Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#9801 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Tudom statisztika de... A Chelsea 10 nemzetközi kupameccset játszott Olaszországban, de csak egyet nyert meg, még 2003-ban (vs Lazio 4-0).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9802 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

beszéltétek még a sorsolás napján egy pénteken, hogy lehet hogy valaki kimegy és terveztétek, na akkor valaki megy?(vagy már ott van)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#9803 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Ha jó napot fog ki a védelem akkor Ivanovics-Luiz-Terry-Acole bejátszhatatlan
Ha o napot fog ki, akkor Huth is atjatszhatatlan... Azert fizeti oket meg ugy ahogy a klub, hogy tobbszor legyen jo napjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#9804 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ha jó napot fog ki a védelem akkor Ivanovics-Luiz-Terry-Acole bejátszhatatlan
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#9805 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

daw3 írta:
béla írta:
daw3 írta: Bár szerintem összeszedik magukat, nem lesz olyan ganaj meccs mint amit, mostanság láthattunk.
Torres-Sturridge-Ramires hármassal és Matával azért nem vagyunk olyan rosszak kontrában,mint tavaly.
Hát idén sem láttam valami sok gólt, amit kontrából rúgtunk.
De de Isten adja, hogy most megcáfoljanak. :D

Hát nem tudom azért a Cavani-Lavezzi-Hamsik triót és az erős középpályájukat magunkra húzni elég veszélyes lenne. Inkább a biztos labdatartásra kéne menni, bár tudom hogy ez nem igazán a Meireles - Ramires - Lampard trió erőssége.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9806 Hozzászólás Szerző: daw3 »

béla írta:
daw3 írta: Bár szerintem összeszedik magukat, nem lesz olyan ganaj meccs mint amit, mostanság láthattunk.
Torres-Sturridge-Ramires hármassal és Matával azért nem vagyunk olyan rosszak kontrában,mint tavaly.
Hát idén sem láttam valami sok gólt, amit kontrából rúgtunk.
De de Isten adja, hogy most megcáfoljanak. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9807 Hozzászólás Szerző: béla »

daw3 írta:
focimark írta:
CFC98 írta:Szerintem AVB védekezni fog és majd kontrákkal megy neki a Napolinak.
Aztán otthon egy Valencia szerű meccs lesz.
Védekezés, és a Kontrajáték az pont, amit a Valencia ellen játszottunk.
Ja, a mi csapatunk hihetetlen jól tud kontrázni. Anelka volt benne a király, de a többieknek sem kell szégyenkezniük.
Bár szerintem összeszedik magukat, nem lesz olyan ganaj meccs mint amit, mostanság láthattunk.
Torres-Sturridge-Ramires hármassal és Matával azért nem vagyunk olyan rosszak kontrában,mint tavaly.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9808 Hozzászólás Szerző: daw3 »

focimark írta:
CFC98 írta:Szerintem AVB védekezni fog és majd kontrákkal megy neki a Napolinak.
Aztán otthon egy Valencia szerű meccs lesz.
Védekezés, és a Kontrajáték az pont, amit a Valencia ellen játszottunk.
Ja, a mi csapatunk hihetetlen jól tud kontrázni. Anelka volt benne a király, de a többieknek sem kell szégyenkezniük.
Bár szerintem összeszedik magukat, nem lesz olyan ganaj meccs mint amit, mostanság láthattunk.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#9809 Hozzászólás Szerző: focimark »

CFC98 írta:Szerintem AVB védekezni fog és majd kontrákkal megy neki a Napolinak.
Aztán otthon egy Valencia szerű meccs lesz.
Védekezés, és a Kontrajáték az pont, amit a Valencia ellen játszottunk.

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#9810 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Szerintem AVB védekezni fog és majd kontrákkal megy neki a Napolinak.
Aztán otthon egy Valencia szerű meccs lesz.

Avatar
Athos_79
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 15:14
Kedvenc játékos: F. Lampart
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Biharkeresztes

Re: Bajnokok Ligája

#9811 Hozzászólás Szerző: Athos_79 »

Az elmúl hetek, hónapok játéka után el sem merem képzelni, hogy milyen meccset látunk a Napoli ellen.
Nagy öröm számomra, hogy a digi új csatorna listáján ott van a PRO4. Nem kell a monitor előtt gubbasztani, nézhetem a tv-n.
Super! :D
Már csak a kedvenc csapatomon múlik, hogy mit látok ott.

HAJRÁ KÉKEK!

Én egy döntetlennel is kibékülnék idegenben, otthon pedig megverjük a Napolit.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#9812 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laci256 írta:Szomorú vagy nem, de én többgólos vereséget is el tudok képzelni kedden...de NE legyen igazam!!
Kapjunk ki 5-3-ra és hazai pályán meg nyerjünk 4-0-ra :wink: . Lefosom, a továbbjutás a lényeg...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9813 Hozzászólás Szerző: béla »

pulci03 írta:
béla írta:
chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.
És mi van akkor az már több mint 2 hónapja volt és azóta csak szarabbak lettünk meg ilyen nincs a fociban, hogy valenciát megvertük és mivel ők nagyobb név ezért napolit is kiütjük arról nem is beszélve, hogy akkor még megvolt Boas támogatása érte is harcoltak a fiúk, most már teljesen más a helyzet sajnos...
Egyáltalán nem lesz ez a kettő könnyű mecc,s sokat fogunk szenvedni de akkor is be kell húzni hacsak nem akarunk edzőbuktatást!!!
Szövegértés 1-es.
Valaki benyögte,hogy a Valencia gyengébb,mint a Napoli,én csak elmondtam a véleményem ,hogy szerintem meg nem gyengébb. Azt,hogy te ezt miért írtad,csak a jó Isten tudja.

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#9814 Hozzászólás Szerző: laci256 »

Szomorú vagy nem, de én többgólos vereséget is el tudok képzelni kedden...de NE legyen igazam!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#9815 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És a birmingham elleni meccs is visszavágós lesz, két meccses. Ahogy a Napoli elleni is. Sztem az 1-1 is jó eredmény lenne, csak lőjjünk gólt idegenben. Nem egy meccsen dől el, ahogy a birminhgam ellen sem...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9816 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ha a Napoli olyan könnyű akkor a Birmingham mi?Le se kellett volna játszani,egyértelműen jobbak vagyunk....Nah jah a labda meg gömbölyű.Azért mert olasz csapat és ott állnak a bajnoki tabellán ahol,azért nem kell lenézni egy csapatot.Had ne soroljam,hogy kik fogják veszélyeztetni Cech kapuját....És nem Torres szinten művelik a befejezést ;) .....
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#9817 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

béla írta:
chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.
És mi van akkor az már több mint 2 hónapja volt és azóta csak szarabbak lettünk meg ilyen nincs a fociban, hogy valenciát megvertük és mivel ők nagyobb név ezért napolit is kiütjük arról nem is beszélve, hogy akkor még megvolt Boas támogatása érte is harcoltak a fiúk, most már teljesen más a helyzet sajnos...
Egyáltalán nem lesz ez a kettő könnyű mecc,s sokat fogunk szenvedni de akkor is be kell húzni hacsak nem akarunk edzőbuktatást!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#9818 Hozzászólás Szerző: Chester »

a Chelsea is jobb csapat mint a Birmingham aztán látod mennyit ért..... majd a két meccsen eldől, hogy továbbjutunk-e avagy nem. azt meg fölösleges összehasonlítani, hogy a napoli vagy a valencia jobb-e.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9819 Hozzászólás Szerző: béla »

chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#9820 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése