Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7461 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Minden focistának a Reál és a Barca az álma. A Reál azért mert a legdivatosabb csapat, ott mindenki jóképű, mindenki dúsgazdag és minden elit partyn ők a díszvendégek. A Barca azért mert ott nyerheted meg a legtöbb trófeát. Mindkettőre vonatkozik az állandó napsütés, gyönyörű tengerpartok, szigetek, laza emberek, szép nők stb.

Egyrélszt mindenki nem kerülhet oda, másrészt vannak akik szeretik Angliát is, vagy épp Londont és képtelenek nem lojálisak lenni az itteni szurkolókhoz. Szerintem Hazard nem az a fajta aki elnyomhatatlan bűntudatot érezne ha itthagyna minket. Egyébként is megdolgozott a szaros 30 millióért amiért igazoltuk, 5 éve játszik már nálunk. Nem lepődnék meg ha nyáron váltana és ha hoznánk helyette egy Dybalát vagy Griezmannt, esetleg kiegészítésül egy lacazettet, akkor aztmondom helyben vagyunk.
Teljesen egyetértek. Még Olaszországba is hamarabb mennék, mint Angliába. Hideg, fokozott teljesítménykényszer, minden meccs nehéz, összerugdosnak. Kell a francnak ez. Mint már írtam, a Pl csak szurkolóként jó. Játékosként és menedzserként van sokkal jobb választás is.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7462 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bubi írta:Minden focistának a Reál és a Barca az álma. A Reál azért mert a legdivatosabb csapat, ott mindenki jóképű, mindenki dúsgazdag és minden elit partyn ők a díszvendégek. A Barca azért mert ott nyerheted meg a legtöbb trófeát. Mindkettőre vonatkozik az állandó napsütés, gyönyörű tengerpartok, szigetek, laza emberek, szép nők stb.

Egyrélszt mindenki nem kerülhet oda, másrészt vannak akik szeretik Angliát is, vagy épp Londont és képtelenek nem lojálisak lenni az itteni szurkolókhoz. Szerintem Hazard nem az a fajta aki elnyomhatatlan bűntudatot érezne ha itthagyna minket. Egyébként is megdolgozott a szaros 30 millióért amiért igazoltuk, 5 éve játszik már nálunk. Nem lepődnék meg ha nyáron váltana és ha hoznánk helyette egy Dybalát vagy Griezmannt, esetleg kiegészítésül egy lacazettet, akkor aztmondom helyben vagyunk.
Azért Madridtól jó messze vannak a tengerpartok és szerintem a spanyol lányok sem szépek. Igaz az angolok sem, de nem hinném, hogy ez szempont lenne nála. Én abban reménykedek, hogy jól beilleszkedtek Londonban és szeretnek ott élni. Remélem Conte tud hatni rá, ha megfordulna a fejében a távozás. Én visszahoznám Thorgan-t a Mönchengladbach-tól, talán számítana valamit.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7463 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Minden focistának a Reál és a Barca az álma. A Reál azért mert a legdivatosabb csapat, ott mindenki jóképű, mindenki dúsgazdag és minden elit partyn ők a díszvendégek. A Barca azért mert ott nyerheted meg a legtöbb trófeát. Mindkettőre vonatkozik az állandó napsütés, gyönyörű tengerpartok, szigetek, laza emberek, szép nők stb.

Egyrélszt mindenki nem kerülhet oda, másrészt vannak akik szeretik Angliát is, vagy épp Londont és képtelenek nem lojálisak lenni az itteni szurkolókhoz. Szerintem Hazard nem az a fajta aki elnyomhatatlan bűntudatot érezne ha itthagyna minket. Egyébként is megdolgozott a szaros 30 millióért amiért igazoltuk, 5 éve játszik már nálunk. Nem lepődnék meg ha nyáron váltana és ha hoznánk helyette egy Dybalát vagy Griezmannt, esetleg kiegészítésül egy lacazettet, akkor aztmondom helyben vagyunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7464 Hozzászólás Szerző: laczze »

IsteniDiego írta:
laczze írta:Az sem biztos, hogy Hazard-nak is a Real az álom és oda akarna egyáltalán igazolni. Szerintem marad hiszen összeállt a csapat és ő az egyik legnagyobb sztárja a csapatnak és az egyik legfontosabb láncszene is mellesleg meg van becsülve mind a klub (fizetés) által mind pedig a szurkolók álltal. Itt nem offolják pár szar meccs után mint Madridba szokás.Plusz a Real ban CR cserének nem fog elmenni. Mondjuk 100 millió alatt sehova semmiképp. Ha egy Poba (jézusom...) 110 vagy mennyi akkor nincs miről beszélni.
Vagy Hazard CR csere :mrgreen: azért azzal nagyot húznánk valljuk be :mrgreen:
Benteke, (aki elvileg Hazard legjobb haverja) nyilatkozta pár éve, hogy Hazadnak a Real az álma, ugye Eden is nyilatkozta már párszor, hogy Zidane volt a példaképe és Zidane is utalta már rá, hogy szívesen látná őt a csapatában, szóval szerintem nem elképzelhetetlen a váltás. Azzal egyetértek, hogy 100 millió euró alatt semmiképpen sem szabad eladni. Persze ha azóta meggondolta magát Hazard és már nem a Real az álma, hanem szívesebben lenne legenda nálunk, az még jobb :)
Persze, de ugye eddig akkor csak Benteke hablatyolta hogy Hazard álma a Real, bár én ezt sem hallottam persze ettől igaz lehet. Az meg csak egy dolog hogy Zidane a példaképe az nem igazolja hogy a real az álma, és mivel ezután lett Zidane edző így meg már kombinálás az egész. Remélem nálunk akar maradni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7465 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

laczze írta:Az sem biztos, hogy Hazard-nak is a Real az álom és oda akarna egyáltalán igazolni. Szerintem marad hiszen összeállt a csapat és ő az egyik legnagyobb sztárja a csapatnak és az egyik legfontosabb láncszene is mellesleg meg van becsülve mind a klub (fizetés) által mind pedig a szurkolók álltal. Itt nem offolják pár szar meccs után mint Madridba szokás.Plusz a Real ban CR cserének nem fog elmenni. Mondjuk 100 millió alatt sehova semmiképp. Ha egy Poba (jézusom...) 110 vagy mennyi akkor nincs miről beszélni.
Vagy Hazard CR csere :mrgreen: azért azzal nagyot húznánk valljuk be :mrgreen:
Benteke, (aki elvileg Hazard legjobb haverja) nyilatkozta pár éve, hogy Hazadnak a Real az álma, ugye Eden is nyilatkozta már párszor, hogy Zidane volt a példaképe és Zidane is utalta már rá, hogy szívesen látná őt a csapatában, szóval szerintem nem elképzelhetetlen a váltás. Azzal egyetértek, hogy 100 millió euró alatt semmiképpen sem szabad eladni. Persze ha azóta meggondolta magát Hazard és már nem a Real az álma, hanem szívesebben lenne legenda nálunk, az még jobb :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7466 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az sem biztos, hogy Hazard-nak is a Real az álom és oda akarna egyáltalán igazolni. Szerintem marad hiszen összeállt a csapat és ő az egyik legnagyobb sztárja a csapatnak és az egyik legfontosabb láncszene is mellesleg meg van becsülve mind a klub (fizetés) által mind pedig a szurkolók álltal. Itt nem offolják pár szar meccs után mint Madridba szokás.Plusz a Real ban CR cserének nem fog elmenni. Mondjuk 100 millió alatt sehova semmiképp. Ha egy Poba (jézusom...) 110 vagy mennyi akkor nincs miről beszélni.
Vagy Hazard CR csere :mrgreen: azért azzal nagyot húznánk valljuk be :mrgreen:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7467 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

IsteniDiego írta:
adrian1989 írta:
Николаевич írta:Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

ezen nem tudok meglepődni, mert Costa mindig lesérül a válogatottban.

Ma ezt találtam:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... as-2559911
Szerintem hülyeség a múltkor lehetett azt olvasni, hogy már eldöntötte, hogy marad jövőre is.
És én arról sem halottam, hogy spanyolul tanulna.
remélem nem igaz, mert azért a Real ha odaadná a túlértékelt Morata-t + James-t akkor is nagyon sokat vesztenénk, mert Hazard szerintem pótolhatatlan jelenleg.
Eden már 26 éves, most, vagy max a következő nyáron mennie kell, ha akar még a Realban játszani, 28-29 évesen már kétlem, hogy megvennék. Ráadásul egy ideje nem volt nagy név igazolás Pereztől, szóval már várható. Amúgy szerintem annyira nem pótolhatatlan, amikor formában van, akkor tényleg top5ös játékos, de sajnos nem tudja állandóan fenntartani a formáját, ráadásul gólok terén is eléggé elmarad az elithez képest. Van olyan játékos akivel lehetne pótolni, persze nem tudom, hogy mennyire elérhető számunkra(Alexis).
Sanchez szerintem nem jönne a Chelsea-be.
Más játékos meg nincs azon a szinten.
Akkor lehetne esetleg pótolni, ha Conte átállna 3-5-2-be mert akkor az a poszt amin Hazard játszik megszűnik.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7468 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

adrian1989 írta:
Николаевич írta:Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

ezen nem tudok meglepődni, mert Costa mindig lesérül a válogatottban.

Ma ezt találtam:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... as-2559911
Szerintem hülyeség a múltkor lehetett azt olvasni, hogy már eldöntötte, hogy marad jövőre is.
És én arról sem halottam, hogy spanyolul tanulna.
remélem nem igaz, mert azért a Real ha odaadná a túlértékelt Morata-t + James-t akkor is nagyon sokat vesztenénk, mert Hazard szerintem pótolhatatlan jelenleg.
Eden már 26 éves, most, vagy max a következő nyáron mennie kell, ha akar még a Realban játszani, 28-29 évesen már kétlem, hogy megvennék. Ráadásul egy ideje nem volt nagy név igazolás Pereztől, szóval már várható. Amúgy szerintem annyira nem pótolhatatlan, amikor formában van, akkor tényleg top5ös játékos, de sajnos nem tudja állandóan fenntartani a formáját, ráadásul gólok terén is eléggé elmarad az elithez képest. Van olyan játékos akivel lehetne pótolni, persze nem tudom, hogy mennyire elérhető számunkra(Alexis).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7469 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

ezen nem tudok meglepődni, mert Costa mindig lesérül a válogatottban.

Ma ezt találtam:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... as-2559911
Szerintem hülyeség a múltkor lehetett azt olvasni, hogy már eldöntötte, hogy marad jövőre is.
És én arról sem halottam, hogy spanyolul tanulna.
remélem nem igaz, mert azért a Real ha odaadná a túlértékelt Morata-t + James-t akkor is nagyon sokat vesztenénk, mert Hazard szerintem pótolhatatlan jelenleg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7470 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Courtois is megsérült a görögök elleni válogatott meccsen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7471 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem szeretném megtudni, de azért kíváncsi lennék, hogyha egyikük se tudná vállalni a játékot, akkor Pedro és Willian mellett vajon ki kezdene 3-4-3 esetén, RLC vagy Batshuayi? Persze ez a feltételezés csak akkor állja meg a helyét, ha otthon nem tervezzük bedobni a kétballábas Matityot a kezdőbe, mert akkor ugye Fabregas "elfoglalja" a kérdéses helyet és 3-5-2 lesz. Mondjuk sejtésem szerint utóbbi valósulna meg...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7472 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7473 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?
nincs ilyen hír, hogy lelépne,de mindenki látja, hogy már nem tesz meg mindent a csapatért.
én nagyot csalódtam benne, mert megkedveltem mióta itt játszik, de a téli átigazolási időszak óta már nem az az elhivatott Costa fut ki a gyepre aki ősszel.
mindenkinek jobb lenne ha elmenne, mert minden átigazolási időszakban megy körülötte a huzavona, hogy éppen visszamenne az Atleti-be vagy menne Kínába a rengeteg pénzért.
Lukaku remek megoldás lenne nekünk mert szereti a klubot és évek óta ontja a gólokat a PL-be.
Amúgy kíváncsi lennék nagyon, hogy Batshuayi mivel húzta ki ennyire a gyufát Conte-nal, mert ugye anno szó volt róla, hogy megy kölcsönbe, de Conte azt mondta, hogy Michy fontos tagja a csapatnak és hogy fog lehetőséget kapni ehhez képest nem kap lehetőséget viszont a padra mindig nevezi.
Én örültem Michy-nek mert vitte a Marseille-t a hátán és ontotta a gólokat a Ligue1-be, szerintem tehetséges játékos és nem hiszem, hogy lusta lenne inkább motiválatlannak mondanám vagy csalódottnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7474 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?
http://www.skysports.com/football/news/ ... ico-madrid" onclick="window.open(this.href);return false;
"But you never know. It's not impossible to reject it because there are things to assess. You have to think about it all. I do not rule out anything. If they come with something for Chelsea and the club tell me to go…I can go to China or elsewhere."

Itt nem nagyon esik szó egy esetleges hosszabbításról.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7475 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7477 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Egyébként nem is értem, hogy ilyen szavak és tettek után, miért becsüli őt ennyire Conte és miért hanyagolja ennyire Michyt.
Mert vszinű még így is hasznosabb(nak ítéli meg), mint Misit. A belga nem edz elég jól, képtelen elsajátítani a taktikát, túl gyenge, nem tudom. Ezek lehetnek a főbb problémák vele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7478 Hozzászólás Szerző: Pityee »

IsteniDiego írta:Diego Costa: "Now I'm doing very well at Chelsea but do not rule out anything in the future" (CadenaSER)
Diego Costa about going to China: "In life everything can happen, do not close the door to anyone"(CadenaSER)
Érdekes...talán csak akkor lesz vége ezeknek a pletykáknak(bár lehet, hogy ez már több mint pletyka)ha távozik. Én kedvelem nagyon de, ha menni akar, akkor engedjük el. Lukakut szívesen látnám a helyén ez esetben.
Én őt szinte biztosra veszem, hogy távozik a nyáron és talán jobb is.

Egyébként nem is értem, hogy ilyen szavak és tettek után, miért becsüli őt ennyire Conte és miért hanyagolja ennyire Michyt.
"Az Atletico jól tudja, hogy mennyire különleges helyet foglal el a szívemben, karrierem legcsodálatosabb pillanatait élhettem át ott. Diego Simeone tudja, nem volt lehetetlen, hogy visszatérjek."
"Conte-val nem a legfényesebben indult a viszonyunk, hiszen miután ő megérkezett a klubhoz, közöltem vele, hogy vissza akarok menni az Atletico-ba. Persze ez nem volt könnyű, hiszen tudom, hogy a Chelsea szurkolók szeretnek, még jobban is mint a drukkerek Madridban, képzeljék csak el a helyzetet!"
"Mindent megpróbáltam, hogy visszatérjek, de végül ez nem történt meg. A jövőben nem tennék meg ennyi mindent ennek érdekében."
"Amikor az Atletico úgy döntött még várnia kell rám, én nem vártam tovább. Meghunyászkodva tértem vissza Conte-hoz."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7479 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Diego Costa: "Now I'm doing very well at Chelsea but do not rule out anything in the future" (CadenaSER)
Diego Costa about going to China: "In life everything can happen, do not close the door to anyone"(CadenaSER)
Érdekes...talán csak akkor lesz vége ezeknek a pletykáknak(bár lehet, hogy ez már több mint pletyka)ha távozik. Én kedvelem nagyon de, ha menni akar, akkor engedjük el. Lukakut szívesen látnám a helyén ez esetben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7480 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Palace három meccses győzelmi szériából érkezik és ~300 perce nem kaptak gólt a bajnokságban. :D Remélhetőleg Hazard már játékra kész lesz azért, de ha mégse, nélküle is ütni kéne őket otthon.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése