Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45081 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Barcába be se férne! Ez a Casorla is k*rvajó játékos, akit most igazoltak, Xavi-Iniesta kirobbanthatatlan, ottvan még Keita, egyelőre Ronaldinho, Toure Yaya stb...
Csatársorban ugye Henry, Eto'o, Gudjohnsen, Krkic, Messi... sztem ebből többnyire egy, max. kettő fog játszani... Henryval számol az edző, Krkic lassan alapember lesz, Messi pedig megint a kirobbanthatatlan kategória... és Eto'o sem kizárt hogy marad, ezesetben ő sem fog sokat padozni! Adja Isten, hogy Arshavin hozzánk jöjjön! :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#45082 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:A cikk utolso sorai is erdekesek, de nekem nem egyertelmu... a buy-out clause azt jelenti hogy minimum 12 millio fontert vasarolhato ki, vagy hogy 12 millioert kotelezo eladniuk, akarki is teszi le az asztalra a penzt?
utobbi. aki hajlando ezt kicsengetni annak kotelezo elfogadniuk az ajanlatat es mar targyalhat is a sraccal.

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Átigazolások

#45083 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Kövezzetek meg, de szerintem Arshavin kicsit túlértékelt játékos. Szerintem nem egy nagy durranás.
De lehet hogy nincs igazam :)
Mindenesetre annyi pénzt azért megérne
BLUE IS THE COLOUR!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45084 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

grimrieper írta:a mai itteni jelentesek szerint uton van ide orvosi vizsgalatra.
az kasza :P
Reach out touch blue (faith)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#45085 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a mai itteni jelentesek szerint uton van ide orvosi vizsgalatra.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45086 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Joey írta:
mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
És a SkySportsnak? :D

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 89,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
annak már talán :D
Reach out touch blue (faith)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45087 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
És a SkySportsnak? :D

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 89,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

illy
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007. december 29., szombat 16:42
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Melchiot
Tartózkodási hely: Sümeg

Re: Átigazolások

#45088 Hozzászólás Szerző: illy »

Remélem az az Arshavinos téma nagyon igaz :D :D :D :D
Erre vártam az eb -alatt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#45089 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Blueflag írta:A Zenit elfogadta a Chelsea ajánlatát!
(...)
Forrás: http://www.mirror.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;[/b]
A cikk utolso sorai is erdekesek, de nekem nem egyertelmu... a buy-out clause azt jelenti hogy minimum 12 millio fontert vasarolhato ki, vagy hogy 12 millioert kotelezo eladniuk, akarki is teszi le az asztalra a penzt?

ha igaz, ennyi penzert szerintem megerne, voltak ennel feleslegesebb penzkidobasaink is.
de konnyen el tudom kepzelni, hogy Abramovics "szemelyes beavatkozasa" nyoman mas modon is tamogatja majd a Zenitet, a hivatalos vetelaron felul...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45090 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát, itt azért már nyilatkozat is van a Zenit részéről, tehát én reménykedek... :)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45091 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

mirror-os hírnek nem nagyon szabad hinni, de azért jó lenne.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45092 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A Zenit elfogadta a Chelsea ajánlatát!

A hírek szerint a Chelsea csupán 12 millió Fontot fog fizetni Arshavin-ért, aki a héten Londonba repül, hogy megvitassák a szerződése részleteit és átessen a kötelező orvosi vizsgálaton.

A Chelsea tulajdonosa Roman Abramovich nagyon szeretne egy játékos a saját nemzetéből a Chelsea-be, valamint mindenképpen el akarja adni Andriy Shevchenko-t, akiért annyit fizetett, hogy akár 5 Arshavint is vehetne most belőle.

Luiz Felipe Scolari a Chelsea menedzsere már megvette Deco-t, és nagyon közel áll Robinho leigazolásához, de Abramovich csak akkor venné meg neki a fiatal brazilt, ha az EB sztárját is Londonba hozná.

A Barcelona is erősen érdeklődik a 27 éves játékosért, és állítólag Arshavin is szívesen menne oda, de a játékos egy nyilatkozatában (angolul nyilatkozott) azt is elmondta, hogy számára a Premier League lenne a legmegfelelőbb bajnokság.

A Zenit egyik szóvivője elmondta: "A Chelsea ajánlatott tett, és ezt az ajánlatot elfogadtuk. Arshavin nemsokára Londonba repül, hogy megvitassák a szerződés részleteit."

"Őt nagyon vonzotta a Spanyol bajnokság, de saját bevallása szerint az angol foci jobban illik a stílusához, és Roman Abramovich-al is kitűnő a kapcsolata."

Forrás: http://www.mirror.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;

Lechero23
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. július 3., csütörtök 8:47
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Átigazolások

#45093 Hozzászólás Szerző: Lechero23 »

Először is sziasztok!
Eddig Mourinhónál és Grantnál 4-5-1-et játszott a Chelsea. Drogba volt az egyetlen csatár, őt támogatta Kalou - Malouda - Joe Cole - Wright-Phillips - Anelka és Shevchenko közül valamelyik kettő. A problémák ott kezdődtek, hogy Kalou, Anelka és Shevchenko nem szélső játékosok, a régebbi klubjaikban mindig előretolt csatárt játszottak (pl: Kalou-Feyenoord, Anelka-Bolton,Fenerbahce,stb., valamint Shevchenkóra épült az egész Milan.) Namost mikor ide kerültek a Chelseahez, Drogbát nem lehetett kiszorítani a csatárposztról, valamint Mourinho (és az ő játékrendszerét másoló Grant) nem volt hajlanó lemondani az Essien-Lampard-Ballack középpályássorról a sokkal hatékonyabb kétcsatáros játékrendszerért. Seva kitűnő csatár, de ha valaki 30 évesen kerül a Premier Leaguebe, és nem a megszokott posztján játszatják, annak az lesz az eredménye, ami vele történt.
Deco és Robinho(esetleges) érkezésével kapcsolatban csak annyit, hogy Lampard úgyis elmegy(bár nem örülök neki), és az ő helyére hozták Decót. Robinho pedig vagy a balszélső posztra kerül, vagy egy esetleges kétcsatáros rendszerben legelöl foglal helyet.
Egy szó mint száz, talán a legjobb megoldás Scolaritól a 4-4-2 vagy a 4-1-3-2 lenne ilyen felállásban:
Cech
Bosingwa(Belletti) - Carvalho(Alex) - Terry - Ashley Cole(Bridge)
Essien(Obi Mikel)
Joe Cole(Wright-Phillips) - Deco(Ballack) - Robinho(Malouda)
Drogba(Shevchenko) - Anelka(Kalou)

(zárójelben természetesen a cserék vannak)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#45094 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kalou fog csatárt is játszani+szélsőt ! 1 húzosabb sérüléshullám esetén ( ebbe volt részünk mostanába dögivel) lesznek itt meglepetések a posztokon,ami nem baj mert akkor azt jelenti,hogy sok a variációs lehetőség ! viszont az tuti,hogy scolarinál nem lesz bérelt helye senkinek ! ha joe nem úgy teljesít akkor kirakja a kezdöből mint szart nem fogja érdekelni,hogy angol+válogatott,ami érdekes lesz a cash és bridge versenynél is :roll: az öreg romariót is otthohagyta 2002-ben és ha nem huzták volna be a vb-t most valószinüleg a golyója a mandulája helyém lenne !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#45095 Hozzászólás Szerző: emsanya »

DjNeo92 írta:
s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:
Sztem Kalou visszasorolódik a befejező csatárok közé...és ezért jön, jönnek új szélsők...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#45096 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

DjNeo92 írta:
s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:
Megmondom őszintén, hogy nem vagyok nagy Kalou hívő, tehát személy szerint nem érintene érzékenyen. /tudom, hogy más poszt & típus, de Duff-ot sokkal jobban csíptem/.
J.Cole tuti játszik majd, csak az a kérdés, hogy mennyit. Pozitívum, hogy amióta itt van, mindig képes volt harcolni a csapatba kerülésért...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45097 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

s-h-i-n-e.com írta: Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...
Joe Cole még úgy ahogy játszani fog szerintem,de Kalou még a padra se fog ülni ha jön Robinho vagy Basti... :roll:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#45098 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Oziris írta:
s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:milyen angol játékosokat hozna 1 brazil edző ?? ne jöjjön senki ilyen c kategoriás agbonlahor+bentley lófaszokkal :!: mu sem az angolok miatt nyert pl és bl kupát ! sőt gigs és scholes sem angolokkal prbálják pótolni a késöbbiekben hanem 1 brazillal és 1 portugállal ! és miért ? mert szarok az angol futbalisták !! lásd swp és sidwelt ! scolari szerintem érthetően olyan játékost hoz akit ismer ! angoloban nem bízik és ez asszem erössen érthető !
Sajna az előzmény már totál szétesett az előző hsz-eknék, de ehhez muszáj volt hozzá tennem a magamét... :mrgreen:

A PL kb. annyit érne külföldiek nélkül, mint ahogy az angol válogatott teljesített az Eb selejtező sorozatban... 8)
Soha nem váltam volna Chelsea szurkolóvá, ha nem azok a "külföldi arcok" játszottak volna a csapatban, mint akik játszottak. 8) :wink:
Az viszont tény & pozitívum, hogy jelenleg a PL top csapatok közül nálunk vannak a legjobb angol játékosok.

Kell a kreativitás a csapatba, mert amit az utóbbi kb. 2 évben ebben a műfajban nyomtunk az elég halvány volt.
Kérdéses még, hogy milyen szerkezetben játszunk majd a következő szezonban, de én nem idegenkedem az újtól. Számomra nem elképzelhetetlen, hogy bizonyos meccseken egy védekező középpályás mellett, 3 kreatívabb, támadóbb szellemű kp együtt nyomja. /pl. 4-1-3-2-ben.../ Essien - Deco, Ballack, Lampard... <-> nem gyenge... 8)

Deco leigazolásával egyértelművé vált h 1csatárral fogunk játszani,főleg ha Lampard is marad!Kb. ez lehet az alap:

Cech
Bosingwa - Carvalho - Terry - Cole

Essien(Makelele)

Joey(Kalou) - Deco - Ballack - Lampard

Drogba(Seva)
Szerintem 2 csatár lesz, de majd meglátjuk...
/Ennek lehet, hogy J.Cole "issza meg a levét"/...

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45099 Hozzászólás Szerző: timoboll »

DjNeo92 írta:hülye kérdés tudom de jövőre milyen felállás várható? :?
Mert állítólag Lamps-Balle-Essien-Deco együtt lesznek a pályán!
Na már most ha ez igaz akkor Scolari miért akar még 2 szélsőt hozni?(Basti,Robinho)
Válaszolnátok légyszíves? :? :roll:
hát lampard távozása/maradása rengeteget számít,ha elmegy akkor tényleg kell min. 2 jó szélső,joey nem bírja végig az idényben,ahogy ezt az idei bajnokság is mutatja,nekem az az érzésem h ebből nem lesz 2 csatáros játék,szóval ha drogba nem megy akkor villa fölösleges idén,meg azt is nyilatkozta silvával együtt h nem akar idén eligazolni a valenciából

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45100 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

hülye kérdés tudom de jövőre milyen felállás várható? :?
Mert állítólag Lamps-Balle-Essien-Deco együtt lesznek a pályán!
Na már most ha ez igaz akkor Scolari miért akar még 2 szélsőt hozni?(Basti,Robinho)
Válaszolnátok légyszíves? :? :roll:

Válasz küldése