Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#9821 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Szerintem AVB védekezni fog és majd kontrákkal megy neki a Napolinak.
Aztán otthon egy Valencia szerű meccs lesz.

Avatar
Athos_79
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 15:14
Kedvenc játékos: F. Lampart
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Biharkeresztes

Re: Bajnokok Ligája

#9822 Hozzászólás Szerző: Athos_79 »

Az elmúl hetek, hónapok játéka után el sem merem képzelni, hogy milyen meccset látunk a Napoli ellen.
Nagy öröm számomra, hogy a digi új csatorna listáján ott van a PRO4. Nem kell a monitor előtt gubbasztani, nézhetem a tv-n.
Super! :D
Már csak a kedvenc csapatomon múlik, hogy mit látok ott.

HAJRÁ KÉKEK!

Én egy döntetlennel is kibékülnék idegenben, otthon pedig megverjük a Napolit.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#9823 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laci256 írta:Szomorú vagy nem, de én többgólos vereséget is el tudok képzelni kedden...de NE legyen igazam!!
Kapjunk ki 5-3-ra és hazai pályán meg nyerjünk 4-0-ra :wink: . Lefosom, a továbbjutás a lényeg...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9824 Hozzászólás Szerző: béla »

pulci03 írta:
béla írta:
chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.
És mi van akkor az már több mint 2 hónapja volt és azóta csak szarabbak lettünk meg ilyen nincs a fociban, hogy valenciát megvertük és mivel ők nagyobb név ezért napolit is kiütjük arról nem is beszélve, hogy akkor még megvolt Boas támogatása érte is harcoltak a fiúk, most már teljesen más a helyzet sajnos...
Egyáltalán nem lesz ez a kettő könnyű mecc,s sokat fogunk szenvedni de akkor is be kell húzni hacsak nem akarunk edzőbuktatást!!!
Szövegértés 1-es.
Valaki benyögte,hogy a Valencia gyengébb,mint a Napoli,én csak elmondtam a véleményem ,hogy szerintem meg nem gyengébb. Azt,hogy te ezt miért írtad,csak a jó Isten tudja.

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#9825 Hozzászólás Szerző: laci256 »

Szomorú vagy nem, de én többgólos vereséget is el tudok képzelni kedden...de NE legyen igazam!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#9826 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És a birmingham elleni meccs is visszavágós lesz, két meccses. Ahogy a Napoli elleni is. Sztem az 1-1 is jó eredmény lenne, csak lőjjünk gólt idegenben. Nem egy meccsen dől el, ahogy a birminhgam ellen sem...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9827 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ha a Napoli olyan könnyű akkor a Birmingham mi?Le se kellett volna játszani,egyértelműen jobbak vagyunk....Nah jah a labda meg gömbölyű.Azért mert olasz csapat és ott állnak a bajnoki tabellán ahol,azért nem kell lenézni egy csapatot.Had ne soroljam,hogy kik fogják veszélyeztetni Cech kapuját....És nem Torres szinten művelik a befejezést ;) .....
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#9828 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

béla írta:
chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.
És mi van akkor az már több mint 2 hónapja volt és azóta csak szarabbak lettünk meg ilyen nincs a fociban, hogy valenciát megvertük és mivel ők nagyobb név ezért napolit is kiütjük arról nem is beszélve, hogy akkor még megvolt Boas támogatása érte is harcoltak a fiúk, most már teljesen más a helyzet sajnos...
Egyáltalán nem lesz ez a kettő könnyű mecc,s sokat fogunk szenvedni de akkor is be kell húzni hacsak nem akarunk edzőbuktatást!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#9829 Hozzászólás Szerző: Chester »

a Chelsea is jobb csapat mint a Birmingham aztán látod mennyit ért..... majd a két meccsen eldől, hogy továbbjutunk-e avagy nem. azt meg fölösleges összehasonlítani, hogy a napoli vagy a valencia jobb-e.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9830 Hozzászólás Szerző: béla »

chiedis írta:Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nem bagatellizálta el senki a Napolit,de a Valencia jobb csapat.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#9831 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Azért ne bagatellizáljuk el a Napolit. Iszonyat nehéz 2 meccs lesz, egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy megpróbálja a többség beállítani. Lavezzi-Cavani-Hamsik. Cannavaro, De Sanctis, Vargas (!). Cserepadon meg Pandev. Ráadásul teljesen nyíltan a BL-re helyezik idén a hangsúlyt. Kár kiindulni a Serie helyezésükből. Nem "vészmadárkodom", de egy retkes nb2-s csapat is nehézséget okoz.
Benne van a nehéz továbbjutás és a könnyed kiesés is a dologban.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#9832 Hozzászólás Szerző: béla »

Frisco44 írta:Nem szoktam tippelgetni ennyivel előre, de merem állítani, hogy idegenben 1-1, idehaza meg 2 góllal nyerünk. Az ok egyszerű: veszettül fognak hajtani a játékosok. Emlékeztek a Valencia elleni meccsre?

Csak az a helyzet hogy a Valencia gyengébb csapat mint a Napoli. Napoliban ott van egy Cavani akiben bármikor benne van a gól, akkor egy Hamsík, Lavezzi. Arról nem is beszélve hogy a Napoli hazai pályán még veretlen Nemzetközi kupában mind a BL-t, mind az El-t összevéve. Ráadásul sokkalta kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtott a csoportkörben is mint mi. Egyedül a Bayern jutott túl az eszükön, a Cityvel idegenbe leixeltek Nápolyban megverték őket. S azért a Citynek sokkalta jobb a kerete mint nekünk, meg a Napolinak. Viszont mi nekünk az utolsó forduló-ig kérdéses volt a továbbjutásunk. Nem lesz számunkra idegen a helyzet ugyan is tavalyelőtti BL szezonban egy Olasz csapat ejtett ki minket, San Siroban 2-1-re kaptunk ki, itthon 0-1-re. A csapatunk jelenlegi állapota szerint én is azok közé állok akik azt mondják hogy kiesünk. Reálisan kell látnunk a dolgokat, nem pedig feleslegesen reménykednünk abba hogy továbbjutunk. Nem gondoljátok pl azt hogy akik már nem reménykednek azok belefáradtak már abba hogy állandóan bizakodnak hogy győzünk a meccseken s nem az történik amit szeretnének? Én is unom már ezt! Elég nagy szégyen, hogy egy olyan edzővel szemben még mindig tart a bizalom a klubnál, mint az hogy némelyik szurkoló már temeti a csapatot. Előre kell gondolnunk, ez a szezon már megint elment nekünk idén semmit se nyerünk a következő szezonal kéne foglalkozni s nyáron drasztikusan megváltoztatni a keretet s olyan edzőt idehozni aki érti a dolgát és gatyába ráz minket!
A Valencia jobb,mint a Napoli. A Napoli még a Serie A-ban is szerencsétlenkedik. Mondjuk úgy,hogy a Napoli TALÁN egy oda-visszavágós párharcban jobb lehet,főleg a mentalitásuk miatt,de nem jobbak a Valenciánál.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#9833 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nem szoktam tippelgetni ennyivel előre, de merem állítani, hogy idegenben 1-1, idehaza meg 2 góllal nyerünk. Az ok egyszerű: veszettül fognak hajtani a játékosok. Emlékeztek a Valencia elleni meccsre?

Egyébként tudjátok mi a fura? December 10-ig nem voltunk rosszak. Volt 5 vereségünk és 3 döntetlenünk, ha a Pl és a BL-t nézzük. Ezekből volt egy QPR meccs (részletezni nem kell a szarházi bírót), egy MU ellen idegenben, ahol volt 2 les gól és jól játszottunk. A genk elleni x, ahol nagy arccal mentek ki a játékosok, és az ágyúsok elleni meccs, ahol amikor kiegyenlítettünk és jók is voltunk, AVB úgy cserélt, hogy megnyerjük a rangadót. Sajnos egy valag egyéni hiba révén cumiztunk.

Szóval Nekem az a gáz, hogy egyszerre szar a taktika, meg az edző dec közepétől, de előtte nem? Nem tudom mi lehet a baj igazából... De hogy visszakanyarodjak a topic témájához, szerintem tovább fogunk menni. Ez a meccs fontos a játékosoknak is. Viszont ha kegyetlenül fognak hajtani, akkor el kell gondolkozni itt is mindenkinek, hogy a többi meccsen miért nem?!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#9834 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ettől pesszimistább hsz.-ek és gondolatok is voltak a MU elleni hazai derbi előtt (szétvernek minket, szarok vagyunk, stb) és ennek ellenére 3-0-ra mentünk ellenük amíg a bíró nem hozta fel őket...

Nem szabad ezekkel foglalkozni, bízni kell a csapatban és Boas kapitányban!

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9835 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

mYkr0 írta:
edeskeves írta:Én meg még mindig azt mondom, hogy egy jelenleg olasz 7. helyezett csapat ellen, ha nem jutunk tovább, akkor az egy kicsit szégyen.
Az is, hogy alig hibáznak a védői meg stb akkor alig kapnának gólt. A támadóikat is itt az égig magasztalják sokan, nem rosszak, de nem is akkora nagy ászok. Nem egy Barcáról, Realról, stb ELIT csapatról beszélünk, szerintem a Chelsea-legyen akármilyen szar formába- még mindig a világ elitben van.
Ígyvan, a napoli nem elit csapat, ellenben a birminghammel, akik acélosak, és a 6. helyet foglalják el az angol MÁSODOSZTÁLYBAN. Eddig soha nem szidtam AVB-t, de ez már förtelmes, és rohadtul elegem lett, hogy ezt a favágó fos csapatot sem bírjuk ITTHON megverni. Felrobbanok!!!
Nem is lesz semmi keresnivalónk akkor a BL-ben, ha kiesünk ellenük. Szégyen lenne, ugyanugy, mint a mai eredmény is kb..meg az elmúlt hónapok, kivéve 1-2 meccset.
Mehet innen a pcsába, aki meg tényleg a keret szarságára fogja az egészet az akkora vak meg hozzá nem értő ökör, hogy csak na..
Mehet az Interbe Boas úr, tegye tönkre azt a csapatot.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#9836 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

edeskeves írta:Én meg még mindig azt mondom, hogy egy jelenleg olasz 7. helyezett csapat ellen, ha nem jutunk tovább, akkor az egy kicsit szégyen.
Az is, hogy alig hibáznak a védői meg stb akkor alig kapnának gólt. A támadóikat is itt az égig magasztalják sokan, nem rosszak, de nem is akkora nagy ászok. Nem egy Barcáról, Realról, stb ELIT csapatról beszélünk, szerintem a Chelsea-legyen akármilyen szar formába- még mindig a világ elitben van.
Ígyvan, a napoli nem elit csapat, ellenben a birminghammel, akik acélosak, és a 6. helyet foglalják el az angol MÁSODOSZTÁLYBAN. Eddig soha nem szidtam AVB-t, de ez már förtelmes, és rohadtul elegem lett, hogy ezt a favágó fos csapatot sem bírjuk ITTHON megverni. Felrobbanok!!!

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#9837 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Én meg még mindig azt mondom, hogy egy jelenleg olasz 7. helyezett csapat ellen, ha nem jutunk tovább, akkor az egy kicsit szégyen.
Az is, hogy alig hibáznak a védői meg stb akkor alig kapnának gólt. A támadóikat is itt az égig magasztalják sokan, nem rosszak, de nem is akkora nagy ászok. Nem egy Barcáról, Realról, stb ELIT csapatról beszélünk, szerintem a Chelsea-legyen akármilyen szar formába- még mindig a világ elitben van.
Én sem becsülöm le őket, meg nem 7-8 gólos különbséget várok, de viszonylag simán 2-3 góllal, főleg, hogy 2 meccs, túl kell lépni rajtuk és kész.
Azt is hülyeségnek tartom, hogy azért szarok a bajnokságban, mert csak a BL-re koncentrálnak, meg, hogy ott sokkal jobbak..
Nápolyban egy döntetlen, itthon meg nyerünk 2vel szerintem, vagyis a 2 csapat között ennyi különbségnek kell lennie legalább.
Valencia kaliberű csapatnak tartom őket, lehet egy kicsit erősebb, de én annyira nem tartok tőlük, lehet hiba.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#9838 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Fel lehet kötni a gatyát
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#9839 Hozzászólás Szerző: Bubi »

marknagy írta:
ChesterB írta:
Tibi0707 írta:lavezzi nem egy nagy spíler? :shock: szerintem hamsíknál ezerszer jobb játékos és van olyan jó játékos mint cavani
jól cselez,gyors,erőszakos és sok gólpasszt is ad
őt is szívesen látnám kékben
szerintem csak futni tud, mást nagyon nem, egy napoiliban elmegy, nálunk nem, szeritnem oylan kalou2, csak ő legalább normálisan tud labdát vezetni ellentétben kalunhoval. viszont a gyorsaságával még lehetnek bajaink.
Lavezzi?... Simán beférne hozzánk, nagyon jól és gyorsan cselez, néha nem mindig gondolkodik de kb. ez a "nagy" hibája, egyébként színt vinne az amúgy nem létező játékunkba... Kaloval összehasonlítani pedig vicc :D Bőven jobb játékos nála.
Ha kalout lattad volna jatszani a feyenoordban, akkor ovatosan nyilatkoznal.:) Az ilyen Kalou-Sinclairek, akik csak egy hajszallal butabbak mint az atlak profi hatvedek, idonkent csodakat tudnak muvelni 1-1 kozepcsapatban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#9840 Hozzászólás Szerző: Chester »

az, hogy nem gondolkodik, és hogy argentin, nálam bőven elég hiba ahhoz, hogy ne akarjam itt látni. :) kalouval való összehasonlítást a butára értettem. :wink:

én mindenképp 4-4-2-be küldeném fel a csapatot, a védelem az adott [cech-iva cahill luiz bertrand/cole], a középpályán mindenképp essien/mikel vagy lampard/meireles játszana, a lényeg, hogy egy védekezőbb és egy támogatóbb felfogású játékos lenne középen, dönteni nem tudok, mert egyik sincs élete formájában. a jobb oldalon ramires, bal oldalon mata. fontos, hogy visszajöjjenek védekezni, és a gyorsaságukra alapozva ezekből kontrákat indítsunk. elől pedig torres és drogba/sturridge, talán az angollal jobban járnánk a gyorsasága miatt, de mindenképp két csatárral játszanék, ft úgyis vissza fog lépegetni labdákért, és 3 védő ellen 2 ilyen csatár nagy veszélyt okozhat, főleg ha a szélen felér ramires és mata. jelenlegi keretünkből és formából szvsz ez lenne a legjobb, de úgysem ez lesz.

Válasz küldése