Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7518
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8741 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:Diego nagyon jól kezdte a szezont,ennek gyümölcse az lett,hogy újra behívták a spanyol válogatott keretébe. Ennek örömére a játékos egy interjút adott a helyi Movistar televíziónak, ahol elmondta, nagyon közel állt ahhoz,hogy idén nyáron visszatérjen az Atleticohoz.
"Voltak a klubok között tárgyalások,azonban pár apróságon ezek megszakadtak."
"Jelenleg a Chelsea játékosa vagyok,és boldog a szezonkezdet miatt, remélem majd az Atleti is jól teljesít,rengeteg kupát kívánok nekik."
"Ha megkérdezik,igen,vissza akartam térni,nem fogok emiatt hazudni,nincs rá okom."

Az szép... engem azért meglepett az utolsó kijelentése.
Szerintem korrekt. Őszinte legalább. De akkor jövő nyáron már lehet, hogy elmegy.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7148
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#8742 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Diego nagyon jól kezdte a szezont,ennek gyümölcse az lett,hogy újra behívták a spanyol válogatott keretébe. Ennek örömére a játékos egy interjút adott a helyi Movistar televíziónak, ahol elmondta, nagyon közel állt ahhoz,hogy idén nyáron visszatérjen az Atleticohoz.
"Voltak a klubok között tárgyalások,azonban pár apróságon ezek megszakadtak."
"Jelenleg a Chelsea játékosa vagyok,és boldog a szezonkezdet miatt, remélem majd az Atleti is jól teljesít,rengeteg kupát kívánok nekik."
"Ha megkérdezik,igen,vissza akartam térni,nem fogok emiatt hazudni,nincs rá okom."

Az szép... engem azért meglepett az utolsó kijelentése.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7518
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8743 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Reméljük ad 1-2 jó tanácsot. :)
Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4653
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8744 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/_Pedro17_/status/770194201019637760 Megszületett Pedro kisfia. Remélem ő megy GYES-re, én megérteném. De tényleg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7148
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#8745 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:
Szabi írta:A PSV vinné kölcsönbe Kenedy-t, és állítólag már a kapcsolatot is felvették a klubbal. (via @RikElfrink, újságíró)
Az mondjuk fasza lenne. Nem a régi színvonalú már a holland bajnokság, de legalább egy BL-ben szereplő csapathoz ment, na meg az agyhalott Depay ott MVP volt. :D
Az lenne fasza, ha megkapná az esélyt Pedro helyett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8746 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:A PSV vinné kölcsönbe Kenedy-t, és állítólag már a kapcsolatot is felvették a klubbal. (via @RikElfrink, újságíró)
Az mondjuk fasza lenne. Nem a régi színvonalú már a holland bajnokság, de legalább egy BL-ben szereplő csapathoz ment, na meg az agyhalott Depay ott MVP volt. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8747 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A PSV vinné kölcsönbe Kenedy-t, és állítólag már a kapcsolatot is felvették a klubbal. (via @RikElfrink, újságíró)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8748 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Még mindig van jó néhány játékosunk, akinek a sorsa bizonytalan, kíváncsi leszek az elkövetkező napokra ilyen szempontból is.
Elég sokukat kéne még kölcsönbe is adni.

Kapusposzt Eduardo érkezésével és Conte nyilatkozatával tisztázott, ott marad minden a mostani állapotok szerint.
A védelemben a létszámfelettiek között ott van Todd Kane és Cuevas is még, róluk semmit se hallani, valamit kéne velük kezdeni - időlegesen vagy véglegesen elpasszolni őket, senkinek se hiányoznának. Amint érkezik egy CB, Miazga vélhetően megy kölcsönbe (1860 München ?), és Omeruo sorsa se tisztázott még, úgy volt, hogy őt már elvitte a Besiktas vásárlási opcióval, de akkor ez (még) nem valósult meg ténylegesen.

A középpályások és szélső közül is itt van még Kenedy, Atsu és Piazón, velük nem számol Conte, nekik is csapatot kéne találni. Atsu megy vlszeg Rafahoz a Champo-ba, a többiekről viszont nincs nagyon frissebb info. Cuadrado menni fog, csak idő kérdése, hogy mikor születik meg a deal.

Csatárposztot tekintve Bamford minden valószínűség szerint megy kölcsönbe a Burnleyhez, ezt Dyche is elismerte a tegnapi meccsünk után, hogy közel a megegyezés. Remy helyzetét ismerjük, kérdés, Solanke-val mi lesz, neki is időszerű lenne egy megfelelő klubot keresni. Persze benne van a pakliban, hogyha Remy elmegy, akkor itt marad harmadik számú embernek, de ennél azért többre hivatott. Meg amúgy is, előbb játszana sérülés/eltiltás esetén RLC vagy Pedro elöl, mint ő.

Nagyjából így állunk jelenleg.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4653
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8749 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fox írta:Sziasztok :) Van valami friss hír arról,hogy Zouma mikor lesz bevethető?
Elvileg amúgy már rendben van, edz is, csak ne makarják siettetni és azt akarják, hogy 100%os legyen. Augusztus elején mondták, hogy legfeljebb 2 hónap.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8750 Hozzászólás Szerző: almos »

Fox írta:Sziasztok :) Van valami friss hír arról,hogy Zouma mikor lesz bevethető?
Ha minden jól megy, akkor talán októberben.
LAMPARD#8

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Játékosok

#8751 Hozzászólás Szerző: Fox »

Sziasztok :) Van valami friss hír arról,hogy Zouma mikor lesz bevethető?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8752 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Eduardo, who signed for #Chelsea on Thursday, will wear the no.37 shirt this season.

Ès Conte bejelentette hogy harmadik számú lesz Bego mögött.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8753 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Eduardo, who signed for #Chelsea on Thursday, will wear the no.37 shirt this season.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8754 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AC Milan are interested in signing Chelsea’s central midfielder Mario Pasalic, according to Italian sources.
The clubs have been in touch today to negotiate a loan deal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4993
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8755 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:https://www.facebook.com/AtigazolasiHir ... =3&theater

Bocs a forrásért.

Remy kölcsönbe megy ...
Penge és szimpatikus játékos, de amikor Costa épp játéklehetőséget biztosított neki mindig össze volt törve. Jobb ha túladunk rajta. Pardew tudja használni és 3 év után még mindig visszakapjuk a vételárát, így nem rossz üzlet.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8756 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://www.facebook.com/AtigazolasiHir ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Bocs a forrásért.

Remy kölcsönbe megy ...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6559
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#8757 Hozzászólás Szerző: Dante »

Conte se győzi mondani hogy milyen fontos az önbizalomhiány legyőzése, ezek a szenvedős győzelmek pedig tökéletesek erre. Egyébként néha-néha egész tetszetős kombinációkat nyomnak, kapu előtt csozéval nem háromszögeltünk, csak kúrták a labdát amíg vissza nem jutott Cahill-ig.

A védelembe kellene égetően ember, egy balhátvéd a kezdőbe és sokkal nyugodtabb lennék.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#8758 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Conte egyelőre úgy tűnik, hogy még csak próbálgatja a keretet és a taktikákat, valószínűleg próbálja felmérni, kire tud számítani hosszú távon. Nem volt a legszebb a legutóbbi 2 meccsünk, viszont hoztuk a kötelezőt, a 2. meccsünkön pedig nem akármilyen lélekjelenlétről tettek a játékosok tanúbizonyságot, ami tavaly nem nagyon volt jellemző senkire. Látszik a fejlődés, fejben jobban rendben vannak a játékosok, ha az agyalágyult Costát nyugodtan tudja tartani Conte, sokat nyerhetünk. A szezon még mocskosul hosszú, ügyelni kell, hogy elhagyjuk a hullámvölgyeket, és ha a top 4-ben végzünk idén, már boldogok lehetünk.

cech19960320
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#8759 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

tutaj írta:
cech19960320 írta:hát nem tudom ki nyalt be itt bárkinek is. Oscar most jól játszott, nem állítottam hogy most majd ő fog aranylabdát nyerni. Mint mondtam, Pedro valszeg azért volt bent mert ő tud beljebb húzódva is játszani, moses csak a szélen. az egy másik dolog hogy pedro szar. Tudom igen, hogy fabregas mind2 gólban benne volt, viszont ha 1 szűrővel állunk ki, lehet hogy addigra kaunk 4et. Ráadásul szerintem leszállhatnál a magas lóról. 2-ből 2 meccset behúztunk, ahelyett hogy örülnél, ilyenkor is csak a rosszat látod... CSAK AZT.. nem tudom, egyeseknek semmi nem elég?
Arra próbáltam utalni, hogy ne üljön le Fabregas, hanem miért nem próbája meg pl. Oscar helyett, főleg, hogy sokszor visszalép a két vkp közé ő is ahol Fabre szokott játszani, lehet, hogy nem szántja föl a pályát, de játékban egyszerűen annyival jobb, hogy össze sem lehet hasonlítani szinte az egész bajnokságban senkivel. Nem a rosszat látom, de 36 meccs van még vissza és ezzel a játékkal ez elég sovány lesz, most is épphogy nyerünk egy olyan csapat ellen akinél lesz vagy 15 erősebb. És az a zavaró nekem, hogy vannak jó játékosok, akkor miért ülteti le a padra őket?
na mindjárt jobban tetszik a megfogalmazásod, mert érveltél is :)
hidd el én sem nézem a padon szívesen Fabregast, de ez szerintem addig fog tartani, míg nem szerzünk be egy épkézláb balhátvédet(azpi meg a helyére), illetve Zouma visszatér, középre talán nem is annyira fontos mint szélre.. amint kissé stabilabb lesz a védelem, biztos vagyok benne hogy átáll 1 vkp-ra és fabre visszakerül.
a másik indok meg valszeg az, hogy azért mind a west ham mind a watford meglepetéscsapat volt tavaly, nem akart megégni ellenük. szerintem várjuk meg szeptembert, akkor fog majd körvonalazódni a valódi taktika

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Játékosok

#8760 Hozzászólás Szerző: tutaj »

hát nem tudom ki nyalt be itt bárkinek is. Oscar most jól játszott, nem állítottam hogy most majd ő fog aranylabdát nyerni. Mint mondtam, Pedro valszeg azért volt bent mert ő tud beljebb húzódva is játszani, moses csak a szélen. az egy másik dolog hogy pedro szar. Tudom igen, hogy fabregas mind2 gólban benne volt, viszont ha 1 szűrővel állunk ki, lehet hogy addigra kaunk 4et. Ráadásul szerintem leszállhatnál a magas lóról. 2-ből 2 meccset behúztunk, ahelyett hogy örülnél, ilyenkor is csak a rosszat látod... CSAK AZT.. nem tudom, egyeseknek semmi nem elég?[/quote]

Arra próbáltam utalni, hogy ne üljön le Fabregas, hanem miért nem próbája meg pl. Oscar helyett, főleg, hogy sokszor visszalép a két vkp közé ő is ahol Fabre szokott játszani, lehet, hogy nem szántja föl a pályát, de játékban egyszerűen annyival jobb, hogy össze sem lehet hasonlítani szinte az egész bajnokságban senkivel. Nem a rosszat látom, de 36 meccs van még vissza és ezzel a játékkal ez elég sovány lesz, most is épphogy nyerünk egy olyan csapat ellen akinél lesz vagy 15 erősebb. És az a zavaró nekem, hogy vannak jó játékosok, akkor miért ülteti le a padra őket?

Válasz küldése