Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#21701 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

A Cissé második góljáról csak annyit, hogy ez egy tipikusan olyan lövés volt, ami vagy kirepül a stadionból, vagy hatalmas gól lesz. Kell hozzá egy jó rúgótechnika, szerencse, és egy kis leleményesség is. Nem gondolhatta azt, hogy most megcélzom a jobbfelsőt, ez nem lehetett tudatos. Ha pedig igen, akkor egyből le kell igazolni.
Why always me?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#21702 Hozzászólás Szerző: chiedis »

A csapat a rizikót felvállalta, evvel hatalmasat lehet nyerni és bukni egyaránt. Meglátjuk, 1 hónap múlva zúzunk vagy süvegelünk.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#21703 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

na jóó.. ezzel a vereséggel, szarjuk le a bajnokságot. a 2 döntőre készüljünk a bajnokságban azoknak kéne játszaniuk, akik nem játszanak a döntőben a többi kb B csapat a döntőre fel kell tenni mindent. dupla vagy semmi. BL győztesek vagyunk és jövőre is BL, vagy EL..
Ohh Chelsea we love you..

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#21704 Hozzászólás Szerző: telegdy »

korozsp44 írta:
Na most egy valamit tegyünk tisztába! Mi egy top sztár csapat vagyunk! Még ha most az eredmények a bajnokságban nem is azt mutatják. Tehát magyarán, mi nekünk ezt a gyenge Newcastle United-et otthon ki kellett volna tömnünk! Nekünk ugyan olyan célunk volt futballozni a 4. helyért mint a szarkáknak. Csak hogy a különbség az hogy ők tettek is valamit érte mi meg semmit. Nem láttam a mérkőzést, de az eredmény láttán jobb is. Mikor hazaértem a munkából, és megnéztem milyen felállással, milyen kezdővel álltunk fel már nem is lepődtem meg hogy ez lett a végeredmény. Hozzáteszem számomra érdekesség, hogy míg a győztes Newcastle 3 sárga lapot is beszedett a meccsen, mi meg semmit, mikor 9 szabálytalanságunk volt egész meccsen ami sokat elárul a teljesítményünkről.

Pedig már épp kezdtem Di Matteo edzői tudását dicsérni a Chelsea-nél, és a csapathoz való hozzáállását meg amennyit a fiúk lelkiismeretéhez, futballjához hozzátudott tenni, meg hogy bejuttatta a fiúkat BL döntőbe. Ez zseniális! Azt gondoltam minek nekünk más edző maradjon Di Matteo! Erre jön egy ilyen mérkőzés, és majd nem minden reményemet a trénerrel kapcsolatban lerombol. S ezt nem csupán az eredményre értem.
Nem értek egyet. Szerintem tisztán látszott a kezdőből is, hogy Matteo nem veszi olyan komolyan ezt a meccset. Lenyilatkozta, hogy lehet esélyünk a 4. helyre, de szerintem egyértelműen nem ezt tűzte ki célul. A hétvégén FA kupa döntő a Pool ellen, azt szeretné behúzni. A 34 éves Lampardunkon kívül gyakorlatilag nincs igazán támadó szellemű emberünk a középpályára, akit talán be lehetett volna tenni. De rá k*rva nagy szükségünk lesz most a hétvégén, és a BL döntőben is. Egyértelmű, hogy pihentetni kellett, plusz elkerülni az esetleges lesérülését. (Levonhatjuk a konzekvenciát: a középpályára kellene még egy támadó szellemű játékos, plusz Mekit oda kölcsönadni, ahol kap évi 35 meccset.) Tovább védve Di MAtteot, sajnos Maluodát is be kellett tenni, az, meg hogy Torres mögött játszott, nekem nem igazán tűnt fel. Inkább a bal szélre húzott, itt jegyzem meg: Bertrand egy labdát nem kapott vissza tőle. De teljesen mindegy, mert ha "papíron" is bal szélső, akkor sem várhatunk tőle gyakorlatilag semmit (sajnos). Mondjuk Kalout betehette volna, bár szerintem olyan mindegy!

Nem akarlak meggyőzni az hsz-od teljes ellenkezőjéről, csak nem értem, miért kellene Di Matteo az elmúlt 17 meccsen nyújtott munkáját (11-4-2 !!!) egy meccs miatt ócsárolni. Nézd már meg, ebből a 4 döntetlenből is egy a Barca ellen, egy az Arsenal ellen B csapattal történt. A másik két döntetlent lehetne talán, de csak TALÁN felróni neki! Amúgy meg egy ilyen szezonban , ezzel a kerettel még azt sem. Nem szégyen a Citytől kikapni, és egy ilyen helyzetben a kastélytól sem. Ne legyenek illúzióink, ez a csapat nagyon rászorul a vérfrissítésre, még akkor is, ha a Bayernt öttel "küldjük haza".

Az meg tényleg nonszensz -már ne haragudj!-, hogy ez után a meccs után a BL döntőt emlegetjük... Lehet kicsit más emberek lesznek a pályán, kicsit talán motiváltabban, más taktikával, stb stb.

Továbbra is Di Matteo for president, kupákra fel!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#21705 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

korozsp44 írta:
Blue_True írta:
s_bala30 írta:Azért az furcsa itt, hogy egyeseknek milyen gyorsan változik a véleménye a csapatról. Pár nappal ezelőtt még, mindenki dicsérte a bandát, most meg arról beszélnek egyesek hogy se EL, se BL se semmi. Röhej:)
Ezzel teljsen egyet értek. Én nem is azért szeretem a Chelsea FC-t, mert hogy hányszor győzőt, stb. (persze ezért is egy részben), de maga a csapat amit tud nyújtani a pályán, hiába vezet az ellenfél 2-0 -ra, ők még így is próbálkoznak.
Szerintem ezt jó lenne mindenkinek az agyába vésnie.

Na most egy valamit tegyünk tisztába! Mi egy top sztár csapat vagyunk! Még ha most az eredmények a bajnokságban nem is azt mutatják. Tehát magyarán, mi nekünk ezt a gyenge Newcastle United-et otthon ki kellett volna tömnünk! Nekünk ugyan olyan célunk volt futballozni a 4. helyért mint a szarkáknak. Csak hogy a különbség az hogy ők tettek is valamit érte mi meg semmit. Nem láttam a mérkőzést, de az eredmény láttán jobb is. Mikor hazaértem a munkából, és megnéztem milyen felállással, milyen kezdővel álltunk fel már nem is lepődtem meg hogy ez lett a végeredmény. Hozzáteszem számomra érdekesség, hogy míg a győztes Newcastle 3 sárga lapot is beszedett a meccsen, mi meg semmit, mikor 9 szabálytalanságunk volt egész meccsen ami sokat elárul a teljesítményünkről.

Pedig már épp kezdtem Di Matteo edzői tudását dicsérni a Chelsea-nél, és a csapathoz való hozzáállását meg amennyit a fiúk lelkiismeretéhez, futballjához hozzátudott tenni, meg hogy bejuttatta a fiúkat BL döntőbe. Ez zseniális! Azt gondoltam minek nekünk más edző maradjon Di Matteo! Erre jön egy ilyen mérkőzés, és majd nem minden reményemet a trénerrel kapcsolatban lerombol. S ezt nem csupán az eredményre értem.
Na már most! Mit is értek ez alatt?
Beteszek egy Bosingwa, Ivanovic, Terry, Beltrand kezdőt hátra védelembe. Eddig még oké! Ebből a 3 játékosból tegnapi meccsen 1 nem játszott a posztján, Ivanovic. De nem is baj. Ugyan is többször volt már hogy Terry mellett kellet alkalmaznunk center védőként, tehát nem szabadna hogy kudarcot valljon ott. Viszont a középpályát ahogy felállította Di Matteo számomra érthetetlen. Beteszek 3 védekező középpályást egyszerre a középpályára. Kérdem én minek? Nem értem európában ezt a 3 védekező középpályás rendszert csapatoknál, már a City hétfő esti rangadójánál is észre vehető volt. Teljesen felesleges! Egy normális csapatnak ahol szakmailag minden rendbe van, 1 védekező szellemű középpályásnak elégnek kell lennie! De ez még koránt sem semmi. Be tesz Di Matteo, egy abszolút, tipikus ballábas, balszélső játékost Torres mögé árnyékék ként irányító posztba. :shock: Kérdezem én! Normális dolog ez? Mindenki megmondta Mlaouda-ról, Scolaritól, Hiddink-ig kezdve tényleg mindenki hogy ő egy tipikus ballábas szélső! Erre betesszük irányító posztra, Torres mögé árnyékék ként. Nem értem. Akkor inkább tette volna be Lampard-ot arra a posztra. De Maloudát? Röhej! Tegnapi meccsünkön bent volt az a 4 játékosunk a kezdőben, akik a Május 19.ei BL finálén nem lehetnek a pályán. S így se tudtunk nyerni? Akkor mit szeretnénk ott egy Ribery-vel, Robbennel, Gomaz-el felálló Bayern ellen? Most lehet azt mondani hogy tartalékoltunk a hétvégi FA kupa döntőre, meg hogy majd a BL-be úgy is megmutatjuk. Nem lett volna jobb már a bajnokságban minimum a BL indulást bebiztosítanunk, mint hogy elmenjünk Münchenbe, és 50% eséllyel nekivágva vagy nyerünk, vagy nem? Szerintem első verzió lett volna legegyszerűbb.
De teljesen igazad van de most tényleg hiányzott a motiváció, rossz volt a felállás és még a jobb játékosaink sem tudták kihozni magukból a maximumot.
Természetesen többféleképpen is lehet ezt értelmezni hisz azt is mondhatjuk, hogy annyi meccsen erőn felett teljesített ez a gárda valamikor vissza kellett esni abba a játékba amit egészen márciusig műveltünk.

Azt is lehet mondani, hogy inkább most legyen egy nagyon rossz meccsünk mint szombaton vagy BL döntőn.
Azonban én is azon a véleményen vagyok, hogy jobb lett volna a vasárnapi pozitív hangulatot továbbvinni és behúzni a két hazai meccset de azt gondolom a kezdő mindent elárult és azért volt egy ellenfél is aki jobban játszott mint mi, akiknél néhányan szenzációs formában játszanak.

Az biztos, hogy ennek a meccsnek a jelentőségét csak szombaton ill. majd a BL döntő után lehet igazán újraértékelni hisz ha behúznánk a két döntőt akkor azt mondhatjuk, hogy egy ilyen meccs belefért, amennyiben mégsem akkor egy nagy lehetőséget halasztottunk el ami lehet még így sem lett volna elég 4. helyhez ha Sp*rs behúzza maradék meccseit...

korozsp44
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012. április 14., szombat 18:07
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Premier League

#21706 Hozzászólás Szerző: korozsp44 »

Blue_True írta:
s_bala30 írta:Azért az furcsa itt, hogy egyeseknek milyen gyorsan változik a véleménye a csapatról. Pár nappal ezelőtt még, mindenki dicsérte a bandát, most meg arról beszélnek egyesek hogy se EL, se BL se semmi. Röhej:)
Ezzel teljsen egyet értek. Én nem is azért szeretem a Chelsea FC-t, mert hogy hányszor győzőt, stb. (persze ezért is egy részben), de maga a csapat amit tud nyújtani a pályán, hiába vezet az ellenfél 2-0 -ra, ők még így is próbálkoznak.
Szerintem ezt jó lenne mindenkinek az agyába vésnie.

Na most egy valamit tegyünk tisztába! Mi egy top sztár csapat vagyunk! Még ha most az eredmények a bajnokságban nem is azt mutatják. Tehát magyarán, mi nekünk ezt a gyenge Newcastle United-et otthon ki kellett volna tömnünk! Nekünk ugyan olyan célunk volt futballozni a 4. helyért mint a szarkáknak. Csak hogy a különbség az hogy ők tettek is valamit érte mi meg semmit. Nem láttam a mérkőzést, de az eredmény láttán jobb is. Mikor hazaértem a munkából, és megnéztem milyen felállással, milyen kezdővel álltunk fel már nem is lepődtem meg hogy ez lett a végeredmény. Hozzáteszem számomra érdekesség, hogy míg a győztes Newcastle 3 sárga lapot is beszedett a meccsen, mi meg semmit, mikor 9 szabálytalanságunk volt egész meccsen ami sokat elárul a teljesítményünkről.

Pedig már épp kezdtem Di Matteo edzői tudását dicsérni a Chelsea-nél, és a csapathoz való hozzáállását meg amennyit a fiúk lelkiismeretéhez, futballjához hozzátudott tenni, meg hogy bejuttatta a fiúkat BL döntőbe. Ez zseniális! Azt gondoltam minek nekünk más edző maradjon Di Matteo! Erre jön egy ilyen mérkőzés, és majd nem minden reményemet a trénerrel kapcsolatban lerombol. S ezt nem csupán az eredményre értem.
Na már most! Mit is értek ez alatt?
Beteszek egy Bosingwa, Ivanovic, Terry, Beltrand kezdőt hátra védelembe. Eddig még oké! Ebből a 3 játékosból tegnapi meccsen 1 nem játszott a posztján, Ivanovic. De nem is baj. Ugyan is többször volt már hogy Terry mellett kellet alkalmaznunk center védőként, tehát nem szabadna hogy kudarcot valljon ott. Viszont a középpályát ahogy felállította Di Matteo számomra érthetetlen. Beteszek 3 védekező középpályást egyszerre a középpályára. Kérdem én minek? Nem értem európában ezt a 3 védekező középpályás rendszert csapatoknál, már a City hétfő esti rangadójánál is észre vehető volt. Teljesen felesleges! Egy normális csapatnak ahol szakmailag minden rendbe van, 1 védekező szellemű középpályásnak elégnek kell lennie! De ez még koránt sem semmi. Be tesz Di Matteo, egy abszolút, tipikus ballábas, balszélső játékost Torres mögé árnyékék ként irányító posztba. :shock: Kérdezem én! Normális dolog ez? Mindenki megmondta Mlaouda-ról, Scolaritól, Hiddink-ig kezdve tényleg mindenki hogy ő egy tipikus ballábas szélső! Erre betesszük irányító posztra, Torres mögé árnyékék ként. Nem értem. Akkor inkább tette volna be Lampard-ot arra a posztra. De Maloudát? Röhej! Tegnapi meccsünkön bent volt az a 4 játékosunk a kezdőben, akik a Május 19.ei BL finálén nem lehetnek a pályán. S így se tudtunk nyerni? Akkor mit szeretnénk ott egy Ribery-vel, Robbennel, Gomaz-el felálló Bayern ellen? Most lehet azt mondani hogy tartalékoltunk a hétvégi FA kupa döntőre, meg hogy majd a BL-be úgy is megmutatjuk. Nem lett volna jobb már a bajnokságban minimum a BL indulást bebiztosítanunk, mint hogy elmenjünk Münchenbe, és 50% eséllyel nekivágva vagy nyerünk, vagy nem? Szerintem első verzió lett volna legegyszerűbb.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#21707 Hozzászólás Szerző: Mister »

chelseafan01 írta:A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.
Bárcsak így lenne.De szerintem nem fog megtörténni.
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#21708 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chelseafan01 írta:A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.
Van egy olyan érzésem, hogy a három példa névből akiket felsoroltál, maximum Turnbull fog pályára lépni, az úgymond tét nélnélküli meccseken...

Avatar
Blue_True
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. április 7., szombat 21:11
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Re: Premier League

#21709 Hozzászólás Szerző: Blue_True »

s_bala30 írta:Azért az furcsa itt, hogy egyeseknek milyen gyorsan változik a véleménye a csapatról. Pár nappal ezelőtt még, mindenki dicsérte a bandát, most meg arról beszélnek egyesek hogy se EL, se BL se semmi. Röhej:)
Ezzel teljsen egyet értek. Én nem is azért szeretem a Chelsea FC-t, mert hogy hányszor győzőt, stb. (persze ezért is egy részben), de maga a csapat amit tud nyújtani a pályán, hiába vezet az ellenfél 2-0 -ra, ők még így is próbálkoznak.
Szerintem ezt jó lenne mindenkinek az agyába vésnie.
Blue is the colour...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#21710 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A jó a rosszban: a 4. hely eldőlt, a hátralévő két bajnokin jöhetnek a fiatalok (Lukaku,Piazon, Turnbull) kiegészítve az eltiltottakkal. Előzetesen se hozott lázba ez a meccs,csak azon húztam volna fel magamat ha megsérül valaki.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21711 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Felesleges ez a "mázlista gól -tudatos gól" polémia. Egész meccsen a középpályánk kereste a játékszert, középen jól tömörültek és támadóinkat kivették a "forgalomból". Tudom még korai a szezonról rezümét tartani, de olybá tűnik számomra, hogy egy-egy meccsre ugyan felszívjuk magunkat (ami kedvez a BL és FA-kupa stílusának), de a Pl-beli jó helyzéshez szükséges állandó jó teljesítés már nincs meg a csapatban. A nyári teljes vérfrissítés több mint időszerű!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#21712 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tabellát idén nem szeretek nézni, már korábban rájöttem, de újabb shock hatás.
22 pont különbségünk van a 2 riválissal szemben. Több összesen a döntetlen és vereség, mint a győzelem. Te jó szagú
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21713 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Igen, most beszéltem Cissével telefonon pár szót. Elfoglalt volt, de csak annyit mondott, hogy igazából belsővel akarta beadni, de a támaszkodó lábával megcsúszott, és ez a lövés lett belőle. Ha lesz ideje, együttérzése jeléül a Twitteren elnézést kér a Chelsea-szurkolóktól, hisz itt minden a szerencsén múlt.

Megérdemli, hogy a makker csatárként emlegessük, aki lőtt két makker gólt, a makker mindenit a utcalány fajtájának. Én kérek elnézést. ÉN!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#21714 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dankodavid írta:Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
Dani Alves lecsúszott lövése rémlik? :)
We are the famous, the famous Chelsea!

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#21715 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Ez a bajnokság már rég elúszott, kb január környékén. Én egy ilyen szezon után teljesen elégedett vagyok azzal hogy két kupadöntőt játszunk. Szerintem a poolt kétszer egymás után nem vertük volna meg, inkább győzzük le őket a kupadöntőben, a bajnokságban meg egy X vagy vereség. Tehát a 4. hely a mai meccstől függetlenül is nagyon necces lett volna.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#21716 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:
marknagy írta:Ennek a Cissé-nek mind a 2 gólja elég makker volt, főleg a 2. találata. Ennyivel volt jobb a Newcastle, semmi mással...
Beálltak ellenünk, mi meg felállt védelem ellen nem tudunk mit kezdeni.

Ui.: Jobb lesz odafigyelni az ilyen makker csatárokra mint ez a Cisse, mert Gomeznek az emberek által nem ismert testrészén is bepattan a labda a kapuba.
Te komolyan itt tartasz? Az első gólnál felpörgette magának és mértani pontossággal felvarrta a ficakba, a másodiknál pedig kegyetlenül megküldte droppból. Akkor lett volna makk, ha egy arra szálló sirályon irányt változtat, vagy 3 kapufát érintve Cech hátáról begurul. Így két gyönyörű gólról beszélünk.

Hogy jött ide Gomez? Engem kurvára érdekel, mert bár ő is lőtt már szép gólokat, ekkorákat soha, és ma egyik gól sem 5 méterről bepasszolós volt. Néhányan tényleg nem láttok a kék ködtől basszus.
Droppliból akarta de külsővel sikerült neki :) ez a gól nagyon emlékeztetett Dani Alves, a Copa Del Rey, Real elleni visszavágón szerzett góljára, neki is lecsúszott és így lett jó. :wink:
3:22-től: http://www.youtube.com/watch?v=MqiMQMVF1GY" onclick="window.open(this.href);return false; na ez tudatos lövés volt :shock:

Gomez meg úgy jön ide hogy a BL-döntőben az ellenfél csatára lesz és ő is makker, igaz nem lő ilyen nagy gólokat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21717 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
Egyszerűen nem is értem bazdmeg. Az első gól full tudatos, és a másodiknál is látszik, hogy szándékos a mozdulat. Nem a szél fújta be, nem Bosingwa szemöldökén váltott irányt, akkor nem értem, hogy lehet egy ekkora gól szerencsés.

Avatar
ChelseaTheBest
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012. április 16., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#21718 Hozzászólás Szerző: ChelseaTheBest »

béla írta:
ChelseaTheBest írta:Nem kell túldramatizálni a dolgokat szerintem. Menni kell tovább és kész. 19-én behúzzuk a meccset, azt integetünk vagy az Ágyúsok vagy a Szarkák vagy a Tottenham szurkolóinak.

A meccshez nincs különösebben hozzáfűznivalóm, már elmondtatok előttem mindent. Gratulálok a Szarkáknak!

Hajrá Chelsea! :)
Az a durva,hogy amikor 2(!!!) pontra voltunk a 4. helytől akkor mindenki lehurrogta azokat,akik azt mondták,hogy simán meglehet.Most meg mindenki abban bízik,hogy majd a saját stadionjában megverünk egy jobb csapatot...
A lehurrogáshoz nem tudok mit hozzáfűzni, én nem vettem részt benne. A másik dologgal kapcsolatban pedig csak természetes, hogy mindenki biztos a győzelemben. 1 meccs, bármi történhet, ott már nem fog számítani ki a jobb, vagy ki játszik otthon, élethalál meccs lesz, ahol bármi megtörténhet. Pártatlanul azt mondom, 50-50% az esélye mindkét csapatnak szvsz. Chelsea szurkolóként, talán megengedhetem magamnak, hogy azt mondjam: 51-49% a mi javunkra, azaz elhódítjuk a kupát.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#21719 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ha valaki Cissé góljait mázlinak tartja, az vagy nem focizott még az életében, vagy csak egy dilettáns barom, akinek maximum kő-papír-olló meccseket lenne szabad néznie.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#21720 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
béla írta:
edeskeves írta:Ne gondolja már senki azt, hogy majd az FA-kupa meg a BL döntőn is ilyen szar játékot nyújtunk majd..lehetett látni a kezdőn is, hogy pihentetés van, sokkal jobban oda fogja magát tenni mindenki a 2 döntőn. Meg őszintén, ti széthajtanátok magatokat meg nem próbálnátok elkerülni a sérülést stb? Dehogynem. Láthattuk, hogy mire képes a csapat a BL rangadókon, én biztos vagyok benne, hogy a 2 kupa közül legalább az egyiket meg fogjuk nyerni. A PL meg már rég nem téma nálunk, az már AVB alatt bőven elúszott majdnem minden tekintetben. Én nem haragszok a csapatra, majd kiengesztelnek titeket is hétvégén meg május közepén. :wink:
Ezaz! Nyerjünk FA kupát és induljunk a csütörtök kupában!...
Nem kell megnyerni, már mindenképp indulunk, mert a pukli már kvalifikálta magát.
Ugyan ezt írtam néhány hsz-szel lejjebb.
A két dolog független egymástól.

Válasz küldése