Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#21701 Hozzászólás Szerző: Mister »

chelseafan01 írta:A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.
Bárcsak így lenne.De szerintem nem fog megtörténni.
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#21702 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chelseafan01 írta:A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.
Van egy olyan érzésem, hogy a három példa névből akiket felsoroltál, maximum Turnbull fog pályára lépni, az úgymond tét nélnélküli meccseken...

Avatar
Blue_True
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. április 7., szombat 21:11
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Re: Premier League

#21703 Hozzászólás Szerző: Blue_True »

s_bala30 írta:Azért az furcsa itt, hogy egyeseknek milyen gyorsan változik a véleménye a csapatról. Pár nappal ezelőtt még, mindenki dicsérte a bandát, most meg arról beszélnek egyesek hogy se EL, se BL se semmi. Röhej:)
Ezzel teljsen egyet értek. Én nem is azért szeretem a Chelsea FC-t, mert hogy hányszor győzőt, stb. (persze ezért is egy részben), de maga a csapat amit tud nyújtani a pályán, hiába vezet az ellenfél 2-0 -ra, ők még így is próbálkoznak.
Szerintem ezt jó lenne mindenkinek az agyába vésnie.
Blue is the colour...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#21704 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21705 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Felesleges ez a "mázlista gól -tudatos gól" polémia. Egész meccsen a középpályánk kereste a játékszert, középen jól tömörültek és támadóinkat kivették a "forgalomból". Tudom még korai a szezonról rezümét tartani, de olybá tűnik számomra, hogy egy-egy meccsre ugyan felszívjuk magunkat (ami kedvez a BL és FA-kupa stílusának), de a Pl-beli jó helyzéshez szükséges állandó jó teljesítés már nincs meg a csapatban. A nyári teljes vérfrissítés több mint időszerű!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#21706 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tabellát idén nem szeretek nézni, már korábban rájöttem, de újabb shock hatás.
22 pont különbségünk van a 2 riválissal szemben. Több összesen a döntetlen és vereség, mint a győzelem. Te jó szagú
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21707 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Igen, most beszéltem Cissével telefonon pár szót. Elfoglalt volt, de csak annyit mondott, hogy igazából belsővel akarta beadni, de a támaszkodó lábával megcsúszott, és ez a lövés lett belőle. Ha lesz ideje, együttérzése jeléül a Twitteren elnézést kér a Chelsea-szurkolóktól, hisz itt minden a szerencsén múlt.

Megérdemli, hogy a makker csatárként emlegessük, aki lőtt két makker gólt, a makker mindenit a utcalány fajtájának. Én kérek elnézést. ÉN!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#21708 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dankodavid írta:Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
Dani Alves lecsúszott lövése rémlik? :)
We are the famous, the famous Chelsea!

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#21709 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Ez a bajnokság már rég elúszott, kb január környékén. Én egy ilyen szezon után teljesen elégedett vagyok azzal hogy két kupadöntőt játszunk. Szerintem a poolt kétszer egymás után nem vertük volna meg, inkább győzzük le őket a kupadöntőben, a bajnokságban meg egy X vagy vereség. Tehát a 4. hely a mai meccstől függetlenül is nagyon necces lett volna.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#21710 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:
marknagy írta:Ennek a Cissé-nek mind a 2 gólja elég makker volt, főleg a 2. találata. Ennyivel volt jobb a Newcastle, semmi mással...
Beálltak ellenünk, mi meg felállt védelem ellen nem tudunk mit kezdeni.

Ui.: Jobb lesz odafigyelni az ilyen makker csatárokra mint ez a Cisse, mert Gomeznek az emberek által nem ismert testrészén is bepattan a labda a kapuba.
Te komolyan itt tartasz? Az első gólnál felpörgette magának és mértani pontossággal felvarrta a ficakba, a másodiknál pedig kegyetlenül megküldte droppból. Akkor lett volna makk, ha egy arra szálló sirályon irányt változtat, vagy 3 kapufát érintve Cech hátáról begurul. Így két gyönyörű gólról beszélünk.

Hogy jött ide Gomez? Engem kurvára érdekel, mert bár ő is lőtt már szép gólokat, ekkorákat soha, és ma egyik gól sem 5 méterről bepasszolós volt. Néhányan tényleg nem láttok a kék ködtől basszus.
Droppliból akarta de külsővel sikerült neki :) ez a gól nagyon emlékeztetett Dani Alves, a Copa Del Rey, Real elleni visszavágón szerzett góljára, neki is lecsúszott és így lett jó. :wink:
3:22-től: http://www.youtube.com/watch?v=MqiMQMVF1GY" onclick="window.open(this.href);return false; na ez tudatos lövés volt :shock:

Gomez meg úgy jön ide hogy a BL-döntőben az ellenfél csatára lesz és ő is makker, igaz nem lő ilyen nagy gólokat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21711 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
Egyszerűen nem is értem bazdmeg. Az első gól full tudatos, és a másodiknál is látszik, hogy szándékos a mozdulat. Nem a szél fújta be, nem Bosingwa szemöldökén váltott irányt, akkor nem értem, hogy lehet egy ekkora gól szerencsés.

Avatar
ChelseaTheBest
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012. április 16., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#21712 Hozzászólás Szerző: ChelseaTheBest »

béla írta:
ChelseaTheBest írta:Nem kell túldramatizálni a dolgokat szerintem. Menni kell tovább és kész. 19-én behúzzuk a meccset, azt integetünk vagy az Ágyúsok vagy a Szarkák vagy a Tottenham szurkolóinak.

A meccshez nincs különösebben hozzáfűznivalóm, már elmondtatok előttem mindent. Gratulálok a Szarkáknak!

Hajrá Chelsea! :)
Az a durva,hogy amikor 2(!!!) pontra voltunk a 4. helytől akkor mindenki lehurrogta azokat,akik azt mondták,hogy simán meglehet.Most meg mindenki abban bízik,hogy majd a saját stadionjában megverünk egy jobb csapatot...
A lehurrogáshoz nem tudok mit hozzáfűzni, én nem vettem részt benne. A másik dologgal kapcsolatban pedig csak természetes, hogy mindenki biztos a győzelemben. 1 meccs, bármi történhet, ott már nem fog számítani ki a jobb, vagy ki játszik otthon, élethalál meccs lesz, ahol bármi megtörténhet. Pártatlanul azt mondom, 50-50% az esélye mindkét csapatnak szvsz. Chelsea szurkolóként, talán megengedhetem magamnak, hogy azt mondjam: 51-49% a mi javunkra, azaz elhódítjuk a kupát.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21713 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#21714 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
béla írta:
edeskeves írta:Ne gondolja már senki azt, hogy majd az FA-kupa meg a BL döntőn is ilyen szar játékot nyújtunk majd..lehetett látni a kezdőn is, hogy pihentetés van, sokkal jobban oda fogja magát tenni mindenki a 2 döntőn. Meg őszintén, ti széthajtanátok magatokat meg nem próbálnátok elkerülni a sérülést stb? Dehogynem. Láthattuk, hogy mire képes a csapat a BL rangadókon, én biztos vagyok benne, hogy a 2 kupa közül legalább az egyiket meg fogjuk nyerni. A PL meg már rég nem téma nálunk, az már AVB alatt bőven elúszott majdnem minden tekintetben. Én nem haragszok a csapatra, majd kiengesztelnek titeket is hétvégén meg május közepén. :wink:
Ezaz! Nyerjünk FA kupát és induljunk a csütörtök kupában!...
Nem kell megnyerni, már mindenképp indulunk, mert a pukli már kvalifikálta magát.
Ugyan ezt írtam néhány hsz-szel lejjebb.
A két dolog független egymástól.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21715 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:Ennek a Cissé-nek mind a 2 gólja elég makker volt, főleg a 2. találata. Ennyivel volt jobb a Newcastle, semmi mással...
Beálltak ellenünk, mi meg felállt védelem ellen nem tudunk mit kezdeni.

Ui.: Jobb lesz odafigyelni az ilyen makker csatárokra mint ez a Cisse, mert Gomeznek az emberek által nem ismert testrészén is bepattan a labda a kapuba.
Te komolyan itt tartasz? Az első gólnál felpörgette magának és mértani pontossággal felvarrta a ficakba, a másodiknál pedig kegyetlenül megküldte droppból. Akkor lett volna makk, ha egy arra szálló sirályon irányt változtat, vagy 3 kapufát érintve Cech hátáról begurul. Így két gyönyörű gólról beszélünk.

Hogy jött ide Gomez? Engem kurvára érdekel, mert bár ő is lőtt már szép gólokat, ekkorákat soha, és ma egyik gól sem 5 méterről bepasszolós volt. Néhányan tényleg nem láttok a kék ködtől basszus.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#21716 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

béla írta:
edeskeves írta:Ne gondolja már senki azt, hogy majd az FA-kupa meg a BL döntőn is ilyen szar játékot nyújtunk majd..lehetett látni a kezdőn is, hogy pihentetés van, sokkal jobban oda fogja magát tenni mindenki a 2 döntőn. Meg őszintén, ti széthajtanátok magatokat meg nem próbálnátok elkerülni a sérülést stb? Dehogynem. Láthattuk, hogy mire képes a csapat a BL rangadókon, én biztos vagyok benne, hogy a 2 kupa közül legalább az egyiket meg fogjuk nyerni. A PL meg már rég nem téma nálunk, az már AVB alatt bőven elúszott majdnem minden tekintetben. Én nem haragszok a csapatra, majd kiengesztelnek titeket is hétvégén meg május közepén. :wink:
Ezaz! Nyerjünk FA kupát és induljunk a csütörtök kupában!...
Nem kell megnyerni, már mindenképp indulunk, mert a pukli már kvalifikálta magát.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#21717 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ennek a Cissé-nek mind a 2 gólja elég makker volt, főleg a 2. találata. Ennyivel volt jobb a Newcastle, semmi mással...
Beálltak ellenünk, mi meg felállt védelem ellen nem tudunk mit kezdeni.

Ui.: Jobb lesz odafigyelni az ilyen makker csatárokra mint ez a Cisse, mert Gomeznek az emberek által nem ismert testrészén is bepattan a labda a kapuba.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#21718 Hozzászólás Szerző: béla »

edeskeves írta:
béla írta:
edeskeves írta:Ne gondolja már senki azt, hogy majd az FA-kupa meg a BL döntőn is ilyen szar játékot nyújtunk majd..lehetett látni a kezdőn is, hogy pihentetés van, sokkal jobban oda fogja magát tenni mindenki a 2 döntőn. Meg őszintén, ti széthajtanátok magatokat meg nem próbálnátok elkerülni a sérülést stb? Dehogynem. Láthattuk, hogy mire képes a csapat a BL rangadókon, én biztos vagyok benne, hogy a 2 kupa közül legalább az egyiket meg fogjuk nyerni. A PL meg már rég nem téma nálunk, az már AVB alatt bőven elúszott majdnem minden tekintetben. Én nem haragszok a csapatra, majd kiengesztelnek titeket is hétvégén meg május közepén. :wink:
Ezaz! Nyerjünk FA kupát és induljunk a csütörtök kupában!...
Okos vagy, ha BL-t megnyerjük akkor jövőre is ott fogunk indulni..
HA
Amúgy meg olvasd el mit írtál

Ez pedig már más: A Pool a mumusunk az utóbbi időben,az lesz majd szép,ha "pihentetéssel" is kiszopunk tőlük.

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: Premier League

#21719 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

frentzen írta:Hát, a pool-t meg kéne verni valahogy, és akkor mehetnénk az EL-be, de ilyen játékkal még az is kérdéses. BL-ről ne is álmodozzunk
Az EL ígyis-úgyis megvan mivel a Pool már megnyerte a Ligakupát!
szóval ha valamilyen véletlen folytán kikapnánk akkor is meg lenne az EL :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#21720 Hozzászólás Szerző: béla »

ChelseaTheBest írta:Nem kell túldramatizálni a dolgokat szerintem. Menni kell tovább és kész. 19-én behúzzuk a meccset, azt integetünk vagy az Ágyúsok vagy a Szarkák vagy a Tottenham szurkolóinak.

A meccshez nincs különösebben hozzáfűznivalóm, már elmondtatok előttem mindent. Gratulálok a Szarkáknak!

Hajrá Chelsea! :)
Az a durva,hogy amikor 2(!!!) pontra voltunk a 4. helytől akkor mindenki lehurrogta azokat,akik azt mondták,hogy simán meglehet.Most meg mindenki abban bízik,hogy majd a saját stadionjában megverünk egy jobb csapatot...

Válasz küldése