesett az előző hsz-eknék, de ehhez muszáj volt hozzá tennem a magamét... :mrgreen:

A PL kb. annyit érne külföldiek nélkül, mint ahogy az angol válogatott teljesített az Eb selejtező sorozatban... 8)
Soha nem váltam volna Chelsea szurkolóvá, ha nem azok a "külföldi arcok" játszottak volna a csapatban, mint akik játszottak. 8) :wink:
Az viszont tény & pozitívum, hogy jelenleg a PL top csapatok közül nálunk vannak a legjobb angol játékosok.

Kell a kreativitás a csapatba, mert amit az utóbbi kb. 2 évben ebben a műfajban nyomtunk az elég halvány volt.
Kérdéses még, hogy milyen szerkezetben játszunk majd a következő szezonban, de én nem idegenkedem az újtól. Számomra nem elképzelhetetlen, hogy bizonyos meccseken egy védekező középpályás mellett, 3 kreatívabb, támadóbb szellemű kp együtt nyomja. /pl. 4-1-3-2-ben.../ Essien - Deco, Ballack, Lampard... <-> nem gyenge... 8)

Deco leigazolásával egyértelművé vált h 1csatárral fogunk játszani,főleg ha Lampard is marad!Kb. ez lehet az alap:

Cech
Bosingwa - Carvalho - Terry - Cole

Essien(Makelele)

Joey(Kalou) - Deco - Ballack - Lampard

Drogba(Seva)
Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45094 Hozzászólás Szerző: timoboll »

DjNeo92 írta:hülye kérdés tudom de jövőre milyen felállás várható? :?
Mert állítólag Lamps-Balle-Essien-Deco együtt lesznek a pályán!
Na már most ha ez igaz akkor Scolari miért akar még 2 szélsőt hozni?(Basti,Robinho)
Válaszolnátok légyszíves? :? :roll:
hát lampard távozása/maradása rengeteget számít,ha elmegy akkor tényleg kell min. 2 jó szélső,joey nem bírja végig az idényben,ahogy ezt az idei bajnokság is mutatja,nekem az az érzésem h ebből nem lesz 2 csatáros játék,szóval ha drogba nem megy akkor villa fölösleges idén,meg azt is nyilatkozta silvával együtt h nem akar idén eligazolni a valenciából

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45095 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

hülye kérdés tudom de jövőre milyen felállás várható? :?
Mert állítólag Lamps-Balle-Essien-Deco együtt lesznek a pályán!
Na már most ha ez igaz akkor Scolari miért akar még 2 szélsőt hozni?(Basti,Robinho)
Válaszolnátok légyszíves? :? :roll:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45096 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Zsoca87 írta:Modric már rég a Tottenham-é, Barry 99%,hogy a Pool-é lesz. Arshavin meg elvileg a Barcaba akarna menni.
en ugy tudom arshavin mar alairt a barcahoz... lampardot pedig nagyon sajnalnam:S

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Átigazolások

#45097 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Ennyit biztosan megér!!! 8)
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45098 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

http://www.soccerway.com/news/2008/July ... gne-return" onclick="window.open(this.href);return false;
Úristen!
Podolski ennyire olcsó?!?!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45099 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Jaja, de mondom, Nugent is távozni fog nagy valószínűséggel. De jönni fog Crouch, ha minden igaz. Szóval szerintem Defoe-Crouch az alap csatárpáros és Kanu, Sahar a cserék. Ez lenne a legideálisabb Saharnak (mármint a reális lehetőségek közül)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45100 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:Utaka általában szélsőt játszott. Kanu idős, Baros meg Nugent pedig valszeg távozik... Szóval annyira nem reménytelen a helyzet. Szeritnem lesz esélye bízonyítani.
De hülye vagyok! :roll: :D
Baros elment az América-ba!(mexikó)
Szerintem Nugent és Kanu lesz a két igazi vetélytársa mert Defoe állandó kezdő lesz!
Mindenesetre sok sikert Saharnak! :wink:

Válasz küldése